>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - opinie

Q 4

qw85qw

Użytkownik
ehhh szkoda ???? ((
TOBET szanowałem za wpłaty już od 1 zł ! I co lepsze, nawet ze skrilla dało się przeciągnąć do nich minimalnie 1 zł. Są jakieś inne buki w których można dokonać wpłaty za minimum 1 zł ?
Za Betsafe dziękuje od razu bo minimalna wpłata to 25 zł.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tobet szanowałem za wpłaty już od 1 zł ! I co lepsze, nawet ze skrilla dało się przeciągnąć do nich minimalnie 1 zł. Są jakieś inne buki w których można dokonać wpłaty za minimum 1 zł ? Za Betsafe dziękuje od razu bo minimalna wpłata to 25 zł.
Jak oceniasz buki od tego czy da sie wplacic 1zl czy nie to przestan w ogole grac i daj biednemu
zna ktoś innego buka z tak dobrymi kursami i ofertą?
a czy tobet to nr 1 wsrod bukow i malo jest lepszych ???
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Fajni to oni byli do puki sypali promojami od wpłaty, później praktycznie wyciągnąłem na nich lagę to samo tyczy się betclic.Ci drudzy pewnie też długo nie pociągną, w ziemniakach jest większa oferta.
J/w tyle teraz tych buków że jest w czym wybierać jak się nie poluje na bonusy.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Jak oceniasz buki od tego czy da sie wplacic 1zl czy nie to przestan w ogole grac i daj biednemu



a czy tobet to nr 1 wsrod bukow i malo jest lepszych ???


wiesz co, dla mnie był to nr1.

u innych buków ciężko się odnaleźć na stronie.. kursy niższe bardzo często.. Dlatego pytam o alternatywę.
unibet? betsson? a betsafe? co o nim sądzicie?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wszystkie są ok jak w kulki nie lecisz, jak nie grasz nie wiadomo za jakie stawki to też problemów mieć raczej nie będziesz.
Wszystko zależy jakie zakłady preferujesz, na pewno na te elitarniejsze rozgrywki można wybierać pomiędzy Betsson a Unibet, betsafe jak dla mnie nie ma nic specyficznego, zresztą małe mam doświadczenie z tym bukiem.
ps: w unibet najszybciej z tych trzech mi wypłacali i nawet konta nie weryfikowali, ale nie gram tam nie wiadomo za ile.Okazjonalnie jak mają coś czego nie znajdę w innej ofercie, do kilku setek.A tak to w ogóle jak nie masz konta to sobie załóż w bet365 i się nawet nie zastanawiaj, najlepszy z buków jeżeli chodzi o ofertę, kursy też ok.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dokładnie tak!
A propos wypłat, panie Marcinie, czy może pan się zorientować, czy jeśli jeszcze nie dotyczy mnie darmowa wypłata na MB, to czy mogą zrzec się procentów, skoro już i tak przejęli ich betsafe
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dokładnie tak!
A propos wypłat, panie Marcinie, czy może pan się zorientować, czy jeśli jeszcze nie dotyczy mnie darmowa wypłata na MB, to czy mogą zrzec się procentów, skoro już i tak przejęli ich betsafe
Ja zostałem w tej kwestii oszukany przez Tobet na koniec przygody z tym bukmacherem. Zlecałem wypłatę na MB, więc kolejną darmową powinienem mieć dopiero pod koniec sierpnia. Nie wiem czy nie w tym temacie ale na pewno gdzies tu na forum przeczytałem że będzie można wypłacać bez prowizji, postanowiłem się upewnić na czacie.

Dzień dobry, nazywam się Jakub.
Jakub: Tak
jest taka możliwość
Jakub: z naszych informacji wynika że opłata nie zostanie pobrana
Dzień dobry, nazywam się Maciej.
Maciej: Po 10 sierpnia będzie Pan mógł wypłacić za darmo
Oczywiście wciąż chcą pobierać prowizję za wypłatę.

????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja zostałem w tej kwestii oszukany przez Tobet na koniec przygody z tym bukmacherem. Zlecałem wypłatę na MB, więc kolejną darmową powinienem mieć dopiero pod koniec sierpnia. Nie wiem czy nie w tym temacie ale na pewno gdzies tu na forum przeczytałem że będzie można wypłacać bez prowizji, postanowiłem się upewnić na czacie.


Oczywiście wciąż chcą pobierać prowizję za wypłatę.

????
Jeśli jest ktoś w takiej samej sytuacji: napisałem na czacie Betsafe co i jak, w efekcie dopisano mi po kilku godzinach do salda w Tobet kwotę równą prowizji, tak by w ostatecznym rozrachunku pominąć tą opłatę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To fajnie się zachowali. Mi będzie brakować tego buka, tobet był bardzo &quot;przejrzysty&quot;. Fajnie się u nich obstawiało zakłady. Betsafe taki nie jest, dla mnie jest zbyt ciemny. I minimalna wpłata to 25zł. Kiedyś mięli chociaż możliwość wpłaty paysafecard 20zł. Teraz jest minimum 25zł.
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
A ja mam takie pytanko - na jakiego buka najlepiej przerzucić się po zamknięciu Tobetu?
Ten bardzo mi odpowiadał - kursy ok, czytelny polskojęzyczny interfejs, sporo zakładów, w tym speedway i polityka. Kasę wypłacali bez zastrzeżeń i dawali czasami darmowe promocje.
Polecany przez nich Betsafe jest dobry?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A ja mam takie pytanko - na jakiego buka najlepiej przerzucić się po zamknięciu Tobetu?
Ten bardzo mi odpowiadał - kursy ok, czytelny polskojęzyczny interfejs, sporo zakładów, w tym speedway i polityka. Kasę wypłacali bez zastrzeżeń i dawali czasami darmowe promocje.
Polecany przez nich Betsafe jest dobry?
Kiedyś dostałem od nich 20 zł na zakłady trzeba było 10 razy obrócić. Po obrocie 110 zł się zrobiło zleciłem wypłatę bez żadnych weryfikacji kasa następnego dnia na koncie. Dostałem kiedyś od nich 10 euro na pokera. Ogólnie betsafe ma fajne promocje raczej jak dają to jakiś freebet albo darmową kasę nie spotkałem się jeszcze u nich z bonusem od wpłaty z wyjątkiem bonusu od pierwszej wpłaty.
Pod względem oferty według mnie najlepszy jest marathonbet.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
A ja mam takie pytanko - na jakiego buka najlepiej przerzucić się po zamknięciu Tobetu?
Ten bardzo mi odpowiadał - kursy ok, czytelny polskojęzyczny interfejs, sporo zakładów, w tym speedway i polityka. Kasę wypłacali bez zastrzeżeń i dawali czasami darmowe promocje.
Polecany przez nich Betsafe jest dobry?
Jeżeli chodzi o ofertę to Betcity i Marathonbet, często można znaleźć u nich kursy wyższe o kilka procent w stosunku do konkurencji, często oni pierwsi z buków wystawiają kursy też często sporo zawyżone, gra live zdecydowanie bet365 najwięcej rynków czasem nawet II liga polska, betsafe nie polecam, ja miałem mało bonusów praktycznie wcale, największe bonusy to były na Tobecie rok temu, zakłady bez ryzyka po 100 zł bez obrotu ???? , teraz to czasem bet365 przyzna raz na miesiąc bonus lojalnościowy...10 zł, reszta nic.
 
pdw 1

pdw

Użytkownik
ehhh szkoda ???? ((

TOBET szanowałem za wpłaty już od 1 zł ! I co lepsze, nawet ze skrilla dało się przeciągnąć do nich minimalnie 1 zł. Są jakieś inne buki w których można dokonać wpłaty za minimum 1 zł ?

Za Betsafe dziękuje od razu bo minimalna wpłata to 25 zł.
Przyłączam się do pytania. Potrzebuje dodatkowego buka który ma niską minimalną wpłatę przez konto bankowe oraz żeby miał dość bogatą ofertę jak Tobet
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Przyłączam się do pytania. Potrzebuje dodatkowego buka który ma niską minimalną wpłatę przez konto bankowe oraz żeby miał dość bogatą ofertę jak Tobet
Buki z najmniejszymi wpłatami:
Tipico 1 euro
Oddsring 5 zł
Betgun 8 zł
Bah 10 zł
Pinnacle sports 10zł (przelewy24)
Buka gdzie możesz 1 zł wpłacić i masz taką ofertę jak tobet to nie znajdziesz.
Jeżeli szukasz podobnej oferty do tobet to jest nordicbet.
 
Do góry Bottom