>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

bzyq 216

bzyq

Użytkownik
z tym cashoutem to radzę uważać, bo wczoraj mnie ładnie przekręcili. w grze było 2 k i chciałem zamknąć i cash był niby dostępny ale jak klikałem wypłać to wyskakiwał błąd. Natomiast miałem jeszcze 10 zl i zagrałem coś na szybko, żeby sprawdzić czy cash out działa no i gdy w stawce było 10 zł to rzecz jasna cashout zadziałał od razu, bezproblemowo, ale gdy miałem ponad 2k na stole to opcja skorzystania była ale po nacisnięciu wyskakiwał błąd. Dla mnie firma wczoraj sie zweryfikowała sama. Ja im dziękuję, a wręcz ich pierdo*, radzę uważac
babka na czacie:
Chodzi o potencjalną wygraną na pierwotnym kuponie. Zawierając taki zakład zobowiązał się Pan odprowadzić 10% podatek od wygranej przekraczającej 2280 zł, stąd umożliwienie Panu wypłaty tego kuponu z pominięciem podatku było niemożliwe. Dlatego też dla kuponów gdzie pierwotna lub aktualnie oferowana wypłata przekracza kwotę 2280 zł cashout jest niedostępny.
prosze zwrocic uwage na ostatnie zdanie babki z czatu, dodam że chciałem zamknąć kupon przy oferowanej wyplacie 1200 zl
 
N 0

nanana

Użytkownik
A ile postawiles jesli mozna wiedziec? To samo mialem niestety na sts, jak gralem za nizsze stawki zawsze mialem casha, jak wszedlem za 1k, pierwszy raz odkad tam gram, pojawiala mi sie informacja cashout niedostepny, mimo ze sie wystwietlal, klikalem, mieli mieli , i na czerwono cashout niedostepny.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
stawka wynosila 1100 zl, takze wniosek z tego jeden jak ktos chce sie bawic w stawki 2-10 zl to moze sobie pykac ale chyba lepiej kupic sobie piwko niz zawracac sobie glowe taka gowniana firma
 
N 0

nanana

Użytkownik
babka na czacie:
Chodzi o potencjalną wygraną na pierwotnym kuponie. Zawierając taki zakład zobowiązał się Pan odprowadzić 10% podatek od wygranej przekraczającej 2280 zł, stąd umożliwienie Panu wypłaty tego kuponu z pominięciem podatku było niemożliwe. Dlatego też dla kuponów gdzie pierwotna lub aktualnie oferowana wypłata przekracza kwotę 2280 zł cashout jest niedostępny.
prosze zwrocic uwage na ostatnie zdanie babki z czatu, dodam że chciałem zamknąć kupon przy oferowanej wyplacie 1200 zl
A miales cash chodz raz powyzej 2280? Bo moge zrozumiec, ze nie chcieli wyplacic mniej, bo tam nie mialbys zawartego 10% podatku, ale to ostatnie zdanie - jedno wyklucza drugie &quot;Dlatego też dla kuponów gdzie pierwotna lub aktualnie oferowana wypłata przekracza kwotę 2280 zł cashout jest niedostępny&quot; - tu chyba jest jakis blad, powinno byc chyba nie przekracza? Wtedy ma to rece i nogi.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
przyznali ze mieli blad w systemie i po malej walce na czacie anulowali zaklad i zwrocili stawke. chociaz tyle, ale dla mnie na ten moment firma nie do gry takze im podziekuje
 
A 320

azael

Użytkownik
babka na czacie:
Chodzi o potencjalną wygraną na pierwotnym kuponie. Zawierając taki zakład zobowiązał się Pan odprowadzić 10% podatek od wygranej przekraczającej 2280 zł, stąd umożliwienie Panu wypłaty tego kuponu z pominięciem podatku było niemożliwe. Dlatego też dla kuponów gdzie pierwotna lub aktualnie oferowana wypłata przekracza kwotę 2280 zł cashout jest niedostępny.
prosze zwrocic uwage na ostatnie zdanie babki z czatu, dodam że chciałem zamknąć kupon przy oferowanej wyplacie 1200 zl
Zwracam uwagę i co. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pierwotna lub oferowana. Pierwotna przekraczała? Jak tak to w czym problem.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
stawka wynosila 1100 zl, takze wniosek z tego jeden jak ktos chce sie bawic w stawki 2-10 zl to moze sobie pykac ale chyba lepiej kupic sobie piwko niz zawracac sobie glowe taka gowniana firma
a moze lepiej zawrocic sobie głowe przeczytaniem regulaminu gdzie jest napisane jak wol to co powiedziala Ci babka na czacie, nie wiem czego nie rozumiesz i dlaczego masz jakies pretensje??
przyznali ze mieli blad w systemie i po malej walce na czacie anulowali zaklad i zwrocili stawke. chociaz tyle, ale dla mnie na ten moment firma nie do gry takze im podziekuje
skoro zwrocili Ci stawke i przyznali sie do bledu to po co maja taki zapis w regulaminie , dziwne to wszystko....
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przeciez od poczatku juz widac, ze to marny bukmacher. Zwroccie uwage na szate graficzna. To wyglada na pierwszy rzut oka jak marny klon Unibetu. Jak juz chcieli wejsc na rynek to mogli chociaz wymyslic swoj uklad strony i kolory a nie na chama rżnąć od zagranicznej konkurencji ktorej podobno tak bardzo nie lubia. Maja jakies promki od depozytu po rejestracji ale to kazdy buk ma. Nie maja jednak najwazniejszego mianowicie dalej sa polskim bukiem i dalej juz na samym poczatku zabieraja ci 12% w podatku od stawki. Totolotek i Fortuna przynajmniej jakies promocje w tym zakresie maja i czasem oplaca sie u nich cos pograc jesli chodzi na przyklad o mundial. Mnie natomiast najbardziej denerwuje ich propaganda strachu podobna do tej ktora uprawia Juroszek i STS. Chodzi o wpis na samym dole strony. &quot;LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.&quot;
 
A 45

as1996

Użytkownik
Chyba założę konto, choć jakoś powątpiewam, że utrzymają się długo na rynku. No w sumie o forbecie myślałem to samo ????
Ktoś już od nich coś wypłacił?
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Oni odpisują na e-maile? Od kilku dni czekam na ich pomoc, od wczoraj milczą. Niestety ustawiłem złe limity minutowe miesięcznego logowania i nie mogę się zalogować. Wszystkie prośby są ,,zlewane&quot; przez support. Czy można traktować poważnie takiego bukmachera (na ten moment zasługują na miano największej klapy na polskim rynku)? Chyba, poproszę ich o usunięcie mojego konta, chociaż nie wiem czy w ogóle raczą odpisać. Dla mnie totalne nieporozumienie ten Totalbet (chyba, że napisze się do Zjednoczonego Przedsiębiorstwa Rozrywkowego w którego w skład wchodzą, bo wysyłanie e-maili do supportu mija się z celem).
 
K 80

krzysiek1991

Użytkownik
Odpisują na maile, ale najlepiej przez czat (historia czatu też trafia na maila).
Generalnie kursy mają dobre jak na Polskiego buka. Czasem nawet trafią się ciut lepsze niż w fortunie.
Wadą jest trochę nie intuicyjna strona. Prematch są widoczne na 1h lub 24 przed rozpoczęciem. Chyba, że ręcznie sobie wybierzemy ligę. Brakuje możliwości więc filtracji zdarzeń jak u innych buków (dzień rozgrywek itd.).
Jak na początkową działalność najgorzej to nie wygląda. Chodź mogliby popracować nad szerszą ofertą i lepszą stroną. Generalnie jak na Polskiego buka na razie mogę ocenić pozytywnie.
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Po założeniu konta i spełnieniu wszystkich wymagań dostajemy freebet w kwocie 25 zł. Orientuje się ktoś czy koniecznie jest wykorzystanie bonusa 100 % od pierwszej wpłaty? Tzn. wpłacam powiedzmy 100 zł i sobie gram nie musząc wykorzystywać tego bonusa 100 %, gdyż go nie chcę.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po założeniu konta i spełnieniu wszystkich wymagań dostajemy freebet w kwocie 25 zł. Orientuje się ktoś czy koniecznie jest wykorzystanie bonusa 100 % od pierwszej wpłaty? Tzn. wpłacam powiedzmy 100 zł i sobie gram nie musząc wykorzystywać tego bonusa 100 %, gdyż go nie chcę.
Nie musisz, nigdy bonus powitalny ani żaden inny nie jest obowiązkowy. Przy wpłacie z tego co kojarzę masz opcję, żeby nie brać bonusu, a nawet jeśli by Ci dopisali, to kwestia napisania na chacie, że go nie chcesz i Ci anulują ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Włąśnie się zarejestrowałem i freebet po 10 minutach na koncie.Narazie postawiłem cały inaczej sie nie da i czekamy na rozstrzygnięcie:smoke:
 
N 0

nanana

Użytkownik
Chwilowo zlikwidowali casha . Mozna wyciagnac tylko powyzej wkladu. Ponizej juz nie. Tylko ta chwila juz trwa miesiac ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie weryfikacji w totalbet. Na czacie mi powiedzieli, że mogę na dowodzie osobistym zakryć: zdjęcie, imiona rodziców, kolor oczu, wzrost, organ wydający, i moje pytanie czy zakrycie takich danych powoduje że wysłanie takiego dowodu jest bezpieczne? Czy dowod osobisty z tymi zakrytymi danymi może byc wykorzystany np. do zaciągniecia kredytu?
 
N 0

nanana

Użytkownik
Totalbet to jest konkretna porazka. Mialo byc Las Vegas, a jest Pcimcie. Cashout ktorym sie chwalili zniknal po miesiacu, na czacie info ze pracuja nad naprawa, takze juz naprawiaja 2 miesiace. Na zywo nie przyjmuja zakladow za wiecej niz 20zl, a przedmeczowo nie mozna nawet puscic 2 takich samych. Zaklady na ktorych wygrywalem zniknely po poltora dnia ogrywania buka. Takze dziadostwo. Chyba ich stratedzy mineli sie z rzeczywistocia. Mowa o csie.
 
Do góry Bottom