>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - Specjalna Oferta Świąteczna

R 0

rybka333

Użytkownik
* Oferta ważna jest jedynie w dniach 1-9 grudnia 2009 r.

* Bonus zostanie przekazany na konto użytkownika natychmiast po pierwszym użyciu wpłaconych środków do postawienia zakładu.

* Bonus przysługuje tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w czasie trwania oferty.

* Oferta dotyczy wpłaty na konto zakładów sportowych Tobet.

* Wpłata środków i postawienie zakładów musi nastąpić do dnia 9 grudnia 2009 r.

* Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN/100 RON/20 EUR/5000 HUF/30 USD.

* Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 3 razy na zakłady o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.80 zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Aby kupon liczył się do obrotu musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.10.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
wczoraj o tym napisałem w innym temacie... to jest dla wszystkich liczy się 1 wpłata do 9 grudnia... ostatnie zdanie przeczytajcie zanim coś wpłacicie... ;)
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Gadałem z gościem na lc i wypytałem się co nieco na temat tej oferty, depozyt przez mb kwalifikuje się do bonusu, nie ma wymagań co do kursów, kwotę depozytu należy postawić raz do 9 grudnia aby bonus 50% został przyznany.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
&quot;* Aby kupon liczył się do obrotu musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1.10.&quot;
Nie bardzo rozumiem to zdanie. Czyli nie można grać singli? Wszystkie kupony liczące się do obrotu muszą mieć co najmniej 3 zdarzenia?
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Trochę to głupie... ale co zrobisz. Miałem ochotę ulokować tam pieniążki, ale teraz się troszkę waham...
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Dobry chwyt, wczesniej wymagali 2 spotkan do obrotu. Teraz 3, uwazajcie bo kursy najnizsze do podbicia zazwyczaj nie wchodzą. Czekam na jakies inne świąteczne prezenty. Ten bonus mozna odpuscic, choć Tobet ogólem bardzo dobra firma.
 
Do góry Bottom