>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
hmm troche przejrzalem stronke i w ogole mysle ze nie dorownuje fortunie... pod zadnym wzgledem oferta tragiczna a poruszanie sie po stronie jeszcze gorsze. i az 3 punkty w warszawie. a chcialem zagrac w nowym buku ;)
Buk nie jest nowy, ale tak jak piszesz zarowno oferta jak i strona slabiutka. Ogolnie jest to slaby buk ale moim zdaniem trzymaja sie dzieki temu ze wiekszosc ich lokali polaczona jest z jakimis pubami itp. Ludzie (glownie popularne &#39;sts-owe dziadki&#39; siedza caly weekend mecza browary, ogladaja tv i puszczaja tasmy. U nich wogole nie ma co probowac grac stawkami powyzej 200zl, przynajmniej tak bylo kiedys ale ostatni to ja tam z dwa lata temu gralem.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Niedawno otworzyli i u nas Tipsport, a raczej wlaściciel podupadającej knajpy wpadłna genialny pomysl by od malolatów wyciagnac pare dodatkowych 2-zlotowek. Cienko to wygląda - i oferta i sposób w jaki jest to przekazane.
Jedyny plus to dlugie godziny otwarcia. Ale jesli kiedykolwiek cos tam puszcze, to tylko forfun.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
katastrofalny buk, naslabszy ze wszystkich stacjonarnych
poczatkowo przyjmowal zaklady za 1000 zl , z biegiem czasu coraz gorzej , ostanio wygralem z 1 tys 4500 na czysto ,pieniedzy do dzis nie odebralem a juz mija 6 dni ( maja 10 dni)
kazdy zaklad powyzej 300zl pani puszczajaca kupony musi dzwonic zapytujac czy mozna puscic zaklad a dzis spotkala mnie kolejna niespodzianka
chcialem zagrac 4z6 kursy po 1,8 za 1300zl i puscilem za...............300
wiec pomysllaem ze rozbije sobie na 2 kupony 2z3 i jeden mi puszczono drugi juz nie a pan powiedzial pani z punktu ze wiecej tych numerow puszczac nie moze
a byly to zaklady na koszykowke nba i tenis z madrytu
wiec jak taki bukmacher ma sie utrzymac ( mam na mysli ktos kto ma placone 5-6 % od zagranych kuponow skoro nie przyjmuje takowych kuponow a pania trzeba zrobic wyplate i zaplacic zusy wiec nie zdziwmy sie jak ten buk niedlugo padnie bo nie zarobi gosc na lokal , place dla pracownikow a gdzie jeszcze zarobek dla siebie
inny znajomy ma inny punkt wiec kombinuje by mi puscic takowe kupony gdyz on ma zysk od wplywow ,osttanio rozdzielilismy 13 kuponow za 100zl i poszlo,da sie jednak TIPSPORT jest dla graczy ktorzy wysylaja kupony za 2 zl a dzis pani mnie poinformowala ze musi dzwonic z kazdym kuponem powyzej 2 zl wiec pomysllaem ze puszcze 100 kuponow po 3 zl ????
jednym slowem zenada
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś tutaj kolego ściemniasz sam gram stawki wysokie czasem w tym bukmacherze i nigdzie nie muszą dzwonić ani nic. Dziś także grałem za stawkę większą niż 2 zł i jakoś nigdzie pani nie wykręcała numeru.
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
tlumacze ze dzwonili wczesniej za stawki powyzej 300zl a dzis mi pani powiedziala ze musi dzwonic za stawke kazda ktora ma wiecj niz 2 zl ale mi sie w to nie chce wierzyc , moze poprostu chca mnie zniechecic bym u nich nie grywal bo jestem dla nich złym klijentem
dla mnie to zenujacy buk i dlatego jeszcze bardzie mnie to podkreca by kombinowac i wygrywac z nimi bo przegrac to pozwola samochod i mieszkanie a jak sie u nich wygrywa to robia takie cyrki
a najsmieszniejsze jest to ze kilka tyg temu puscilem kilka kuponow single kursy 6,18 i 3,2 za ok 500zl kazdy oczywiscie bylo dzwonione do swoich analitykow ci oczywiscie pozwolili grac a jak przyszlo do wyplaty to biedna dziewczyne z punktu postraszyli ze musi wziasc kredyt bo z jej pensji ma pojsc na wyplaty z tych kuponow !!!!!!!!!!!!!!!! a dziewczyna sie wystraszyla i sie sama zwolnila dzien po tym jak dostala wyplate
historia dziwna ale uwierzcie mi ze prawdziwa
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
dzis mi pani powiedziala ze rzekomo w calej polsce musza dzwonic od 100 zl w gore a dostala prykas ze jak przyjdzie ten gosc co ciagle gra za 1 tys ma dzwonic z kazdym jego kuponem
czyli mam bana ????
prosze powiedzcie czy to prawda ze w clej polsce dzwonia juz od 100 zl bo to prykas odgorny
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
dzis mi pani powiedziala ze rzekomo w calej polsce musza dzwonic od 100 zl w gore a dostala prykas ze jak przyjdzie ten gosc co ciagle gra za 1 tys ma dzwonic z kazdym jego kuponem
czyli mam bana ????
prosze powiedzcie czy to prawda ze w clej polsce dzwonia juz od 100 zl bo to prykas odgorny
Tak jak pisalem mi dzwonili przy 200zl na ako z 4 zdarzeniami ale to bylo dwa lata temu. Ale calkiem mozliwe ze jest tak jak mowisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom