>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TOP BETS

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Witam serdecznie !

W tym temacie będę podawał typy z przeróżnych dyscyplin.
Moja kariera w zagranicznych bukach się skończyła, teraz spróbujemy ugrać coś u Naszych ziemniaczków.

Stawki w realnym pieniądzu.

Let&#39;s GO !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Zaczynamy Wimbledon
# 1
Kohlschreiber - Cilic 1.18 ✅
Fucsovics - Muller1.15 ✅
Jaziri - Pouille -1.5 seta 1.20 ✅
AKO: 1.63
Wkład: 350 zł
EWG: 502,04 zł ✅
Bukmacher: STS
✅ 152,04 zł
# 2
Bautista Agut - Haider Maurer under 31.5 gemów ✅
Kvitova - Larsson - under 19.5 gemów ✅
AKO: 2.00
Wkład: 200 zł
EWG: 350,24 zł
Bukmacher: Fortuna
✅150,24 zł
# 3
Murray - Bublik - under 30.5 gemów ✅
Nishikori - Cecchinato - under 29.5 gemów ✅
Pouille - Jaziri - under 35.5 gemów ⛔
Muller - Fucsovics - Muller -4.5
AKO: 5.27
Wkład: 100 zł ⛔
EWG: 463,76 zł
Bukmacher: Fortuna
tak czułem, że AKO na siłę ...
Bilans dnia:
Postawione: 650 zł
Zwrot: 852,28 zł
Bilans: ✅ 202,28 zł
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
✅✅Jest Wimbledon to muszą być klasyczne taśmy, rok w rok idzie skuteczność na poziomie około 50%, więc przy sporych AKO na pewno warto próbować ;)
Widzę dzisiaj kilka potencjalnych min, jedną z nich mam nawet w AKO - Berdych - ale mimo wszystko mu zaufam i próbuję takie wersje na dzisiaj.
# 4
Gasquet - Ferrer - Gasquet -1.5 seta ⛔ Brawo dla tego Pana ... mecz czysty sportowo na bank ... takie życie
JDMP - Kokkinakis - JDMP ✅
Edmund - Ward - Edmund ✅
Mannarino - Lopez - Lopez zwrot
AKO: 2.13
Wkład: 250 zł ⛔
EWG: 468,60 zł
Bukmacher: STS
#5
Rybarikova - Niculescu ✅
Kerber - Falconi ✅
Pliskova - Rodina ✅
Monfils - Brands✅
Raonic - Struff ✅
AKO: 2.20
Wkład: 250 zł
EWG: 484 zł ✅
Bukmacher: Fortuna
#6 taśma - wpisuję tylko zwycięzców
Berdych, Gasquet, JDMP, Edmund, Monfils, Raonic, A. Zverev -1.5 seta, Sock, Lopez
AKO: 3.99
Wkład 200 zł⛔
EWG: 702,24 zł
Bukmacher: Fortuna
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 7
Querrey - Basilashvili - 2 zawodnik powyżej 15.5 gemów ✅
Bedene - Dzumhur - Dzumhur +6.5 gemów✅
Svitolina - Schiavone +6.5 gemów
AKO: 3.44
Wkład: 150 zł
EWG: 454
Bukmacher: Fortuna
Sam jest sporym faworytem, ale nie jest to zawodnik, który może zdominować swojego rywala na returnie. Owszem - mecz może zamknąć się w 3 setach na korzyść Jankes, ale moim zdaniem Nico jest w stanie powalczyć i napsuć krwi Amerykaninowi. Przewiduję tutaj minimum 1TB i wyrównane sety, może nawet 4 albo i 5.
Chłopaki w dziale już konkretnie opisali drugie spotkanie. Damir może powalczyć w tym meczu, a dodatkowo Aljaz ma w nogach, a bardziej w ręce ciężkie spotkanie z Ivo i podobno problemy z nadgarstkiem. Damir ma duże szanse utrzymać takie handi, moim zdaniem typ warty uwagi.
Schavione - doświadczona zawodniczka i różnicę 6 gemów na trawie powinna utrzymać.

#8
Mayer - Cilic -1.5
Monteiro - Khachanov -2.5 ⛔
Nishikori -1.5 - Stakhovsky
AKO: 2.80
Wkład: 150 zł ⛔ kurde, a miałem dać Marina 3-0 a Ruska z handi ....
EWG: 369,60 zł
Bukmacher: STS
Chorwat trzyma świetnie swoje podanie i naprawdę fajnie pogrywa w ostatnim czasie. Tradycyjnie, sezon trawiasty to jego moment w sezonie. Florian również gra nieźle, ale moim zdaniem jedyne na co go stać dzisiaj to max 1 set albo TB. Typ dość bezpieczny w stronę Marina.
Młody Rosjanin radzi sobie w ostatnim czasie naprawdę dobrze. Monteiro zaskoczył w 1 rundzie, ale teraz rywal znacznie mocniejszy. Trzecie spotkanie w karierze na trawie i moim zdaniem dzisiaj Rosjanin go przyciśnie w 3 setach.
Kei bardzo pewnie w pierwszym spotkaniu. Stachu może jedynie powalczyć przy własnym podaniu, ale nie jest na tyle mocny, żeby ugrać więcej niż 1 seta, aczkolwiek widzę tutaj pewne 3-0.

#9
Pouille - Janowicz
Nadal -2.5 - Young
Murray -2.5 - Brown
AKO: 3.25
Wkład: 150 zł
EWG: 429 zł
Bukmacher: STS
Pouille po pierwszym secie w 1 spotkaniu ogarnął się i zagrał pewne spotkanie. Jerzyk znowu trochę świrował. Moim zdaniem pewna wygrana Francuza w max 4 setach, ale idziemy bezpiecznie.
Rafa i Murray bardzo pewnie w swoich pierwszych spotkaniach. Owszem, zagrają z zawodnikami mocno serwującymi, ale myślę, że obaj zamkną mecze w 3 setach.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Czas reaktywować temat ????

Postaram się teraz prowadzić temat systematycznie i wszystko rzeczowo podliczać.
Zaczyna się sezon hokejowy, siatkówka również wchodzi do gry, no i rozkręca Nam się sezon piłkarski, więc postaram się coś z tego wycisnąć.

Let&#39;s GO !!

Sierpień

# 1 KHL
Ufa - Władywostok - UFA 60&#39; ✅
3-1
Sochi - Kunlun - Kunlun OT ✅ 2-4

AKO: 3.26
Stawka: 150 zł
Bukmacher: Fortuna
EWK: 430,32

✅ 280,32 zł

Kunlun po naprawdę niezłym zeszłym sezonie, w tym roku ma jeszcze większe apetyty. Paka jest, pieniądze są, zaczną sezon od pewnego zwycięstwa.

Drużyny, które skończyły obok siebie zeszły sezon, ale Ufa ma patent na dzisiejszych gości. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zwiastują sporą liczbę bramek, ale postawię na gospodarzy.


# 2 KHL

Nowosybirsk - Spartak - under 5.5 ✅
3-1
Omsk - Ryga - OMSK 60&quot; ✅ 3-1

AKO: 1.99
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 200 zł
EWK: 350,24 zł

✅ 150,24 zł

Omsk 4 siła wschodu u siebie w zeszłym roku, a Ryga fatalnie na wyjazdach - na 30 spotkań zaledwie 19 pktów i bilans 49-81. Ostatnie spotkanie 9-3... Stawiam na Omsk

W drugim spotkaniu rzadko mamy dużą ilość bramek, więc lecimy w obniżony do granic under.



Komentarz:
???? Ale brameczka Pyanova na 2-1 dla Omska ????
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 3 KHL cd.
Omsk - Ryga - Omsk over 2.5 ✅ 3-1
Sochi - Kunlun - Kunlun over 1.5 ✅ 4 brameczki i pewna wygrana

AKO: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 100 zł
EWK: 187,44 zł
✅ 87,44 zł

Typy związane z ww. typami. Moim zdaniem Omsk dzisiaj pewnie wygra i zdobędą minimum 3 brameczki, a Kunlun z naprawdę silną ekipą jest w stanie powalczyć o zwycięstwo, a w takim wypadku 2 bramki to minimum, co powinniśmy ujrzeć z ich strony.


# 4 Tenis kwalifikacje US OPEN
Gojowczyk - Milojevic ✅ 2-1
Marterer - Galovic ✅ 2-0
Leo Mayer - Janvier ✅ ✅ 2-0
Staszek Stakhovsky - Vatutin ✅ 2-0
McDonald - Maden ✅ 2-0

Moim zdaniem bardzo solidny składak na pierwszy dzień kwali - nie widzę tutaj niespodzianki, ale jak to w sporcie ...
AKO: 3.01
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 130 zł
EWK: 344,24 zł
✅ 214,24 zł
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
#5 Piłka nożna - EL LM
Rijeka - Olimpiakos - Olimpiakos awans 2-1 w I meczu i wygrana 1-0 w II meczu i$$$i ✅
Sevilla - Basaksehir - over 2.5 ✅ 2-2

AKO: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 150 zł
EWG: 283,80 zł
✅ 133,80 zł


Olimpiakos wygrał pierwsze spotkanie 2-1, ale ta stracona bramka nieco utrudniła im sytuację. Mimo wszystko, myślę, że spokojnie awansują, bo Rijeka to nie aktualnie drużyna na tym samym poziomie.

Sevilla i Basaksehir - 2 dobre ofensywy ze słabszymi formacjami obronnymi. Wynik pierwszego spotkania idealny dla Hiszpanów, którzy wywieźli 2-1 z gorącego kotła tureckiego.

Turcy mają mocny przód, ma tam kto postraszyć. Co mają do stracenia w tym meczu?
Przy wyniku pierwszego spotkania i słabszych formacjach defensywnych, overek powinien wejść.

Dużo osób gra BTS i over 2.5 w meczu Nicea Napoli, ale nie jestem przekonany do tego, czy drużyna francuska jest w stanie nawiązać walkę, a z drugiej strony mimo świetnych warunków do gry ofensywnej, Napoli dzisiaj nie musi atakować i myślę, że w tym spotkaniu, będziemy mieć under 2.5 gola. ✅ 0-2 ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 6 KHL + US OPEN kwalifikacje + Piłka nożna EL LM
Połasiłem się na wysoki kurs z superoferty Fortuny, zobaczymy jak to wyjdzie.
Magnitogorsk - Jekaterynburg - Magnitka 60&#39; 1.75 ⛔
Mahut - Kwon - Mahut - 1.24 ✅
Lacko - Grigelis - Lacko - 1.22 ✅
FCSB - Sporting - Sporting -1.90 ✅
SKA - Slovan - SKA - 1.24 ✅
Magnitka to mocarz na własnej tafli - 26/30 w zeszłym sezonie. Magnitka - 1 pozycja regulara, a goście dopiero na 11 miejscu.
Magnitka bardzo dobry zeszły sezon i w tym roku nie widzę również innej opcji jak #1 wchodu i walka z SKA i CSKA o najwyższe cele.
Przeglądałem dokładnie kwale na dziś i to moim zdaniem 2 najpewniejsze spotkania.
Sporting - analiza w dziale i typach dnia, ja nie widzę innej opcji jak wygrana Lizbony.
SKA - martwią mnie wzrosty kursów, ale jak nie grać na SKA?
AKO: 6.24
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 200 zł ⛔
EWK: 1098,24 zł

# 7 KHL + Piłka nożna EL LM
Dynamo Moskwa - Podolsk - Dynamo 60&#39; - 1.80 ⛔
CSKA Moskwa - Young Boys - over 1.5 - 1.25 ✅
Slavia Praga - Apoel - over 1.5 - 1.35 ⛔

AKO: 3.04
Bukmacher: STS
Stawka: 200 zł
EWK: 535 zł

CKSA - YB:
Pierwszy mecz na wyjeździe wygrali gracze z Moskwy, co stawia ich na dobrej pozycji przed dzisiejszym rewanżem. YB mają mocną ofensywę, świetnie grają na własnym terenie, co akurat ostatnio im nie wyszło, ale dzisiaj nie mają nic do stracenia i powinniśmy zobaczyć bramki - bo wynik rzędu 2-1 dla YB daje im awans. Jedynym ryzykiem jest wynik 0-1, ale nie spodziewam się takiego obrotu spraw, bo CSKA ma wiele atutów z przodu, które są jeszcze większe gdy grają u siebie.
Slavia - Apoel:
Wynik pierwszego spotkania 0-2 dla Apoelu. Sytuacja jak wyżej - Slavia musi rzucić wszystko na jedną szalę i spróbować doprowadzić minimum do stanu 2-0 i dogrywki. Ryzykiem jest stan, gdy Apoel strzeli pierwszy bramkę, ale mimo to myślę, że wtedy Nasi południowi sąsiedzi nie spuszczą głów i będą walczyć o jak najlepszy rezultat.
Dynamo Moskwa - Podolsk:
Dynamo Moskwa jest dość wyraźnym faworytem dzisiejszego spotkania i moim zdaniem w pełni zasłużenie.
Dynamo 3 siła zachodu w zeszłym sezonie, zaś Podolsk zakończył regular na 7 pozycji.
Stołeczni spisują się bardzo dobrze na własnym terenie - zeszły sezon - 17-4-2-7, a Podolsk bardzo średnio na wyjazdach - 9-3-3-15.
Ponadto, w oczy rzuca się h2h pomiędzy tymi drużynami i jasno widać, że Dynamo ma patent na Podolsk i dzisiaj powinni wygrać w inauguracyjnym dla nich spotkaniu.

#8 KHL
Yaroslavl - CSKA - over 4.5 - 60&#39; - 2.01
SKA - Slovan - Slovan under 2.5 - 1.22
Magnitka - Jekaterynburg - Jeka under 2.5 - 1.41 ⛔
AKO: 3.46
Stawka: 150 zł ⛔
Bukmacher: STS
EWK: 456,72 zł
Mocno zastanawiałem się jak ugryźć spotkanie CSKA.
Z jednej strony CSKA, które ma bardzo silną pakę, ale bardzo jeszcze niezgraną, a po drugiej stronie mamy bardzo solidną drużynę Yaroslavla.
Pierwsza myśl to było zwycięstwo CSKA, ale jak dalej zagłębiłem się w analizę tego spotkania, to już tak pewny do tego nie jestem.
Loko - przynajmniej dla mnie - w zeszłym sezonie trochę niespodziewanie pewnie wyeliminowali CSKA z PO - wygrywając aż 4-2 serię.
Loko bardzo dobrze grało w zeszłym sezonie na własnej tafli wygrywając aż 21 z 30 spotkań, zaś CSKA świetnie grali na wyjazdach - należy wskazać, że CSKA było 1 siłą zachodu, a Loko 4.
Lokomotiv przepracował znakomicie okres przygotowawczy, w którym tylko raz zjechali z tafli pokonani.
CSKA - ma bardzo silną ekipę i powinni powalczyć w tym roku o jeszcze więcej. W meczu ze SKA (oglądałem ponad połowę meczu) zagrali ofensywnie, ale było w ich grze bardzo dużo chaosu, bo potrzeba czasu, żeby ta maszynka zafunkcjonowała.
CSKA 0-2 na start? zrobią wszystko, żeby tak nie było, a do tego mają rachunki do wyrównania ...
Loko - mają patent na CSKA? świetny okres przedsezonowy..., tak więc: over 4.5 w 60&#39; - stawka średnia, bo początek sezonu + jak na razie mocno underowo, poza meczem właśnie CSKA i SKA, gdzie mieliśmy 6 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
#9 Siatkówka plażowa
Heidrich/Verge Depre - Kolocova/Kvapilova ⛔ ....
Pavan/Humana - Paredes - Hermannova/Slukova
Dalhausser/Lucena - Doppler/ Horst
AKO: 2,76
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 120 zł ⛔
EWG: 291,46 zł
Duża przewaga w każdej parze. Dziwny jest ten turniej, bo można przegrać 2 mecze w grupie dalej gra się normalnie PO, ale te pary grają o I miejsce w grupie i awans bezpośrednio do ćwierćfinału bez konieczności grania w 1/8.

#10 Siatkówka ME+ KHL
Hiszpania - Słowenia -1.5 seta ✅
Polska - Serbia ⛔
Nowosibirsk - Dynamo Ryga ✅
AKO: 3.69
Stawka: 150 zł ⛔
Bukmacher: STS
EWG: 487 zł
Dla Słoweńców i Hiszpanów to mecz o wyjście z grupy. Słowenia bardzo duży postęp w ostatnim czasie i powinni spokojnie wygrać z najsłabszą na tym turnieju Hiszpanią. Ja gram też w tym meczu 3-0 po kursie 2.10.
Polska - Serbia
Dużo napisano już o tym spotkaniu. Najważniejsze informacje to brak Ivovica i to, że spotkanie będzie na Narodowym gdzie będzie niezwykły kocioł.
Serbia ma obecnie średnie przyjęcie i jesteśmy zdecydowanie ich ruszyć i potem mogą mieć problemy. Owszem mają genialny środek, ale żeby to funkcjonowało to muszą mieć dobre dogranie, a tak jak napisałem ich obecna para przyjmujących super jakości w tym elemencie nie gwarantuje. Ich rozgrywający to nie jest topowy zawodnik i nie będzie potrafił regularnie dogrywać do środka, gdy nie będzie miał dobrego dogrania, a my mamy kim postraszyć na zagrywce - Lemański ostatnio się rozkręcił, Kubiak i Kurek w takim kotle dzisiaj powinni się nakręcić i swoje dorzucą, do tego może w końcu zatrybi Bieniu i jeszcze przecież mocną zagrywkę ma Konarski.
Dla mnie zwycięstwo Polski.
Nowosibirsk - Dynamo Ryga
Łotycze, czyli kopciuszek KHLu, a dodatkowo grają dzisiaj bez swojego lidera, więc stawiam na pewną wygraną gospodarzy w 60&#39;.
Komentarz:
Ale brama Bergstroma w końcówce ????
zajebiste minięcie na środku i petarda w lewy górny róg bramki ????

# 11 KHL + Siatkówka ME
Omsk - Czerepowiec ⛔
Bułgaria - Rosja -1.5 seta ✅
AKO: 2.29
Stawka: 100 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
EWG: 201,52 zł
Omsk grał średnio w pierwszym spotkaniu w pierwszych dwóch tercjach, ale potem zrobili co do nich należało i pewnie wygrali swoje spotkanie. Czerepowiec słabo zagrał pierwsze spotkanie, gdzie z przeciętną Jugrą przegrali 2-1 po dogrywce, a w całym meczu oddali zaledwie 18 strzałów na bramkę. Omsk ma bardzo mocną ekipę i dzisiaj powinni to gładko wygrać.
Rosja - mam nieco wątpliwości do tego spotkania, dlatego obniżyłem stawkę do 100 zł. Duża przewaga Rosjan tak naprawdę w większości elementów, ale należy pamiętać, że po drugiej stronie mamy bardzo mocnego Sokołova, który potrafi czasem wyciągnąć mecz.
Mimo wszystko, myślę, że Rosja wygra dzisiaj pewnie 3-0 albo 3-1.
# 12 Tenis US Open kwalifikacje
Mayer - Sakharov ✅
Shapovalov - Elias ✅
Smyczek - Sarmiento ✅
Lacko - Kraijcek ✅

AKO: 3.11
Stawka: 200 zł
Bukmacher: Fortuna
EWG: 547,36 zł
✅ 347,36 zł
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 16 Piłka nożna Francja + Siatkówka ME
PSG - St. Etienne - St. Etienne +3.5 ✅
Bułgaria - Hiszpania - Bułgaria -2.5 seta ✅
Rosja - Słowenia - Rosja -1.5 ✅
AKO: 3.24
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 150 zł
EWG: 427,68 zł

✅ 277,68 zł

St. Etienne to bardzo solidna drużyna i mimo, że grają na wyjeździe, to kurs rzędu 1.09 czy 1.10 na PSG, to mimo wszystko jest za mało. Oni pewnie dzisiaj wygrają, ale goście spisują się na razie bardzo dobrze i nawet nie stracili bramki. Takie handi mam nadzieję, że powinni pokryć.
Bułgaria zagrała dziwnie z Rosją, raz grali bardzo dobrze, raz głupie błędy, ale moim zdaniem ze słabą Hiszpanią powinni gładko wygrać 3-0.
Rosja zagrała pewnie z Bułgarami i wygrali gładko 3-0, tak samo jak Słowenia (zgodnie z moimi przypuszczeniami i typami) gładko ograła Hiszpanów. Faworytem jest zdecydowanie Rosja i w pełni się z tym zgadzam, ale Słoweńcy mogą się postawić, ale moim zdaniem - maksymalnie w jednym secie.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Szkoda, że nie miałem jak podać typów weekendowych, bo weszły świetny kupony - ako ponad 6 i wygrana 1091 zł ze 150 oraz 711 z 400 zł - wygrana Bułgarów 3-0 i handi na Niemców, ale lecimy dalej ... niedługo wrzucę pod tym postem nowe kupony i oby znowu na ✅ :cool:
# 17 Tenis US Open
Kvitova - Jankovic ✅
Carreno - Busta -1.5 seta - King ✅
Tsonga - Copil ✅
Isner - Herbert ✅
Muller - Tomic ✅

To ako wydaje mi się najpewniejsze na pierwszy dzień turnieju głównego. Kvitova broni punktów i gra z bardzo słabo grająca Jankovic.
Carreno bardzo duży postęp, świetnie się spisuje w tym roku, ma dobre warunki fizyczne i nie jest to typowy hiszpański zawodnik, który radzi sobie bardzo dobrze na hardzie.
Tsonga mimo średniej formy fizycznej (brzuszek) na WS biorąc pod uwagę duże absencje ma szanse na bardzo dobry wynik.
Isner i Muller - kosmici na serwisie, grają z przeciętniakami i na luzie powinni wygrać swoje spotkania, nawet jak przyjdzie im grać TB, to tam ich szanse są moim zdaniem 70-30.
AKO: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 300 zł
EWG: 628,32 zł
✅ 328,32 zł
# 18 Siatkówka ME
Słowenia - Bułgaria - over 148.5 ⛔ szkoda, że nie postawili się Słoweńcy w 3 secie, bo mogło to wejść ...
Finlandia - Serbia - wynik po 2 setach 0-2 ✅
Polska - Estonia +16.5 ✅
AKO: 2.54
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 250 zł ⛔
EWG: 558,80 zł
Słowenia - Bułgaria tutaj zanosi się bardzo zacięte spotkanie. Idę po najmniejszej linii oporu, bo ta linia jest do pokrycia nawet w 3 setach, bo może się zdarzyć jakiś wysoki wynik w secie rzędu 32-30. Żadna ekipa nie odpuści i myślę, że 4 sety to minimum dzisiaj i linia do pokrycia na luzie.
Serbowi ostatnio się nie popisali, ale dzisiaj powinni zagrać pewnie i nie prześpią tak początku spotkania. Może się pojawić syndrom 3 seta, gdy będą mieć pewne #1 miejsce, więc gram na DW po 2 setach.
Polska - Estonia - nasi grają tak bez wyrazu i gdyby nie ostatnio zagrywki Kurka to mogło być różnie. Estonia powinna się postawić i nasi ich tam nie rozjadą, a przynajmniej ja na to liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Gram już siatkę dzisiaj, bo czuje spadki - przynajmniej na Włochów.

# 19 Siatkówka ME
Włochy - Turcja - typ: Włochy 3-0✅

Kurs: 2.40
Bukmacher: Totolotek
Stawka: 400 zł
EWG: 844,80 zł
✅ 444.80 zł
Typ z kursem na czysto jak z podatkiem u konkurencji. Na tym etapie będzie już granie na 100% i myślę, że Włosi się pewnie przejadą po Turkach.

#20 Siatkówka ME
Bułgaria -1.5 seta - Finlandia✅
Francja -2.5 seta - Czechy ⛔

AKO: 2.07
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 400 zł ⛔
EWG: 728,64 zł

Francja powinna na luzie rozjechać Czechów, którzy nie mają atutów do walki z Francuzami, którzy mimo, że na razie grają średnio, to jest ten moment na odpalenie.

Bułgaria - Finlandia, tutaj możemy mieć trochę walki, ale Bułgarzy mają duży handicap w osobie Sokolova i wygrają moim zdaniem ze stratą maksymalnie 1 seta.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 21 Tenis US Open
Berdych -1.5 seta - Harrison
Kyrgios -1.5 seta - Millman
Del Potro - 1.5 seta - Laaksonen
Monfils - 1.5 seta - Chardy
Fognini -1.5 seta - Travaglia

AKO: 3.33
Bukmacher: STS
Stawka: 300 zł ⛔
EWG: 879.12 zł
Nie wiem czy ktoś w ogóle zagląda tutaj, ale jak ktoś się boi takiego składaka, to lepiej dać Berdycha czysty win, bo rosną trochę kursy na niego. Harrison niby gra u siebie, ale ostatnio grał bardzo średnio i notował serię porażek (poza 1 zwycięstwem). Berdyś jak to Berdyś, takie mecze raczej łatwo wygrywa, a potem się spali z kimś konkretnym. Kurs 1.5 do składaka myślę, że warty ryzyka.
Fog wiadomo, ale na Wielki Szlem powinien być skoncentrowany, a potem ma Troickiego albo Gombosa, więc kolejna runda do przejścia na luzie, potem liczę, że właśnie z Berdychem zagra.
Kyrgios myślę, że ma spacerek do 1/16 gdzie zagra pewnie z Rogerem, ale myślę, że spokojnie jest w stanie powalczyć o coś więcej, tak samo jak młody Zverev.
Del Po oglądałem ostatnio kilka razy urywkami i gra jeszcze bardziej pasywnie na beckhandzie niż kiedyś, ale na takiego rywala powinno na luzie wystarczyć.
Monfils świetny wynik w zeszłym sezonie, nie ma kilku ważnych postaci w tym roku na US Open, więc Gael ma szanse na bardzo dobry wynik.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
#22 Tenis US Open

Gael Monfils - klasyfikacja generalna - minimum 1/16 ✅

Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 400 zł
EWG: 668.80 zł
+ 268,80 zł ✅


Rok temu Gael doszedł do półfinału, a po drodze ogrywał po 3-0 takich zawodników jak: Muller, Satral, Almagro, Bagietka czy Pouille, a w półfinale przegrał po zaciętym spotkaniu 3-1 z Djokovicem.

Teraz drabinkę do 1/16 ma naprawdę bardzo dobrą. Dzisiaj zagra z Chardym, który poza serwisem i mocnym forhendem, ma niewiele do zaoferowania. Jedyna szansa Jeremiego to jakiś TB, ale myślę, że na luzie powinien go ogarnąć, a potem ktoś z pary Marterer - Young. Potem powinien trafić na Davida Goffin i też powinien spokojnie przejść dalej, a w 1/8 zapewne zagra z Dimą i tutaj może być już bardzo ciężko bo Bułgar jest w gazie.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 23 Tenis US Open + Siatkówka ME
Polska -
Słowenia ⛔
Isner - Chung
Muller - Lorenzi
Cilic - Mayer
A. Zverev -1.5 - Coric
AKO: 3.27
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 300 zł ⛔
EWG: 863,28 zł

Dzisiaj patriotyczny kupon. Zostawiłem najpierw to spotkanie ale po przemyśleniach, myślę, że dzisiaj wygramy. Nie będzie to łatwe spotkanie, ale mamy tak duże ciśnienie, że musimy to dzisiaj wygrać. Odpadniemy zapewne potem z Rosją, która jest poza naszym zasięgiem.
Isner, Muller, Cilic - idę w kierunku typowych strzelb, które powinny zamknąć mecz max w 4 setach.
Zverev jak dla mnie czarny koń tego turnieju, liczę, że dojdzie do samego finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom