>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
M 0

mirek186

Użytkownik
Tobet - m a ktoś jakieś info o tym bukmacherze, wygląd ma jak Nordicbet w którym ma konto i jest wypłacalny itp. I można obstawiać w nim 4 ligę polską.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Buk jest w sieci Nordic Gaming Group.
Ze stronki buka:
Ostatecznym właścicielem serwisu Tobet.com jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com, nordicbet.com oraz triobet.com na mocy licencji uzyskanej na Malcie (kraj członkowski UE). Zatrudniamy około 150 osób.
Większość kojarzy go z marką NordicBet.
http://www.nordicbet.com/eng/home_page
Właściwie buk jest przeznaczony wyłącznie dla graczy ze Skandynawii. Ale Polacy też mają tam konta.
Kolejnym bukiem z tej sieci to
http://www.triobet.com/eng/home_page
Triobet jest przeznaczony dla graczy z Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji.
Wystarczy popatrzeć na ofertę buków. Widać, że dla danego regionu buk ma szeroką ofertę.
Każdy z tych buków jest wypłacalny. Licencja od niedawna na Malcie, gdzie ma większość buków. Siedziba w kilku krajach. Między innymi oddział w Polsce.
Livebetting a także część oferty &quot;ogólnej&quot; jest taki sam w każdym buku (NordicBet, Triobet i Tobet).
Tobet jest przeznaczony głównie dla graczy z Polski.
Ciekawostką jest właśnie oferta na piłkę nożną w Polsce. Jak można zauważyć niższe ligi można chyba spotkać tylko tam w takiej ilości. Żaden naziemny buk nie daje takiej oferty. A tym bardziej internetowy.
Jeśli ktoś ma konto w NordicBet lub w Triobet to może swobodnie założyć konto w Tobet. Nic nie stoi na przeszkodzie.
Szerokie opcje wpłaty i wypłaty są w Tobet ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
zaciekawil mnie ten buk... chyba tam wplace na sama polska lige, nawet 4 liga jest, czyli 5 szczebel, bede mogl na AZS moj grac :&gt;
a na inne rzeczy znosna oferta? pozostale ligi w noge, koszykowka?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Coś mi się wydaje że bardzo szybko zrezygnują z tej 4 ligi, bo mecz na takim poziomie i przy takich płacach zawodników ustawić jest bardzo łatwo. Szkoda, że nie dali jeszcze okręgówki:-D
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Dają limity raczej na 4 lige, ale tak jak mówice przy płacach zawodników jest to i tak ryzyko szczególnie w Polsce. No zobaczymy ja będę próbował na pewno za niedługo pare meczy i zobaczyc jaki jest limit na granie singli. Z drugiej strony nie ma dokładnych wyników itp. Więc dużo nawet na ustawkach nie będe tracić itp. jeżeli dadza duże limity i będę podejżane mecze zamykać. Ale co cieszy to ze 4 ligi są już takie zróżnicowane ze tam drużyna idąca na mistrza przewyższa beniaminki o poziom jak nie więcej wiem bo sam grałem ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
zaciekawil mnie ten buk... chyba tam wplace na sama polska lige, nawet 4 liga jest, czyli 5 szczebel, bede mogl na AZS moj grac :&gt;
a na inne rzeczy znosna oferta? pozostale ligi w noge, koszykowka?
Normalna oferta. Buk jest jeden z czołowych w Europie. Ofertę można sprawdzić co oferuje. NordicBet jest przecież na rynku znany od dawna. I jakoś nie słyszałem narzekań żeby komuś nie wypłacili kasy albo chcieli oszukać.
Co do limitów to każdy buk (nie mylić z giełdą) ma limity na dane rynki. Nie można sobie zagrać za ile się chce dany mecz. Tym bardziej niższe ligi krajowe będą miały większe limity (w sensie mniejsze stawki do przyjęcia).
Jak się okaże mało dochodowe dla buka wystawianie takiej oferty to pewnie zrezygnuje z tego ;)
 
M 0

mirek186

Użytkownik
napewno mają rynek rozeznany i limity będa wysokie na 4 lige, ale dla szczurków w graniu ???? za 100-200 zł meczyki będzie można grać. Tym bardziej że 4 liga to jest amatorka bo sam grałem i takich chłopaków sie zna i info często jest z pierwszej ręki o kontuzji i forme. Więc na pewno coś sie uskrobie na nich ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ale tutaj trzeba od razu im pogratulować za trudy włożone w stworzenie oferty na te ligi. Nie wiem czy jakikolwiek buk oferuje tyle polskich lig i czy buki mają ze sobą rywalizacje, a co najważniejsze wymianę informacji. Jeżeli nie i ten buk jest jedyny to tym bardziej wielkie graty ???? bo jak wiadomo ligi europejskie tak już są naśróbowane, że nawet nie trzeba być bukmacherem żeby ułożyć odpowiedni kurs do zdarzenia. Buki mają ze sobą kontakt i praca przy najlepszych ligach europejskich w kwestii merytorycznej to pestka, a tutaj pewnie katorga. Poza tym zgadzam się z Mirkiem; można trochę wyskrobać na tej ofercie tym bardziej jak zna się jakąś drużynę, info i te sprawy, a poza tym w niższych ligach wszystko jest możliwe, a jak zerknąłem na kursy to na mniej faworyzowane drużyny są niezłe kursy.
p.s zna ktoś może jakiegoś livescora, livesportsa do tych lig ??
 
depee 0

depee

Użytkownik
Ale tutaj trzeba od razu im pogratulować za trudy włożone w stworzenie oferty na te ligi. Nie wiem czy jakikolwiek buk oferuje tyle polskich lig i czy buki mają ze sobą rywalizacje, a co najważniejsze wymianę informacji. Jeżeli nie i ten buk jest jedyny to tym bardziej wielkie graty ???? bo jak wiadomo ligi europejskie tak już są naśróbowane, że nawet nie trzeba być bukmacherem żeby ułożyć odpowiedni kurs do zdarzenia. Buki mają ze sobą kontakt i praca przy najlepszych ligach europejskich w kwestii merytorycznej to pestka, a tutaj pewnie katorga. Poza tym zgadzam się z Mirkiem; można trochę wyskrobać na tej ofercie tym bardziej jak zna się jakąś drużynę, info i te sprawy, a poza tym w niższych ligach wszystko jest możliwe, a jak zerknąłem na kursy to na mniej faworyzowane drużyny są niezłe kursy.

p.s zna ktoś może jakiegoś livescora, livesportsa do tych lig ??
90minut, strony klubowe ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , proponuje tego bumachera wystawił kursy nawet na 4 Ligę Polską gdzie na prawdę czasem mecze są dziwne....
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
Witam , proponuje tego bumachera wystawił kursy nawet na 4 Ligę Polską gdzie na prawdę czasem mecze są dziwne....
Gdzie Ty doberman90 widzisz na tym buku mozliwośc obstawiania 4 LIGI polskiej z tego co wnikalem jest tylko ekstraklasa, 1 Liga i dwie grupy 2 ligi... po 4 lidze a nawet trzeciej nie ma śladu :kwasny4565:
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Do tej pory nie mogę wyjść z szoku że ktoś wprowadził do stawiania 4 ligę. Wcześniej można było już stawiać 3 ligę w scandic, ale 4 ?! Jeśli ktoś ma kontakt ze środowiskiem piłkarski w swoim regionie to nie będzie miał żadnego problemu aby zarabiać na tym, domyslam się że wśród forumowiczów może być jakiś piłkarz grający w wyżej wymienionych ligach. pozdro
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Jeśli ktoś ma kontakt ze środowiskiem piłkarski w swoim regionie to nie będzie miał żadnego problemu aby zarabiać na tym.
Na pewno nie będzie tak różowo. Po pierwsze LIMITY. Po drugie, najpierw buk da zarobić na 4 ligach a potem na te ligi nałoży limit 5eur a wygraną kasę każe obracać na...innych ligach :jezora:
Tobet to nie ogranizacja charytatywna. Musi być jakiś haczyk :kwasny4565:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ta 4 liga to jest podpucha, pewni sami poustawiają sobie meczyki a zawodnikom zapłacą żeby puszczali w obieg fałszywe info ????????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom