>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

To nie prima aprilis. Tobet daje 5 zł za darmo!

damian357 0

damian357

Użytkownik
stary ta kasa była przeznaczona na zakłady a nie do kasyna nie zdziw sie jak ci jej nie wypłacą
Tak oczywiście, może Pan wykorzystać bonus w kasynie. Uprzejmie
informujemy, że w przypadku bonusu &quot;To nie jest Prima Aprilis&quot;
obowiązuje zasada 2.10.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Po dokonaniu obrotu raczej nie można wypłacić na MB bez uprzedniej wpłaty tymże sposobem????
https://www.tobet.com/pol/home_page/faq.html#19

Jak dokonać wypłaty z konta?
Aby dokonać wypłaty środków, zaloguj się do swojego konta Tobet i kliknij przycisk „Wypłata”. Wprowadź dane swojego konta bankowego i naciśnij przycisk „Rejestruj”. Wprowadź wybraną kwotę wypłaty i kliknij „Wypłata”, aby zatwierdzić przelew.
Przelewu można dokonać również na konto e-wallet, jak np. Moneybookers.
Wszystkie wypłaty są realizowane w postaci zwykłych przelewów bankowych.

Czy w Tobet przewidziana jest minimalna kwota wypłaty?
Minimalne kwoty przelewów na konta bankowe wynoszą: 30 PLN, 15 EUR, 60 EUR (do innych krajów), 60 USD.
Minimalne kwoty przelewów na konto Moneybookers wynoszą: 100 PLN, 30 USD lub 25 EUR.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Mogliby rozsądny bonus od depozytu zrobić a nie taka zabawa po 5 zł .. Nawet szkoda się logować .. :/
nie narzekaj , lepsze 5 zł niż nic , jak dobrze to rozegrasz to ugrasz z tego dużo ;] , mi sie w tą nocke powiększyło do 27 pln ( tak tak , ale ze mnie chwalipięta , lol)

kolejne pytanie : jak to obracam ten bonus ako ma byc minimum 1,50 czy 1 zdarzenie 1,50?
 
N 0

neptun35

Użytkownik
witam 5 złotych dają bez pisania jakichkolwiek maili ja tam osobiści wpłaciłem trochę kasy ale piątkę dali wcześniej przed wpłatą. myślę ze buk godny uwagi fajna oferta i całkiem przyjemny LC
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
witam 5 złotych dają bez pisania jakichkolwiek maili ja tam osobiści wpłaciłem trochę kasy ale piątkę dali wcześniej przed wpłatą. myślę ze buk godny uwagi fajna oferta i całkiem przyjemny LC
Buk dobry bo należy do jednej firmy do której należą Nordcibet, i Triobet, mają nawet tą samą szate graficzną.
 
jakubo 0

jakubo

Użytkownik
wiecie moze czy bedzie problem z wypłata ? Bo pomylilem miesiac i dzien a rok jest dobry.Co zrobic?
PS: Pochwale się ???? z tych 5zł ugrałem dokładnie 477 zł ???? Pozdrawiam ????
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
czy macie w opcji wypłaty moneybookers? na czacie dowiedziałem się, że aby wypłacić na moneybookers trzeba najpierw wpłacić pieniądze aby się odblokowało
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
wiecie moze czy bedzie problem z wypłata ? Bo pomylilem miesiac i dzien a rok jest dobry.Co zrobic?

PS: Pochwale się ???? z tych 5zł ugrałem dokładnie 477 zł ???? Pozdrawiam ????
rozwaliles mnie :-D:-D:-D:-D czyli nie masz 18 lat i nie mozesz grac u buka...
 
baz 25

baz

Użytkownik
wiecie moze czy bedzie problem z wypłata ? Bo pomylilem miesiac i dzien a rok jest dobry.Co zrobic?

PS: Pochwale się ???? z tych 5zł ugrałem dokładnie 477 zł ???? Pozdrawiam ????
wpłać swoją kasę pograj jeszcze trochę i zleć wypłatę, ja wpłaciłem swoją kasę zagrałem kilka kuponów i wypłaciłem niezłą kasę bez żadnych skanów,:spokodfhgfh:
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Dokładnie, polecam firmę.
Wczoraj mieli największy kurs na Panathinakos, wpłaciłem, po 2 min kupon był rozliczony, wypłata o 22:30, kasa na mb o 9:00 rano, polecam!
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
rozwaliles mnie :-D:-D:-D:-D czyli nie masz 18 lat i nie mozesz grac u buka...
A ty mnie bardziej rozwaliłeś. Po pierwsze nie ma roku urodzenia do wybrania poniżej 18 lat.

Napisz im meila, że się pomyliłeś, załącz skan dowodu, na pewno nie będzie problemu ;)
 
Do góry Bottom