>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

To nie kwestia szczęścia ...

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 73

Piłka nożna - La Liga
10.03.2018, sobota, godz. 13:00
Spotkanie: Eibar - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1.49
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Właśnie podano składy, Real bardzo silnym składem - właściwie podstawowym, brakuje jedynie Benzemy. Za niego zagra Bale.
Eibar gra otwarty futbol co zresztą pokazywał w meczach u siebie choćby z Atletico czy Barceloną, której nie odstępował. Brakowało w tych meczach skuteczności.
Liczę na otwarty mecz i tak jak już pisałem przy meczu z Espanyolem (typ 68 - nie spodziewałem się że Real zagra takim rezerwowym składem - stad tym razem czekałem do podania składów) zespół i Ronaldo wydają się być w wyśmienitej formie fizycznej jak i psychicznej więc powinni pokazać swoją siłę w tym meczu.
Wynik: 1-2
Zysk: 36,75 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 74
Piłka nożna - Liga Europy
15.03.2018, czwartek, godz. 21:05
Spotkanie: Salzburg - Dortmund
Typ: over 2,5
Kurs: 1.62
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Borussia musi zaatakować, Salzburg będzie grał z kontry więc wszystko wskazuje na otwarty mecz. I na tym można skończyć analizę? Tak. Tylko że w ten sposób można napisać o każdym rewanżowym spotkaniu. Ktoś musi bardziej a ktoś mniej. Te dwie drużyny różnią się jednak od pozostałych ekip w tej fazie LE. Różni je charakterystyka gry. W zasadzie w każdej innej parze w jutrzejszych meczach Ligi Europy jest drużyna która potrafi się fantastycznie bronić (może jeszcze w meczu Dynamo – Lazio może się dużo dziać na boisku o ile Lazio nie strzeli pierwsze gola i postara się zabić ten mecz skuteczną defensywą). Widzę zespoły pokroju Atletico, CSKA Moskwa, Zenit, Sporting, Bilbao, które jak trzeba będzie postawią zasieki z tyłu i przeciwnicy sobie nie pograją a sami niezbyt ochoczo wychodząc do akcji ofensywnych. Koniec końców przy korzystnym dla nich wyniku zabijają mecz i wychodzi under bramkowy.
Tak jak jednak wspomniałem, w tym meczu nie powinno zabraknąć akcji ofensywnych z obu stron gdyż oba zespoły są do tego stworzone. Mają fantastycznych wykonawców z przodu co powinno skutkować wieloma szansami na gola z obu stron. Tak jak drużyny Borussi zbyt nie trzeba przedstawiać tak kilka słów napisze o drużynie Salzburga, który bardzo zaimponował mi w pierwszym meczu. Po za tym że drużyny gra fajnie zespołowo i ofensywnie to dwóch zawodników zdecydowanie się wyróżniało. Był to napastnik 25-letni Dabbour oraz pomocnik Valon Berisha. Uważam że po tym sezonie choć jeden z nich zasili jakiś zespół Bundesligi (pisze jakiś choć raczej wiadomo że pewnie będzie to RB Lipsk).
Na ostatni mecz ligowy w weekend przeciwko Mattersburgowi trener postanowił do pierwszej 11-stki desygnować tylko trzech zawodników którzy brali udział w czwartkowym meczu przeciwko Borussi. Oczywiście mógł sobie na to pozwolić gdyż prowadzą w tabeli ligi Austriackiej i mają spora przewagę nad drugim zespołem. Inaczej sytuacja się przedstawia w drużynie Borussii gdyż zagrali w niedziele ciężki mecz z Eintrachtem wygrany rzutem na taśmę w ostatniej akcji meczu. A bohaterem został wprowadzony w drugiej połowie Michy. I można powiedzieć że jedynie trzem zawodnikom dał Stoger odpocząć przed jutrzejszym rewanżem czyli Gotze, Sokratis oraz właśnie Michy (wszedł na ostatnie pół godziny meczu). Biorąc pod uwagę fakt jak ciasno jest w tabeli Bundesligi i nic nie jest pewne czy dostaną się do LM w przyszłym sezonie, powinni powalczyć o tryumf w spotkaniu rewanżowym. Czy im się to uda, szczerze raczej wątpię ale myślę że powalczą i tanio skóry nie sprzedadzą co spowoduje otwarte spotkanie.
Wynik: 0-0
Strata: 100 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 75
Piłka nożna - Premier League
17.03.2018, sobota, godz. 16:00
Spotkanie: Bournemouth - WBA
Typ: Bournemouth
Kurs: 1.87
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Tak jak przy okazji mojego typu nr 72 gram przeciwko WBA. Wszystko właściwie opisałem w tamtym poście więc się nie będę powtarzał. Dodam jedynie fakt że władze West Bromwich postanowiły nie zwalniać Perdew ze stanowiska managera. Jak czytam jedynym powodem takiego stanu rzeczy jest wypłata ogromnego odszkodowania dla trenera a niestety klubu na to nie stać. Tzn może i stać ale nie ma pewności pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej a w Championship są dużo mniejsze pieniądze. Nie chcąc powielać sytuacji jaka dotknęła Sunderland władze postanowili chyba oddać walkę o utrzymanie ... walkowerem.
Trener ma pod górkę z wieloma zawodnikami a że nawet potrafił wyprowadzić z równowagi tak spokojnego piłkarza jakim jest Krycha to wyobraźcie sobie jak na pieńku ma z zawodnikami o cięższych charakterach jakich w szatni każdego klubu nie brakuje. Tym bardziej że drużyna WBA kadrę ma bardzo doświadczoną.
&quot;Drużyna, której średnia wieku wynosi blisko 30 lat zdaje się być niezłym przytułkiem dla piłkarskich emerytów, a tak zaawansowany wiek oznacza kłopoty dla menedżera, bo łatwiej huknąć na młodziana i postawić go do pionu, niż strofować starego repa, zbliżającego się do końca kariery. I, między innymi, za to West Brom zapłaci cenę w postaci spadku z ligi.&quot;
Bournemouth ma ogromną szansę zrewanżować się za pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi ekipami. Mimo ogromnej przewagi drużyny Bournemouth w całym meczu to drużyna ówczesnego trenera T. Pulisa wyszła zwycięsko z tej rywalizacji. Była to pierwsza kolejka Premier League.
Wynik: 2-1
Zysk: 43,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 76
Piłka nożna - Bundesliga
31.03.2018, sobota, godz. 15:30
Spotkanie: Schalke 04 - Freiburg
Typ: Schalke
Kurs: 1.54
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Freiburg ma problemy ze zdobywaniem bramek. W ostatnich 5-ciu meczach Bundesligi zdobyli jedynie 3 bramki. Wszystkie są autorstwa jednego zawodnika – Nilsa Petersena. Dwie z tych trzech zdobył jednak z rzutów karnych. Schalke gra futbol w obronie do bólu skuteczny - 4 ostatnie mecze to 4 czyste konta. Skoro jedynym zawodnikiem strzelającym bramki i jedynym, który stwarza największe zagrożenie jest Petersen to obrońcy Schalke głównie na nim powinni skupić swą uwagę. Tedesco bardzo rzadko zmienia swoich obrońców. Wie że dobra zgranie obrońców to podstawa żeby zespół grał świetnie w obronie i to właśnie stosuje. Naldo, Nastasic, Oczipka, Kehrer to jest podstawa. Tego nie rusza, chyba że jest zmuszony kontuzjami lub kartkami. Uważam że bardzo trudno przez ta defensywę będzie się przedrzeć zawodnikom Freiburga.
Na dodatek sytuacja kadrowa Freiburga przed meczem z Schalke 04 też jest nieciekawa. Z powodu problemów zdrowotnych nie zagrają: Yoric Ravet, Mike Frantz, Amir Abrashi, Caleb Stanko i Florian Niederlechner. Pod znakiem zapytania stoi występ Marco Terazzino, który ma infekcję, a także pod znakiem zapytania jest występ Robina Kocha, który ma problemy mięśniowe w udzie.
Dla Schalke to może być kolejny krok w kierunku awansu do fazy grupowej LM co byłoby odebrane jako nieprawdopodobny sukces.
W kolejnych czterech meczach Schalke zagra z: Freiburgiem, Hamburgiem, Borussia Dortmund i FC Koln. Trzy z wymienionych 4-rech zespołów moim zdaniem prezentują najsłabszy futbol w Bundeslidze - 9 punktów z tymi drużynami da im spokój na resztę sezonu i upragnione co najmniej trzecie miejsce.
Wynik: 2-0
Zysk: 40,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 77
Piłka nożna - Premier League
31.03.2018, sobota, godz. 16:00
Spotkanie: Watford - Bournemouth
Typ: over 2,5
Kurs: 1.84
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Watford ma straconych najwięcej bramek u siebie w tym sezonie (o dziwo tyle samo ma Bournemourh). Liczę że specjaliści od gonienia wyników jakimi są podopieczni Edie’go Howe’a postarają się o kolejne dobre widowisko. Bournemouth zdobyło już 16 punktów w meczach, w których jako pierwsi tracili gola. Także mimo możliwego prowadzenia ekipy Watford spodziewam się dobrego pościgu ze strony gości. Drużyna Watfordu może i ostatnio dostała bęcki od Liverpoolu i Arsenalu ale u siebie są bardzo groźną drużyną i co najważniejsze często zdobywają choćby jednego gola. W ostatnich 10-ciu meczach domowych zdobywali co najmniej jedną bramkę a mierzyli się czasami z bardzo dobrymi zespołami, które słyną ze świetnej defensywy tj. Man Utd, Tottenham czy Chelsea.
Wynik: 2-2
Zysk: 63 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 78
Piłka nożna - Liga Mistrzów
3.04.2018, wtorek, godz. 20:45
Spotkanie: Sevilla - Bayern
Typ: over 2,5
Kurs: 1.66
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Żeby ten typ nie wszedł musiała by Sevilla zagrać ultra defensywnie a Bayern musiałby się nastawić na dowiezienie 0-0 albo jakiegoś skromnego 1-0. Natomiast Bayern Heynckesa to nie Man Utd Mourinho. Nie nastawią się na bronienie skromnego wyniku lecz będą dążyć do zdobywania kolejnych goli. Zresztą można popatrzeć na ostatnie spotkanie Bayernu z Borussią. Bayern mógł odpuścić już nawet przy 2-0 ale oni cały czas szukali kolejnych bramek. Wykorzystywali każde błędy Borussii. Jestem pewny że Sevilla będzie grac otwarty futbol. Na pewno zdają sprawę że jeśli chcą awansować dalej to muszą uzyskać korzystny wynik u siebie. Na Allianz Arena będzie to niezwykle trudne zadanie.
Na korzyść tego typu przemawia jeszcze jeden fakt. Dla takich zawodników jak Hummels, Boateng, Lewandowski a przede wszystkim Ribbery i Robben jest możliwe że będzie jedna z ostatnich szans na zdobycie trofeum Ligi Mistrzów i nie wierzę że takiego celu nie mają, przede wszystkim dwaj ostatni (a na razie drogę do finału mają dość łatwą – można to wykorzystać). Lewy tez dobrze wie że żeby zostać zapamiętany na lata jako wybitny piłkarz musi mieć to trofeum. Będą potężnie zmobilizowani do tego dwumeczu z Sevillą. Ja liczę na świetne widowisko, ogromną motywację u zawodników Bayernu i wynik gdzieś w granicach 3-1 dla Bayernu albo i wyższego, bo jak włącza większy bieg to w tej chwili mogą ich zatrzymać jedynie Man City, Real lub Barca. Tak mi się wydaję że ktoś z tej czwórki sięgnie po trofeum LM w tym sezonie.
Wynik: 1-2
Zysk: 66 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca Marzec 2018
W tym miesiącu mała ilość typów, głównie ze względu na przerwę spowodowaną towarzyskimi meczami reprezentacji narodowych, których z zasady nie ruszam. Dla mnie mecze towarzyskie są loterią i nie ma sensu takich spotkań w ogóle analizować.
Typy podaje jedynie z najlepszych lig europejskich oraz najważniejszych rozgrywek klubowych w Europie (LM i LE) czyli to co można obejrzeć dobrego w telewizji. Nie wierzę w statystyki bo jak ktoś mądry powiedział &quot;jest prawda, półprawda i statystyki&quot;. Wierzę głównie w to co widzę na ekranie telewizora.

Statystyki Marzec 2018:
Ilość typów: 9
Trafione: 5
Nietrafione: 3
Zwroty: 1
Skuteczność: 62%
Średni kurs: 1.77
Suma stawek: 600 zł
Suma wygranych: 636,75 zł
Zysk/Strata: 36,75 zł
Yield: 6,12%

Statystyki wszystkich typów od początku tematu:
Ilość typów: 77
Trafione: 44
Nietrafione: 32
Zwroty: 1
Skuteczność: 58%
Średni kurs: 1.75
Suma stawek: 5400 zł
Suma wygranych: 5547,25 zł
Zysk/Strata: 147,25 zł
Yield: 2,73%
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 79
Piłka nożna - Liga Mistrzów
3.04.2018, wtorek, godz. 20:45
Spotkanie: Juventus - Real
Typ: over 2,5
Kurs: 1.94
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Czekałem do składów i chyba to był błąd bo kursy od rana lecą w dół na to zdarzenie. Znamy skład Realu i Zidane wystawia wszystkich najlepszych. Ten skład, który teraz wychodzi moim zdaniem to jest najlepsza 11-stka Realu. Siła ofensywna jest i fajnie że mimo słów Isco po meczu towarzyskim Hiszpanii &quot;może to ja jestem problemem w Madrycie&quot; Zizou się nie obraża i wystawia go do pierwszego składu. Juventus będzie się bronił bo to jest jego siła ale musi się starać strzelić gola albo i dwa. Allegri gdyby chciał zamurować totalnie bramkę to nie wystawiałby do składu Dybalę, Costę i Hiquaina. Natomiast zdając sobie sprawę że jest ta trójka w składzie wiem że na samym murowaniu nie poprzestaną. Reasumując jest siła ofensywna w Realu i jest siła ofensywna w Juventusie i mam nadziej będą bramki. Spodziewam się podobnego widowiska jak w meczu Juve z Tottenhamem.
Wynik: 0-3
Zysk: 47 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 80
Piłka nożna - Liga Mistrzów
4.04.2018, środa, godz. 20:45
Spotkanie: Liverpool - Man City
Typ: over 2,5
Kurs: 1.62
Stawka: 75 zł
Bukmacher: Unibet
Ten mecz przypomina mi starcie 1/8 finału LM zeszłorocznych rozgrywek w którym Man City mierzył się z Monaco. Pamiętamy wyniki w pierwszym meczu 5-3 dla City w rewanżu 3-1 dla Monaco i w konsekwencji awans tych drugich. Przypomina mi to starcie z jednego powodu. Wtedy w Monaco rządziła trójka zawodników Mbappe, B. Silva (dziś Man City) oraz Falcao. Myślę to jest dobra analogia do dzisiejszego Liverpoolu który swą siłę opiera na trójce Salah, Mane, Firmino. Jeśli chodzi o tamten Man City a ten to właściwie porównując składy siła ofensywna się nic nie zmieniła. Byli rok temu i są to de Bruyne, Sane, Sterling, Aquero, D. Silva. Dziś najprawdopodobniej zobaczymy właśnie tych samych facetów oprócz jednego. Kontuzjowanego Aquero (na pewno dziś nie wystąpi) zastąpi Gabriel Jesus. Moim zdaniem formacja ofensywna w ogóle nie ucierpi na tej zmianie.
Szczerze powiedziawszy nie widzę broniącego się Liverpoolu ani broniącego się Man City natomiast widzę gości w ataku, którzy są w stanie rozbić każdą defensywę. Myślę że pierwsza bramka rozwiążę worek z bramkami. Oby tylko szybko padła.
Wynik: 3-0
Zysk: 46,50 zł
Perfekcyjny mecz Liverpoolu. Nie spodziewałem się przede wszystkim takiej organizacji tego zespołu w defensywie w drugiej połowie.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 81
Piłka nożna - Premier League
7.04.2018, sobota, godz. 13:30
Spotkanie: Everton - Liverpool
Typ: Everton lub remis
Kurs: 1.93
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Trzeba wykorzystać ten wczorajszy mecz Liverpoolu w LM i zagrać w lidze przeciwko nim. Mam cztery powody dlaczego tak gram:
1. Ogromna intensywność wczorajszego spotkania w LM z Man City. Ten mecz kosztował ich mnóstwo wysiłku. Musieli go wybiegać, wyszarpać.
2. Klopp zamiast nacieszyć się wynikiem, wczoraj na konferencji pomeczowej postanowił ponarzekać na terminarz ligi::
Wątpliwe, żeby Salah wystąpił w najbliższym meczu. Zagramy go już w sobotę o 12:30 (według czasu angielskiego - przyp. red.). Jeśli chce się oglądać takie spotkania, jak nasze z Manchesterem City, to trzeba poważnie pomyśleć o zmianach w terminarzu w Premier League. Data najbliższego meczu jest zdecydowanie korzystniejsza dla Evertonu. Gra w europejskich pucharach nie powinna być problemem, ale nagrodą, czymś pozytywnym. Po tym zwycięstwie nie jestem w niebie, bo czuję złość na kilka osób, które podejmują decyzje w sprawie ligowego terminarza - przyznaje Klopp. Co oznacza że Klopp już usprawiedliwia siebie i swoich podpieczonych po ewentualnej porażce z Evertonem
3. To są Derby Merseyside. Na pewno ogromnie zmotywowani do tego meczu przystąpią podopieczni Sama Allardyce&#39;a. Na pewno tez zagrają defensywnie jak to mają w zwyczaju w meczach przeciwko drużynom z Top Six co oznacza że będzie bardzo trudno zawodnikom Liverpoolu przebić się przez te zasieki. Tym bardziej że będą czuć w nogach wczorajszy mecz. Przed przerwa na mecze towarzyskie drużyn narodowych ze świetnej strony pokazał się nowy nabytek z przerwy zimowej Cenk Tosun. Trzy kolejne mecze kończył ze zdobyczą bramkową. Jeśli chce na stałe zagościć na ustach fanów Evertonu no to ma wyśmienitą okazję do tego by ponieść drużynę do zwycięstwa przeciwko Liverpoolowi czyli największego rywala.
4. Rewanżowe spotkanie z Man City już w najbliższy wtorek. Liczę że Klopp da odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom a kibice mu to w pełni wybaczą. Wiadomo że Salah nie zagra. Mane ma rozcięte kolano, też nie powinien wystąpić. Został tylko Firmino, któremu tez powinien dać odpocząć. W tabeli też na razie spokojnie. Liczy się dla nich przede wszystkim to by nie wypaść po za czwórkę, która gwarantuje LM w przyszłym sezonie. Mają aż 10 punktów przewagi nad piątą w tabeli Chelsea więc mają sporą barierę błędu.
Stawka najniższa z możliwych bo jednak gdy gram przeciwko faworytom to nie mam takiego przekonania. Teoretycznie wszystko przemawia za Evertonem ale ten Klopp ma takie podejście mentalne do zawodników że nigdy nie wiadomo jak zagrają. Nawet rezerwowi mogą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.
Wynik: 0-0
Zysk: 23,25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 82
Piłka nożna - Liga Europy
5.04.2018, czwartek, godz. 21:05
Spotkanie: RB Lipsk - Marsylia
Typ: over 2,5
Kurs: 1.63
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Ach ta Liga Europy. Tak Marsylia jak i RB Lipsk bardzo chcieli by zagrać w przyszłym sezonie w LM. W lidze na razie nie są niczego pewni więc powinni powalczyć w tych rozgrywkach o końcowy tryumf.
Jeden i drugi zespół słynie z ofensywnej gry. Obejrzałem sobie obszerne skróty ostatnich dwóch meczów ligowych Marsylii i widać że mają ciąg na bramkę ale przez to tez popełniają mase błędów w obronie. Bardzo wiele mogą zawdzięczać swojemu golkiperowi Mandandzie. I tutaj jest jeden plus na mój typ gdyż właśnie Mandanda dziś nie zagra z powodu kontuzji jakiej doznał w ostatnim meczu ligowym.
Liczę w tym meczu głównie na błędy środkowych obrońców. W zespole RB Lipsk na środku mają zagrać Upamecano i Konate czyli rocznik 1999 i 1998. Będzie to dla nich pierwszy tak poważny test w europejskich pucharach. Do tej pory środkiem defensywy dowodził Orban i jeden z dwóch młodszych kolegów. Orban jest zawieszony więc najpewniej wyjdą takim ustawieniem. Swoje problemy i to jeszcze gorsze ze środkiem defensywy ma trener Rudi Garcia. Wypadło mu dwóch podstawowych środkowych obrońców (Adil Rami i Rolando) i jako że trener nie bardzo ma zaufanie do jedynego z doświadczeniem rezerwowego środkowego obrońcy, najpewniej na środku obrony zagrają dwaj ... dotychczasowi defensywni pomocnicy - Kamara i Luiz Gustavo. Luiz może grac wszędzie. Najważniejsze żeby był na boisku - stwierdził Rudi Garcia.
Problemy trenerów z zestawieniem środka obrony może spowodować szansę na popełnianie większej ilości błędów. Na pewno oba zespoły postawia na atak bo taka jest ich charakterystyka gry. Im bardziej będą nacierać na rywala tym większa szansa że mniej doświadczeni obrońcy będą popełniać błędy dzięki czemu jest szansa na overowy wynik.
Wynik: 1-0
Strata: 50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 83
Piłka nożna - Premier League
7.04.2018, sobota, godz. 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Crystal Palace
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Betclic
Często zdarza mi się obstawiać mecze, w których gra Bournemouth. Grają trochę taki szalony futbol ale w tym szaleństwie jest metoda. Mają swoje argumenty z przodu ale i z tyłu potrafią popełniać dość proste błędy co powoduje że mecze z ich udziałem kończą się overami. Tak stawiam też i w tym meczu. Co do Crystal Palace, na szczęście wraca i gra od początku Zaha, niezwykle ważna postać tego zespołu. Jak już kiedyś pisałem przy okazji typu przeciw tej drużynie (typ nr 57), bez Zahy na boisku Orły nie wygrały meczu w Premier League od września 2016 roku. Dziś gra i mam nadzieje że trochę pociągnie tą drużynę do przodu.
Ciekawostka:
Od 2015 r. Bournemouth stracił w lidze 185 bramek. Nikt w tym okresie nie miał tak dziurawej defensywy.
Wynik: 2-2
Zysk: 37,50 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Małe podsumowanie ostatnich 13-stu moich typów.
Przejrzałem sobie ostatnie moje typy i doszedłem do ciekawego wniosku. Otóż jak się okazuje na 13 ostatnich typów jakie tutaj podałem 10 trafiłem, miałem 1 zwrot oraz 2 typy okazały się nietrafione. Zgadnijcie z jakich rozgrywek? Tak, tak, niestety z Ligi Europy. Przeszło mi obstawianie tych rozgrywek. Chyba za dużo w tych rozgrywkach jest kalkulacji niż prawdziwej walki o to trofeum.
Podałbym dwa rodzaje kalkulowania:
1. Trenerzy uzależniają skład na rozgrywki LE od tego z kim grają najbliższy mecz ligowy
2. Mimo wystawienia najlepszych zawodników trenerzy nakazują wygrać jak najmniejszym nakładem sił, czyli bez pełnego zaangażowania na zasadzie &quot;zobaczymy gdzie nas to zaprowadzi&quot;
Ciężko obstawia się te rozgrywki.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 84
Piłka nożna - La Liga
8.04.2018, niedziela, godz. 16:15
Spotkanie: Real Madryt - Atletico
Typ: over 2,5
Kurs: 1.64
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Mecz za chwilę więc nie będę się rozpisywał. Spodziewam się otwartego meczu. Oba zespoły w zasadzie nie maja żadnego ciśnienia. Wydaje się że nawet kibice obu ekip woleliby aby zespoły postawiły na tryumf w LM i w LE.
W lidze w sumie wszystko jest przesądzone, dla jednych i drugich nie liczy się drugie miejsce bo jak nie wygrałeś ligi tzn. że …. przegrałeś. Kolejnym najważniejszym celem była pierwsza czwórka żeby grac w kolejnym sezonie w LM – cel oba zespoły zrealizowały.
Fajnie że w pierwszym składzie wychodzą Griezman i Diego Costa bo jest szansa że Atleti nie postawi tylko na bronienie wyniku 0-0 jak ma zwyczaju lecz spróbuje pociągnąć grę na dwóch napastników. Cristiano tez ma taki gaz że powinien postarać się o gola lub gole tym bardziej jeśli chce wygrać zakład z kolegami z drużyny że zostanie królem strzelców La Liga. Wczoraj Messi strzelił trzy więc wypadałoby go gonić.
Wynik: 1-1
Strata: 50 zł
Szkoda, bo sytuacji było mnóstwo, spokojnie mogło tu paść z 5 bramek, zabrakło skuteczności.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 85
Piłka nożna - Liga Mistrzów
11.04.2018, środa, godz. 20:45
Spotkanie: Bayern - Sevilla
Typ: Bayern strzeli ponad 2,5 gola
Kurs: 1.75
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Mam wrażenie że Sevilla to jeszcze nie trafiła w LM na w pełni dysponowanego przeciwnika. Najpierw w fazie grupowej LM trafili miedzy innymi na Spartak Moskwa i Maribor czyli żadnych tam mocarzy. Choć od takiego Spartaka na wyjeździe dostali piątkę. Potem trafili na fatalnie dysponowany Man Utd – tutaj Mourinho przekombinował. Chciał najmniejszym nakładem przejść tego przeciwnika. Po czym w pierwszym meczu znowu trafili na słabo dysponowany Bayern o czym wszyscy zawodnicy Bayernu w wywiadach pomeczowych przekonywali, że wiele rzeczy nie funkcjonowało i że w ogóle to nie był wielki ich mecz.
Teraz Bayern wyjdzie na pełnym gazie i nie ważne że prowadza do przerwy 2-1. Sevilla musi się trochę otworzyć a Bayern będzie to wykorzystywał. Tacy zawodnicy jak Lewandowski, Ribbery, James, Robben czy Muller maja ogromne parcie na zdobywanie bramek. Jeśli nadarza się okazja na gola to ją starają się wykorzystać. Bayern nigdy nie gra na bronienie wyniku.
W środę balonik Sevilli pęknie i to z potężnym hukiem. Czuje po wypowiedziach trenera i zawodników Bayernu że oni wyjdą mega naładowani na ten mecz i pokarzą kto tu rządzi, przy okazji strasząc głównych przeciwników takich jak Real, Barcelona czy (prawdopodobnie Liverpool) w walce o końcowy tryumf w LM.
Bayern w ostatnich 7-miu domowych potyczkach (wszystkie mecze miały miejsce już po przerwie świąteczno-noworocznej) aż 5-krotnie strzelał ponad dwie bramki w meczu. Bayern w pełni skoncentrowany, w pełni zmobilizowany, przed własną publiką rozniesie dziurawą w obronie Sevillę.
Warto wspomnieć że ze wszystkich drużyn, które awansowały do fazy pucharowej LM to Sevilla straciła najwięcej bramek (12), w La Liga stracili 50 bramek i uwaga, jest to trzeci najgorszy wynik (nie licząc trzech spadkowiczów, którzy już chyba są znani).
Wynik: 0-0
Strata: 50 zł
1. Niech się Bayern cieszy że trafił na tak słabego przeciwnika, każdy inny ćwierćfinalista LM by ich zlał.
2. Widać że szybkie zapewnienie sobie mistrzostwa kraju nie służy w walce w LM. Barcelona, Man City odpadły, Bayern słabizna, Juventus skupił się na gonitwie za Napoli i już jako lider Serie A również odpada z LM (choć wiadomo w jakich okolicznościach)
3. Całe szczęście że zrezygnowałem z dwóch innych typów na mecze rewanżowe LM bo dużo więcej bym przegrał a wyniki były nieprawdopodobne.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 86
Piłka nożna - Serie A
15.04.2018, niedziela, godz. 20:45
Spotkanie: Lazio - AS Roma
Typ: Lazio DNB
Kurs: 1.96
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Ależ mecz rozegrała wczoraj Roma z Barcą. Kapitalne widowisko. Jednak to prawda, suma szczęścia musi się równać zero. W zeszłym roku to Barcelona była na ustach wszystkich po tym co zrobiła w rewanżu z PSG. W tym roku role się odwróciły.
No dobrze ale ja tu powinienem coś napisać o derbach Rzymu. Na fajny tekst się dziś natknąłem że piłkarze di Francesco byli wczoraj niczym wygłodniałe lwy, które rzuciły się na zranioną antylopę. Ogrom, naprawdę ogrom siły, energii, walki ich ten mecz kosztował. Ja lubię takie mecze w których jeden z zespołów po prostu gra na maksimum siły, nie patrząc na konsekwencje. A konsekwencje tego meczu będą odczuwali na pewno w kolejnym meczu. Już nawet nie mówię o kondycji ale i o sferze mentalnej. Co Ci chłopcy musza dziś przeżywać, co oni będą przeżywać przez najbliższe dni - przecież w mediach ich wzniosą pod niebiosa. Mecz z Barceloną będzie analizowany w ich głowach ale i w całych Włoszech przez wszystkie przypadki. To nie pozwoli im się w pełni skupić na kolejnym meczu. Oczywiście bardzo ważnym ale te przeżycia wczorajsze tak szybko nie miną. Żal tylko że Lazio musi grać w czwartek w LE, niby wynik ma korzystny (dwubramkowa przewagę) ale tak czy siak myślę że mając w głowach szansę na pierwszą czwórkę w Serie A, nie pozostawią wszystkich sił na meczu LE z Salzburgiem.
Wynik: 0-0
Zwrot
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 87
Piłka nożna - Ekstraklasa
13.04.2018, piątek, godz. 18:00
Spotkanie: Arka - Lechia
Typ: Arka DNB
Kurs: 1.68
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Za niską stawkę wzorem tego co się działo ostatnio w LM. Czuje tutaj ogromną chęć rewanżu Arkowców za ten ostatni blamaż. Szczęśliwie dla nich mogą bardzo szybko ta plamę zmazać i jestem przekonany że się o to postarają. Dziś w przeglądzie sportowym Krzysztof Sobieraj mówi wprost - &quot;w piątek będzie wojna&quot;. Arkowcy na pewno mają w pamięci tez jak piłkarze Lechii niesportowo się zachowali i dali się podpuścić kibolom kopiąc lalkę ubraną w strój Arki - okazali totalny brak szacunku dla przeciwnika. Do tego dochodzi charyzmatyczny trener jakim jest Leszek Ojrzyński i rzeczywiście może być jutro wojna na boisku. Piłkarze Lechii w głowach mają jedno - spokojnie ich załatwiliśmy za pierwszym razem to i spokojnie tego dokonamy za drugim i własnie tutaj wzorem rewanżowych meczów LM myślę że się bardzo &quot;przejadą&quot;. Stawka najniższa z możliwych bo nie lubię obstawiać ekstraklasy.
Wynik: 1-2
Strata: 25 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 88
Piłka nożna - Puchar Niemiec
17.04.2018, wtorek, godz. 20:45
Spotkanie: Leverkusen - Bayern Monachium
Typ: over 2,5
Kurs: 1.63
Stawka: 100 zł
Bukmacher: Unibet
Spodziewam się tu ostrej walki i wymiany ciosów. O awansie decyduje jeden mecz więc wiadomo że jak jedni strzela to drudzy się musza otworzyć a ma kto strzelać tak w jednej jak i w drugiej drużynie. Za siłę ofensywna Bayeru będą odpowiadać Bailey, Brandt, Havertz, Aranguiz oraz przede wszystkim w znakomitej ostatnio formie Volland. Siły ofensywnej Bayernu chyba nie trzeba przedstawiać: Robben, Ribbery, James, Lewandowski, Muller. Bayern mierzy w potrójną koroną więc dziś najsilniejszy skład wyjdzie. Odpoczywać będą w weekend przed pierwszym meczem w LM. A żeby piłkarze mieli ciągłość w grze musza dziś wyjść najlepsi i w najlepszej formie.
W jednej jak i drugiej drużynie praktycznie żadnych osłabień. Liczę na piękne widowisko piłkarskie z wieloma akcjami bramkowymi i skutecznym ich wykańczaniem.
Wynik: 2-6
Zysk: 63 zł
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 89
Piłka nożna - La Liga
17.04.2018, wtorek
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Sevilla Typ: 1X Kurs: 1.49
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona Typ: (handicap +1,5) 1 Kurs: 1.46
Kurs łączny: 2.18
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Unibet
Dubel.
Myślę że warto coś pograć w tych parach na przeciwników Sevilli i FC Barcelony. W najbliższa sobotę obie ekipy spotkają się w finale Pucharu Króla. Trenerzy zapowiadają roszady w składach. Wiadomo że w ekipie Barcelony na pewno nie zagrają Gerard Pique, Andres Iniesta, Sergio Busquets i Ivan Rakitić a wątpliwy jest występ Messiego i Suareza. Celta jest na tyle dobra ekipą (a przede wszystkim Iago Aspas, Sisto, Lobotka, Maxi Gomez) że spokojnie mogą te braki wykorzystać a przynajmniej wysoką nie przegrać. Co do Sevilli to mam w pamięci dwie sytuacje w La Lidze. Pamiętam jak przed meczem z Man Utd w LM oszczędzali się w meczu z Valencia (przegrali 0-2) oraz jak przed innym meczem w LM z Bayernem oszczędzali się w meczu z Celta Vigo (przegrali 0-4). Deportivo zaczęło pogoń za utrzymaniem w lidze (2 ostatnie zwycięstwa). Wydaje się że nie są bez szans w starciu z Sevillą.
Deportivo - Sevilla 0-0
Celta - FC Barcelona 2-2
Zysk: 29,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Typ nr 90
Piłka nożna - Serie A
18.04.2018, środa
Spotkanie: Crotone - Juventus Typ: 2 Kurs: 1.30
Spotkanie: Napoli - Udinese Typ: Napoli strzeli ponad 1,5 gola Kurs: 1.23
Kurs łączny: 1.60
Stawka: 50 zł
Bukmacher: Unibet
Cóż tu analizować. W niedziele hit, Juventus podejmie Napoli. Jedni i drudzy meczami z dzisiejszymi słabeuszami ligi będą chcieli się postraszyć - pokazać jacy są mocni przed bezpośrednim starciem.
Aha i nie bójcie się, to nie ekstraklasa! To poważna liga z poważnymi piłkarzami i trenerami - tutaj pierwsza trójka nie przegra swoich meczów w walce o mistrza.
Crotone - Juventus 1-1
Napoli - Udinese 4-2
Strata: 50 zł

Czasami, nie wiem skąd i dlaczego najdzie mnie chęć zagrania pewniaków. Po nietrafionym kuponie szybko mi ta chęć przechodzi i mam nadzieje że długo nie wróci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom