>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tobet - opinie

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Trochę przekłamujesz , gram w bet-at-home w którym wpłacać można przelewem bankowym już od kwoty dosłownie 0,01 zł , tak samo z wypłatą przelewem zwykłym można sobie wypłacić 1 zł , wiem co piszę bo tak robiłem . Nie siejcie panowie dezinformacji
Nigdy nie próbowałem wpłacać zwykłym przelewem 0,01 bo to sensu nie ma.
Natomiast reszta wpłat min 10 zł.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy jest możliwość usunięcia konta w tobet a jeżeli tak to w jaki sposób ??
Chodzi ci o usunięcie danych osobowych. Tobet był nadzorowany przez LGA z Malty według ich przepisów bukmacher musi trzymać dane osobowe i informacje o transakcjach na koncie przez 3 lata od momentu zgłoszenia chęci usunięcia konta przez gracza. Mi się wydaje że 10.10.2016 po 3 latach od zlikwidowania tobetu automatycznie usuną wszystkie dane.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Szkoda tego bukmachera,można było robić zakłady na III i IV ligę polską.Za to u innych bukmacherów można się zakładać na 25-tą ligę szwedzką i 49-tą ligę norweską.
 
speedwayfans 7

speedwayfans

Użytkownik
Chodzi ci o usunięcie danych osobowych. Tobet był nadzorowany przez LGA z Malty według ich przepisów bukmacher musi trzymać dane osobowe i informacje o transakcjach na koncie przez 3 lata od momentu zgłoszenia chęci usunięcia konta przez gracza. Mi się wydaje że 10.10.2016 po 3 latach od zlikwidowania tobetu automatycznie usuną wszystkie dane.
Nie nie chodzi mi o fizyczne zlikwidowanie konta ponieważ mozna sie dalej zalogowac
 
blum 70

blum

Użytkownik
Wielka szkoda. To był mój ulubiony bukmacher. Jego zaletą była wysokość nie wpłaty lecz wypłaty - min. 30 zł. Np. na Bwinie można było kiedyś wypłacać min. 100 zł... (poza tym przejrzysty, z powiadomieniami na maila - nie to co np. bet365 i ładnie opracowaną historią).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Minimum 30zł to było od początku, do jakichś 1,5 - 2 lat wstecz. Później było minimum 50zł. Widać dawno tam nie grałeś, więc dla ciebie pewnie i tak niewielka strata z zamknięcia. Jakiś czas temu w betclic było minimum do wypłaty 30zł, ale dawno tam nie grałem i nie wiem jak jest teraz.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Właśnie chciałem o to pytać. Oficjalnie Tobet został przejęty przez Grupe Betsson, tymczasem Triobet funkcjonuje pod identyczną szatą graficzną pod jaką funkcjonował Tobet. Ktoś wie coś więcej?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mogłby ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja dla nowych użytkowników w Triobet bo widzę, że gracze w PL mogą się rejestrować ? I czy można mieć konto w PLN bo w formularzu rejestracyjnym nie widzę naszej waluty?
 
Do góry Bottom