>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

To nie kwestia szczęścia ...

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 54
Piłka nożna - Premier League
10.02.2018, sobota, godz. 13:30
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: over 2,5
Kurs: 1.50
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Jest to mecz drużyn, które na dzień dzisiejszy są na drugim i czwartym miejscu pod względem oddanych strzałów w rozgrywkach Premier League. Tak przedstawia się pierwsza piątka:
Man City – 467 strzałów
Tottenham – 457 strzałów
Liverpool – 453 strzały
Arsenal – 433 strzały
Chelsea – 421 strzałów
Spodziewam się w meczu tych drużyn wielu sytuacji bramkowych i wiele z nich wykorzystanych.
Obie drużyny są stworzone do gry ofensywnej. Posiadają wielu fantastycznych zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę na boisku.
W zespole Tottenhamu rządzą Eriksen, Son, Alli i oczywiście Kane.
Zespół Arsenalu najpewniej zagra w takim ustawieniu jak przeciwko Evertonowi czyli Ozil, Mchitarian, Iwobi, Aubameyang. Wydaje się że to będzie podstawowa siła ataku na najbliższe tygodnie. Mnie osobiście bardzo się podoba taki atak. W końcu zamiast rosłych Giroud i Lacazette postawiono na kogoś kto będzie wychodził w tempo do prostopadłych zagrań od Ozila i Mchitariana. Coś mam przeczucie że może to wypalić.
Tottenham grał w środę mecz powtórkowy FA Cup z Newport spokojnie wygrany 2-0. Najważniejszą jednak sprawą jest to że porównując skład z meczu z Liverpoolem w zeszły weekend Pochettino posłał na ten pucharowy tylko jednego zawodnika (Son). Pozostali to albo rezerwowi albo powracający do zdrowia jak Alderweireld czy Rose.
Ja się okazuje Mchitarian i Aubameyang kontaktowali się ze sobą przed transferami do Arsenalu. Obaj już grali ze sobą w Borussi Dortmund przez 3 sezony. Takie info dziś znalazłem w necie:
Reprezentant Gabonu w ostatnich wypowiedziach przyznał, że możliwość ponownej współpracy z Mkhitaryanem była jednym z czynników przejścia do Arsenalu:
– To jak spotkać się ponownie z bratem, z dobrym przyjacielem. Graliśmy ze sobą już wcześniej i bardzo się cieszę, że znów mogę go spotkać.
Obaj mieli się komunikować przed swoimi transferami do Arsenalu:
– Henrikh dzwonił do mnie kilka razy i pytał: „przechodzisz do Arsenalu czy nie?”, odpowiedziałem mu: „najpierw ty musisz mi powiedzieć czy tam zagrasz”. Powiedział, że wszystko jest już dogadane, to oczywiste, że to było ważnym czynnikiem przy podjęciu mojej decyzji. Rozumiemy się na boisku, jak i poza nim, dlatego jest nam łatwiej w trakcie gry. Kibice powinni być zadowoleni, że widzą nas razem, damy z siebie wszystko, tak jak to było w przeszłości.
W Borussi ich współpraca zatrybiła. Tutaj mają jeszcze jednego wybitnego gracza do gry kombinacyjnej czyli Ozila, który zresztą podpisał nowy kontrakt i już nie ma żadnych spekulacji jak to ten Ozil nieszczęśliwy jest w tym Arsenalu.
Wynik: 1-0
Strata: 100 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 55
Piłka nożna - La Liga
10.02.2018, sobota, godz. 18:30
Spotkanie: Leganes - Eibar
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.82
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
O drużynie Leganes wiele ostatnio pisałem więc nie będę się powtarzał. Skończył się sen o finale Pucharu Króla. Trzeba teraz wrócić do walki w lidze. Jednak na dzień dzisiejszy będzie bardzo trudno im się do tego meczu przygotować. Myślę że dopiero tydzień spokojnych przygotowań pozwoli im trochę odetchnąć.
Eibar w zeszłym tygodniu rozbił Seville aż 5-1. Na pewno to podniosło ich morale, mieli spokojny tydzień na przygotowanie się do meczu z Leganes a przede wszystkim w fantastycznych humorach mogli trenować.
Drużyna Eibar odpadła z rozgrywek Copa del Rey już w listopadzie także spokojnie rozgrywają sobie co tydzień spotkania ligowe. Dobrze się do nich przygotowują gdyż biorąc pod uwagę wszystkie mecze ligowe od 20.11 przegrali tylko jedno spotkanie na 11 rozegranych w tym okresie. Przegrali jedynie z ekipą Cholo Simeone czyli Atletico Madryt. W pozostałych zanotowali 7 zwycięstw i 3 remisy.
Tym razem zabezpieczam swój typ choć uważam że ekipa Eibar jednak gra dużo odważniejszą piłkę od Getafe, które to nie potrafiło pokonać w zeszły weekend osłabionego Leganes.
Wynik: 0-1
Zysk: 61,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 56
Piłka nożna - La Liga
11.02.2018, niedziela, godz. 16:15
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: under 3,5
Kurs: 2.05
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Getafe jest drużyną najwięcej faulującą w obecnych rozgrywkach ligowych. Trochę opisałem grę tej drużyny przy okazji typu z meczu Getafe – Leganes. Getafe gra bardzo zdecydowanie w obronie. Nie omieszkają zaatakować nogi przeciwnika jeśli mają ku temu okazję. Lubią poskrobać po piętach, lubią deprymować przeciwników, lubią ich prowokować. Dzięki takiej agresywnej grze, przeciwnicy są wyprowadzani w równowagi co powoduje że nie skupiają się tylko i wyłącznie na swojej grze ale i na rywalu i to nie do końca w dobrym znaczeniu. Pojawia się chęć rewanżu dlatego tak dużo spotkań z udziałem tego zespołu kończy się overem kartkowym. Dość niedawno oglądałem mecz Getafe z Atletico w którym starły się dwa podobne światy. Sędzia w pierwszej połowie kompletnie się pogubił a zawodnicy obu drużyn niemal się pobili. Końcówka pierwszej połowy to były ataki na nogi rywali a nie ataki na bramkę. Jest to jakiś sposób, nie pochwalam go ale widać że ten styl gry prowadzi ich do celu jakim jest utrzymanie się w La Liga.
Myślę że spotkanie z Barcą będzie bardzo podobne (kto wie czy Pique lub Suarez nie wylecą z czerwienią – im najszybciej się głowa gotuje) i liczę że Barca będzie unikać kontaktu z rywalem. Strzelą jedną, dwie bramki i postarają się nie wchodzić w kontakt z rywalem żeby nie nabawić się kontuzji.
Trochę statystyk Getafe:
Zawodnicy Getafe popełnili dotychczas (po 22 kolejkach) aż 395 fauli i prowadza w tej klasyfikacji wyprzedzając drugi Alaves aż o przeszło 30 fauli.
Zawodnicy Getafe oczywiście w klasyfikacji żółtych kartek również są na pierwszym miejscu – 68 żółtych kartek.
Getafe w meczach z zespołami z czołówki La Liga w tym sezonie:
Getafe – Sevilla 0-1
Getafe – FC Barcelona 1-2
Getafe – Real Madryt 1-2
Getafe – Valencia 1-0
Atletico – Getafe 2-0
Sevilla – Getafe 1-1
Mimo że Getafe znajduje się dopiero na 11 miejscu w tabeli to pod względem straconych bramek ma trzeci wynik:
Atletico straciło dotychczas 9 bramek.
FC Barcelona straciła dotychczas 11 bramek.
Getafe, Real Madryt, Leganes stracili dotychczas po 21 bramek.
Stawka najniższa z możliwych gdyż nigdy nie wiadomo jak na spotkanie wyjdzie Messi. Jeśli będzie mu się bardzo chciało to sam w pojedynkę strzeli ze 4 bramki. Mam jednak nadzieje że będzie ładował baterie na Ligę Mistrzów. Tutaj w lidze mają taka przewagę że nie musi wkładać 100% w mecz.
Wynik: 0-0
Zysk: 26,25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 57
Piłka nożna - Premier League
10.02.2018, sobota, godz. 16:00
Spotkanie: Everton - Crystal Palace
Typ: Everton
Kurs: 2.19
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
W zespole Crystal Palace nie zagra napastnik Zaha – najważniejsza postać tego zespołu. Dla Crystal Palace jest to o tyle zła informacja, że bez Zahy na boisku Orły nie wygrały meczu w Premier League od września 2016 roku. Po za tym bardzo duże problemy z ustaleniem składu miał Hodgson jeśli chodzi o formację ofensywną. Z zawodników pierwszego wyboru (lub są bardzo blisko pierwszego składu) kontuzjowani są ponadto:
- napastnik Bakary Sakho – strzelec największej ilości bramek w tym sezonie,
- Loftus-Cheek pomocnik 17 występów w tym sezonie
- pomocnik Puncheon – podstawowy pomocnik poprzedniego sezonu (w tym sezonie 12 występów)
- środkowy obrońca Scott Dann (18 występów)
- lewy obrońca Schlupp (22 występy)
Jak widać braki w każdej formacji. Najgorzej wygląda sytuacja z przodu gdzie do dyspozycji pozostaje Benteke, McArthur, Townsend, Cabaye (wszyscy dziś w pierwszym składzie) i to by było na tyle. Problem w tym że z tych zawodników dobra formę aktualnie pokazuje jedynie Townsend który po za Zahą wykonuje najwięcej skutecznych dryblingów, najwięcej kluczowych podań na mecz. Wg Whoscored ma trzecią notę w zespole (za Zahą i środkowym obrońcą Tomkinsem).
Jak się przedstawia sytuacja w Evertonie? Zespół Sama Allardyce’a męczy się w tym sezonie a szczególnie ostatnio w meczach z drużynami z Top Six. Na ich szczęście teraz terminarz jest dla nich bardzo łaskawy i powinni to wykorzystać. Everton jest jedną z trzech najsłabiej radzących sobie drużyn na wyjazdach (tylko jedna wygrana na 13 spotkań). Jednak spotkanie na własnym stadionie są ciężkie dla gości. Fajnie że w końcu Big Sam znalazł optymalny skład w formacji ofensywnej – przynajmniej tak mi się wydaje. Czwórka Sigurdsson, Rooney, Walcott, Niase powinna ponieść zespół do zwycięstwa. Takim ustawieniem z przodu zagrali w wygranym meczu przeciwko Leicester, które w tym sezonie nieźle sobie radzi. Claude Puel dobrze poskładał tą drużynę. Tym większe brawa dla Evertonu. Tym razem osłabiony na dodatek Crystal Palace nie powinien zdobyć choćby jednego punktu.
Stawka mała (choć typ dość logiczny) gdyż bardzo się przejechałem ostatnio na Getafe z Leganes. Mimo że Leganes grało rezerwami, Getafe w ogóle jakby nie było zainteresowane wygraną. Mam nadzieje że Everton nie ustawi się w obronie i ruszy po trzy punkty.
Ciekawostka:
Na Goodison Park Everton w tym sezonie zdobyli aż 73 procent punktów. To drugi największy odsetek w lidze.
Wynik: 3-1
Zysk: 59,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 58
Piłka nożna - Premier League
11.02.2018, niedziela, godz. 17:30
Spotkanie: Southampton - Liverpool
Typ: over 2,5
Kurs: 1.67
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
O Liverpoolu nie ma się co rozpisywać bo jest to na tyle ofensywnie grającą drużyną że sama mogłaby pokryć ten over ale żeby było łatwiej trafić ten kurs próbowałem znaleźć argumenty, które przemawiają na korzyść Sotuhampton – na korzyść zdobyczy bramkowej przez ten zespół.
Po pierwsze obrona Liverpoolu popełnia multum błędów, w ostatnich ośmiu spotkaniach drużyna Liverpoolu tylko raz zachowała czyste konto.
Po drugie trener Pellegrino wcale nie ustawia zespołu bardzo defensywnie tzn nie ustawia autobusu przed bramką jak to zrobiło ostatnio Swansea. Starają się grac piłką co sprzyja otwartej grze w tym meczu. Jeśli chodzi o posiadanie piłki w meczach z drużynami Top Six to oczywiście że przeciwnicy mają większe posiadania ale jest to w granicach 60-40 czyli względnie – nie ma jakiejś przytłaczającej przewagi.
Po trzecie drużyna Southampton jest na drugim miejscu pod względem oddanych strzałów na bramkę przeciwnika (nie licząc zespołów z Top Six – które zajmują pierwsze … sześć miejsc). Lecę dalej ze statystyka i widzę że zespół Southampton jest na trzecim miejscu pod względem zmarnowanych najlepszych sytuacji bramkowych (również nie licząc zespołów z Top Six). Ta statystyka pokazuje że drużyna tworzy sobie sporo dogodnych sytuacji bramkowych a przeciwko takiej obronie jaką prezentuje Liverpool liczę że choć jedną ze swoich sytuacji wykorzystają.
Dla Virgila van Dijka to będzie dość interesujące wydarzenie gdyż jeszcze kilka tygodni temu był piłkarzem Świętych. Teraz może być podwójnie zmotywowany przeciwko swojemu byłemu klubowi i może po jakimś rzucie rożnym zdobędzie bramkę. Idzie to tez w drugą stronę. Do niedawna napastnicy Southampton mierzyli się przeciwko Virgilowi tylko na treningu, teraz będą mogli się zmierzyć na poważnie.
Ciekawostka:
The Reds strzelili w tym sezonie ligowym i pucharowym tyle goli, co w całych poprzednich rozgrywkach - 97. W pięciu najlepszych europejskich ligach nikt nie odpala armat tak mocno w meczach wyjazdowych.
Wynik: 0-2
Strata: 50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 59
Piłka nożna - Liga Mistrzów
13.02.2018, wtorek, godz. 20:45
Spotkanie: FC Basel - Man City
Typ: Wygra Man City i w meczu padnie powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.50
Stawka: 50 zł
Bukmacher: betclic
Przed takim meczem człowiek się zastanawia, czy na pewno faworyci podejdą do spotkania na 100%? Czy może będą chcieli najmniejszym nakładem sił wywieźć jakieś skromne zwycięstwo? Czy im się będzie chciało tyle bramek strzelać? A może Pep nie wystawi najlepszych zawodników?
Nie oszukujmy się. Man City jest gdzieś z 10 poziomów wyżej do FC Basel. Ta grupa w jakiej przyszło się mierzyć FC Basel to jakaś zmyła była. Basel jest najsłabsza drużyną od lat, moim zdaniem aktualnie maja najsłabsza kadrę jaka dysponowała w ostatnich kilku latach, a osiąga jeden z większych sukcesów klubowych. Niestety los się dalej nie uśmiechnął, trafili na giganta. Co ciekawe trener Wicky chyba chciał przećwiczyć warianty gry defensywnej gdyż w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych oddawali (chyba celowo) piłkę przeciwnikowi żeby mógł rozgrywać a oni dzięki temu trenowali przesuwanie i krycie. Tak to posunięcie trenera traktuje. Uważam że na nic im się to nie zda.
Przed meczem ligowym z Leicester trener dał drużynie 4 dni wolnego. Zamknął ośrodek treningowy i piłkarze mieli zakaz przychodzenia do klubu. Mieli oczyścić głowy i się zresetować. Zero myślenia o piłce. Biorąc pod uwagę jak zmietli Leicester w drugiej połowie uważam że to był kapitalny ruch.
Tak, będzie im się chciało. Nie, nie wyjdą rezerwowym składem, Tak, nastrzelają bramek ile się da żeby postraszyć najlepsze drużyny w Europie jacy są mocni w tych rozgrywkach. Tak, podejdą do spotkania na 100%. Dlaczego? Bo to Liga Mistrzów. Tutaj rzuca się najcięższe działa i na te mecze jest się najbardziej zmotywowany. Nie będzie City czekać na rewanż, sprawę załatwi tu i teraz.
Wynik: 0-4
Zysk: 25 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 60
Piłka nożna - Liga Mistrzów
14.02.2018, środa, godz. 20:45
Spotkanie: FC Porto - Liverpool
Typ: over 2,5
Kurs: 1.76
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Nie będę porównywał gry FC Porto w lidze Portugalskiej bo tam po za 4-rema zespołami to reszta prezentuje poziom zbliżony do naszej ekstraklasy. Także nie ma się co dziwić że w lidze stracili dotychczas tylko 10 bramek. Chciałbym zauważyć że FC Porto w fazie grupowej LM trafiło na zespoły które lubią atakować. Grając z zespołami Besiktasu, Monaco, RB Lipsk na sześć spotkań tylko w jednym padł wynik under 2,5. Przeciwko Besiktasowi na wyjeździe 1-1. We wszystkich pozostałych meczach zawsze padały co najmniej 3 bramki. To cieszy gdyż teraz przyjdzie im się zmierzyć z zespołem, który prezentuje identyczny styl jak grupowi rywale FC Porto. Styl oparty na grze ofensywnej. Mecze zespołu Liverpoolu w fazie grupowej LM również obfitowały w gole - 5 na 6 ich spotkań kończyły się overem 2,5.
Nie przyjedzie zespół Kloppa bronić wyniku 0-0. Przyjadą by wygrać a przecież drużyna trenera Conceicao gra u siebie i również chciała by osiągnąć korzystny rezultat przed rewanżem na Anfield. Wychodzi mi z tego dobre, ciekawe i żywe spotkanie które zaowocuje wieloma sytuacjami bramkowymi. Mam nadzieje że co najmniej 3 takie sytuacje zostaną wykorzystane.
Wynik: 0-5
Zysk: 57 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 61
Piłka nożna - Liga Mistrzów
14.02.2018, środa, godz. 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.67
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Nie wierzę w PSG, tzn. nie wierzę w PSG prowadzony przez Emery’ego. Ten chłop ma na twarzy wypisaną porażkę. Nie wierze w jego zdolności taktyczne. Te gwiazdeczki w PSG są nieokiełzane przez co szatnia jest strasznie podzielona. W meczu ze słabszymi ekipami jeszcze to tak nie przeszkadza bo mają indywidualności, które same rozstrzygają losy spotkania. Natomiast w LM już trzeba mieć dobrze zgrany zespół.
PSG ma Emery’ego natomiast Real ma … Pintusa. Jeśli nie wicie kto to dokładnie jest to poczytajcie w necie. Trener od przygotowania fizycznego w Realu. Gość, który przygotowuje zespół na tą część sezonu. Tak aby właśnie na wiosnę osiągnęli najlepsza formę. To dzięki niemu zawodnicy Realu są tak wybiegani, to dzięki niemu Real wchodzi w taką fazę intensywnej gry, która jest nieosiągalna dla przeciwnika. Choć Real niby słabszy jest niż rok temu to nie można ich skreślać. Napisałem niby słabszy bo tu nie ma problemu z przygotowaniem fizycznym lecz … ze skutecznością. Już pisałem przy okazji jednego z typów na Real jak to Real raz tworzy sobie blisko 30 sytuacji bramkowych i nic nie potrafi strzelić (mecz z Villarrealem) po czym tworzy sobie mniej sytuacji klarownych w meczu z Deportivo a strzelają 7 bramek.
Ciekawe jak podejdzie drużyna PSG to tego spotkania. Emery ma wypisany na twarzy strach i porażkę. Wiem że się boi. Jeśli nie przejdzie Realu to już wiadomo że to koniec jego przygody z PSG. Tylko na LM zależy właścicielom PSG i jeśli tego w tym sezonie nie osiągnie Emery to, do widzenia. Nie wiem czy ten strach nie spowoduje że zespół wyjdzie defensywnie ustawiony co będzie wodą na młyn dla Realu. Czy Emery popełni ten błąd co w zeszłym roku z Barceloną? Czy nauczył się czegoś? Zobaczymy. Ja w pierwszym meczu idę w kierunku Realu. Liczę też na niezłą sieczkę, polowanie na kości w tym dwumeczu choć wstrzymam się na razie z tym typem do rewanżu. Coś mi się wydaje że taki Neymar (na pewno będzie co rusz poniewierany i prowokowany) czy Ramos (jemu to się dopiero głowa gotuje) skończą mecz z czerwona kartką. Ale te typy zostawię sobie na rewanżowy mecz.
Jeszcze przyszła mi jedna rzecz do głowy na korzyść tego typu. Otóż w Ligue 1 zawodnicy defensywni PSG maja względny spokój. Żaden z przeciwników nie chcę się otworzyć i nikt ich nie napiera dzięki czemu nawet nie wiedzą jak to jest bronić się przed zmasowanymi atakami przeciwnika a dziś na pewno takich ataków będzie mnóstwo. Obawiam się że mogą popełniać sporą ilość błędów.
Słówko o Neymarze. Jeśli jest po słowie z władzami Realu i chce tam latem przejść i chcę by oferta nadal była aktualna to nie może wyeliminować swojego przyszłego pracodawcy bo się ten pracodawca ... może rozmyślić.
Wynik: 3-1
Zysk: 33,50 zł
Oj Emery, Emery, nic żeś się człowieku nie nauczył. Do 65-tej minuty to PSG miało dużo lepsze okazje na gole. Natomiast w tejże minucie trener ściągnął Cavaniego i wpuścił obrońcę i ... rozbił świetnie funkcjonujący zespół. A do głosu doszli zawodnicy Realu. I tutaj szacun dla Zizou za wpuszczenie Asensio, który wygrał mu ten mecz. Trener, który potrafi pomóc zespołowi a trener, który psuje to co dobrze funkcjonuje. Jest różnica!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 62
Piłka nożna - Ekstraklasa
17.02.2018, sobota, godz. 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Typ: over 2,5
Kurs: 2.04
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Odkąd Lewandowski prowadzi Zagłebie w meczach z ich udziałem pada średnio 4 bramki na mecz. Lewandowski zresztą już w pierwszych wywiadach podkreślał że będzie chciał by zespół grał futbol ofensywny. Sam większość piłkarskiej kariery spędził w drużynie, która słynęła z atakowania więc nie dziwie mu się że z takim nastawieniem wychodzi jego zespół na boisko.
Co do Wisły Płock. Wisła ma świetnie dobraną pomoc. Młodość z doświadczeniem a świetnie to współgra. Michalak i Merebaszwili szaleją na skrzydłach, Furman bije dokładnie wszystkie rzuty wolne i rożne a Stilic wiadomo – zawodnik od tzw. one touch (cudownego ostatniego wypieszczonego podania). Szkoda jedynie że nie maja jakiegoś dobrego snajpera bo mogliby dużo więcej namieszać. A no i szkoda że tak pudłują z wyborem bramkarzy. Dahne się spalił w ostatnim meczu, okropnie się spalił. Nie wiem kogo wybierze Brzęczek ale to jest jak wybór między dżumą a cholerą. Jedno jest pewne, jego zespół musi utrzymywać grę jak najdalej od własnego pola karnego, żeby rywale nie stwarzali zbyt wielu okazji. To oznacza że Wisła będzie grała wysoko i Zagłębie wg filozofii Lewandowskiego będzie chciało atakować co daje fajny widowiskowy mecz z wieloma okazjami bramkowymi. Być może z kolejnymi gafami bramkarza Wisły.
Stawki na Ekstraklasę zwykle daje niskie z powodu braku logiki w tym co się potrafi dziać na boiskach.
Wynik: 2-0
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 63
Piłka nożna - Ekstraklasa
16.02.2018, piątek, godz. 18:00
Spotkanie: Sandecja - Korona
Typ: Korona strzeli ponad 1,5 gola
Kurs: 1.94
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Korona w poprzedniej kolejce zabiegała Termalicę. Widać było ze fizycznie wyglądają fantastycznie. Gdy zawodnicy Termalici rozgrywali piłkę w okolicach środka boiska następował natychmiastowy atak piłkarzy Korony. Na prawdę dobrze to wyglądało. Wydaje mi się że Sandecja nie będzie miała czego szukać w tym meczu. Koroniarze są świetnie przygotowani, jak zawsze w świetnej atmosferze przystąpią do tego spotkania.
Bardzo dużą swobodę w doborze składu ma Letteri. Sam przyznał że kadrę ma świetną, w zasadzie na każdej pozycji po dwóch równorzędnych zawodników. Do dobrze bo jest rywalizacja w zespole a to może tylko wpłynąć na plus dla tej drużyny. Chyba najszybciej do serca tą rywalizacje o miejsce w składzie wziął sobie Mozdżeń, który pierwszy mecz rundy wiosennej rozpoczął na ławce rezerwowych kosztem nowego nabytku Petraka. Mateusz wszedł w drugiej połowie i szybko strzelił gola czym możliwe że przeknał trenera do wystepu w dzisiejszym spotkaniu.
Liczę po cichu też na powrót starego &quot;dobrego&quot; Gliwy. Michał ma tendencję do spalania się i potrafi puszczać niesamowite babole. Co prawda to dzięki niemu awansowali do ekstraklasy ale są już małe przesłanki na to, że może być w tej rundzie różnie z jego interwencjami. W ostatniej kolejce przeciwko Pogoni bronił strzał już ... za linią bramkową.
Korona na stadionie Termalici dotychczas grała 5-krotnie i ich statystyka wygląda tak, że 4 spotkania wygrali i raz zremisowała. Nie zapomniał o tym wspomnieć Żubrowski - Stadion w Niecieczy jest szczęśliwy dla nas, bodaj ostatnie pięć spotkań to 4 zwycięstwa i mamy nadzieję dopisać tam kolejne trzy &quot;oczka&quot;.
Nie wiem czy Korona wygra bo to ekstraklasa ale liczę na sporą ilość sytuacji Korony i ich skuteczność. Letteri już na jesień świetnie przygotował zespół. Mimo że wiosna w ekstraklasie dopiero się zaczęła i sporo zespołów jeszcze czuje w nogach okres przygotowawczy to jednak do tych zespołów nie można zaliczyć Korony.
Wynik: 3-3
Zysk: 23,50 zł
Urok naszej kopanej. Wszystkie 3 bramki zdobyte przez Sandecję to farfocle. Tu się odbije, tam się odbije, tu rykoszet, w końcu piłka spada pod nogi zawodnika Sandecji i gol.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Wchodzę sobie dziś żeby rozliczyć w temacie trafiony typ a tu ... go nie ma. Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie. Wczoraj podałem typ że Górnik strzeli over 1,5 gola w meczu z Termalicą. Typ jest w dziale TYPY DNIA. Jak się okazuje zapomniałem go wkleić do tematu. ;)

Typ nr 64

Piłka nożna - Liga Mistrzów
20.02.2018, wtorek, godz. 20:45
Spotkanie: Chelsea - FC Barcelona
Typ: under 2,5
Kurs: 1.94
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Moim zdaniem w tym meczu będą szachy. Nikt się nie odważy otworzyć. Sam Ernesto Valverde na konferencji powiedział:
&quot;Liga Mistrzów to rozgrywki, gdzie ciężko zdobywa się bramki, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, tak samo będzie jutro. Zrobimy wszystko, aby zdobyć wyjazdowego gola, jednak znamy naszego rywala i wiemy czego możemy się spodziewać. Chelsea ma swój unikalny styl, zobaczymy jakie efekty da połączenie naszego stylu z tym co graja oni.&quot;
Zrobimy co się da żeby zdobyć wyjazdowego gola. No właśnie. Na tym będzie im zależeć – żeby zdobyć tego jedynego gola, który da im przewagę.
Ze strony Conte nie spodziewam się w pierwszym meczu żadnego ryzyka. Dla niego wynik 0-0 byłby cudny. Jak coś wpadnie to dobrze ale bezbramkowym remisem nie pogardzi. Jestem przekonany że do tego będzie dążył.
Conte powiedział:
&quot;Znamy charakterystykę tego klubu, oni lubią dominować swoje mecze, w każdym meczu tworzą masę szans do strzelenia bramki, dlatego musimy przygotować się na to, że będziemy bardzo długo cierpieć patrząc na to jak piłkę rozgrywa rywal.&quot;
Spodziewam się dominacji Barcelony ale nie szalonych ataków.
Pragmatyzm - postawa polegająca na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu jedynie takich działań, które gwarantują skuteczność.
Dlaczego podałem definicje tego słowa? Gdyż właśnie o pragmatyzm posądzany jest w tym sezonie Valverde. Fani Barcelony narzekają w tym sezonie na styl Barcelony. Mają sporo racji, bo wielokrotnie Blaugrana albo przynudza, albo po prostu stosuje nieco prostsze środki niż przyzwyczaiła do tego widzów przez ostatnie lata. Valverde odrzucił klasyczne dla Dumy Katalonii ustawienie 4-3-3. Naruszył świętość, ale póki osiąga odpowiednie rezultaty, to nikt nie uznaje tego za profanację. Trener Blaugrany stoi przed prostym wyborem: albo efekty estetyczne, albo … dobre rezultaty. Zresztą, wszystkie wątpliwości w tym temacie rozwiewa sam Valverde – &quot;Nie zamierzam nikogo przepraszać za to, że wygrywamy.&quot;
Dzisiejszy mecz może wyglądać identycznie jak spotkanie LM z 22.11.2017 r. Juventus podejmował u siebie FC Barcelonę i skończyło się na 0-0 a sam mecz był cholernie nudny. Można podać jeszcze inne spotkanie również w ramach rozgrywek LM z tego sezonu. Olympiakos u siebie podejmował Barceloną i również spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0.
Drużyna Valverde gra pod wynik. Messi już jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, to nie jest już ta szaleńcza młodość jak kiedyś. U niego również można spotkać to pragmatyczne podejście do meczu czyli liczy się wynik. LM to najważniejsze rozgrywki pucharowe i tutaj każdy zdaje sobie sprawę że wynik jest najważniejszy a nie styl.
Wynik: 1-1
Zysk: 47 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 65
Piłka nożna - La Liga
21.02.2018, środa, godz. 18:45
Spotkanie: Leganes - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1.56
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Krótko. Liczę po prostu na srogi rewanż Królewskich za odpadnięcie z tą drużyną w ćwierćfinale Pucharu Króla. Początkowo chciałem zagrać że Real zdobędzie ponad 2,5 bramki w tym meczu ale w sumie to jest bezpieczniejsze a Real jak to Real dziurawy w obronie jak ser szwajcarski. Szanse że nawet Leganes strzeli są duże. Natomiast w ostatecznym rozrachunku liczę na sporą liczbę bramek Cristiano i spółki żeby zmazać tę plamę na honorze i pokazać kto jest tu lepsza drużyną. Ambicja tych zawodników została dostatecznie podrażniona, czas się zrewanżować.
A teraz was zaskoczę pewną statystyką. Czy wiecie że Leganes od poczatku tego roku rozegrało już 13 spotkań a Real ... 12. Niesamowite. Real przynajmniej ma jakieś sensowne rezerwy, które Zidane może posłać do walki a co ma Leganes. Nie dość że wąski skład to jeszcze przemęczony co widać po ostatnich wynikach, 4 mecze bez strzelonej bramki, 3 porażki i remis. Ewidentnie drużyna zgasła po tych meczach w Pucharze Króla, w których byli rewelacją rozgrywek.
Wynik: 1-3
Zysk: 56 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 66
Piłka nożna - Liga Europy
22.02.2018, czwartek, godz. 19:00
Spotkanie: RB Lipsk - Napoli
Typ: over 2,5
Kurs: 1.61
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Przed chwilą podali składy. Lipsk wychodzi w ataku Wernerem i Poulsenem czyli dwoma bardzo szybkimi napastnikami co nie dziwi bo wiadomo że atakować musi Napoli więc na kontry atak w sam raz. Natomiast co do Napoli - każdy uważa że odpuścili LE a tu wychodzą naprawdę bardzo dobrym składem. Mertens, Insigne, Hamsik do tego ofensywnie usposobieni Zieliński i Allan czyli co? Stawia Sarri na atak. Wynik pierwszego meczu niejako zmusza Napoli do atakowania a drużynę z Lipska do kontratakowania a są w tym elemencie gry fantastyczni. W zeszłym roku jako beniaminek właśnie tak grając walczyli z Bayernem o tytuł mistrza kraju niemal do końca. W tym sezonie oczywiście każdy poznał się na zespole z Lipska więc teraz muszą grać atakiem pozycyjnym co sprawia im trudności stąd słabsza pozycja w lidze.
Wynik: 0-2
Strata: 50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 67
Piłka nożna - Premier League
25.02.2018, niedziela, godz. 15:05
Spotkanie: Man Utd - Chelsea
Typ: under 2,5
Kurs: 1.75
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Pod wodzą Mourinho każdy angielski hit z udziałem Manchesteru United to pokaz futbolu bezpiecznego. W meczach z udziałem zespołów z Top Six najczęściej najjaśniejszym punktem zespołu był bramkarz, co dobitnie świadczy o tym, że “Czerwone Diabły” wychodzą na mecz, by go nie przegrać. Podobnie zespół wyszedł na środowa potyczkę z Sevillą w LM. Piłkarze Mou stworzyli sobie w tym meczu jedną, jedyną dogodna okazję na gola. Przyjechali po 0-0 i to im się udało. Co gorsza dla Mourinho i o tym już coraz częściej pisze się w mediach z tego rodzaju taktyki bardzo niezadowolony jest Pogba. On chciałby by zespół grał odważniej. Mam też wrażenie że jego najlepszy kumpel z drużyny czyli Lukaku go w tej kwestii popiera. Chłop się prawie w ogóle nie angażuje w mecz. Podejrzewam że Mourinho chciał takiego bydlaka w ataku jakiego kiedyś miał w Chelsea (Drogba) tyle że tamtemu bardziej się chciało. U Lukaku ewidentnie brakuje całkowitego zaangażowania. Co do Chelsea, to niestety coraz defensywniej również na mecze wychodzi zespół Conte. Granie bez typowego napastnika już stało się normą. Jako najbardziej wysunięty wychodzi zwykle Hazard, który swoją umiejętną grą ma piłkę trochę przetrzymać z przodu by koledzy zdołali dołączyć do akcji ofensywnych. Na korzyść mojego typu wpływ także mają mecze w LM, które odbyły się w środku tygodnia. Nie ma się co oszukiwać - Chelsea włożyła w mecz z Barceloną ogrom wysiłku, Utd podobnie, gdy cały czas biegasz za piłką. Chelsea z Man Utd gra na wyjeździe więc teoretycznie remis dla nich byłby dobra sprawą. Gorzej że w tym samym celu na mecz wyjdzie ekipa Mourinho – po remis a najlepiej bezbramkowy.
Wynik: 2-1
Strata: 50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 68
Piłka nożna - La Liga
27.02.2018, wtorek, godz. 20:00
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1.53
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Po raz kolejny idę w kierunku bramek w meczu w którym gra Real Madryt. W ostatnich pięciu spotkaniach Królewscy zdobywali kolejno po 5, 3, 5, 3 i 4 bramki. A strzelali te bramki zespołom o potencjale podobnym do Espanyolu (no może po za PSG ???? ). Co prawda ostatnio Espanyol dołuje - nie wygrał od 7-miu spotkań ale na pewno mobilizacji na mecz z Realem im nie zabraknie. Biorąc pod uwagę fakt jak nonszalancko sobie przyczyniają obrońcy Realu na pewno swoje okazje strzeleckie zawodnicy z Barcelony będą mieć. Ale w sumie najważniejsze dla mnie są napływające z Madrytu informacje. Po zawodnikach widać że zaczyna się znowu gra kleić, skuteczność wróciła i radość z gry również. W sumie wcale mnie to nie dziwi gdyż już przy okazji typu nr 61 opisywałem sprawę dzięki czemu się tak dzieje na wiosnę (Pintus - trener od przygotowania fizycznego). Teraz jesteśmy świadkami powrotu do formy wielkiej drużyny. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale gra całego Realu zależy od humorów Ronaldo. Jak mu nie idzie ma pretensje do całego świata, do trenera do drużyny przez co atmosfera gęstnieje. Natomiast jak Ronaldo jest szczęśliwy, Real jako cała drużyna jest nie do zatrzymania. Co prawda dziś Ronaldo ma odpocząć ale to nie popsuje atmosfery jaka się wytworzyła w szatni w ostatnim czasie. Pozwolę sobie w tym momencie zacytować tekst ze strony realmadryt.pl, który ukazał się po meczu weekendowym z Alaves,w którym to Ronaldo wyprowadził zespół z opaską kapitańską:
&quot;Cristiano od pierwszych minut meczu był wyraźnie zmotywowany. Zagrzewał kolegów do walki, dziękował za każde udane lub nieudane podanie, pokrzykiwał, przepraszał za złe decyzje. Zachowywał się tak, jak przystało na kapitana. Prowadził swój zespół do zwycięstwa. Już w pierwszej połowie trafił po podaniu Karima Benzemy, a w drugiej odsłonie spotkania skompletował dublet po zagraniu Lucasa Vázqueza.
Pod koniec spotkania wszystkim wydawało się, że Portugalczyk za moment będzie mógł cieszyć się z hattricka, ponieważ Gareth Bale wywalczył rzut karny, a te zawsze wykonuje w zespole Cristiano. Tak się jednak nie stało. Ronaldo znów pokazał wielką klasę i oddał jedenastkę Karimowi Benzemie. Nie zdarzyło się to pierwszy raz, ponieważ w sezonie 2010/11 również pozwolił uderzać Francuzowi w spotkaniu z Murcią. Tym samym Ronaldo postanowił podziękować Francuzowi za jego grę w dzisiejszym meczu i dodać mu więcej wiary w siebie. Wyczyn ten był godny podziwu, ponieważ trzecia bramka oznaczałaby, że CR7 miałby na swoim koncie równo 300 goli w La Lidze i 50 hattricków w całej karierze.&quot;

Chyba nikt nie ma wątpliwości że w tej chwili Ronaldo i spółka tworzą kolektyw, który jest w stanie wygrać z każdym a to może oznaczać wygranie w tym sezonie nawet LM.
Wynik: 1-0
Strata: 100 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 69
Piłka nożna - Ekstraklasa
2.03.2018, piątek, godz. 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Lechia
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.10
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Już w meczu Lechii przeciwko Termalice szukałem jakiegoś dobrego typu w kierunku klubu z Niecieczy ale w sumie pomyślałem że jednak zawodnicy Lechii aż takiego numeru nie wywiną. Przecież ta Termalica jest strasznie słaba. A jednak! Nie dość że zremisowali to jeszcze byli drużyną zdecydowanie słabszą. Obejrzałem sobie jeszcze raz obszerny skrót z tamtego meczu i mam wrażenie że zawodnicy Lechii w końcówce meczu odpuszczali. Nie dość że stracili bramkę w 92-minucie to chwilę później doprowadzili do kolejnej sytuacji sam na sam z Kuciakiem a jeszcze minutę później do kolejnej wyśmienitej okazji dla gości. Kuciak jednak dwukrotnie wybronił. I wiecie co? Mam wrażenie że Kuciak nie bardzo wie w co gra drużyna. Pamiętam jak w wywiadach zawodnicy Legii opowiadali o Kuciaku to był to piłkarz, który najszybciej zmywał się z szatni po meczach czy po treningach. Chyba w tym tkwi problem, Kuciak nie został doinformowany że ma się za bardzo nie starać. Ale to tak pisze z przymrużeniem oka. Lechia jest w fatalnej dyspozycji fizycznej i psychicznej. Chyba zawodnicy czekają na nowego trenera aż ktoś nimi wstrząśnie. Owen już tutaj nic nie zdziała. Tu już jest pozamiatane. Zawodnicy grają przeciwko trenerowi. Który to już raz się tak zdarza w dzisiejszym futbolu. Ale takich czasów dożyliśmy że to piłkarze decydują kto ich będzie trenował.
Wynik: 0-0
Strata: 50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca Luty 2018

Statystyki Luty 2018:
Ilość typów: 22
Trafione: 11
Nietrafione: 11
Skuteczność: 50%
Średni kurs: 1.75
Suma stawek: 1375 zł
Suma wygranych: 1128,25 zł
Zysk/Strata: -246,75 zł
Yield: -17,95%
Klasyfikacja w Typach Dnia Luty 2018:
Punkty: 288
Trafione typy: 7
Ilość typów: 11
Skuteczność: 63,64%
Miejsce: 13
Statystyki wszystkich typów od początku tematu:
Ilość typów: 68
Trafione: 39
Nietrafione: 29
Skuteczność: 57%
Średni kurs: 1.74
Suma stawek: 4800 zł
Suma wygranych: 4910,50 zł
Zysk/Strata: 110,50 zł
Yield: 2,30%
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 70
Piłka nożna - Serie A
11.03.2018, niedziela, godz. 12:30
Spotkanie: Fiorentina - Benevento
Typ: (handicap -1,5) Fiorentina
Kurs: 1.96
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Nie wyobrażam sobie innej możliwości jak efektowne zwycięstwo dla swojego zmarłego kapitana Davide Astoriego. Oczywiście jest to niesamowity wstrząs dla środowiska piłkarskiego i dla samej drużyny ale wiadomo komu zadedykują piłkarze i z pewnością kibice najbliższe spotkanie. Na pewno będą piękne oprawy kibiców i wiele wzruszających momentów ale jak inaczej mają podziękować swojemu kapitanowi jak nie fantastyczną grą. Tego on sam by sobie życzył. Akurat przeciwnik jest najłatwiejszy z możliwych.
Wynik: 1-0
Strata: 75 zł
93 min 40 sek. Badelij strzela z dystansu, trafia w słupek, piłka trafia do Bensassiego ustawionego na 11 metrze, bramkarz gości leży, pusta bramka i ... przestrzelił tak jak i moje 75 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 71
Piłka nożna - Bundesliga
11.03.2018, niedziela, godz. 18:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Eintracht
Typ: (handicap azjatycki +1) Eintracht
Kurs: 1.73
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
W ostatnim czasie miałem przyjemność obejrzeć 3 mecze z udziałem drużyny Borussi Dortmund. I tak począwszy od wyjazdowego meczu z Gladbach przez mecz ligowy z RB Lipsk i wczorajszy z Salzurgiem. I napiszę tylko jedno - w każdym meczu drużyna Borussi powinna przegrać. Wygrała z Gladbach choć to drużyna gospodarzy miała multum sytuacji i powinno się skończyć na jakimś 4-1 dla M&#39;gladbach a skończyło się na skromnym zwycięstwie Dortmundu. Podobnie sytuacja miała miejsce z RB Lipsk gdzie zremisowali mecz aczkolwiek powinni go przegrać. Wczoraj również zagrali bardzo słaby mecz. Mimo przecież niezłych wyników Borussi drużyna gra słabo, po prostu słabo. Nawet kibice mają dość tego stylu gry drużyny - wczoraj zespół żegnały gwizdy po pierwszej połowie jak i po meczu.
Batshuayi, który przyszedł w okienku transferowym jako ten podstawowy napastnik w ogóle mi nie pasuje do tej drużyny. Świetnie wszedł do zespołu - dwie bramki, jedna bramka, dwie bramki. Był noszony na rękach, dopóki przeciwnicy nie zrozumieli jego stylu gry i się w końcu chłop zaciął. Co gorsza myślę że na dobre. Nie ma żadnej współpracy między nim a Gotze czy Raus&#39;em. Od meczu z Gladbach, który wygrali tylko dzięki nieskuteczności przeciwników Michy nie strzelił bramki i drużyna zaczęła znowu cierpieć w ataku. Niestety nie ma kto wykańczać akcji ofensywnych, niestety coraz mnie tych akcji zawodnicy Borussi sobie tworzą i w najbliższym meczu mogą bardzo cierpieć z tego powodu gdyż drużyna Niko Kovaca słynie z kapitalnej defensywy. Są nieprawdopodobnie dobrze ustawieni taktycznie przez trenera. Motywacji zespołowi Eintrachtu nie zabraknie grając przeciwko takiemu przeciwnikowi.
Eintracht ma drugą najlepsza defensywę w lidze. Co prawda grają na wyjeździe ale np u siebie stracili jedynie 7 bramek w tym sezonie i pod tym względem nie mają sobie równych. Nawet Bayern stracił 9 bramek. Na wyjeździe również grają dobrze w obronie. Trochę ich statystykę popsuła ta porażka z Augsburgiem 0-3 bo gdyby nie te 3 bramki stracone to również prowadziliby na równi z Bayernem Monachium jeśli chodzi o stracone gole w meczach wyjazdowych - mieliby po 9 straconych bramek.
Dla odważniejszych myślę że Eintracht nie jest bez szans w starciu z Borussia i typ X2 również jest wielce prawdopodobny. Ja się zabezpieczam jednak i w przypadku porażki jedną bramką będzie zwrot.
Wynik: 3-2
Zwrot
Ale mam dzień. Najpierw w 94-tej minucie zespół Fiorentiny marnuje ogromna szansę na 2-0 a teraz w tym meczu w tejże minucie Batshuayi strzela na 3-2 i pozbawia mnie zysku.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 72
Piłka nożna - Premier League
10.03.2018, sobota, godz. 16:00
Spotkanie: WBA - Leicester
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.78
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Bunt w szatni West Bromwich - wczoraj natknąłem się na taki tekst.
&quot;The Mirror donosi, że swojego zdziwienia decyzją władz klubu nie kryją piłkarze, których większość stoi w opozycji przeciwko Pardew i domaga się jego zwolnienia. Atmosfera w szatni jest niezwykle napięta i jeśli &quot;The Baggies&quot; przegrają kolejny mecz, można się spodziewać, że tym razem menedżer nie zdoła uratować głowy.&quot;
Czyli co? Sytuacja tak jak kiedyś z Ranierim i Leicester tyle że sprawa zwolnienia trenera przez piłkarzy wychodzi ... zanim jeszcze trener został pogoniony. No to teraz trener wie że część piłkarzy za niego nie będzie umierać na boisku. Teraz pytanie musi sobie zadać trener, czy wystawiać zawodników którzy są przeciwko niemu czy wystawić rezerwy? Na kogo nie postawi moim zdaniem to jest koniec przygody tego trenera z tym klubem. Zresztą już po zatrudnieniu przez władze WBA kibice i dziennikarze pukali się w czoło jak można tak słabego trenera zatrudnić. Na chwilę drużyna zareagowała po tym jak przyszedł Pardew ale to było tylko chwilowe i drużyna wróciła do tego co prezentowała za trenera Pulisa a można powiedzieć że prezentuje się jeszcze gorzej i pewnie zmierza do Championship.
Jakieś 3 tygodnie temu drużyna WBA wybrała się na małe zgrupowanie do Barcelony gdzie piłkarze zamiast się przygotowywać do dalszej części sezonu zaczęli zachowywać się jak gówniarze, którzy pojechali na wycieczkę z wychowawcą i za jego plecami bawili się na całego.
Jak podał dziennik &quot;Marca&quot;, w trakcie pobytu w stolicy Katalonii czterech piłkarzy WBA, których nazwisk nie ujawniono, miało ukraść taksówkę i przyjechać nią pod pięciogwiazdkowy hotel The One. Do zdarzenia doszło w czwartek (15.02) ok. godz. 6 rano, a zawodnicy prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu.
Co do Leicester. Claude Puel poukładał ta drużynę. Naprawdę bardzo dobrze sobie radzi. Po niesnaskach transferowych z udziałem Mahreza nie ma już śladu. To on swoim wykonaniem rzutu wolnego w niezwykły sposób, zapewnił 1 punkt w starciu z Bournemouth. Po tym jak piłkarze razem z nim się cieszyli wnioskuje że tarcia jakie mogły być w szatni już minęły. Spokojnie tak rozbitą drużynę powinni pokonać.
Wynik: 1-4
Zysk: 78 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom