>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

To nie kwestia szczęścia ...

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 226
Piłka nożna - Championship
4.11.2018, niedziela, godz. 14.30
Spotkanie: Wigan - Leeds
Typ: over 2,5
Kurs: 2.02
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Mecz za pół godziny. Typ i analiza znaleziona w sieci. Bardzo mnie przekonała więc próbuje.
Wynik: 1-2
Zysk: 25,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 229
Piłka nożna - Bundesliga
10.11.2018, sobota, godz. 18.30
Spotkanie: Dortmund - Bayern
Typ: 1X
Kurs: 1.79
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Nie no, nie będę czekał z tym typem do weekendu. To co się teraz dzieje w ekipie Bayernu to jakieś kompletnie niedorzeczne rzeczy. Co się dowiadujemy? Choćby dziś pisze niemiecki Kicker:
- Robben, Ribbery, Hummels, Mueller stoją w opozycji przeciw trenerowi, dążą za wszelką cenę do jego zwolnienia
Inne wieści z klubu:
- wypadł Thiago i teraz nie ma kto grać na szóstce - wygląda na to że wróci tam Kimmich.
- Bayern ma 16 zawodników na 10 pozycji do obsadzenia - strasznie krótka kadra
- Wagner też się fochuje, po meczu pucharowym powiedział między innymi takie słowa: &quot;Jestem zawodnikiem. Moim zadaniem nie jest analizowanie spotkań i w sumie nie mam zbyt wiele do analizy. Mamy od tego trenera, to go spytajcie. Rozegrałem dopiero drugi mecz od początku, nie tego oczekiwałem.&quot;
- wielu zawodników domaga się rozmów z władzami głównie na temat swojej sytuacji w klubie. James, Robben, Ribbery, Lewandowski. Ku naszej uciesze jednym z pierwszych zaproszonych był Lewy a to znak ze jego najbardziej szanują w tej chwili w aktualnej kadrze. Lewy był niezwykle zadowolony z rozmowy czym pewnie jeszcze bardziej rozsierdził swoich kolegów z drużyny.
- ostatnio też sytuacja z żoną Muellera, która coś tam wrzuciła na twittera (doczytajcie) - potem jakieś przeprosiny, oświadczenia wydaje zawodnik, żona zawodnika, klub. Cyrki wokół w sumie nie wiadomo czego i niczego istotnego ale pokazuje jak błacha sprawa w tym klubie jest wyolbrzymiana żeby jeszcze bardziej wzniecać &quot;pożar&quot; w drużynie.
Można by tu wiele wymieniać. Ogólnie wszystko się sypie. Co rusz ktoś wypuszcza z szatni nowe fakty odnośnie drużyny. Oczywiście pewnym jest niemal że robią to nieoficjalnie najbardziej niezadowoleni piłkarze.
Co do Borussi - w sumie wystarczy spojrzeć na ich formę. Kapitalnie ustawił tą drużynę Favre. Trochę mają problemów z kontuzjami obrońców ale mają niezłych zmienników więc nie ma specjalnie się co bać.
Myślę że przez najbliższy tydzień będą wychodzić kolejne ciekawe informacje z Bayernu a przecież w miedzy czasie jeszcze mecz z AEK w LM i kto wie co tam piłkarze odstawią. Wygrają czy nie to już tylko będzie zależeć od słabości rywala bo raczej morale zawodników nie poprawi.
Wyniki: 3-2
Zysk: 39,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 230
Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Tottenham - PSV Typ: Tottenham Kurs: 1.36
Spotkanie: Napoli - PSG Typ: over 2,5 Kurs: 1.53
Kurs łączny: 2.08
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 2-1 i 1-1
Strata: 25 zł
Ostatnie 18 spotkań PSG w pucharach europejskich kończyło się overem 2,5! Czy ja wyczuwam jakąś nutkę pecha w swoich typach a w szczególności grając PSG. Ostatnio po serii overów PSG w meczach ligowych stawiając na over przeciwko Marsyli przerwałem serię overową (padł wynik 0-2). Teraz od 13.09.2016 r. (wtedy zremisowali z Arsenalem 1-1) przerwałem ich serię 18 spotkań z overem 2,5 w pucharach!
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 231
Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Man City - Szachtar Typ: Man City strzeli ponad 1,5 gola Kurs: 1.15
Spotkanie: Lyon - Hoffenheim Typ: over 2,5 Kurs: 1.40
Kurs łączny: 1.61
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Ale buki przesadzają z tymi kursami na LM. Nie ma co sensownego pograć. Trzeba by lecieć sporymi handicapami albo overami czyli po prostu liczyć na skuteczność zespołów. Na pewno mecz w Lyonie będzie otwartym meczem - nikt się bronic nie będzie ale czy wpakują 4 bramki? Stawiam że 3 to wpadną chyba że znowu jakiś totalny pech się trafi. Do overa tak jak wczoraj muszę dorzucić jakiegoś &quot;pewniaka&quot; tak jak to miało miejsce wczoraj dla podbicia kursu.
Wyniki: 6-0 i 2-2
Zysk: 30,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 234
Piłka nożna - Serie A i La Liga
Spotkanie: Genoa - Napoli Typ: Napoli Kurs: 1.44
Spotkanie: Atletico - Athletic B.Typ: Atletico Kurs: 1.54
Kurs łączny: 2.22
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Typ nr 235
Piłka nożna - Bundesliga
10.11.2018, sobota, godz. 15.30
Spotkanie: Werder - Bourussia M&#39;gladbach
Typ: over 2,5
Kurs: 1.56
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Typ 234
Wyniki: 1-2 i 3-2
Zysk: 30,50 zł

Typ 235
Wyniki: 1-3
Zysk: 28 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 236
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Chelsea - Everton Typ: Chelsea Kurs: 1.39
Spotkanie: Arsenal - Wolves Typ: over 1,5 Kurs: 1.21
Kurs łączny: 1.68
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Typ nr 237
Piłka nożna - La Liga i Serie A
Spotkanie: FC Barcelona - Betis Typ: FC Barcelona Kurs: 1.22
Spotkanie: Milan - Juventus Typ: Juventus Kurs: 1.75
Kurs łączny: 2.13
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Typ 236
Wyniki: 0-0 i 1-1
Strata: 25 zł
Typ 237
Wyniki: 3-4 i 0-2
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 238
Piłka nożna - Liga Narodów
19.11.2018, poniedziałek, godz. 20.45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: over 2,5
Kurs: 1.76
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Niemcy zdecydowali o odmłodzeniu kadry. Trener uznał że nie ma sensu już grać nasyconymi zawodnikami i potrzeba świeżej krwi. Mają co rusz bardzo dobre generacje piłkarzy więc nie martwię się specjalnie o ich poziom. Myślę że postępują jak najbardziej właściwie. Podobnie musieli postąpić Holendrzy i im ta zmiana wychodzi na ogromny plus. Nawet trener Koeman mówi na konferencjach że nie spodziewał się że aż tak dobrze ta gra będzie wyglądać. Na pewno sporego kopa da im ostatnie zwycięstwo nad mistrzami świata Francją. O dziwo ta wygrana daje im nadzieje nawet na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i zagranie w Final Four. Na pewno po ostatnich latach rozczarowań taki mały sukces dla tej drużyny byłby sporym osiągnięciem. Mały albo większy bo o ile dobrze rozumiem Ligę Narodów również poprzez te rozgrywki można się zakwalifikować do zbliżających się ME (lub na pewno daje możliwość grania w barażach). Ni mnie ni więcej jest o co walczyć. Niemcy dziś bez żadnej presji grają o honor w tych rozgrywkach ale i o dobre przygotowanie się do kwalifikacji do ME, które zaczynają się w marcu przyszłego roku. Przed własną publicznością &quot;nowa&quot; drużyna chciałaby się zaprezentować jak najlepiej potrafi. Na pewno również pamiętają dotkliwą porażkę w pierwszym meczu pomiędzy tymi reprezentacjami. Ich duma została nadszarpana i chęć rewanżu na pewno jest ogromna. Holandia nie mająca nic do stracenia, tylko do zyskania nie powinna się chować. Liczę na otwarte spotkanie z obu stron.
Wynik: 2-2
Zysk: 38 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 239
Piłka nożna - La Liga i Serie A
Spotkanie: Sevilla - Valladolid Typ: Sevilla Kurs: 1.40
Spotkanie: Napoli - Chievo Typ: Napoli strzeli ponad 1,5 gola Kurs: 1.23
Kurs łączny: 1.72
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Znowu coś się dzieje ze stroną. Próbuje coś wrzucić ale nie wiem czy będzie widoczne.
Wyniki: 1-0 i 0-0
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 241
Piłka nożna - La Liga i Ligue 1
Spotkanie: FC Barcelona - Villarreal Typ: FC Barcelona i over 1,5 w meczu Kurs: 1.28
Spotkanie: Bordeaux - PSG Typ: PSG Kurs: 1.37
Kurs łączny: 1.75
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Betclic
Wyniki: 2-0 i 2-2
Strata: 25 zł
Człowiek co tydzień się zastanawia kiedy ta seria zwycięstw w lidze PSG zostanie przerwana. Akurat została przerwana w momencie kiedy na nich postawiłem - no nie może być :cwl:
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca Listopad 2018

Statystyki Listopad 2018:
Ilość typów: 20
Trafione: 11
Nietrafione: 9
Skuteczność: 55%
Średni kurs: 1.83
Suma stawek: 775 zł
Suma wygranych: 793,30 zł
Zysk/Strata: 18,30 zł
Yield: 2,36%

Statystyki wszystkich typów od początku tematu:
Ilość typów: 239
Trafione: 133
Nietrafione: 101
Zwroty: 5
Skuteczność (bez zwrotów): 56%
Średni kurs: 1.82
Suma stawek: 11 425 zł
Suma wygranych: 11 797,30 zł
Zysk/Strata: 372,30 zł
Yield: 3,26%
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 242
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Watford - Man City Typ: Man City Kurs: 1.36
Spotkanie: Bournemouth - Huddersfield Typ: 1 DNB Kurs: 1.25
Kurs łączny: 1.70
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Napatoczyłem się na info że Huddersfield w najwyżeszj klasie rozgrywkowej nie wygrało meczu w środku tygodnia od marca 1971 roku.
Dziś Man City lekko odmieniony bo bez Aquero i Sterlinga czyli dwóch najlepszych graczy. Do tego od dłuższego czasu brakuje de Bruyne. Myślę że taki Gabreil Jesus trochę odstawiony na bok oraz Mahrez będą chcieli dziś pokazać się z jak najlepszej strony. Mają dużo do udowodnienia.
Wyniki: 1-2 i 2-1
Zysk: 17,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 243
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Burnley - Liverpool Typ: Liverpool Kurs: 1.34
Spotkanie: Tottenham - Southampton Typ: Tottenham Kurs: 1.35
Kurs łączny: 1.81
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Ciężko dziś zagrać coś innego skoro dwie drużyny znacznie lepsze spotykają się z dwoma aktualnie grającymi najbrzydszy futbol w Anglii. Myślę że Fulham ma zbyt dużo jakości żeby spaść natomiast Burnley i Southampton są raczej faworytami do spadku no chyba że na wiosnę wpadną jakieś fajne transfery. Na dzień dzisiejszy raczej te zespoły powinny skupić na walce z drużynami o podobnym potencjale. Dziś zarząd Southampton poinformował ze klub przed spadkiem będzie bronił Ralph Hasenhüttl. Jednak w dzisiejszym spotkaniu drużynę poprowadzi jeszcze tymczasowo Kelvin Davies, a nowy menedżer zacznie pracę od sobotniego spotkania z Cardiff. Na efekt nowej miotły bym raczej nie liczył. Co do Burnley - jest to przykład drużyny o bardzo krótkiej ławce, która przypłaciła słabą formę tym że szybko zaczęli sezon grając w kwalifikacjach do Ligi Europy.
Wyniki: 1-3 i 3-1
Zysk: 20,25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 244
Piłka nożna - Championship
7.12.2018, piątek, godz. 21.00
Spotkanie: West Brom - Aston Villa
Typ: over 2,5
Kurs: 1.56
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Podobno zaczyna się niezłe meczycho za pół godziny. Spotykają się dwie najlepsze ofensywy w lidze. West Brom strzelone bramki - 42, Aston Villa strzelonych dotychczas - 39 bramek. Co interesujące są to dwie drużyny biorąc pod uwagę czołową 10-tkę tabeli, które tracą najwięcej bramek. Przypomnę że gra trzecia drużyna z ósmą. Są to również dwie drużyny w których meczach średnia bramek wynosi 3,5 bramki/mecz (najwyższe wskaźniki).
Wynik: 2-2
Zysk: 28 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 245
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Huddersfield Typ: Arsenal Kurs: 1.29
Spotkanie: Chelsea - Man City Typ: X2 Kurs: 1.32
Kurs łączny: 1.70
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Betclic
Wyniki: 1-0 i 2-0
Strata: 25 zł
Oj nie dobrze. Jak się cofniecie o kilka moich typów wstecz to można zauważyć że zaczynam swoimi typami przerywać serie zespołom. Najpierw PSG po 18-stu kolejnych meczach w LM z overem stawiam i jest under, potem PSG w lidze bez straty choćby punktu remisuje, teraz Man City w lidze w lidze bez porażki i co?. No coś tu ewidentnie nie gra.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 246
Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Monaco - Borussia Typ: Monaco (handicap +2,5) Kurs: 1.24
Spotkanie: FC Barcelona - Tottenham Typ: Tottenham (handicap +1,5) Kurs: 1.27
Spotkanie: Crvena Zvezda - PSG Typ: PSG Kurs: 1.17
Kurs łączny: 1.84
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Chyba nie zdarzyło mi się grac kuponu składającego się z trzech typów ale nie widzę innej możliwości dla tych typów.
Borussia przyjechała do Monaco bez swej siły ofensywnej. Nie ma ani jednego zawodnika tworzących linię pomocy z meczu ostatniego ligowe z Schalkę. Brak takich zawodników jak Reus, Sancho, Bruun Larsen, Delaney, Witsel oraz Piszczka z linii obrony. Jak dla mnie zbyt duże straty. Zdaje sobie sprawę z tego że Borussia walczy o pierwsze miejsce w grupie ale Monaco nie ma jakiś ogórków w składzie by aż tak wysoko przegrać. Wypadałoby jakoś pożegnać się z tymi rozgrywkami z honorem. Wyobrażam sobie zwycięstwo Borussi ale wyobrażam sobie też sytuacje że przy prowadzeniu jednobramkowycm raczej skupią się na bronieniu wyniku niż dalszych atakach.
Barca już widać że w rezerwowym składzie i z Vermalenem czyli w obronie czyli bramka stracona przez Barcę niemal pewna. Nie pamiętam tych statystyk dokładnie ale zawsze jak gra Vermalen to Barca nie zachowuje czystego konta.
Dla Tuchela i PSG liczy się tylko Liga Mistrzów. Pełne mobilizacja na ten mecz i nie ma takiej opcjo by tego nie wygrali tym bardziej że Tuchel oszczędzał swoim najlepszych zawodników w ostatnim meczu ligowym.
Wyniki: 0-2 ; 1-1 ; 1-4
Zysk: 21 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom