>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Wasze opinie na temat bukmachera stacjonarnego TotoIotek.

TotoIotek S. A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 02.04.2019 r. nr PS4. 6831.8.2018. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Forum Bukmacherskie przeznaczone jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Forum Bukamcherskie ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Od dzisiaj zmiany w regulaminie:
Najważniejsze zmiany obejmują następujące zapisy w Regulaminie:

§ 6. ust. 3 i 11 – zmiana dotyczy maksymalnej liczby zdarzeń na kuponie

Zwiększona została maksymalna dopuszczalna liczba zdarzeń na kuponie do 32 (poprzednio 24).

§ 9. ust. 3 – zmiana dotyczy limitów wygranych

Zwiększone zostały limity maksymalnej wygranej:
• 50.000 złotych – to maksymalna wygrana dla zakładów prostych zawierających do 14 zdarzeń (dotychczas było 25.000 zł)
• 100.000 złotych – to maksymalna wygrana dla zakładów prostych zawierających od 15 do 32 zdarzeń (dotychczas 50.000 zł)
• 200.000 złotych – to maksymalna wygrana dla zakładów systemowych i mieszanych (dotychczas było 100.000 zł)

§ 13. ust. 7 oraz § 22 – zmiana dotyczy terminu ważności kuponu

Termin ważności kuponu wynosi 60 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku ostatniego zdarzenia na kuponie.

Poprzedni zapis określał termin 60 dni liczony od daty zawarcia kuponu. Ta zmiana ma na celu umożliwienie oferowania zakładów na zdarzenia długoterminowe. Równocześnie informujemy, że bez zmian pozostaje zapis w Warunkach E-promocji określający termin ważności zakładu Otwartego, który nadal dla Otwartych zakładów Toto-Mix wynosi 60 dni od daty nabycia.

§ 17. ust. 1-14 – zmiana dotyczy zapisów określających rozstrzygnięcia zakładów na mecze przerwane, przełożone i odwołane z doprecyzowaniem tych zasad do różnych dyscyplin sportowych.

Zdarzenia przerwane, przełożone lub nie odbyte w terminie zostają unieważnione i następuje zwrot stawki pod warunkiem, że nie zostaną one rozegrane, dograne w terminie 2 dni. Jeśli zdarzenia te zostaną rozegrane lub dograne w ciągu tych 2 dni za ważny uznaje się wynik w nich uzyskany. Od tej zasady wprowadza się następujące odstępstwa:

BASEBALL (rozgrywki MLB): zakłady obejmujące zdarzenia z tych rozgrywek, które nie odbyły się, bądź zostały przerwane i nie zostały dograne w pierwotnie zaplanowanym terminie unieważnia się i następuje zwrot stawki bez względu czy odbyły się w ciągu 2 dni kalendarzowych od pierwotnie zaplanowanej daty zdarzenia. Za rozstrzygającą uważa się strefę czasową, gdzie zdarzenie miało miejsce.

TENIS: zakłady obejmujące zdarzenia z tych rozgrywek, które:
• nie odbyły się, zostały przełożone lub przerwane, ale będą rozegrane lub dograne w ramach tego samego turnieju uważa się za ważne (tzn. zasada 2 dni zostaje wydłużona na czas trwania turnieju)
• zostały przerwane np. w skutek kontuzji jednego z zawodników i tym samym brak jest możliwości dogrania takiego meczu tzw. krecz zakłady obejmujące takie zdarzenie zostają unieważnione.

SKOKI NARCIARSKIE: w przypadku zmiany miejsca rozgrywania zawodów w szczególności, gdy dane zdarzenie ma się odbyć na innej skoczni zakłady takie unieważnia się i następuje zwrot stawki.

Z uwagi na złożoność tej części regulaminu prosimy zapoznać się z wszystkimi zapisami paragrafu § 17.

§ 19. ust. 4 – zmiana dotyczy rozstrzygnięcia zakładów w przypadku drobnych błędów w oznaczeniach

Uznaje się za ważne zakłady, w których wystąpią drobne błędy w oznaczeniu zakładu, nazwie zespołu lub nazwisku, imieniu zawodnika pod warunkiem, że można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, której drużyny czy zawodnika dotyczy ten zakład pomimo popełnionego błędu.

Pełna treść Regulaminu dostępna w punktach przyjmowania zakładów Totolotek SA oraz w zakładce Regulaminy na podstronie zakładów Toto-Mix.

Najbardziej mi sie podoba zmiana w zakładach tenisowych. Krecz, bedzie unieważniał zakład. Jak dla mnie wielkie plus za to.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dokładnie, w końcu będzie uczciwie ;)

Mogli by jeszcze dodać, że w momencie przerwania spotkania piłkarskiego z przyczyn losowych też jest unieważniane, a nie, że się liczy wynik z boiska...

W zeszłym sezonie miałem Rome z czymś tam i mi zamykała kupon. W 9&#39; minucie przerwano mecz z jakichś przyczyn i oczywiście było jeszcze 0-0 i taki wynik mi zaliczyli ;/ kradzież lekka... ^^ ale dobrze, że tenisa zmienili
 
D 0

dzieciol100

Użytkownik
Mam pytanko dotyczace wyplaty kasy w toto-mix.A mianowicie gram przez internet i to moja 1 wyplata i nie wiem jak ro zrobic bo mam rozliczone kupony(tzn na +) a mi ich nie zalicza to wygranych i nie wiem o co chodzi.:/
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanko dotyczace wyplaty kasy w toto-mix.A mianowicie gram przez internet i to moja 1 wyplata i nie wiem jak ro zrobic bo mam rozliczone kupony(tzn na +) a mi ich nie zalicza to wygranych i nie wiem o co chodzi.:/
Nazwa tego tematu to &quot;Toto-Mix - opinie&quot;, zatem jak sie zapewne domyslasz, nie sluzy on do zadawania pytan, a do wyrazania swoich opinii na temat bukmachera Toto-Mix.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Nie wiecie czy mają teraz jakąś przerwe techniczną? Bo nie mogę się zalogować, wyskakuje mi że &quot;minął czas oczekiwania&quot; i nie loguje mnie na konto. Też tak macie?
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Mam bardzo kiepską opinię o tym buku, ale to raczej z powodu obsługi w nim pracującej... punkt częściej jest zamknięty niż otwarty, Pani numery wstukuje tyle czasu, że nie raz nie ma co liczyć że zdąży się pare minut przed meczem...tak samo było i dziś jako jedyny Toto-mix miał być otwarty, lecz po dotarciu na miejsce &#39;pocałowałem klamkę&#39; ahhhh, dopóki nie zmienią obsługi to raczej tam nie zajrzę, bo szkoda nerwów...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
skoro w którymś z punktów tak jest, że kolektor sobie bez przerwy wychodzi - zgłaszajcie to do Spółki, bo inaczej tak będzie cały czas!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
U mnie w toto-mixie są kartki do wypełnienia, na których trzeba tylko zakreślić numery, i osoba obsługująca, tylko przepuszcza przez maszynę i nie musi nic wstukiwać, więc takich problemów jak buła nie mam.
Ogólnie kursy duże, i oferta też niezła.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Toto-Mix to najlepszy wg mnie bukmacher wśród ziemniaków, jedynym ich mankamentem są jedynie nieprzyjemne pracownice pracujące na osiedlu niepodległosci 3 w Nowej Hucie (w szczególności taka jedna młoda suka &quot;robiąca się na Rihnanę&quot; - nienawidzą ją klienci !), takto tonie mam większych zastrzeżeń oprócz niezawsze douczonego personelu. Ja bym im o połowe obciął pensję, bo im sie nalezy za to co oni wyprawiaja w niektorych punktach. Piją, palą i c**j wie co jeszcze, wychodzą se kiedy chcą, sprowadzają towarzystwo, puszczają głośno muzykę, są nieuprzejmi etc, etc, etc. Toto-Mix powinien ich krócej trzymać bo aż sie nuż w kieszeni czasem otwiera. Nienawidzę chamstwa !
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
jak coś takiego się dzieje-zgłaszaj to do Spółki, wtedy problem się rozwiąże. Kiedy każdy klient będzie sobie narzekał, a nic nie robił żeby to się zmieniło, to tak będzie cały czas.
 
B 0

bakarikone

Użytkownik
hej macie problem z zalogowaniem sie do toto mixa?ja jestem pewien ze wpisuje poprawne hasło i login-więc nie wiem czy cos z moim kontem nie tak czy wszyscy tak mają-prosze o odpowiedź
 
M 0

misiek969

Użytkownik
Toto-Mix to najlepszy wg mnie bukmacher wśród ziemniaków, jedynym ich mankamentem są jedynie nieprzyjemne pracownice pracujące na osiedlu niepodległosci 3 w Nowej Hucie (w szczególności taka jedna młoda suka &quot;robiąca się na Rihnanę&quot; - nienawidzą ją klienci !), takto tonie mam większych zastrzeżeń oprócz niezawsze douczonego personelu. Ja bym im o połowe obciął pensję, bo im sie nalezy za to co oni wyprawiaja w niektorych punktach. Piją, palą i c**j wie co jeszcze, wychodzą se kiedy chcą, sprowadzają towarzystwo, puszczają głośno muzykę, są nieuprzejmi etc, etc, etc. Toto-Mix powinien ich krócej trzymać bo aż sie nuż w kieszeni czasem otwiera. Nienawidzę chamstwa !
a co oczekujesz? ze beda ci w tyłek wchodziły bez wazeliny. a może to Ty powinieneś być najpierw w porządku wobec nich.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
ony nie zasługują na szacunek. Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, a nie przychodzić do pracy na którą im się podoba, i wychodzić se do marketu obok na 20 minut kupić se coś do żarcia, a klient musi czekać aż paniusia wróci i nawet nie przeprosi. Żeby sie taka nie zdziwiła jak dostanie w łeb od wkurwionego klienta kiedyś.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie no bez przesady ale to kto i jak pracuje w punktach nie bardzo zależny od samego buka, niby mają tam osoby odpowiedzialne za sprawdzanie jak funkcjonuje dany punkt ale wicie jak jest jak przychodzi kontrola wszystko cacy gra, zresztą ja tylko raz spotkałem się żeby w jakim kolwiek punkcie był ktoś co coś tam przyszedł niby sprawdzić ale tak na prawdę to trochę posiedział i odjechał
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Toto-Mix to najlepszy wg mnie bukmacher wśród ziemniaków, jedynym ich mankamentem są jedynie nieprzyjemne pracownice pracujące na osiedlu niepodległosci 3 w Nowej Hucie (w szczególności taka jedna młoda suka &quot;robiąca się na Rihnanę&quot; - nienawidzą ją klienci !), takto tonie mam większych zastrzeżeń oprócz niezawsze douczonego personelu. Ja bym im o połowe obciął pensję, bo im sie nalezy za to co oni wyprawiaja w niektorych punktach. Piją, palą i c**j wie co jeszcze, wychodzą se kiedy chcą, sprowadzają towarzystwo, puszczają głośno muzykę, są nieuprzejmi etc, etc, etc. Toto-Mix powinien ich krócej trzymać bo aż sie nuż w kieszeni czasem otwiera. Nienawidzę chamstwa !
Haha, nie widzialem tego posta wczesniej ????
Co do tej ktora &#39;robi sie na Rihnane&#39; masz racje, u niej spoznienie do pracy pol godziny to nic nadzwyczajnego. Ja prawie zawsze na nia tam trafiam i ogolnie dosc nieprzyjemna babka. Czasem trafialem na inna, tez czarna ale z dlugimi kreconymi wlosami i to juz calkiem co innego. I masz racje, znam wielu gosci grajacych w ziemniakach po Hucie i jej (tej krotko scietej) wszyscy nienawidza.

A odpowiedz miska zalosna, zyj dalej stereotypami.
 
Do góry Bottom