>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Top Model - Zostań Modelką

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Już w najbliższą środę finał programu &quot;TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ&quot;. Na placu boju pozostały trzy dziewczyny: Ania, Paulina i Ola.

Anna Piszczałka




Paulina Papierska




Aleksandra Kuligowska



Kursy z STS-u na zwycięstwo:
Anna Piszczałka - 2,00
Paulina Papierska - 2,50
Aleksandra Kuligowska - 3,00

Ja najbardziej kibicuję Paulinie, ale patrząc z punktu widzenia bukmacherki faworytką dla mnie jest Ania. W kilku ostatnich odcinkach zaprezentowała się bardzo dobrze. W zeszłą środę jako jedyna przebrnęła przez casting we Włoszech i dostała okazję na uczestniczenie na wybiegu podczas pokazu mody. Uważam, że to ona jest faworytką jury. Wiadomo, że zadecydują pewnie SMS-y (w poprzednim odcinku było coś mówione, że jurorzy po raz ostatni decydują, zatem chyba będą SMS-y), ale ludzie także z pewnością patrzą na opinie jury. Tak poza tym to Ania wygląda na bardzo sympatyczną osobę i myślę, że także to pozwoli jej na wygraną w głosowaniu SMS-owym.
Jakie są Wasze odczucia co do finału?
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Która z trzech uczestniczek zwycięży w wielkim finale „Top Model. Zostań modelką”, popularnego programu telewizji TVN? Zdaniem bukmacherów bwin będzie to Paulina Papierska ze Zbąszynka.
O tytuł pierwszej polskiej top modelki i miejsce na salonach światowej mody długo trwała zacięta walka (choć – co podkreślają zgodnie uczestniczki – z dużą dozą wzajemnej życzliwości), która właśnie dobiega końca. W finałowym odcinku „Top Model. Zostań Modelką”, na żywo w środę o 21:30, po raz ostatni zmierzą się ze sobą Ania Piszczałka, Paulina Papierska i Aleksandra Kuligowska. Finalistki zobaczymy na wybiegu, sesji oraz planie zdjęciowym reklamówki, ale w studiu telewizyjnym TVN pojawi się też cała czternastka dziewczyn biorących udział w programie: widzowie i jurorzy będą mogli więc zobaczyć, czy skład jest godny finału. Według bukmacherów bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, rywalizację modelek wygra 19-letnia Paulina Papierska ze Zbąszynka (wzrost 172 cm, waga 48), choć uroda jej rywalek każe prorokować, że walka będzie trwała do końca…
Kto wygra program Top Model?
Paulina Papierska 2.15
Aleksandra Kuligowska 2.75
Anna Piszczałka 3.30
* kursy mogą ulec zmianie, zawsze aktualne na www.bwin.com&lt;http://www.bwin.com&gt;
Specialny link do rejestracji - extra bonus czeka na Ciebie!!!
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Kursy z STS-u na zwycięstwo:
Anna Piszczałka - 2,00
Paulina Papierska - 2,50
Aleksandra Kuligowska - 3,00
Kto wygra program Top Model?
Paulina Papierska 2.15
Aleksandra Kuligowska 2.75
Anna Piszczałka 3.30
Jak widać po kursach trudno wskazać faworytkę.
Też na początku kibicowałem Paulinie. Ma coś w sobie, od początku przykuła moja uwagę, ale im dłużej oglądam ten program i słucham jej wypowiedzi, tym bardziej mnie do siebie zniechęca. No i jeszcze ten angielski ;) Ja kibicuje Oli, jest najbardziej naturalna, ma bardzo ciekawą urodę i mam nadzieję, że wygra ????

I jeszcze sonda z oficjalnej strony:



ale raczej nie trzeba się tym sugerować. W Mam talent Bednarek miał na stronie 50%, a Welc 15%, a w smsowym głosowaniu wygrała. Choć też jest pytanie czy na prawdę wygrała ;) Ale tego się nigdy nie dowiemy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższą środę (7. grudnia) odbędzie się finał drugiej edycji programu TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ. Spośród widocznej na zdjęciu finałowej trzynastki pozostały trzy dziewczyny: Anna Bałon, Olga Kaczyńska, Michalina Manios.











Strona programu TOP MODEL: http://topmodel.tvn.pl/


Ścisłe finalistki:

Anna Bałon ---&gt; http://topmodel.tvn.pl/103,anna-balon,2,uczestniczka.html

Olga Kaczyńska ---&gt; http://topmodel.tvn.pl/107,olga-kaczynska,2,uczestniczka.html

Michalina Manios ---&gt; http://topmodel.tvn.pl/109,michalina-manios,2,uczestniczka.html






Od lewej: Olga Kaczyńska, Anna Bałon, Michalina Manios​








Kursy (STS):






Kto wygra Top Model? ⛔
Typ: Anna Bałon; @2,50
STS


Na początku napiszę, iż znajduję podobieństwa pomiędzy Anną Piszczałką z pierwszej edycji tego programu, a Anną Bałon z drugiej edycji. Obydwie, poza tym, że mają tak samo na imię, na początku nie były akceptowane przez koleżanki z finałowej grupy, obydwie też z każdym odcinkiem prezentowały się coraz lepiej i zaszły daleko w tym programie. Piszczałka skończyła na trzecim miejscu w pierwszej edycji, natomiast myślę, że Bałon wygra drugą edycję. 18-latka z Opola zrobiła według mnie największy postęp ze wszystkich dziewczyn w tym programie, a tuż przed ścisłym finałem – w zagranicznym wypadzie – zaprezentowała się najlepiej w całej grupie, która pozostała – podczas castingów oraz pokazów mody. Trzeba przyznać, że miała też trochę szczęścia, bo w jednym z odcinków została wskazana do odpadnięcia, ale jury postanowiło odesłać do domu Verę za złamanie regulaminu. Przyznam się, że jeszcze zanim zobaczyłem kursy, to myślałem, że główną rywalką Anny będzie Michalina, po tym jak pojawiły się kursy w STS-ie zdania nie zmieniam, choć wiadomo, iż człowiek często sugeruje się tym co przedstawia nam w ofercie buk. Według STS-u faworytką jest Olga, według mnie ona ma najmniejsze szanse z całej finałowej trójki. Ciężko mi podać argumenty, który by wskazywały na zwycięstwo Olgi.

Chciałbym też dodać, iż mój typ wynika w dużej minerze z własnych obserwacji, ale wiadomo, że to ludzie będą głosowali i tutaj może być różnie. Ja jednak myślę, iż wiekszość ludzi, która będzie głosowała, to osoby śledzące ten program dosyć regularnie, którzy to będą potrafili dostrzec, iż to Anna zrobiła duży postęp w czasie tego programu.

Uważam, iż Michalina została przeciągnięta przez jury jak tylko się dało do finału (we wcześniej odcinkach to jury o wszystkim decydowało). Michalina prezentowała się nieźle w ostatnich odcinkach, ale jestem przekonany, iż jej trudne życie (od razu mówię, że nie chcę tutaj nikogo urazić) – to miało jednak wpływ na przychylne dla niej decyzje Krupy, Korwin-Piorowskiej, Tyszki oraz Wolińskiego.

Zupełnie zdiwił mnie kurs na Olgę – ogólnie krąży opinia, że ona jest bardzo dziecinna. Trzeba przyznać, że troszkę nie popisała się w rozmowie z Jacykowem w czasie jednego z programów. W ostatnim odcinku miała ogromną szansę na występ na pokazie mody, obok Anny, jednak okazało się, że nie potrafiła się zmieścić w żaden strój. Ktoś powie, że kanony mody się zmieniają, ale ja dokładnie słuchałem wypowiedzi jury w tym programie i badajże pan Woliński mówił, iż stroje na pokazy mody są szyte zwykle na tą samą miarę (wiadomo, że można dokonać minimalnych korekt czy poprawek, ale też pewnie niewielkich) i że zawodowa modelka powinna się mieścić w jakichś tam granicach. Jeśli chodzi o wymiary, to pod tym względem wśród finałowej trójki wyróżnia się zdecydowanie Anna.

Podsumowując, 18-latka z Opola zrobiła największy postęp w tym programie, w ostatnich odcinkach zaprezentowała się wyśmienicie, jej wymiary są najlepsze spośród całej trójki (ma piękną figurę), jest sympatyczna (chociaż dwie pozostałe dziewczyny także są sympatyczne, zatem tutaj wychodzi na remis). Tak jak napisałem wcześniej, zapewne większość ludzi głosujących oglądała przynajmniej poprzednie odcinki i dostrzegła te walory Anny, o których piszę. Typuję zwycięstwo Anny Bałon w drugiej edycji programu TOP MODEL.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wiadomo moze czy ktorys buk wystawi oferte na to procz stsu ? Rok temu pamietam ze tobet i betsafe chyba dawali... Kolega sie rozpisal i przepraszam go ale nie chce mi sie czytac. Dodam tylko ze typ popieram majac wlasne argumenty.
Michalina kontrowersyjna uczestniczka, nie daje jej komletnie szans bo sie poprostu do zawodu nie nadaje i ludzie patrza na nia przez pryzmat jej historii a to za malo.
Olga jak dla mnie jest najladniejsza ale jest strasznie dziecinna i irytujaca, nie ma zbyt wielu fanow przez to.
Bałon to dopiero laska ktorej sluchac sie poprostu nie da. Tepak jakich mało.. jej teksty sa chyba kazdemu znane i powszechnie wysmiewane.. wiesniaczka ktora zasmakowala swiata.. ostre slowa ale prawdziwe. Ale trzeba przyznac ze na modelke sie nadaje najbardziej ze wszystkich kandydatek. Jest szczupla i fotogeniczna, chodzic jako tako umie. Jej historia jest podobna do Papierskiej ktora rowniez zrobila z siebie slodka idiotke i wciaz sie zalila.
W glosowaniu na stronie programu Anka ma 32%, Olga 20 % a Michalina 4%, reszte rozlozyly sie na inne uczestniczki. Sugeruje sie rowniez tym, pamietajac jak rok temu wszystko sie potwierdzalo. 2,50-&gt; 2,20 Anna Bałon jak najbardziej do pobrania ale zastanawiam sie czy ktos inny wystawi bo liczylbym na 2,50 bez podatku u internetowych..
PS : Oliwia Downar &lt;3333
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mama mi powiedziała, że zwyciężczyni zostanie wybrana drogą smsową przez publiczność. Nie oglądam tego programu, ale wydaje mi się, że umiejętności pozowania itd. spłyną na dalszy plan. Podobnie chyba było w Tańcu z gwiazdami - jurorzy raczej wybraliby Mongoła a wygrał wdowiec (choć uważam, że te wartości procentowe to był wałek żeby ludzie chętniej głosowali &quot;bo przecież jest tak wyrównane że każdy głos ma znaczenie!&quot;). Gdyby ktoś groził mi bronią że muszę na którąś postawić to postawiłbym na Anie. Ale gdybym miał wolną wolę to no bet ????
 
D 570

duff999

Użytkownik
Granie na Anie mija się moim zdaniem z celem. Nawet jeśli kogoś zdaniem zrobiła największy postęp to ok ,ale nie o to w tym chodzi wszystko wybierają widzowie w tym zapewne 75% kobiety. Podkreślam Bałon ma największy &quot;fame&quot; Jednak jest on negatywny wśród kobiet szczególnie. Moim zdaniem głosy będą w większości oddawane na Olgę ze względu na to ,że nie za bardzo widzowie będą chcieli zwycięstwa Anki lub Michaliny. Z tego co czytałem bo oglądałem tylko z 5-6 odcinków tego programu to Anka jest najbardziej dziecinną osobą, której nikt nie lubił i negatywnie wyszła podczas wielu emisji . Z moich obserwacji wynika iż wiele osób jej nie lubi ,a ten wywiad z Jacykowem to chyba w jej wykonaniu wypadł najgorzej tam jest o ile się nie mylę pomyłka jakaś w analizie Christophera? Pytałem osób które oglądaly całość jeśli nie będzie wałka to wygrana Olki jest niemalże pewna.

Olga Downar to win 2.0
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
w tym chodzi wszystko wybierają widzowie w tym zapewne 75% kobiety. Podkreślam Bałon ma największy &quot;fame&quot; Jednak jest on negatywny wśród kobiet szczególnie.
Kobiety nie wybieraja.. wybieraja nastolatki ktore sa rowniez glupiutkie jak Anka a wiec ? Odpowiedz jest prosta.

Moim zdaniem głosy będą w większości oddawane na Olgę ze względu na to ,że nie za bardzo widzowie będą chcieli zwycięstwa Anki lub Michaliny.
Myslisz ze ile % ludzi zaglosuje na Olge albo Michaline ZEBY TYLKO NIE WYGRALA ANKA ? Mysle ze max 5 % wiec to zaden argument.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
duff999, przede wszystkim popraw swój typ, bo Twoja faworytka nie nazywa się Olga Downar, tylko Olga Kaczyńska.

Jeśli chodzi o ten fragment mojego poprzedniego posta w tym temacie dotyczący rozmowy z Jacykowem, to chodzi mi o to, że pan Tomasz w komentarzu do tego wywiadu skrytykował Olgę za to, że mu się nie przedstawiła. Był tym bardzo podirytowany. Przyznaję, że akurat rozmowy Jacykowa z Anną nie wiedziałem, choć była w tym samym programie, więc możesz mieć rację co do zachowania tej uczestniczki w czasie wywiadu.

W zasadzie to zachowanie Olgi mnie nie zdziwiło, bo ta dziewczyna jest dla mnie &quot;pusta&quot;. Anka mówi czasami głupoty, ale też zdarzają jej się wypowiedzi pozytywne - widać, że ma przynajmniej jakieś zdanie na dany temat.

Ale niestety ta &quot;pustość&quot; Olgi wcale nie musi się obrócić przeciwko niej. Jak widać Tobet też wystawił kursy i tutaj też faworytką jest Olga. Te kursy oraz wypowiedzi Soltysiao w tym temacie dały mi trochę do myślenia. Myślę, że Olga jest faworytką buków, dlatego, że jest bezkonfliktowa i właśnie w tym momecie ta &quot;pustość&quot; (znowu używam tego słowa ;-) ) wychodzi dla niej na plus. To, że nie ma ona zdania na wiele tematów (tak myślę), powoduje, że nie ma w niej żadnej SKAZY i stąd chyba taka reakcja buków. Bukom (czy bardziej ludziom, którzy wystawiają kursy oraz analizują sytuację) może się wydawać, że jest ona po prostu najbardziej naturalną kandydatką do wygrania.

Ja jednak pozostaję przy swoim typie - myślę, że to Anna wygra ten program. Tak jak wcześniej pisałem, wydaje mnie się, że większość ludzi głosujących śledziła dosyć uważnie ten program i zauważyła te same aspekty, o których ja pisałem w moim poprzednim poście.
 
D 570

duff999

Użytkownik
jasne każdy może mieć swoje zdanie niewątpliwie Ania nadaje się do modelingu najbardziej z trzech finalistek ,ale ja dalej obstawiałbym wygraną Olgi. Te nastolatki o których mówisz jej nie lubią i wątpie aby na Nią właśnie oddały swój głos. Przetrzyjcie oczy i zobaczcie jaka na nią nagonka była w internecie to nie jest nic pozytywnego. Moim zdaniem nie ma szans. Mogę się mylić jednak staram się logicznie uporządkować to jak rozłożą się głosy.
Oczywiście Olga Kaczyńska to win 2.10 tobet . Zmylił mnie bold w poprzednim poście
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jasne każdy może mieć swoje zdanie niewątpliwie Ania nadaje się do modelingu najbardziej z trzech finalistek ,ale ja dalej obstawiałbym wygraną Olgi. Te nastolatki o których mówisz jej nie lubią i wątpie aby na Nią właśnie oddały swój głos. Przetrzyjcie oczy i zobaczcie jaka na nią nagonka była w internecie to nie jest nic pozytywnego. Moim zdaniem nie ma szans. Mogę się mylić jednak staram się logicznie uporządkować to jak rozłożą się głosy. Oczywiście Olga Kaczyńska to win 2.10 Tobet . Zmylił mnie bold w poprzednim poście
Nie wyciagasz wnioskow kolego.. internet to najlepsza reklama.. widze ze musze przejsc do przykladow. Najwieksza nagonka ostatnimi czasy byla chyba na Michała Szpaka ktory po jakims czasie wzial udzial w TzG i co ? Mial najwieksza rzesze fanow ktorzy oddawali na niego smsy. Polacy lubia decydowac o losach uczestnikow takich show. Nikt nie straci cennych zlotowek zeby Anka NIE WYGRALA dlatego argumentacja ze ludzie jej nie lubia jest absurdem, za to jej szalone nastolatki beda braly komorki od rodzicow i slaly na potege. Olga nie ma takiej masy gowniar z tego co przesledzilem ktore oddadza na nia glosy, o Michalinie nie musze wspominac bo ona trafia chyba tylko do ludzi alternatywnych ktorzy sa w mniejszosci.
Tak wiec podsumowujac, kontrowersyjnosc ktora cechuja Anke jest dla niej w tym przypadku pozytywnym zjawiskiem jak w przypadku Szpaka. Anke kojarzy kazy, Michaline rowniez ale ja skreslam na wejsciu, Olge zna niewielu.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Macie jakieś sondaże/ankiety, co do tego, kto wygra TOP MODEL 2? Nie mówcie, że nic nie dadzą i są drętwe.... chcę zboaczyć poprostu!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Tak, tylko, że te dziennikarzyki wzorowali się wami, czyli TOBETEM ???? , kiedy kursy były jak podawali w swoim artykule, teraz zaś w Tobetku są inne kursy na fiNAŁ Top Model 2. Na Annę Bałon i Olgę Kaczyńską teraz u Was są identyczne kursy po 2.30.... Więc sam nie wiem jak zagrać, bo na pewno obstawię. No ale nie wiem na kogo,.,,
 
Do góry Bottom