>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tomasz Adamek vs Wiaczesław Głazkow 15.03.2014

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Góral - 1.87 - 7/10⛔ - pinnacle .
Trwa 5 runda ale już po zawodach , szkoda Adamek emerytura niestety

Nie ma co się zastanawiać tylko brać górala bez chwili namysłu .
Układy układy jeszcze raz układy , za duża kasa leży na stole . Przy możliwej wyrównanej walce decyzja na pewno pójdzie dla Adamka to fakt oczywisty . Juź teraz mówi się o dużej gali na jesieni w Polsce i walce z Pulevem o miano pretendenta dla Kliczki . Szefowa Maint Evens nie jest głupia takiej kasy nie przepuści . Glazkow to nadal anonim w wadze ciężkiej .
Po drugie jestem bardzo spokojny o wynik końcowy . Glazkow jak urwie z 3-4 rundy powinien być zadowolony .
Po trzecie Glazkov ma jedną zasadniczą wadę która predysponuje go do roli tylko niezłego przeciwnika a nie tego mającego wygrać a mianowicie brak doświadczenia ringowego w profesjonalnym kontekście z pięściarzem pokroju Adamka . Jest jeszcze za cienki aby Adamka w chwili obecnej wykopać z ringu .
Przewaga techniczna czy poruszanie się po ringu oraz częstotliwość zadawania ciosów to po stronie Adamka . Jego 37 lat dla mnie bez znaczenia . On teraz prezentuje się o niebo lepiej od niektórych dobrych zawodników o wiele młodszych z wagi ciężkiej .
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
lyb 20

lyb

Użytkownik
Adamek na punkty po kursie 2,5 BET 365

Adamek szczęka z granitu przy tym nie imponujący cios rzucał na deski w ciężkiej szklanego Walkera i kelnera Madalone- dzisiejszy rywal nie spełnia przesłanek szklanki ani kelnera.
Glazkov na punkty Tomka nie da rady ograć a przed czasem nie sadze by mu się udało do tego trzeba bomby bo Tomek swoje przyjmie bez spiny a taką bombą Ukrainiec nie dysponuje

Kursy wysokie po słabych walkach Tomka ale nie wierze by nie chciał sam dla siebie dać lepszego show bo przecież styl jest bardzo istotny to on gwarantuje cash dla mnie pewne UD dla Tomka Ukrainiec urwie max 3 rundy
 
dankman 0

dankman

Użytkownik
Każdy kolejny rywal ma większe szanse na pokonanie Adamka, którego prime już minął i teraz leci w dół. Głazkow ma duże szanse na zwycięstwo i nie zdziwię się jeśli tak będzie, lecz na punkty nie da rady tego wygrać (nie koniecznie z powodów sportowych).
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Szkoda naszego Adamka, mialem postawic na niego, bylem bliski, ale sobie zadalem pytanie i tak jak pindera powiedzial ,Niewiadomo w jakiej FORMIE jest, a jest takiej jak z Caninghamem ,beznadziejnej, juz w 5 rundzie chodzil jakby wypil 5 piw adamek , a Glazkov lepiej sie ruszla, widac ze polak jest w gorszej kondycji, pozatym kazdy logicznie myslacy czlowiek widzi ze ukrainiec walczy ofensywnie idzie do przodu, nawet jak podaja skutecznosc ciosow to Adamek ma na poziomie 15% a Glazkov 40%
Chyba ze bedzie walek jak Caninghamem i dadza mu wygrac ...ale szczerze gdzie ten nasz Adamek wybiera sie po Mistrzostwo?...to juz nie te czasy bez formy ,nie ta szybkosc nie ta mlodosc...
edytowane; No ta 12 Runda byla emocjonujaca ,Adamek rzucil wszystko na jedna szale...ale trzeba przyznac ze walka w mojej opini wygralby minimalnie Glazkov
wynik; Glazkov 3-0(werdyktem sedziow) heheh no i dobrze nalezalo mu sie brawo, ale brawo tez dla Adamka za cala kariere, teraz juz tylko wedka i ryby.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
To teraz pewnie walka Adamek-Włodarczyk albo Adamek-Szpilka, hehehe. ;-) Wątpię, żeby Adamek próbował robić kolejny run po title shot, raczej jedna, maksymalnie dwie walki by zarobić na dużej popularności w Polsce.
Tomek po porażce z Witalijem wyglądał bardzo źle i ta walka to pokazała - wolne nogi, brak błysku, w ogóle nie poprawił obrony, z tak szybkim zawodnikiem jak Głażkow nie miał w ogóle argumentów, ponadto Ukrainiec z lepszym jabem... Słabiutko Adamek, bardzo słabiutko.
A teraz jestem szalenie ciekawy kolejnego rywala Głażkowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majin33 211

majin33

Użytkownik
Zabraklo niestety jednego, argumentu w lapie. Nie sadzilem, ze Glazkov bedzie mial az taka przewage w sile i ze az tak zdominuje fizycznie Adamka. To byla walka bardzo podobna do pierwszego pojedynku Adamka z Cunninghamem. Tam Cunn tez mial przewage, momentami wieksza niz wczoraz Glazkov, tez kasal bolesnie ale Adamek w Cruiser mial mega pizdniecie i potrafil usadzic Cunninghama i odwrocic losy walki. Tak samo bylo z Banksem. Wczoraj byla bardzo podobna walka, ale w HW uderzenia Adamka nie znaczal nic. Glazkova &quot;wystarczylo&quot; usadzic wczoraj kilkoma prawymi sierpami i Adamek na prawde probowal... niestety zabraklo argumentow. Glazkov juz po 2 rundach wiedzial, ze Adamek nie zrobi mu krzywdy i z wielka pewnoscia siebie atakowal Gorala. Walka niezwykle emocjonujaca i co by nie mowic, Adamek znowu zostawil kupe serducha na ringu i dal walke na ktora zapamieta sie na lata. Jako wielki kibic Gorala jest mi cholernie przykro, juz pal licho w pieniadze (a stracilem ich na Goralu mnostwo i robie sobie przymusowa przerwe) ale konczy sie cos wielkiego, odchodzi powoli wielki bokser a w raz z nim konczy sie pewna era polskiego boksu. Dlugo nam przyjdzie czekac na piesciarza tej klasy co Tomek. Glazkov dal bardzo dobra walke, zaskoczyl mnie o czym napisalem powyzej, ale gdyby tylko bylo troche wiecej mocy w lapie to uwazam, ze Goral by ta walke wygral. Mi wyszlo 115-113 Glazkov. Widac bylo jak na dloni, ze ciosy Glazkova bardziej bolaly niz ciosy Adamka i to zadecydowalo. Dzieki goral za te wszystkie zarwane nocki. Walka byla do wygrania, ale coz zrobic, taki jest boks i taka jest bukmacherka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
To teraz pewnie walka Adamek-Włodarczyk albo Adamek-Szpilka, hehehe. ;-) Wątpię, żeby Adamek próbował robić kolejny run po title shot, raczej jedna, maksymalnie dwie walki by zarobić na dużej popularności w Polsce.
miałem to napisac ale widze że juz nie musze hehe
leci reputacja za tą pefke na zakończenie punktowe walki
co do walki to myslałem ze bedzie badziej wyrównana
niema co Tomka załowac , swoje w boksie zrobił swoje zarobił czego chciec wiecej
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Powiem tak, nie sadze zeby Adamek zgodzil sie na pozegnanie walczyc z Diablo czy Szpilka.... prosze was facet nie bedzie sie ponizal, za duzo w tym sporcie znaczy. Jeszcze w Diablo przy grubej kasie od Solorza jestem w stanie w ostatecznosci uwierzyc ale Szpilka? Wawrzyk? Prosze was... Sa duzo lepsze nazwiska na pozegnanie przed polska publicznoscia chociazby Tony Thompson, Robert Helenius, Francesco Pianeta, rewanz z Banksem... alternatyw jest mnostwo. Tomek to wielki mistrz i nie sadze zeby ponizyl sie na koniec w ten sposob.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Majin33 rozumiem po Twoich dwóch postach, że jesteś kibicem Adamka ale trochę powagi i obiektywizmu...
Co On takiego osiągnął w wadze ciężkiej? Raz walczył o pas mistrzowski z Kliczko i powinien być zniszczony w 2 rundzie. Ale Ukrainiec to biznesmen pełną gębą i pozwolił sobie na zabawę z Adamkiem przez 12 rund żeby reklamy były i hajs się zgadzał.
Adamek był pompowany tak samo jak Szpilka. Jeden i drugi to co najwyższej przeciętni bokserzy. Balonik Adamka pękł już w 2 rundzie w walce z Kliczko, Tomek nie miał żadnych szans na wygraną i poszedł walczyć z Kliczko dla hajsu. Teraz też marudził, że chce walczyć z Kliczko - po co? Dla hajsu bo to ostanie był moment na jeszcze jedną mega kasową walkę. Adamek nie miał nigdy startu do Kliczków.
Po co Adamek chciał walki z Gołotą? Ta walka poza sporą kasą jak na polskie warunki nic mu nie dała. Andrzej niestety powinien już dać sobie dawno spokój z boksem ale kasa go kusiła. Adamek wykorzystał Gołotę i tyle.
Main Events teraz go wykorzystało i spływający Adamek ustępuje miejsca napywającemu Głaskowowi.
A Szpilka to nawet nie ma sensu komentować, gbur jakich mało i przeciętny bokser napompowany przez media typu Polsat, które cały czas potrzebuje &quot;gwiazd&quot; żeby karmić ciemny naród super wydarzeniami sportowymi.
Posypał się Szpilka, Adamek to teraz Polsat będzie pompował innych, np. takich Wawrzyk co obija emeryta Bothe.
Trochę powagi ludzie...
Dlugo nam przyjdzie czekac na piesciarza tej klasy co Tomek
Takie zdania już w ogóle mnie rozbrajają. Od Adamka już lepszymi osiągnięciami może legitymować się Darek Michalczewski.
A wszyscy mogą pucować buty Gołocie - temu sprzed kilku ładnych lat, w czasie jego prime time. Andrzej dostał szansę cztery razy na walkę o poważne pasy mistrzowskie (nie jakieś paski od spodni federacji co mają siedzibę w piwinicy w bloku - jakby to powiedział Kostyra).
Wyniki tych walk przynajmniej dwóch były wyrównane. Dostać 4 razy szansę na walkę o mistrzostwo w tamtych czasach to było coś. Taki Adamek dostał ledwo jedną szansę i poza sercem do walki z Kliczko nic nie pokazał.
Tomek to wielki mistrz i nie sadze zeby ponizyl sie na koniec w ten sposob.
Przyciśnie go kryzys, tj. brak hajsu na utrzymanie odpowiedniego poziomu życia do którego się przyzwyczaił to i za 10 lat będzie brał takie walki jak Gołota z Adamkiem, oby nie brał takich walk jak Botha z Wawrzykiem.
Polski zawodowy boks w wadze ciężkiej skończył się wraz z Andrzejem Gołotą, zanim Adamek zaczął boksować w HW, Szpilka wyszedł z pierdla itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
@Vader
Z większościa sie zgadzam, ale...
Ale Ukrainiec to biznesmen pełną gębą i pozwolił sobie na zabawę z Adamkiem przez 12 rund żeby reklamy były i hajs się zgadzał.
Przeciez Kliczko znokautował Adamka w 6 czy 7 rundzie.
Przyciśnie go kryzys, tj. brak hajsu na utrzymanie odpowiedniego poziomu życia do którego się przyzwyczaił to i za 10 lat będzie brał takie walki jak Gołota z Adamkiem
Adamek ma 38 lat, więc jakim cudem za 10 lat ma brac walki i walczyc w wieku 48 lat ? Nie przesadzajmy, że Adamek to taki palant, który potrafi roztrwonic całą zarobiona kase z ringu. A mysle, że mała ona nie jest. Nie jest to typ gościa, który kupuje kilo koksu i traci tysiące w kasynach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w 10. ja akurat pamiętam, ale sprawdzenie zajmuje z 5 sek około, więc nie wiem po co podważać swoją pozycję na forum pisząc głupotki
Co nie zmienia faktu, że nie w 12 rundzie, a przede wszystkim o to mi chodziło. A odnośnie pozycji na forum - uwierz mi - zwisa mi ona i powiewa ???? Na pozycji to mi może zależeć ale w życiu realnym a nie internetowym.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przeciez Kliczko znokautował Adamka w 6 czy 7 rundzie
Walka zakończyła się w 10 rundzie. Ale spokojnie Witalij mógł zakończyć to już w 2 rundzie. Po 6 rundzie Adamek nie wiedział co się dzieje.
Można powiedzieć, że Albert Sosnowski był lepszy od Adamka bo wytrzymał do końca.
Adamek ma 38 lat, więc jakim cudem za 10 lat ma brac walki i walczyc w wieku 48 lat ? Nie przesadzajmy, że Adamek to taki palant, który potrafi roztrwonic całą zarobiona kase z ringu. A mysle, że mała ona nie jest. Nie jest to typ gościa, który kupuje kilo koksu i traci tysiące w kasynach.
Botha, o którym pisałem wyżej ma teraz 46 lat - i daje się obijać po mordzie &quot;bokserowi&quot; Wawrzykowi.
Gołota w walce z Saletą miał w zeszłym roku 45 lat.
Evander Holyfield ma dzisiaj 51 lat i nie wiadomo czy jeszcze nie powalczy. Dwa lata temu miał 48-49 i walczył, 4 lata temu walczył z Bothą.
Prawda jest taka, że większość bokserów roztrwoniła hajs zarobiony na ringu. Holy sprzedawał na ebayu swoje stare rękawice, koszulki z autografem itp., Tyson chwyta się wszystkiego co tylko może żeby coś zarobić. Andrzej do inwestorów i ekonomistów nie należy - ma za to mądrą żonę, która hajsu pilnuje i jakoś jednak walczył z Adamkiem czy Saletą - chyba jasne, że celem był hajs.
Nie każdy może się pochwalić taką głową do interesu jak Wojtek Fibak, który dzisiaj jest prawdziwym krezusem i zarabia więcej niż kiedyś jako sportowiec - co jest rzadkością.
edit: ok ok pany, Witalij chciał żeby było 12 rund ale nie wyszło...
edit 2: tak jeszcze mi się przypomniało jak oglądałem walkę jakiegoś tam &quot;boksera&quot; polskiego (Włodarczyka?) i Kostyra rzucił hasło, że on już w życiu jest ustawiony, bo &quot;sprowadza i sprzedaje buty w Włoch, ma stację benzynową&quot; - to jest tzw. ustawienie po karierze sportowej...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Majin33
Adamek był pompowany tak samo jak Szpilka. Jeden i drugi to co najwyższej przeciętni bokserzy.
Gdzie w ogóle porównywać Szpile i Górala. Jak można stwierdzić, że Adamek to przeciętny bokser... Poszedł do ciężkiej za kasą i pewne było, że pasa nie zdobędzie ani nawet mistrzom nie zagrozi, bo przecież bracia Kliczko byli/są poza zasięgiem dla każdego, a co dopiero dla Adamka, który absolutnie nie ma warunków fizycznych by myśleć o jakimkolwiek nawiązaniu walki - krótko mówiąc czysty biznes. Media pompowały balon bo co miały zrobić, skazać przed meczem Górala na pożarcie ? Góral dał kilka dobrych walk w ciężkiej, jak chociażby z Areolą, dążył do walki o pas (kasy), ale przecież oczywistym było, że tego nie zdobędzie.
Kiedy Adamek szedł do wagi ciężkiej moje odczucie było jasne - szkoda, że mamy erę braci Kliczko, bo inaczej Góral mógłby dać dobrą walkę o pas, tak jak robił to Gołota. Gdyby Gołocie oddać choć trochę zimnej głowy Adamka, albo Adamka wsadzić w czasy Gołoty... ;)
Adamek w juniorciężkiej rządził i dzielił, nie było już też za bardzo perspektyw na dobór kolejnych przeciwników. Włodarczyk też coś tam przebąkuje o wadze ciężkiej i co, jakby poszedł w tą stronę i dostał oklep w walce o pas to również będzie przeciętnym pięściarzem ? Choć teraz jest niekwestionowanym mistrzem w swojej wadze ? Czyli takim, jakim był swego czasu Adamek jak również wspomniany Tiger. Adamek, Włodarczyk, Tiger - tych pięściarzy można porównywać, Gołota to był naturalny ciężki w przeciwieństwie do wspomnianej trójki i jest to zupełnie inny typ pięściarza. Porównywanie Szpili i Adamka to tak jakby na jednej półce stawiać Pudziana i Khalidova. Przed Szpilą jeszcze lata treningów, walk i oklepów co udowodnił dobitnie w walce z Jenningsem. Szpila gabarytami to naturalny ciężki, ale skillsy ma zdecydowanie za niskie by myśleć o czymkolwiek innym niż obijaniu kelnerów.
Adamek nie ma warunków do ciężkiej i w czasach Gołoty również zbierałby baty od najlepszych.
W czasach Gołoty nie było zawodników, którzy samymi gabarytami osiągnęliby status ,,poza zasięgiem&quot; tak jak ma to miejsce w przypadku braci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Walka zakończyła się w 10 rundzie. Ale spokojnie Witalij mógł zakończyć to już w 2 rundzie.
Tu pełna zgoda.
Botha, o którym pisałem wyżej ma teraz 46 lat - i daje się obijać po mordzie &quot;bokserowi&quot; Wawrzykowi. Gołota w walce z Saletą miał w zeszłym roku 45 lat. Evander Holyfield ma dzisiaj 51 lat i nie wiadomo czy jeszcze nie powalczy. Dwa lata temu miał 48-49 i walczył, 4 lata temu walczył z Bothą. Prawda jest taka, że większość bokserów roztrwoniła hajs zarobiony na ringu. Holy sprzedawał na ebayu swoje stare rękawice, koszulki z autografem itp., Tyson chwyta się wszystkiego co tylko może żeby coś zarobić. Andrzej do inwestorów i ekonomistów nie należy - ma za to mądrą żonę, która hajsu pilnuje i jakoś jednak walczył z Adamkiem czy Saletą - chyba jasne, że celem był hajs. Nie każdy może się pochwalić taką głową do interesu jak Wojtek Fibak, który dzisiaj jest prawdziwym krezusem i zarabia więcej niż kiedyś jako sportowiec - co jest rzadkością.
Podajesz przykłady gości, którzy sie stoczyli, mają po 10 dzieci i alimenty ich zjadają. Nie wiem dlaczego stawiasz Adamka w tym samym szeregu co murzynów, którzy potrafili rozpierdzielić po parenaście mln dolarów...Nie mówie, że Adamek to gość z tytułem profesora ekonomii, ale daleko mu do stoczenia się...I nie sadze, żeby sobie nie poradził i przefurmanił zarobiony hajs. Nie rozumiem, dlaczego tak stawiasz sprawę z góry zakładając, że za 10 lat będzie z nim tak słabo, że wróci do boksu...A co do Gołoty szczerze wierze w to, że wrócił, bo naprawdę chciał jeszcze poboksować. Gołota ma naprawde sporo kasy i nie sądzę, żeby hajs był głównym powodem powrotu. Czy za walkę z Adamkiem czy Saletą dostał aż tyle kasy ? Nie sądzę.
albo Adamka wsadzić w czasy Gołoty...
I co by to dało ? Adamek nie ma warunków do ciężkiej i w czasach Gołoty również zbierałby baty od najlepszych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
maximus88 może faktycznie masz rację, że wymienienie Szpilki obok Adamka to ujma dla Tomka. Ale tak mi się nasunęło porównanie ze względu na mocno pompowany balonik ostatnio tego byłego więźnia tak samo jak u Adamka.
Gdyby Gołocie oddać choć trochę zimnej głowy Adamka
To pewnie Andrzej miałby na swoim koncie poważny pas mistrzowski.
---
dawczan do pewnego poziomu życia się przyzwyczaił + opłacenie całego sztabu to na pieniądzach raczej nie śpi. Przy braku odpowiednich zarobków utrzymać taki poziom nie będzie łatwo, tak żartem napiszę, że paliwo i opłaty tego czerwonego Ferrari trochę kosztują.
Mimo, że póki co nie słychać żeby Tomek prowadził hulaszczy tryb życia to nie znaczy, że zabraknie mu hajsu na alimenty, koks itd.
Z bokserów na naszym podwórku Michalczewski sobie świetnie radzi, udało mu się trafić z &quot;Tigerem&quot; i dzięki temu oraz oszczędnościom ma spokojną emeryturę.
edit: Polsat za chwilę poszuka innego &quot;boksera&quot;, którego zacznie pompować. Bo show must go on. Nieważne kto to będzie - musi być jakiś &quot;idol bokserski&quot; żeby chłopaki typu Wójcik, Borek itp. mieli co robić a widzowie mieli co oglądać.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
edit: Polsat za chwilę poszuka innego &quot;boksera&quot;, którego zacznie pompować. Bo show must go on. Nieważne kto to będzie - musi być jakiś &quot;idol bokserski&quot; żeby chłopaki typu Wójcik, Borek itp. mieli co robić a widzowie mieli co oglądać.
To normalne z tego żyje telewizja, tam gdzie jest duża oglądalność tam lecą i robią zamieszanie, wszędzie wszystko się kręci wokół pieniędzy niestety.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Koledzy troche powagi, Wlodarczyk nie bedzie chcial walczyc z Adamkiem, bo i po co? To jest mistrz swiata WBC najcenniejszej federacji i to On stawia warunki. Walka z Adamkiem nic mu nie da, a kase zarobi w Stanach znacznie wieksza.
Aktualnie w Polsce nie widze zadnego przeciwnika dla Tomka. Szpilka/Wawrzyk/Sosnowski? Nie robcie sobie jaj.
Jesli dojdzie do walki w Polsce to tylko z jakims niezlym bokserem zagranicznym.
 
B 0

baboon

Użytkownik
Albert Sosnowski był lepszy od Adamka bo wytrzymał do końca.
Sosnowski też padł w 10 rundzie, choć wizualnie sprawiał lepsze wrażenie niż Adamek. Sosna i Adamek to dwie różne ligi, ale przy Kliczce obaj byli niczym mysz przy kocie.
Koledzy troche powagi, Wlodarczyk nie bedzie chcial walczyc z Adamkiem, bo i po co?
Taka walka byłaby dużym wydarzeniem w Polsce. Coś jak Gołota-Adamek czy Gołota-Saleta.
Co do kasy Adamka, to się nie martwcie. Góral lubi dutki i na pewno zadba o to, by ich szybko nie stracić. Przypominam, że za samą walkę z Kliczka dostał ponoć 15 mln zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom