>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tłusty czwartek w forBET (100% od depozytu do 500 PLN)

anoseven 342

anoseven

Użytkownik

Z okazji tłustego czwartku forBET przygotował dla swoich graczy niespodziankę.
W ten czwartek (08 luty) – od godziny 00:00 do 23:59 – 100% od depozytu do 500 pln!
Tego dnia w forBET deponujesz podwójnie!
Zasady promocji:
W dniu 08.02.2018 od godziny 00:00 do godziny 23:59 dokonaj depozytu a forBET go podwoi!
1. Zrób depozyt i otrzymaj bonus wysokości 100% swojej wpłaty
2. Minimalny depozyt to 20 pln
3. Maksymalna kwota bonusu jaką można uzyskać to 500 pln
4. Promocja obowiązuje w czwartek (08.02.2018) od godziny 00:00 do godziny 23:59
5. Bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
6. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2,0:
· całym depozytem w przypadku wpłaty do 500 pln
· kwotą 500 pln w przypadku wpłaty powyżej 500 pln
7. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2,0
8. Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
9. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni
10. W przypadku złożenia pierwszego depozytu w czasie trwania promocji, nadrzędną promocja jest bonusu powitalny przyznawany automatycznie. W tym wypadku promocja 100% od depozytu zostanie aktywowana przy drugim depozycie tego dnia
11. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe
12. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
13. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie
 
williag 30

williag

Użytkownik
11. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe
Czyli, że nie można grać AKO i tylko single po min. 2.0? Oczywiście z podatkiem 12%....
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
11. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe
Czyli, że nie można grać AKO i tylko single po min. 2.0? Oczywiście z podatkiem 12%....
AKO można grać, bo to nie system. System to masz np. 2/3, 3/5 itd.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dobrze rozumiem, że jeśli wpłacę 500 zł to muszę puścić jeden kupon za całą gotówkę. Nie mogę rozbić np 5x100 zł ?
Możesz zagrać kilka kuponów, po prostu bonus się odblokuje, gdy zagrasz za 500 zł.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pany help me, jak zagrać z tego bonusu czwartowego 100% w forbecie? daje singla z kursem 3 i piszę mi że gra z konta bonusowego będzie wymagana dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w kontrakcie. tzn jakich warunków? Wszystko jasne i klarowne masz bonus i obracasz go kilkukrotnie po kursie minimum 2 to czemu nie mogę z tego zagrać?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Najpierw musisz zagrać za depozyt po kursie 2 jak to zrobisz bonus się odblokuje.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę użytkownika forBET o ustosunkowanie się do poniższego:
Dzisiejszej nocy bezskutecznie próbowałem zawrzeć zakład za 200 PLN z kwoty mojego bonusa 100% do 500 PLN, z którego skorzystałem w Tłusty Czwartek.
Próbowałem z różnych przeglądarek i zawsze otrzymywałem komunikat o błędzie, który mówił, iż mogę dopiero grać za środki bonusowe po spełnieniu regulaminu, tymczasem ja regulamin spełniłem i za środki bonusowe już grałem 2 kupony... Niestety w efekcie nie zagrałem zakładu, który był wygrany.
Po porannej konsultacji na livechacie dowiedziałem się, iż:
&quot;Hubert P.: Jest błąd z bonusami z tłustego czwartku. Został on już zgłoszony do działu technicznego i jak najszybciej zostanie on usunięty. Przepraszamy za niedogodności.&quot;
W zaistniałej sytuacji poprosiłem o dopisanie do mojego konta bonusowego kwoty, którą otrzymałbym z wysłanego i wygranego zakładu. Grałem następujące pozycje, każda po 1,85:
1. Chicago - Toronto powyżej 218,5 punktów
2. New Orleans - Los Angeles Lakers powyżej 230,5 punktu
3. Portland - Golden State powyżej 226,5 punktu
AKO: 6,33
Stawka: 200 PLN
Wypłata: 1114,08 PLN
Niestety poinformowano mnie, że:
&quot;W sprawie kuponu który &quot;mógłby Pan wygrać&quot; niestety nie ma możliwości przyznania dodatkowej puli bonusowej z tytułu takiej sytuacji. Zwroty mogą nastąpić tylko i wyłącznie w sytuacji zagranego kuponu i jego błędnego rozliczenia, zgodnie z regulaminem.&quot;
Poprosiłem żeby firma przynajmniej rozważyła jakieś zadośćuczynienie w zaistniałej sytuacji, gdyż nie mogłem niestety wpłacić środków do innych bukmacherów - zaufałem Państwa firmie i jest to dla mnie duża strata i niedogodność. Poprosiłem również o przekazanie mojego maila do kierownika działu reklamacji i bezpośrednią odpowiedź od niego.
Uzyskałem krótką odpowiedź: Decyzja jest ostateczna.
Czy w dzisiejszych czasach, gdzie jest naprawdę duża konkurencja firm, jest to właściwa praktyka w stosunku do klienta? Czy, skoro w odpowiedzi powołuje się na regulamin, firma nie powinna sama przestrzegać regulaminu, a bez wątpienia brak możliwości zawarcia zakładu ze względu na problem techniczny jest tutaj uchybieniem?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Dobrze rozumiem, że prosisz o dopisanie środków z zakładu, którego nie zagrałeś ale jakbyś zagrał to byś wygrał ?
Na jakiej podstawie mają zweryfikować, że akurat byś zagrał taki wygrany zakład ?
Rozumiem, że mieli/mają problem techniczny ale zdarza się to i STS i LVbecie i nie rozumiem takiej krytyki.
Może zgłoś się do Lotto, że spóźniłeś się 2 minuty po zamknięciu lokalu ale jakbyś zagrał swoje numerki to byś trafił 6tkę. Może wywalczysz miliony ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie krytykuję i gram u tego buka, tylko przytoczyłem zaistniałą sytuację. Nie proszę o nic - oczekiwałem jedynie ludzkiego podejścia do sprawy.
Gdyby dali jakiś dodatkowy bonus od depozytu albo coś podobnego, byłoby trochę bardziej w porządku. Jest jak jest i nie mam z tym problemu, ale niedosyt pozostał.
I na koniec - prosiłem przedstawiciela firmy o komentarz, więc nie wiem, po co się uzewnętrzniasz - szkoda czasu i zdrowia ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zdziwienie, że nie chcieli dopisać wygranej z zakładu, który miał być zagrany, gdyby strona działała jest nie na miejscu, ale oczekiwanie jakiegoś bonusu, już nawet nie freebet&#39;a, ale choćby od depozytu, już jak najbardziej tak. Z awarii serwerów &quot;słyną&quot; tzn. Zdarzało się to dwóm bukmacherom - STS i LVBET. Ci pierwsi na te problemy piszą to, co zawsze, czyli proszą o reklamację pocztą na adres spółki ???? LVBET z kolei mnie kiedyś zaskoczył, bo raz mi tam zdarzyła się sytuacja, która bezpośrednio mnie dotyczyła - zrobiłem depozyt z myślą, żeby zagrać na LM i kupon gotowy i za nic w świecie nie puszczę kuponu. Strona hula, ale nie chce zatwierdzić żadnego kuponu. Wtedy LVBET zaskoczył mnie właśnie freebetem na kwotę depozytu. Freebet i tak przegrałem, więc teoretycznie straciłem, bo został mi depozyt, a kupon, który chciałem zagrać z LM byłby wygrany, ale zupełnie inny odbiór bukmachera w takiej sytuacji. U innych bukmacherów problemów z serwerami nie było, a przynajmniej nie słyszałem ;)
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
W sumie to niezła ta awaria w forbecie musi być, nie potrafia sobie poradzić z tym problemem od wczoraj. A moze to taktyczna zagrywka aby osoby korzystające z w/w promocji dopłaciły trochę depozytu a nie tylko samym bonusem grały. Jak dla mnie wizerunkowa klapa forbetu
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja już puściłem kupon na Ligę Europy, więc chyba jest ok.
Nie ma co się nad tym rozwodzić - ja jestem wyrozumiały i rzadko piszę, bo nie mam czasu, ale skoro są wątki, które dotyczą poszczególnych bukmacherów, to postanowiłem się podzielić sprawą z forumowiczami, i tyle ;)
Od buków moje życie nie zależy i gram dla zabawy od czasu do czasu, gdy jest fajna promocja, a w pierwszej kolejności poprosiłem o dopisanie kwoty, gdyż liczyłem na normalną odpowiedź typu: &quot;Rozumiemy Pana rozgoryczenie, ale niestety nie możemy jednak dopisać kwoty od niepostawionego kuponu. W zaistniałej sytuacji, jako że awaria miała miejsce po naszej stronie, możemy Panu zaproponować (...). Dziękujemy za grę w forBET.
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom