>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOP BETS

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
✅✅Podsumowanie # 1 - 18 wrzesień 2017

Kupony: 18
Trafione:
Nietrafione:
Suma stawek: 6350 zł
Suma wygranych: 12.602,06 zł
Bilans: ✅6252,06 zł
Yield: 98,46%


Jak pokazałem w temacie, zagrałem też kupon z hokeja na zysk na czysto ponad 1.8k + inaczej ustawiłem NFL, gdzie ugrałem dodatkowe na czysto +360 zł. Generalnie więcej miesiąc jest mega udany, na ten moment mój osobisty bilans wychodzi na +8.5k, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę grę z podatkiem. Pewnie jak zwykle, druga połowa miesiąca będzie gorsza, no ale może uda się jeszcze z kilka stówek chociaż dorobić.

# 19 KHL

Chabarowsk - Cska 60&#39; ⛔ 2-2
Kunlun 60&#39; -
Slovan
Ako: 2.45
Stawka: 600 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
EWK: 1294 zł

# 20 Piłka nożna LM + KHL + Koszykówka ME

RB Leipzig - Monaco lub remis ✅
Władywostok - Jokerit lub x ✅ 0-0
Włochy -
Serbia ✅
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 250 zł
EWK: 820 zł
✅ 570 zł

Edit: ja sobie zmieniłem jednak na Jokerit lub x więc jak ktoś chce to proponuję taka zmianę.

 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 21 Piłka nożna + MLB
Liverpool - Sevilla - over 2.5 ✅
Szachtar - Napoli - Napoli lub remis
ale Napoli zawiodło ... ⛔
Cleveland Indians - Detroit ✅
AKO: 2.64
Bukmacher: fortuna
Stawka: 300 zł ⛔
EWK: 697 zł

Liverpool i Sevilla to drużyny bardzo mocne z przodu, które tracą naprawdę sporo bramek, więc liczę na otwarty mecz, a co za tym idzie 3-4 bramki.
Napoli jest w świetnej formie i nie wyobrażam sobie, żeby mogli dzisiaj przegrać.
Indians chyba aktualnie seria 18 zwycięstw z rzędu. Na ten moment do gry desygnowany jest Clevinger na pagórku, więc powinno być łatwo i Tygrysy dostaną kolejnego sweepa.
Nie chcę mi się już sprawdzać ale od 11 kolejek gram na Indians i ciągle hajs się zgadza, więc czas podać Wam ich w ako - o ile akurat nie będzie wtopy, no ale w USA gra się z trendem a nie przeciwko nim. Jak raz przegrają to potem trzeba ich odpuscic do PO a tam będą bardzo mocni.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 22 LM
Porto - Besiktas - over 1.5 ✅

Maribor - Spartak lub remis ✅
Tottenham - Dortmund - brak gola do 15 minuty ⛔
AKO: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Stawka 250 zł ⛔
EWK: 470 zł

Porto i Besiktas bardzo mocne z przodu, Turcy nie będą tutaj kalkulować, a Porto musi wygrać dzisiaj więc bramki powinny być.
Maribor to straszny kopciuszek i będę bardzo zdziwiony jakby dzisiaj udało im się wygrać.
Ostatnia próba trochę wymyślna, ale zobaczymy. Grają na Wembley, liczę na badanie się w pierwszych minutach i dopiero potem będziemy mieć sytuację bramkowe.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 23 Piłka ręczna + Piłka nożna LM

Montpellier -2.5 - Chambery ✅
Liverpool - Sevilla - over 1.5 ✅
Maribor - Spartak lub X ✅
Szachtar - Napoli lub X ⛔
Stawka: 300 zł ⛔
Bukmacher: Fortuna
EWK: 782 zł

#24 Tenis challenger Szczecin
Fratangelo &amp; Janowicz
Stawka 300
STS
EWK: 499 zł

✅ 199 zł
#25 i #26
RB Lipsk - Monaco wynik 1-1
Under 1.5
5.40
Fortuna
150 ⛔- 713 zł
Under 0.5
17.50
Fortuna
100 ⛔-1540

Może i się mylę, ale moim zdaniem jest tutaj duża szansa na mega Under i ja widzę tutaj duże value.
Monaco przede wszystkim nie będzie chciało tutaj przegrać, są ograni na europejskim polu w przeciwieństwie do młodzieży z Lipska, która moim zdaniem zderzy się z rzeczywistością europejskiego futbolu. Monaco dzisiaj bez Lemara i myślę, że zagrają na 0 z tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 27

Chicago Cubs - NY Mets ✅ Wynik: 17-5
Villareal - Astana
Arsenal - Koln

Kazań 60&#39; - Czerepowec ⛔???? po dogrywce ...
Monachium 60&#39; - Schweninger
Stawka: 250 zł⛔
STS
EWK: 1203 zł
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Też korzystam z Twoich typów, jeśli nie jestem przekonany nie gram. Wyniki potwierdzają, że masz wiedzę i wiesz co robisz. Twoja kasa mnie nie obchodzi. Możesz grać nawet na zapałki. Rób swoje jeśli tylko masz czas. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Nie wiem dlaczego zostały usunięte wszystkie wpisy, w tym moje - w których odniosłem się do kilku ważnych kwestii, ale nieważne.
Ja słów na wiatr nie rzucam, więc:
# 28 GP Singapur
Vettel wygra kwalifikacje
Kurs: 2.50
STS
Stawka: 500 zł
EWK: 1100 zł
✅ 600 zł

# 29 Piłka nożna LE + Siatkówka
RSSS + Hoffenheim + Brazylia
Stawka: 300 zł ⛔
STS
EWK: 597 zł
Widzę, że moderatorzy usuwają wpisy już nawet w tematach. Gość pajacuje ciągle, oczernia innych, pokazałem pajacowi gdzie jest jego miejsce, bo wszystko wykazałem, ale polecam spojrzeć na tego łosia z zielonym awatarem, bo teraz nagle się wycofuje ze wszystkiego ;) i sam oczywiście troll nic nie poda, bo nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witaj. Dzięki za typy, dla mnie również są cennym materiałem do własnych zakładów. Nie przejmuj się chomikiem i jego innymi wcieleniami, szkoda trudu na dyskusję z nim i załączanie zdjęć kuponów. Czas i wyniki pokażą kto jest dobry w typowaniu a kto jest mocny tylko w przechwałkach.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Moderatorzy usunęli mój wpis, gdzie prosiłem o nie pisanie w tym temacie.
Pisałem również, że będę mało aktywny w temacie, a wracam do typowania za kurtynę.
Macie jedno spotkanie z 8 które dzisiaj zagrałem.
Omsk 60&#39; 1.44 kurs - powinno być bardzo łatwo ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 33 Tenis
Seppi +3.5 ⛔
Kolschreiber - 4.5 ✅

Simon bardzo cieniuje w tym roku. Kurs 1.50 to często jest podpucha w tenisie, więc idę stronę doga na dodatnim handi.
Kolba - o ile nie będzie rosyjskiej ustawki, to powinien to lekko zamknąć w 2 setach, a wynik 6-3 6-4 powinien wykręcić na miękko.

Stawka: 500 ⛔
STS
EWK: 1052zł

# 34 Piłka i hokej
Kazań 60&#39; i espanyol - celta bts
300 - 690
STS
✅ 390 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Przez ostatnie 2 dni nie podawałem full typów, ale Ci co prosili mnie na priv o typy to je dostali, a wyniki były świetne
trafione kosmiczne typy na czele z Las Vegas Golden Knights (polecałem w typach na żywo) z zarobkiem 6k tylko na tym spotkaniu + inne fajne ako z Cubs, Indians, BVB, Realem, Panters i Pats z NFL, gdzie zarobek w 2 dni przekroczył znacznie 10k ;)

Typ MLB
Philadelphia Phillies - LA Dodgers

Dodgers -1.5 ⛔
1.47
Fortuna
Typ do dubla/tripla jak znalazł

Na ten moment desygnowany do gry jest lider Dodgersów Kershaw. LA mieli fatalną serię porażek, ale gdy zbliżają się PlayOffy to ta forma zwyżkuje i ostatnie 2 pojedynki udało im się zamknąć w serii 2-1.
Grają dzisiaj z czerwoną latarnią ligi i o ile zagra Kershaw, to Philla nie poszaleje dzisiaj. Bukmacherzy przewidują wynik w granicach 5-3, bo linia i handicapy na drużyny są wystawione na tych liniach, ale o ile będzie jw., tzn. słabiutki Pivetta (chociaż ostatnio zagrał 3 lepsze spotkania niż te początkowe), a po drugiej stronie Kershaw, to przewiduje tutaj 1-2 max punkty drużyny z Philadelphii, a ofensywa Dodgersów musi się w końcu wstrzelić i zdobędą minimum 5 oczek.

# 37
La Dodgers ????
Barcelona -
Eibar
Gasquet - Istomin
Stawka: 800 zł ⛔
STS
EWK: 1330 zł

Zapewne komuś się coś nie spodoba z moimi typami, ale każdy gra na własny sposób ;)
Barcelona mimo, że cieniuje, to na luzie to wygrają.
Gasquet wygrał na luzie challenger w Szczecinie, teraz niby zmiana nawierzchni, ale gra u siebie, więc Istomina pyknie - bilans, wyniki na hali w tym roku - 7/3 i 1/2, więc powinno być dobrze.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Król Janusz ????
# 38 Piłka nożna na 20.09
Dortmund, City, Roma, Milan, Juventus, Atletico lub remis, Real Madryt, Arsenal, Chelsea, M. United
AKO: 10.16
Stawka: 300 zł (rozłożona na 2 kupony - 200 i 100 zł)
Fortuna
EWK: 2.682,24 zł
# 39
Arsenal, Chelsea, United, Juventus, Real Madryt i Milan - Spal - Spal nie strzeli
AKO: 4.20
STS
Stawka: 250 zł
EWK: 924 zł
-550 koniec w tym miesiącu ... Rok temu mnie te pajace z Madrytu uwalily na 15k teraz ku*** na 3.5 ....

podsumowanie
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Petarda z hokeja na priv na dzisiaj
Kurs 1.95
Nie każdy zielony ogórek musi dostać typ ;)
Typ podam na priv koło 10-11
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
NHL Presezon
Canucks - Kings
mecz rozgrywany jest w Szanghaju jako promocja hokeja w Azji. Trenerzy wypowiadają się jednoznacznie, to ma być promocja hokeja i gra defensywna ma być zdecydowanie na drugim planie.
Bardzo mocne składy na dzisiaj:
Canucks projected lineup
Daniel Sedin -- Henrik Sedin -- Sam Gagner
Sven Baertschi -- Bo Horvat -- Reid Boucher
Thomas Vanek -- Alexander Burmistrov -- Loui Eriksson
Markus Granlund -- Brandon Sutter -- Derek Dorsett
Michael Del Zotto -- Erik Gudbranson
Alexander Edler -- Christopher Tanev
Ben Hutton -- Troy Stecher
Jacob Markstrom
Anders Nilsson

Kings projected lineup
Jonny Brodzinski -- Anze Kopitar -- Dustin Brown
Tanner Pearson -- Jeff Carter -- Tyler Toffoli
Andy Andreoff -- Adrian Kempe -- Michael Cammalleri
Kyle Clifford -- Nick Shore -- Trevor Lewis
Derek Forbort -- Drew Doughty
Jake Muzzin -- Alec Martinez
Oscar Fantenberg -- Christian Folin
Jonathan Quick
Darcy Kuemper
Dodatkowo news - po stronie Canucks minimum 1 tercję ma bronić podobno młody 21 Chińczyk, którego wrzucili w roster na ten mecz.
Tu powinien być wysoki wynik, a dodatkowo jest to presezon.
Kilka dni temu było 3-3 i po dogrywce wygrały Orki. Dzisiaj powinna być strzelanina i wygrana Królów.
over 5.5 bramek
1.95
Fortuna

Rozłożone na kilka kuponów
Stawka 5.000
PO PODATKU NA CZYSTO 1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom