>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

To nie kwestia szczęścia ...

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 267
13.01.2019, niedziela, godz. 17.30
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Tottenham - Man Utd
Typ: over 2,5
Kurs: 1.61
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Solskjaer w pewnym wywiadzie kilka dni temu wypowiedział takie słowa:
&quot;– Byłem tutaj wcześniej przez 15 lat i oczywiście moja piłkarska filozofia jest napędzana tym, czego doświadczyłem w Manchesterze United. Atakujemy przeciwników, staramy się dominować w meczach i do każdego spotkania podchodzimy z przekonaniem, że je wygramy. Szanujemy oczywiście przy tym każdego rywala.&quot;
Bardzo liczę na otwarte spotkanie. Tottenham gra u siebie. Manchester przyjedzie i będzie chciał grac taki futbol jaki prezentował do tej pory. Obawiam się że stary wyga Pochettino już znalazł słabe punkty drużyny Solsjkaera i będzie je chciał wykorzystać. Jestem niemal pewny że Pogba i spółka zagrają otwarty futbol. Nie będą bronić wyniku, nie przyjadą z zamiarem zremisowania 0-0. Coraz częściej słyszy się że piłkarze Czerwonych Diabłów chcieliby aby obecny trener pozostał z nimi. Coraz więcej także się słyszy że to Pochettino może od nowego sezonu prowadzić Man Utd. W przeglądzie napisali że dobrze by było gdyby jednak Pochettino przegrał bo zdałby sobie sprawę że pewnego poziomu w zespole Tottenhamu nie przeskoczy i pora się przenieść do Man Utd. Ja jednak mam odmienne zdanie. Mi się wydaje że lepiej gdyby zrobił wszystko aby wygrać bo jeśli chodzi o władze Manchesteru to oni mogą się bardzo sugerować tym wynikiem przy wyborze nowego trenera. Czyli ten kto jutro wygra ten zostaje od przyszłego sezonu trenerem? Wcale bym się nie zdziwił gdyby coś takiego zakiełkowało w głowach władz Manchesteru. Teraz pytanie jak zareagują piłkarze. Plotki do wszystkich docierają, do piłkarzy także. Ja zakładam tak: piłkarze Tottenhamu robią wszystko żeby wygrać i żeby nadal móc pracować z Pochettino natomiast piłkarze Manchesteru robią wszystko żeby wygrać aby zatrzymać Solskjaera. To będzie wymiana ciosów.
Wynik: 0-1
Strata: 75 zł
Co ten de Gea wyprawiał. Co marnowali zawodnicy Tottenhamu. Przecież tu powinno być tak najmniej ze 3-1 dla Tottenhamu. De Gea bohaterem, media jego występ wybrali jako najlepszy popis bramkarski w tym sezonie w Premier League. I jak tu trafić typ jak bramkarzowi trafia się dzień konia?
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 272
19.01.2019, sobota, godz. 16.15
Piłka nożna - La Liga
Spotkanie: Real Madryt - Sevilla
Typ: Sevilla strzeli ponad 1,5 gola
Kurs: 2.63
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Spodziewam się tutaj totalnej katastrofy ze strony Realu. Ostatnie mecze z Realem Sociedad oraz z Betisem (zaledwie 26% posiadania piłki przez Real) były koszmarne. Zawodników Sevilli nie trzeba jakoś motywować, jeśli pokarzą swą najlepszą twarz z tego sezonu to z Realu może nie być co zbierać. W Realu nie ma trenera, nie ma atmosfery, nie ma formy a Ci, którzy mogli by coś wnieść są kontuzjowani. Jeśli w takiej drużynie najlepszym graczem w ostatnich meczach jest Vinicius to ja nie mam słów. To jest niewyobrażalne że można się tak stoczyć w ciągu kilku miesięcy. Nie wiem jaki Real będzie w ofensywie bo trochę tego potencjału zostało ale jakoś o defensywę jestem spokojny. Spokojny w tym sensie że na pewno będą popełniać masę błędów co taka drużyna jak Sevilla wykorzysta.
Wyniki: 2-0
Strata: 25 zł
Nie wiem co chciał osiągnąć Pablo Machin tak ustawiając swój zespół. Dużo słabsze drużyny przyjeżdżają w ostatnim czasie na Santiago Bernabeu i coś! grają. Rzekłbym że Sevilla to chyba najsłabiej grający przeciwnik w ostatnim czasie jaki pojawił się na stadionie w Madrycie.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 273
19.01.2019, sobota
Piłka nożna - Premier League, Bundesliga
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace Typ: Liverpool Kurs: 1.24
Spotkanie: Leverkusen - M&#39;gladbach Typ: over 2,5 Kurs: 1.46
Kurs łączny: 1.81
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 4-3 i 0-1
Strata: 50 zł

Pozwolę sobie zacytować dwóch dziennikarzy którzy na Twitterze tak pisali o meczu w Leverkusen:
Marcin Borzęcki z TVP:
&quot;W Leverkusen remake meczu Tottenham - Manchester, w rolę Davida de Gei wcielił się Yann Sommer. Nawet zwycięska bramka dla gospodarzy niemal identyczna.&quot;
Tomasz Urban z Eleven:
&quot;Niebywałego farta ma dziś Gladbach. Jak w meczu z Hoffenheim. To aż niemożliwe, żeby udało się obronić to 1:0&quot;
Zeszłotygodniowy Tottenham też stawiałem z overem. To jest już pech!
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 275
19.01.2019, sobota
Piłka nożna - La Liga, Serie A
Spotkanie: Huesca - Atletico Typ: Atletico Kurs: 1.65
Spotkanie: Monaco - Strasbourg Typ: Monaco lub remis Kurs: 1.23
Kurs łączny: 2.03
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 0-3 i 1-5
Strata: 25 zł

Monaco od 7 min w 10-tkę po czerwonej kartce Naldo. Masakra.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 276
20.01.2019, niedziela
Spotkanie: Huddersfield - Man City Typ: Man City strzeli over 1,5 gola
Spotkanie: FC Barcelona - Leganes Typ: FC Barcelona strzeli over 1,5 gola
Spotkanie: Ajax - Heerenveen Typ: Ajax strzeli over 1,5 gola
Kurs łączny: 1.60
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 0-3 ; 3-1 ; 4-4
Zysk: 30 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 277
23.01.2019, środa, godz. 20.45
Piłka nożna - Szkocja
Spotkanie: Celtic - St. Mirren Typ: Celtic strzeli ponad 1,5 gola Kurs: 1.21
Spotkanie: Kilmarnock - Rangers FC Typ: Kilmarnock strzeli Kurs: 1.58
Kurs łączny: 1.91
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 4-0 i 2-1
Zysk: 22,75 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 278
26.01.2019, sobota, godz. 20.30
Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: AC Milan - Napoli
Typ: over 2,5
Kurs: 1.91
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Ha. Piątek vs Milik. Obaj wydają się być w kapitalnej formie i bez względu na taktykę obu drużyn na ten mecz oni dwaj będą sobie żyły wypruwać na boisku. Po Arku widać że on cały czas coś próbuje sobie, kibicom i trenerom udowodnić. Oglądając mecz z Lazio widziałem że on bez przerwy chciał piłkę. Takie ma parcie na grę i zdobywanie goli. Krzysztof zadebiutuje przeciwko Napoli u siebie. Ciekawe jak go kibice przyjmą. Widać po nim bardzo chłodną głowę i uważam że na prawdę może podołać w tym Milanie. Mam nadzieje że Gattuso od razu wrzuci Piątka na głęboką wodę i nie będzie czekał z wystawieniem go w pierwszym składzie. Coś mi się wydaje że Suso, Paqueta, Piątek będą wymiatać w Milanie. Jeśli ustabilizują grę w obronie to z przodu ta trójka powinna robić wynik.
Jakich my w ogóle czasów dożyliśmy że największe sportowe gazety we Włoszech od początku tego tygodnia na swoje czołówki wrzucają Piątka i Milika. Z niecierpliwością czekam na ten mecz.
Wynik: 0-0
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 279
26-27.01.2019,
Piłka nożna - Bundesliga, Serie A
Spotkanie: Wolfsburg - Leverkusen Typ: over 2,5 Kurs: 1.68
Spotkanie: Atalanta - Roma Typ: over 2,5 Kurs: 1.56
Kurs łączny: 2.62
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Liczę że w obu pojedynkach zobaczymy mecze typu cios za cios. Ani Leverkusen ze swoim nowym trenerem ani Roma nie przyjadą do swoich przeciwników się bronić a to zapowiada ciekawe widowiska. Oby tylko skuteczności nie brakowało tak jak tydzień temu graczom Leverkusen.
Wyniki: 0-3 i 3-3
Zysk: 40,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 280
25.01.2019, piątek,
Piłka nożna - Anglia FA Cup, Ligue 1
Spotkanie: Arsenal - Man Utd Typ: obie strzelą Kurs: 1.42
Spotkanie: Marsylia - Lille Typ: Marsylia strzeli Kurs: 1.27
Kurs łączny: 1.80
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 1-3 i 1-2
Zysk: 20 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 281
26.01.2019, sobota, godz. 16.00
Piłka nożna - The Champioship
Spotkanie: Blackburn - Hull
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.71
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Typ nr 282
26.01.2019, sobota, godz. 15.30
Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Mainz - Nurnberg Typ: over 1,5 Kurs: 1.27
Spotkanie: Freiburg - Hoffeheim Typ: obie strzelą Kurs: 1.46
Kurs łączny: 1.85
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Typ 281
Wynik: 3-0
Strata: 25 zł

Typ 282

Wyniki: 2-1 i 2-4
Zysk: 21,25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 283
27.01.2019, niedziela
Spotkanie: Girona - FC Barcelona Typ: FC Barcelona
Spotkanie: Lazio - Juventus Typ: Juventus lub remis
Spotkanie: Bayern - Stuttgart Typ: Bayern strzeli over 1,5 gola
Kurs łączny: 1.83
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 0-2 ; 1-2 ; 4-1
Zysk: 20,75 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 284
27.01.2019, niedziela
Piłka nożna - Eredivisie, Bundesliga
Spotkanie: Heerenveen - Alkmaar Typ: over 2,5 Kurs: 1.46
Spotkanie: Dusseldorf - RB Lipsk Typ: Lipsk lub remis Kurs: 1.28
Kurs łączny: 1.87
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 0-2 i 0-4
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 285
29.01.2019, wtorek
Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Huddersfield - Everton Typ: Huddersfield strzeli Kurs: 1.50
Spotkanie: Newcastle - Man City Typ: Man City Kurs: 1.22
Kurs łączny: 1.83
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Marco Silva, trener Evertonu jest niemal na wylocie z klubu. Myślę że grające już bez specjalnej presji, u boku nowego trenera, Huddersfield może sprawić niemiłą niespodziankę przyjezdnym co z kolei będzie gwoździem do trumny dla Silvy.
Jeśli chodzi o City, to już niemal tradycja że gdy chłopcy zaczynają trochę luzować i zdarzy się kilka meczów słabych w ich wykonaniu, Pep tak mobilizuje ich że stają się drużyną nie do zdarcia i w tej chwili taką ekipą są. Po prostu walec. Od zwycięstwa z Liverpoolem bez straty bramki a strzelonych ... 28 bramek. Oczywiście mierzyli się z niezbyt wymagającymi rywalami ale czy takim wymagającym jest Newcastle?
Wyniki: 0-1 i 2-1
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 286
30.01.2019, środa, Premier League, Puchar Włoch, Puchar Belgii
Spotkanie: Bournemouth - Chelsea Typ: over 1,5
Spotkanie: Atalanta - Juventus Typ: Juventus awansuje
Spotkanie: Oostende - Gent Typ: over 1,5
Kurs łączny: 2.00
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Wyniki: 4-0 ; 3-0 ; 2-2
Strata: 25 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom