>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOP BETS

topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Proszę o usunięcie 2 wpisów wyżej
I kolejna łatwa kasa ;) ✅

Edit: typów na priv podawał nie będę, bo nie podoba się to administracji ...
Dalej jest komuna i pełna inwigilacja i mimo, że chciałem zrobić coś dobrego dla forum i rozruszać dział NHL w nadchodzącym sezonie, to na pewno nie zrobię tego w pełnym wymiarze. Miałem zamiar regularnie pisać 1-2 analizy dziennie, żeby zainteresować społeczność hokejem zza oceanu, no ale skoro dalej polityka na forum jest jaka jest, to czemu mam dawać od siebie, gdy są ciągle pretensje i brak reakcji na moje prośby ...
Typy czasem wrzucę w temat, czasem coś napiszę.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 5

bizozzp

Użytkownik
Proszę o usunięcie 2 wpisów wyżej
I kolejna łatwa kasa ;) ✅

Edit: typów na priv podawał nie będę, bo nie podoba się to administracji ...
Dalej jest komuna i pełna inwigilacja i mimo, że chciałem zrobić coś dobrego dla forum i rozruszać dział NHL w nadchodzącym sezonie, to na pewno nie zrobię tego w pełnym wymiarze. Miałem zamiar regularnie pisać 1-2 analizy dziennie, żeby zainteresować społeczność hokejem zza oceanu, no ale skoro dalej polityka na forum jest jaka jest, to czemu mam dawać od siebie, gdy są ciągle pretensje i brak reakcji na moje prośby ...
Typy czasem wrzucę w temat, czasem coś napiszę.
Powodzenia !
 
B 5

bizozzp

Użytkownik
Przegladam forum od roku,od miesiaca niemal codziennie tu jestem, uważam, że jestes tu jednym z lepszych typerow, do tego grasz NHL - ligę z którą zawsze mialem problem, nie zniechecaj sie i ciśnij dalej z tymi perełkami bo dodatkowy cash i oskubanie buków bardzo sie przyda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Pisałem w temacie, że proszę NIE PISAĆ W MOIM TEMACIE.
Jak ktoś coś chce ode mnie, to proszę wysyłać wiadomości prywatne.
Hokej + Siatkówka
Sachalin Morskie Lwy ✅ łatwe 3-0
Rosja under 79.5 -
Ukraina⛔ bez komentarza ... nigdy więcej kobiet
Stawka: 500 zł⛔
Fortuna
EWK: 1021 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Khl
Magnitka over 2.5 &amp; Lada under 2.5
1000 - 2050 ✅
Fortuna
Klasyczne bety od kilku kolejek ;)
Tak gram Magnitke od 4 kolejek a Ladę od 5 i dzisiaj ponawiam ;)

Inter
RSSS - Valencia - over 1.5
Baltimore Ravens
1000 - 2288⛔
Fortuna
Inter powinien na luzie się przejechać z tak słabą drużyną gości.
RSSS ma spore braki w obronie dzisiaj, obie ekipy nastawione ofensywnie - będą bramki.
Ravens zajadą ich defensywą.???? dla nich za to co wyrabiają ...
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 48 Hokej + Siatkówka

Mannheim - Krefeld
HV 71 - Karlskrona
Zenit St. Petersburg - Fakel Novy Urengoj ✅
3-0
AKO: 4.04
Stawka: 300 zł
STS
EWK: 1067 zł
✅ 767 zł

Zenit powinien dzisiaj spokojnie wygrać. Naprawdę mają fajną ekipę, gruba kasa poszła w ten zespół i muszą zrobić niezły wynik w tym roku. Młody niezły rozgrywający, kilka razy się nie popisał z Belgorodem, ale generalnie na +. Camejo i Sivozhelez na przyjęciu fajnie wyglądają. Bardzo dobrze spisują się na zagrywce, bo ww. potrafią sporo dołożyć w tym elemencie + atakujący Nilsson, który również robi robotę.
Do tego mamy doświadczonych środkowych - Volkova i Aszczewa i jest naprawdę mocny team.
Po drugiej stronie mamy Fakel, w którym jest również kilku mocnych graczy. Na uwagę zasługują na pewno młody Volkov i Kljuka na przyjęciu, którzy tworzyli w głównej mierze parę przyjmujących na ostatnich Mistrzostwach. Mimo wszystko, własna hala, moc na zagrywce i bloku powinna dzisiaj wystarczyć na zwycięstwo, a po cichu liczę na 3-0 dla Zenitu.


# 49 Hokej + Piłka nożna
Magnitogorsk - Kazań - Kazań under 2.5 - analiza w dziale KHL ✅ 2 bramki

Spartak - Liverpool
Monaco lub X -
Porto

Stawka: 400 zł⛔
Totolotek
EWK: 1318 zł

# 50

Apoel - Tottenham
Sevilla - Maribor
Manchester City - Szachtar
Napoli - Feyenoord

AKO: 2.40
Stawka: 500 zł
STS
EWK: 1056 zł
✅ 556 zł


# 51
Zenit 2-0 po 2 setach - kurs: 3.00 ✅
HV 71
Napoli
Sevilla

Stawka: 200 zł
STS
EWK: 1061 zł
✅ 860 zł

# 52
Zenit 3-0 - kurs: 4.75 ✅
HV 71
Napoli
Sevilla

Stawka: 150 zł
STS
EWK: 1260 zł
✅ 1110 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Mały hokejowy test - nie będzie liczony do miesięcznych statystyk

Jutro pojawi się tutaj więcej betów z tych spotkań.
Lada - UFA - NO BTS
Gomel - Vitebsk - NO BTS
Dinamo St. Petersburg - Toros Neftehamsk - NO BTS
2/3 - stawka łączna 150 zł
2241,36 zł - tak pokazuje Totolotek - jak wejdzie to podliczę, nie wiem jak to rozliczają dokładnie

Lada 3 spotkania w lidze przegrane do 0, generalnie często strzelają 1 bramkę, a więcej niż 1 od święta.
Vitebsk na razie grał 6 spotkań u siebie i aż w 3 spotkaniach dostał do 0, teraz grają na wyjeździe. Gomel 2x w tym roku wygrał do 0, a sięgając wstecz często było do 0 w starciach tych ekip.
Dinamo - 7 spotkań i 7 zwycięstw, bilans bramek 24-4 !! - 4 bramki stracone w hokeja ... no trzeba spróbować.
oczywiście underki 1.5 i 2.5 na te ekipy jak najbardziej do gry, ale o tym jutro.

#53
Gomel do 0
Toros under 1.5

Stawka 400 zł ⛔
Totolotek
EWK: 3321 zł



#54

Gomel - Vitebsk - Gomel wygra 1t ✅
Khimvolokno - Soligorsk - 2 wygra 1t
✅

Stawka 600
Fortuna
EWK 1045 zł

✅ 445 zł

#55
Magnitka OT✅
JyP 60&#39; ✅
Yunost wygra 1t
✅

Stawka 300 zł
LV bet
EWK 766 zł

✅ 466 zł
#56
Lada under 2.5✅
Toros under 2.5
✅
Stawka 400 zł
LV bet
770 zł
✅ 370 zł


#57
Lada under 2.0 zwrot
Toros under 2.0 zwrot

200 zł
LV bet
620 zł


# 58 Piłka ręczna Bundesliga
Hannover -1.5 ✅ 25-19 izi
Magdeburg -2.5 ✅ 20-31 izi
Stawka: 400 zł
Fortuna
EWK: 700 zł
✅ 300 zł
# 59 LE
Nice
Bilbao ????

Milan
Steau lub X
Zenit - RSSS - over 1.5 w meczu
Stawka: 400 zł ⛔
Fortuna
EWK: 1805 zł


 
Otrzymane punkty reputacji: +20
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Odrzucam całkowicie LE, pisałem z kilkoma osobami i granie tego naprawdę mija się z celem. Wczoraj na LM zarobione 1.5k, no ale dzisiaj 400 zabrała LE.
Tak samo nie będę podawał kompletnie typów z NFL, bo mimo tego, że moje źródła mają wiedzę i dobre typy z tej dyscypliny, to ja po prostu nie mam do tego szczęścia.
Podobnie sytuacja wygląda z tenisem ziemnym. Dobrą kasę zawsze miałem z tenisa męskiego, ale potwierdza się reguła, że typuje go tylko do US Open, potem już trzeba zamknąć sezon całkowicie, a do kobiecego tenisa nie mam nerwów i cierpliwości, dlatego nie gram tego kompletnie.
Sezon hokejowy rozkręcił się już na dobre, rusza zaraz NHL, do której chciałem Was trochę zachęcić, ale ani ten temat, ani specjalnie założony temat pod NHL nie cieszy się zainteresowaniem, więc nie wiem czy jest sens podawania dalej betów, bo odnoszę wrażenie, że robię to tylko dla siebie.
Rusza też siatkóweczka, głównie skupiam się na Pluslidze i Superlidze, ale do typowania Plusligi, muszę zerknąć na kilka spotkań, żeby wyciągnąć pierwsze wnioski. Na razie widziałem spotkanie mojej Skry i wygląda to fajnie na ten sezon, a zakontraktowanie Irańczyka było bardzo dobrym pomysłem.
Wygenerowałem w tym temacie naprawdę fajny zysk, ale chyba robię to tylko dla siebie, a chyba nie o to tutaj chodzi.
Jeżeli ktoś czasem coś weźmie, wygra, zawsze można podziękować, a to wbrew pozorom motywuje mnie do dalszego podawania Wam typów.
Na jutro przygotowanych mam 7 typów - 1 już znacie, bo jest to Dynamo Moskwa z KHL, ale to czy podam pozostałe typy, a może nawet z podziałem na kupony i stawki - zależy tylko od Was !

Przypominam:
W temacie jest zakaz komentowania !! Wszelkie kwestie na priv ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 60 hokej Finlandia i siatkówka Plusliga

Tappara 60&#39; -HIFK ✅
Cuprum 3-0 - Będzin✅


Stawka 400 zł
LV bet
1151 zł
✅ 751 zł

#61 Hokej Czechy i Niemcy
BK Mlada Boleslav over 2.5 - Litvinov ????⛔ ⛔
2-0 po 1t i tak zostało ... w 3 tercji mieli 2 minuty 5 vs 3 i nic ... mogłem dać wygraną, no ale trudno
Dusseldorf - EHC Munich OT
Stawka 400 zł⛔
Totolotek
900 zł

#62 Hokej
Dynamo Moskwa 60 -
Amur Chabarowsk
Ocelari Trinec 60 - Ołomuniec ⛔ ⛔ no Trinec pięknie odwalił 5 minut w przewadze w 3 tercji przy stanie 2-2 i tracą bramkę ...
Detva - Bańska Bystrzyca 60
Analiza do Dynama:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/rosja-khl-shl-mhl-2017-2018.147908/page-2#post-6525328
Stawka 550⛔
LV bet
1517
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Kolejne bety już na weekend - znaczy na jednym kuponie jest dzisiejszy mecz z hokeja. Zapomniałem dorzucić gdzieś over 2.5 Milan - Roma, ale to jeszcze na pewno zagram jakoś w ten weekend ;)
Kupony grane dzisiaj w Totolotku, bo mamy dzień bez podatku, a do tego całkiem przyjemne kursy mieli na te zdarzenia ????

# 63
Manchester United - Crystal Palace - NO BTS
PSG - Bordeaux - NO BTS ⛔
Stawka 200 zł⛔
EWK: 585 zł

United w tym sezonie w 6 spotkaniach na 9 rozegranych NIE STRACILI BRAMKI, a Crystal Palace w 6 spotkaniach NIE STRZELIŁ NA RAZIE BRAMKI. Może będzie efekt nowej miotły, ale tradycyjnie - gdy Mou gra z drużyną DRUGI sezon, to ta drużyna wznosi się na wyżyny.
PSG aż w 7 na 9 spotkaniach nie straciło bramki. Grają naprawdę rewelacyjnie, a pełna dominacja nad Bayernem pokazała ich siłę. Obawiam się tylko, że gdy będą prowadził np. 3-0, to mogą stracić jakiegoś farfocla, ale myślę, że duża szansa na powodzenie. W zeszłym sezonie było 2-0 i 3-0 dla Paryżań, więc może powtórka? ????

# 64
Benevento - Inter - NO BTS
FC Barcelona -
Las Palmas - NO BTS
Stawka: 150 zł
EWK: 550 zł

Benevento w 6 spotkaniach strzeliło AŻ 1 bramkę.
Inter jest mocno underowy, trochę grają jak Atletico - strzelona bramka i kontrola wyniku - na razie bilans 5 zwycięstw (w tym Roma na wyjeździe) i 1 remis - 12 bramek przy tylko 2 straconych i aż 3 razy wygrali do 0. Czuję 2-0 dla Interu.
Las Palmas w 3 na 6 spotkań nie strzeliło bramki.
Barcelona wygrała wszystkie 6 spotkań, a tylko w 2 pozwoliła rywalom na zdobycie bramki. Rok temu u siebie Barca wygrała 5-0.

# 65

Atalanta - Juventus
Napoli -
Calgiari - NO BTS
Stawka: 150 zł
EWK: 453 zł

Atalanta po wyjeździe do Lyonu, gdzie grali w LE, generalnie grają bardzo przeciętnie w tym roku, a oglądałem ich 2 spotkania w tym sezonie.
Juventus też nie zachwyca ostatnio, ale generalnie mimo średniej gry jak na ich możliwości, to i tak wygrywają.
Atalanta dość często remisuje, ale liczę, że Juve ogarnie ten mecz, a stawiam głównie ze względu na powrót z Francji gospodarzy i ich formę.
Nie wiem czy ten typ jest dobry, bo Napoli dużo strzela, ale często też traci głupio bramki.
Stawiam jednak na NO BTS ze względu na bardzo słabe Calgiari, które ostatnio na własnym stadionie przegrało do 0 z Chievo i Sassuolo.

# 66
Augsburg - Dortmund ✅
Leganes - Atletico Madryt
Pardubice - Kometa Brno OT ✅ pięknie !! dorzuciłem za 500 przy 4-3 w 3 tercji i piękny zarobek ???? brawo Kometka !!

Stawka: 200 zł
EWK: 654 zł

Leganes na razie miało bardzo łatwy kalendarz, a mimo tego w 6 spotkaniach strzelili tylko 5 bramek.
Atletico odwaliło strasznie z Chelsea, kursy na nich rosną, ale mimo wszystko myślę, że z taką drużyną wygrają 1/2 -0. Polecam też wygraną do 0 po 2.4 też bardzo dobry bet.
Dortmund w LM fatalnie, bo 2 porażki, ale w lidze czyszczą aż miło - w 6 spotkaniach 5 zwycięstw, 1 bezbramkowy remis i bilans 19-1. Polecam też wygraną do 0 po 2.4.
Kometa - aktualny mistrz vs kopciuszek ligi, który zajmuje ostatnie miejsce. Gram bezpiecznie z dogrywką i karnymi.


 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
# 67 Piłka nożna Bundesliga
Monchengladbach - Hannover - over 2.5 i BTS ✅ 2-1
Frankfurt - Stuttgart - over 2.5 i BTS ✅ 2-1

Stawka: 200 zł
Fortuna
842 zł
✅ 642 zł

# 68 Piłka nożna

Sevilla - Malaga ✅ 2-0
Udinese - Sampdoria lub remis⛔???? czerwo zadecydowało
Genoa - Bologna - Genoa under 1.5 bramki
Stawka: 200 zł ⛔
STS
550 zł

# 69
Arsenal wygra do 0 z
Brighton
Real Madryt wygra do 0 z Espanyolem
Milan - Roma - over 2.5
Stawka 200 zł
LV Bet
1100 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
No to kończymy ten miesiąc ;)

# 70 Hokej

Karlskrona HK - HV 71 60&#39; ✅
JyP - HPK - over 4.0 ✅ 5 bramek
TPS OT - Lukko ⛔ ehhh 2-1 przegrali po karnych ...
Stawka: 400 zł ⛔
LV Bet
EWK: 1600 zł

# 71 (grane wczoraj)
HV 71 60&#39;
TPS 60&#39; ⛔
JyP 60&#39; ✅ 4-1

Indykpol AZS Olszytn -1.5 seta - KS Espadon Szczecin 3-1 ✅
Stawka: 200 zł ⛔
LV Bet
EWK: 2180 zł

# 72 Boks (mocny bet) + Siatkówka + Golf (mocny bet)
Briedis -
Perez
Radom - Katowice po co ja ten Radom dałem to sam nie wiem ...
Serbia - Turcja
USA - Reszta Świata - dzień 3 godz. 13:00 ✅ izi ;) mówiłem, że łatwy bet

Tutaj STS znowu wystawił za duży kurs na USA w golfa i to powinno znowu na luzie wejść, na razie weszło mi 2x po 1.8 i dzisiaj powtóreczka ;)
Boks z tego co czytałem to pewniaczek na dzisiaj
Serbia idzie po Mistrzostwo, a Radom powinien na swoim terenie wygrać w max 4 setach.

Stawka: 300 zł
STS
EWK: 1075 zł

# 73 Hokej Rosja KHL i VHL
Dinamo ST. Peteresburg 60&#39; -
Perm ✅ 3-0
Kunlun - Jekaterinburg - under 5.5 ✅ 2-1
Lokomotiv - Avangard - over 3.5 ✅ 5 bramek
Stawka: 200 zł
Fortuna
EWK: 548 zł
✅ 348 zł

# 74 Hokej KHL + Siatkówka Plusliga

Sochi - Yugra under 2.5 ✅ 2 bramki
Olsztyn -1.5 seta - Szczecin ✅ 3-1

Stawka: 300 zł
Fortuna
EWK: 631 zł
✅ 331 zł

# 75 Superliga
Kuzbazz Kemerovo -1.5 seta ????⛔ idą na czarną listę ...
Zenit St. Petersburg -1.5 seta
Stawka: 300 zł ⛔
LV Bet
EWK: 662 zł




 
Otrzymane punkty reputacji: +25
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Zagrajcie sobie dzisiaj Kisnera że wygra z Lahirim i spokojnie można dorzucić Bańską ;) 2 łatwe bety na dziś ;)
Bańska 5-2 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Podsumowanie sierpień 2017
Kupony: 28
Trafione: 15
Przegrane: 13
Suma stawek: 6.950 zł
Suma wygranych: 8.018,08 zł
Bilans: ✅ 1.068,08 zł
Yield: 15,37% ✅

Podsumowanie września 2017
Postawione: 34,200 zł
Wygrane: 44.358 zł
Yield: 29,7%
Bilans: ✅ 10,158 zł




Październik 2017
# 1 Hokej
Sparta Praga -
Pardubice
Jyvaskyla - Neman Grodno⛔
Frolunda - Gap
Esbjerg - Mannheim
Nottingham - TPS Turku
CSKA -
Dynamo Ryga
Stawka: 400 zł⛔
LV Bet
EWK: 1575 zł

Wybrałem spotkania, w których mamy zdecydowanych faworytów.
Sparta rozkręciła się ostatnio i ich gra wygląda naprawdę dobrze, a grają z najsłabszą drużyną ligi.
Jyvaskyla powinna dzisiaj umocnić się na 1 miejscu w tabeli, u siebie grają świetnie, przegrali tylko z TPS Turku i dzisiaj bez problemu powinni wygrać swoje spotkanie.
Frolunda gra z drużyną o 2-3 klasy słabsza, która dostaje od wszystkich w LM, a ostatnio w lidze goście przegrali nawet 7-0.
Nottingham niespodziewanie zajmuje na razie 1 miejsce w grupie, co jest sporą niespodzianką. TPS zajmuje obecnie 3 miejsce i jeśli chcą awansować to muszą dzisiaj wygrać, najlepiej za 3 punkty, żeby spokojnie podejść do ostatniego spotkania. Grają naprawdę bardzo dobrze w tym sezonie i aktualnie zajmują 2 miejsce w lidze fińskiej.
CSKA zagra dzisiaj z KHLowym Kopciuszkiem i jeśli nie odwalą jakiś głupich błędów i zbędnych kar, to spokojnie powinni to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom