>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

To nie kwestia szczęścia ...

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 207
Piłka nożna - kw ME U21
12.10.2018, piątek, godz. 18.00
Spotkanie: Dania U21 - Polska U21
Typ: Dania i w meczu padnie powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.80
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Betclic
Gramy tragicznie całe eliminacje. Jedyne co za nami stoi to BARDZO SŁABI RYWALE i multum szczęścia. Mieliśmy go ogrom w pierwszym meczu z Duńczykami w którym to rywale tak z piątkę powinni strzelić. Mieli ogrom sytuacji. Oglądałem niemal każdy mecz Polaków i ja nie widziałem żadnego zgrania w tej drużynie, jakiś ciekawych akcji, bardziej liczenie że ktoś coś zdziała indywidualna akcją, jakiś stały fragment gry i tyle. Więcej miałem szydery i śmiechu z ich gry niż uśmiechu na twarzy z pięknej gry. Tutaj panuje totalny chaos. Jeśli Duńczycy zagrają tak samo jak w pierwszym meczu a grali pięknie, piłeczka chodziła od nogi do nogi, klepki, zwody, brakowało jedynie skuteczności to my nie mamy czego szukać w tym meczu. Liczenie tylko na szczęście może nie przynieść oczekiwanych efektów.
Wynik: 1-1
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 208
Piłka nożna - Premier League
20.10.2018, sobota, godz. 16.00
Spotkanie: Bournemouth - Southampton
Typ: over 2,5
Kurs: 1.78
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Bournemouth
- strzelonych 16 goli (czwarty wynik w lidze)
- wg oficjalnych statystyk Premier League drużyna Edie Howe’a już 15-stokrotnie w dotychczasowych spotkaniach zmarnowała ogromną szansę na gola (jest to trzeci wynik w całej lidze – najwięcej takich okazji zmarnował oczywiście Man City). Dla porównania 11 takich sytuacji zmarnował Southampton co stawia ich na 9 pozycji
- drużynie Bournemotuh przyznano już 5 rzutów karnych – najwięcej w lidze
- mają do tej pory 16.48 xGF (goli oczekiwanych strzelonych) – nie licząc zespołów z Top Six jest to najlepszy wynik (a licząc wszystkie drużyny jest to trzeci wynik za Man City i Chelsea)
Southampton
- co prawda strzelili zaledwie 6 goli ale oddają średnio w meczu 14,6 strzałów na mecz – trzeci najwyższy wynik w lidze
- rywale strzelają 14,5 razy na mecz na bramkę Świętych (szósty najgorszy wynik w lidze) – w pierwszej 10-stce pod względem dopuszczania rywali do strzałów plasuje się również ekipa Bournemouth ze średnią 13,3 strzałów na mecz
- Alex McCarthy jest trzecim najczęściej interweniującym bramkarzem w lidze co źle świadczy o formacji defensywnej, która często dopuszcza rywali pod bramkę. Dla porównania Asmir Begovic 19-stokrotnie interweniował co stawia go w połowie całej stawki
- 78 kluczowych podań – trzeci najwyższy wynik z po za ekip Top Six
- mają do tej pory 12.67 xGF (goli oczekiwanych strzelonych) – nie licząc zespołów z Top Six jest to drugi wynik (dla przypomnienia najwyższy współczynnik ma aktualny rywal Bournemouth)
- mają 15.96 xGA (oczekiwanych goli straconych) – drugi najgorszy wynik w lidze
Sumując xGF i xGA drużyny Marka Hughes’a okaże się że otrzymują najwyższy wspólny współczynnik w lidze czyli w meczach tej ekipy zdarzają się najkorzystniejsze sytuacje bramkowe do strzelenia gola dla obu stron. Dokładając do tego faktu statystyki Bournemouth wychodzi idealnie overowe spotkanie. Oczywiście pod warunkiem wykorzystywania okazji bramkowych bo tych powinno być po obu stronach
Wynik: 0-0
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 209
Piłka nożna - Premier League
20.10.2018, sobota, godz. 16.00
Spotkanie: Cardiff - Fulham
Typ: over 2,5
Kurs: 1.84
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet

Cardiff
- zagrali bardzo dobry mecz z Burnley u siebie dwie kolejki temu. Przegrali 1-2 ale bardzo niezasłużenie. Bardziej zasłużonym wynikiem byłoby zwycięstwo ekipy Cardiff 3-1. Potem zagrali bardzo dobre zawody z Tottenhamem i wcale nie musieli tego spotkania przegrać. Widać zdecydowanie poprawę w grze tej drużyny. Teraz po przerwie na reprezentacje tylko iść za ciosem i zaprezentować się podobnie jak w ostatnich dwóch spotkaniach.
- Cardiff wykonało 63 kluczowe podania ale jeśli odjąć mecze z drużynami z Top Six to wcale to źle nie wygląda bo takich podań wykonali licząc od pierwszej kolejki (8, 9, 12 i ostatnio z Burnley 14 czyli z meczu na mecz coraz częściej szukają tych otwierających podań)
- rywale na bramkę Cardiff oddawali średnio 13,4 strzałów na mecz co daje dziewiąty najgorszy wynik w lidze – niezły biorąc pod uwagę z jakimi rywalami rywalizowali
- bramkarz Cardiff aż 30-krotnie musiał bronić strzały rywali (piąty wynik w lidze)
Fulham
- 28 bramek padło w 8 meczach z udziałem Fulham. 3,5 gola na mecz
- Mitrovic miał udział przy 67% goli jakie strzelili zawodnicy Jokanovica! Gra po 90min w ofensywnie nastawionej drużynie.
- ma także najwyższy goal involvement w drużynie PL zaraz za Zahą (80%) i Hazardem (71%)
- po 8 rozegranych kolejkach rywale drużyny Fulham stworzyli sobie aż 21 stuprocentowych okazji bramkowych czyli takich po których w zasadzie kompletna indolencja strzelecka lub intuicja bramkarza zdecydowało o braku gola – Cardiff gra u siebie więc to tu musi zbierać punkty, z kim jak z kim ale z tak dziurawą obroną powinni sobie choć raz lub dwa razy poradzić.
- wykonanych 90 kluczowych podań jest trzecim wynikiem w lidze (Cardiff ma tych podań 63 i jest piąte od końca – ale trzeba tu wziąć poprawkę na rywali Cardiff)
- rywale na bramkę Fulham oddawali średnio 16,4 strzałów na mecz co daje trzeci najgorszy wynik w lidze.
- bramkarze Fulham aż 35-krotnie musieli bronić strzału na bramkę (najczęściej w lidze)

Terminarz drużyny Cardiff ostatnio nie rozpieszczał – na 5 ostatnich spotkań czterokrotnie mierzyli się z drużynami Top Six. Przyjedzie Fulham, które bez względu na okoliczności gra swój futbol. Raczej przejmie inicjatywę tak jak robili to w meczach przeciwko Watford, Brighton, Burnley i Crystal Palace (w każdym z tych meczów procent posiadania był na poziomie 60% i w każdym z nich padały minimum dwie bramki). Biorąc pod uwagę fakt jak słabe obie ekipy są w defensywie jest spore prawdopodobieństwo że będziemy oglądali fajne żywe spotkanie z wieloma okazjami bramkowymi.
Wynik: 4-2
Zysk: 21 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 210
Piłka nożna - Premier League
20.10.2018, sobota, godz. 16.00
Spotkanie: Wolves - Watford
Typ: Wolves strzeli ponad 1,5 gola
Kurs: 1.87
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Dziś sporo typów z Premier League ale jest w nich bardzo dużo logiki. Mam nadzieje że się nie zawiodę.
Analizę do mojego typu polecam z tematu 9 kolejka Premier League autorstwa thefik. Kolega obstawia czyste zwycięstwo Wolves ale ja zdecyduje się na over bramkowy Wilków z dwóch powodów. Po pierwsze ogromne problemy z ustawieniem formacji defensywnej ma Javi Gracia. Trzech z czterech najważniejszych defensorów dziś nie może zagrać wiec logiczne że formacja ta nie będzie tak współgrać jak we wcześniejszych meczach.
Po drugie to wszelkie statystyki, które również wrzuciłem w temacie Premier League czyli:

- 41 sytuacji bardzo dobrych lub stuprocentowych w dotychczasowych 8 kolejkach co daje czwarty wynik ze wszystkich ekip Premier League
- tworzą sobie sytuacje bramkowe ale mają problemy z wykończeniem, na pewno jest tego świadom trener. Z moich tabel łatwo można wyczytać że mają fatalny stosunek stuprocentowych sytuacji do strzelonych bramek (z 16-stu stuprocentowych okazji bramkowych zdobyli zaledwie 4 bramki) - najwyższa pora je wykorzystywać.
- Wolves ma niezły współczynnik xGF - 11.76 goli przewidywanych strzelonych (czwarty wynik nie licząc Top Six)
- u siebie zawsze przekraczali 1.0 xGF czyli zawsze powinni strzelić ponad dwie bramki.
Tak wyglądają dane drużyny Wolves (na szaro zaznaczone xGF w meczach domowych):

Tak wyglądają dane drużyny Watford (na szaro przewidywane gole stracone w meczach wyjazdowych):

Wynik: 0-2
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 211
Piłka nożna - Bundesliga
20.10.2018, sobota, godz. 15.30
Spotkanie: Augsburg - RB Lipsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1.56
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Liczę na grad bramek w tym meczu już nawet nie chodzi o to że w ostatnich dwóch spotkaniach Augsburga padało dużo bramek ale o styl gry jaki prezentuje Augsburg gdy w ataku jest duet Gregoritsch - Finnbogason. W zeszłym sezonie ta para napastników była uznana za jeden z najlepszych duetów w Bundeslidze. Pierwszy strzelił 13 bramek drugi zaś 12 ale niestety ominęło go chyba z 10 spotkań z powodu kontuzji. Początek sezonu również Finnbogason musiał opuścić ale jak już wrócił to widać co się dzieje. Ogromną rolę w ofensywie odgrywa również Philip Max. Gdzieś fajny artykuł przeczytałem że Augsburg to takie wredne skurczybyki, które zawsze próbują się do ciebie dorwać.
RB Lipsk zdaje się w końcu złapało właściwa formę taką jaką by sobie życzył Ralf Ranginck, który wymagał od piłkarzy, by grali na wskroś ofensywnie, agresywnym pressingiem, szybko odbierali piłkę rywalom. Przed przerwa reprezentacyjną zaczęło to bardzo dobrze wyglądać i jeśli będą tak samo chcieli grać przeciwko Augsburgowi a ten nie będzie stał z tyłu i czekał na swoje okazje lecz tez rzuci się na bramkę rywali to mamy piękne widowisko.
Wynik: 0-0
Strata: 50 zł
Tragiczna sobota w moim wykonaniu. Na 7 zespołów, które powinny strzelać gole, 5 nie potrafiło zdobyć nawet jednego gola. Koniec z typowaniem w ten weekend. Wracam na wtorkowo-środową Ligę Mistrzów.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 212
Piłka nożna - LM
23.10.2018, wtorek, godz. 21.00
Spotkanie: Real Madryt - Viktoria Pilzno
Typ: over 3,5
Kurs: 1.66
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Jak tak przyglądam się ostatnim wynikom Realu to aż dziw bierze - czerwono aż oczy bolą. Z ciekawości obejrzałem sobie ich ostatni mecz z Levante (tak przy obiadku). No i napiszę tak. W piłce ważne jest szczęście, jak go nie masz to kończysz tak jak w ostatnim meczu. Chyba takim zwieńczeniem zmarnowanych sytuacji był uśmiech Vazqueza, który w jednej z sytuacji miał piłkę na nodze 3 metry przed bramką a Oier (bramkarz Levante) instynktownie wyciągnął nogę i akurat w ta nogę trafiła piłka. Pomyślałem chyba to samo co Vazquez – nie wiem co trzeba zrobić żeby strzelić kolejne gole. A w piłce jak to w piłce, suma szczęścia równa się zero. W dzisiejszym meczu trzeba to wyrównać i jeśli zagrają podobnie a myślę że spokojnie będą kontrolować całe spotkanie i tworzyć kolejne sytuacje to tym razem piłka będzie wpadała do bramki.
No i jeszcze należy wspomnieć że Lopetegui lekko zmodyfikował skład na Levante. Dziś wyjdzie cholernie podrażniona ostatnimi wynikami drużyna. Nie ma znaczenia czy trener się nazywa Lopetegui, Zidane czy inny Conte. Muszą udowodnić sobie i kibicom że ostanie mecze to wypadek przy pracy. Na pewno nie zasługiwali na tak długi okres bez strzelonego gola. Okazji mieli bez liku – no nic nie chciało wpaść. Muszą w końcu się odblokować żeby uwolnić się od kolejnych pytań o Ronaldo. Dziennikarze niemal po każdym meczu w którym piłkarze mają problem ze zdobywaniem goli pytają o Cristiano. Wiadomo że za każdym razem musza się gryźć w język żeby za dużo nie powiedzieć tak jak ostatnio Isco coś tam palnął że nie ma zamiaru płakać za kimś kto nie chce grać w Realu. Dziennikarze tylko czyhają na tego typu wypowiedzi. Tylko swą skuteczną gra unikną kolejnych pytań. Dziś to najlepiej sieknąć tak z siódemkę do przodu żeby się zupełnie odblokować i ruszyć do przodu. No i jeszcze postraszyć trochę kolegów z Barcelony przed El Clasico, żeby sobie nie myśleli za bardzo że tutaj jakiś większy kryzys jest.
Kwestia zaufania piłkarzy do trenera. To jest Liga Mistrzów, nie wierzę że piłkarze z tak marnym przeciwnikiem chcą stosować jakieś sztuczki żeby pozbyć się Lopetegui. Jeśli miałbym wybierać mecz po którym zostanie zwolniony to właśnie ten po najbliższej kolejce z Barceloną. Wynik a przede wszystkim styl tego meczu będzie decydował o pozostaniu trenera na stanowisku.
Wynik: 2-1
Strata: 50 zł
Kto widział choć skrót ten wie co się działo, to nawet nie było marnowanie setek co dwustuprocentowych okazji i to nie tylko po stronie Realu. Pilzno do przerwy mogło spokojnie zdobyć 3 bramki.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 214
Piłka nożna - LE
25.10.2018, czwartek, godz. 18.55
Spotkanie: RB Lipsk - Celtic Typ: RB Lipsk Kurs: 1.32
Spotkanie: Anderlecht - Fenerbahce Typ: Anderlecht lub remis Kurs: 1.35
Kurs: łączny 1.78
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Dlaczego Lipsk?
Ralf Ranginck po przegranym spotkaniu w pierwszej kolejce powiedział mniej więcej takie słowa: &quot;Nie po to latamy po całej Europie aby zakwalifikować się do fazy grupowej LE żeby teraz tak je olewać&quot; Powiedział to odnośnie dwóch piłkarzy, którzy wtedy spóźnili się na rozgrzewkę przed mecze z Salzburgiem (przypomnę, przegranym 2-3). To pokazuje jak poważnie traktuje te rozgrywki.
Dlaczego Anderlecht?
Bo Fenerbahce jest w totalnej rozsypce a Anderlecht powoli wynurza się z kryzysu. Gdzieś w necie przeczytałem że w zespole jest tak fatalna atmosfera że nikomu nawet się nie chce grać. Za dużo złego się w tym klubie stało i to nie tylko ze sportowego punktu widzenia.
Wyniki: RB Lipsk 2-0 oraz Anderlecht 2-2
Zysk: 19,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 217
Piłka nożna - La Liga
28.10.2018, niedziela, godz. 16.15
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1.50
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Zajęty cały weekend i nie mam kompletnie czasu na pisanie analiz. Langlet - Pique oraz Varane - Ramos - Nacho - obrońcy którzy fatalnie spisują się od początku sezonu. Wystarczy ich przycisnąć i gubią się nieprawdopodobnie. Strasznie prezentowała się obrona Realu przeciwko Pilzno w LM, które mogło strzelić nawet i z 5 bramek. Ogrom sytuacji stworzyła sobie także Sevilla w przegranym meczu z Barcą 2-4 ale tam kapitalne zawody zagrał Ter Stegen. Wystarczy ze obie ekipy ruszą do ataku i nie będzie co zbierać a jestem przekonany że ze względu na brak największych gwiazd każdy zawodnik ofensywny będzie chciał zostać bohaterem o którym będzie się pisać przez kolejne tygodnie.
Wynik: 5-1
Zysk: 37,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 218
Piłka nożna - Ligue 1 i La Liga
Spotkanie: Marsylia - PSG Typ: over 2,5 Kurs: 1.37
Spotkanie: Sevilla - Huesca Typ: Sevilla Kurs: 1.22
Kurs: łączny 1.67
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Wynik: PSG 2-0 i Sevilla 2-1
Strata: 50 zł
PSG od początku sezonu rozegrało 14 spotkań we wszystkich rozgrywkach i wszystkie mecze kończyły się overem 2,5. Marsylia od początku sezonu rozegrała 13 spotkań we wszystkich rozgrywkach - w 11-stu padł over 2,5. Oczywiście logiczne że w spotkaniu bezpośrednim musiał paść ... under 2,5.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 219
Piłka nożna - Premier League
29.10.2018, poniedziałek, godz. 21.00
Spotkanie: Tottenham - Man City
Typ: Man City i w meczu over 1,5 gola
Kurs: 1.85
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Betclic
Ten mecz trochę przypomina wczorajsze El Clasico. Niby wszystko przemawiało za Barceloną ale z tyłu głowy jednak coś szepcze że to w końcu Real Madryt i wszystko się może zdarzyć. Dziś mam podobne uczucia. Niby wielkim faworytem jest Man City ale jednak z tyłu głowy ... ten Tottenham.
- Sezon do tej pory jest dość dziwny, ponieważ czuję się najgorzej w ciągu tych pięciu lat pracy tutaj. To najgorszy okres, choć mamy najlepszy ligowy start w historii. To dziwne, prawda? - stwierdził Pochettino.
Nie ukrywa, że wpływ na jego nastrój ma sytuacja ze stadionem, który miał być dostępny dla drużyny od początku sezonu, lecz ostatnio jego otwarcie przesunięto na początku 2019 roku i to w optymistycznym wariancie. Do tego dochodzi zupełny brak transferów latem i bardzo późne powroty kluczowych zawodników z Mistrzostw Świata. Właśnie ta ostatnia informacja jest najistotniejsza. W lidze koguty jakoś tam sobie radzą, wygrywają skromnie bo przeciwnicy podchodzą do nich ze zbyt dużym respectem. Rozgrywki w LM pokazują dokładny obraz tej drużyny. Niestety przeciwko topowym ekipom zawodnicy nie dają rady się przeciwstawić. Nawet w wygranym meczu z Man Utd zagrali słabo. Wykorzystali słabości rywala ale to rywal miał ogrom świetnych okazji. Naciskające City, tworzące sobie co rusz dobre okazje strzeleckie może być dużym problemem dla defensywy Tottenhamu.
Wynik: 0-1
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca Październik 2018
Statystyki Październik 2018:
Ilość typów: 20
Trafione: 9
Nietrafione: 11
Skuteczność: 45%
Średni kurs: 1.81
Suma stawek: 700 zł
Suma wygranych: 582,50 zł
Zysk/Strata: -117,50 zł
Yield: -16,78%

Statystyki wszystkich typów od początku tematu:
Ilość typów: 219
Trafione: 122
Nietrafione: 92
Zwroty: 5
Skuteczność (bez zwrotów): 57%
Średni kurs: 1.82
Suma stawek: 10650 zł
Suma wygranych: 11 004 zł
Zysk/Strata: 354 zł
Yield: 3,23%
Dobrze, że już się skończył ten miesiąc. Czego zabrakło? Zespołom na które stawiałem przede wszystkim skuteczności (a w szczególności Realowi w LM i Man City wczoraj). Mi osobiście zabrakło ... czasu na analizowanie. Tak mnie pochłonęło oglądanie skrótów, wpisywanie wszelakich statystyk do excela, że budziłem się w piątek wieczorem czy w sobotę rano a ja nic nie wiedziałem o zespołach. Widziałem dużo liczb ale informacje, które dochodziły z klubów wciągu tygodnia mi uciekały. Stąd niestety wpisywanie statystyk ograniczyłem do minimum. Skupiam się ponownie na wiadomościach z klubów choć mam już jakiś mały plan na to jak zmienić analizowanie ale to prędko raczej nie nastąpi bo ponownie będę potrzebował czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 220
Piłka nożna - Premier League
3.11.2018, sobota, godz. 16.00
Spotkanie: Cardiff - Leicester
Typ: over 2,5
Kurs: 2.10
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Dziś odbywa się pogrzeb Vichaia Srivaddhanaprabha – piłkarze dostali pozwolenie aby wziąć w nim udział. Wg Sky piłkarze mają polecieć zaraz po meczu. No i teraz pytanie, jak w takim razie piłkarze zagrają? Wiadomo że bardzo dużo temu człowiekowi zawdzięczają i niektórzy bardzo przeżywają tą porażkę.
Na pewno chcieliby wygrać i pokazać całemu światu - chłopie to zwycięstwo jest dla Ciebie. Ale przecież po drugiej stronie jest ekipa Cardiff, która nie położy się przed przeciwnikiem i da im wygrać bo ... tak należy? Dlatego uważam że piłkarze Leicester zostawią dziś multum zdrowia na boisku, pełne zaangażowanie przez 90 minut. Czy dam im to zwycięstwo? Chciałem na początku tak stawiać ale podejrzewam dwie możliwości przebiegu tego meczu. Na początku piłkarze Leicester lecą na maksa, liczę że na początku coś ustrzelą (zademonstrują jakąś &quot;cieszynkę&quot; dla Vichaia) ale z biegiem czasu i im bliżej końca meczu myśli mogą podążać już w innym kierunku i ostatecznie to Cardiff może się w końcówce rozstrzelać. Ciężko przewidzieć wynik spotkania w takich okolicznościach ale uważam że nie zabraknie jeszcze większego zaangażowania zawodników Leicester stąd sądzę że over jest wielce prawdopodobny.
Wynik: 0-1
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 221
Piłka nożna - Ekstraklasa
3.11.2018, sobota, godz. 18.00
Spotkanie: Śląsk - Wisła Płock
Typ: over 2,5
Kurs: 1.82
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
&quot;Gdy wszedłem do „Klubu 100”, to poczułem dużą radość, satysfakcję, że mogę być wśród najlepszych w historii Ekstraklasy. Myślę kogo jeszcze mogę dogonić, kto raczej jest poza zasięgiem. W pewien sposób to też mnie napędza&quot; – Marcin Robak
Ewidentnie widać że chłopak chce strzelać kolejne bramki. Chcę pobijać własne rekordy i mijać kolejnych zawodników w klasyfikacji strzelców wszech czasów. Dobrze że trener Pawłowski nie ustawia drużyny zbyt defensywnie, więc Robak do kolejnych okazji strzeleckich dochodzi.
Wisła Płock za trenera Vicuny zaczęła grać niezwykle efektownie dla widza. Sporo dzieje się na boisku, fajne akcje ofensywne ale i widać sporą ilość błędów w defensywie. Nie trudno o to gdy trener raczej nakazuje grać w piłkę niż chować się za podwójna gardą. Na chwilę obecną o ile trenerzy nie wymyślą sobie jakiś dziwacznych rozwiązań taktycznych wychodzi nam świetne widowisko okraszone wieloma gola.
&quot;To będzie atrakcyjny mecz, bo i my i Wisła Płock potrafimy grać, strzelać bramki&quot; - mówił Piotr Celeban. Trzymam go za słowo i stawiam over bramkowy.
Wynik: 0-3
Zysk: 20,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 222
Piłka nożna - Premier League
3.11.2018, sobota, godz. 13.30
Spotkanie: Bournemouth - Man Utd
Typ: over 2,5
Kurs: 1.78
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Pogba, Martial, Sanchez i Mata - wszyscy są. Jak ktoś w necie zauważył ze gdy gra Mata to zespół nastawia się na grę ofensywną. Jak go nie ma to defensywny styl. Dziś mam wrażenie Man Utd wystawia swój najlepszy aktualnie skład mimo że za chwilę mecz w LM przeciwko Juventusowi. Ale nie przejmowałbym się tym szczególnie. W tym sezonie każdy mecz ligowy rozgrywany przez Man Utd przed meczem w środku tygodnia w LM kończył się overem.
Bournemouth jest w świetnej formie i w sumie w tym meczu nic nie muszą. Widać po składzie jaki wystawił Eddie Howe że nie mają zamiaru tutaj bronić wyniku. Jest Brooks, Frazer, Wilson - będzie ofensywne granie.
Wynik: 1-2
Zysk: 39 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 223
Piłka nożna - Bundesliga
3.11.2018, sobota, godz. 15.30
Spotkanie: Wolfsburg - Borussia Dortmund
Typ: over 2,5
Kurs: 1.64
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Jest Paco Alcacer jest impreza. Do tego gra młodziutki Sancho robiący furorę w Bundeslidze i wracający do mega formy Reus. Z przodu będzie ciekawie a tyły? No właśnie. Jest problem bo cała optymalna czwórka obrońców jest kontuzjowana. Niby nie wygląda to źle ale co ze zgraniem się tych zawodników. Wolfsburg w swoim optymalnym składzie więc ma szansę coś tam strzelić skoro defensywa przeciwników może być dziś średnio dysponowana.
Wynik: 0-1
Strata: 50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 224
Piłka nożna - Premier League
3.11.2018, sobota, godz. 18.30
Spotkanie: Arsenal - Liverpool
Typ: over 2,5
Kurs: 1.53
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Wynik: 1-1
Strata: 75 zł
Tyle sytuacji, tyle sytuacji. Co musi się stać żeby wykorzystywać te sytuacje? Znowu w moich typach brakuje tylko skuteczności, są okazje, ale strasznie partaczone. Jeszcze sędziowie przeszkadzają - gol Mane zdobyty prawidłowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom