• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Toto-Mix - opinie

Temat na forum 'Toto-Mix' rozpoczęty przez Lucas, Listopad 24, 2009.

Więcej tematów od Lucas
    1. Denon23 Użytkownik

Denon23
      Polubienia:
      0
      Totolotek coraz bardziej mnie zraza.. Bardzo uboga oferta.. W LM brak bramek poszczegolnych druzyn, chyba troszke slabo co nie? Tak samo brak dzisiaj np. Varcelona - CSKA w Eurolidze panow.. Brak mozliwosci postawienia zakladu, mimo ze do jego rozpoczecia zostało 4 godziny + .. Coraz slabiej w totku, a szkoda bo lubie tam chodzic. Bardziej niz do fortuny czy sts.

2. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      Totolotek to niestety najwiekszy bubel na rynku :(

Sam mialem zamiar tam troche pograc zachecony tym bonusem powitalnym ale oferta jest cieniutka, ciagle mam problemy z wyslalniem kuponu bo wyskakuje jakis blad i musze czekac na polaczenie z konsultantem zeby laskawie wyslac kupon ...
      slabo to wyglada i nie wiem skad jest tam tyle bledow ...

3. Scyth Dobrze znany użytkownik

Scyth
      Polubienia:
      0
      Ja nigdy nie miałem problemów z wysłaniem kuponu. Wszystko rozliczają dość szybko. Oferta też nie jest najgorsza. Filtrowanie mogliby jednak poprawić bo jak chcę pograć over w koszykówce to każdy mecz trzeba otwierać osobno a to trochę niewygodne i czasochłonne

4. Marcios Dobrze znany użytkownik

Marcios
      Polubienia:
      0
      Co do Oferty to zdecydowanie poprawili na piłke są overy 0,5 1 poł i 2 poł dodali rzuty rożne narazie na wybrane ligi tydzien temu chyba testowali były żółte kartki i 3 linie rzutów rożnych do wyboru na dany mecz mam nadzieje że to powróci i dalej będą dodawać różne ciekawe rzeczy, w hokeja też jest ok rózne linie overów itp więc pisanie, że oferta cieniutka to nie na miejscu aktualnie, no chyba że porównujesz ją do Bet365 i innych zagranicznych ale na tle naziemnych aktualnie jest dobrze a jak poprawią jeszcze troche to będzie nawet bardzo dobrze

5. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      a ja mam codziennie :(
      Wczoraj nie moglem zagrac biatlonu !!

Teraz nie moge zagrac 2 spotkan z siatkowki - 1 z nich jest w super 6 czyli jest wymagane min. 2 zdarzenia a na moim kuponie sa 3 wiec o co chodzi ???

Napiszcie tez jak mozna zagrac spotkanie z kursem dnia ??

6. Scyth Dobrze znany użytkownik

Scyth
      Polubienia:
      0
      Wybierasz mecze i normalnie dodajesz typ spośród kursów dnia do swojego kuponu.
      Jeśli chodzi o Super 6 to muszą być mecze tylko spośród Super 6, nie można łączyć z innymi z oferty o ile się nie mylę.

7. tommy_krk Aktywny użytkownik

tommy_krk
      Polubienia:
      0
      Przestrzegam przed Totolotkiem i ich zakładami przez internet! Dziś miałem taką oto sytuację. Postanowiłem zagrać sobie parę systemów z tych samych zdarzeń. Dodałem do kuponu 12 meczów i chciałem zagrać za drobne wszystkie systemy od 2 z 12 do 11 z 12. Wpisałem na początku pewną kwotę na każdy system, klikam na zagraj zakład i dostaję po chwili informację: "za wysoka wygrana, zmniejsz stawkę lub kurs". Ok to zmniejszam jedno i drugie, po czym parę razy podobny komunikat. W końcu udało się zagrać za jeszcze mniejsze pieniądze niż chciałem i dostaję piękny komunikat, że zakład został zagrany. Wchodzę w historię konta, a tam połowa systemów pograna parę razy! Co za tym idzie, wydałem więcej pieniędzy niż chciałem.... to chyba nie w porządku, kiedy dostaję komunikat "zakład nie przyjęty zmniejsz stawkę blebleble" to oczekuję, że zakład został nie przyjęty! Czy ja mam zgadywać który system został przyjęty a który nie, jeśli nie ma informacji o konkretnych systemach nie przyjętych lub przyjętych tylko ogółem dostaję informację "Zakład nie przyjęty"? Sprawa zgłoszona do supportu, po 20min dostaję odpowiedź, że od nich wygląda wszystko ok i nie wycofują zakładów zawartych przez internet. Takie rzeczy to oczywiście tylko w Polskich naziemnych bukach! Okradają klientów i tyle! Odradzam tam grę!

Totolotek poszedł po rozum do głowy i po mojej ostrej interwencji mailowej nagle w 20min okazało się, że mogą anulować zakłady zawarte przez internet (anulowali wskazane przeze mnie) oraz podobno poprawią działanie strony. Za to mają dużego plusa! W razie problemów z nimi, sugeruję ich postraszyć antyreklamą.

Ostatnia edycja: Grudzień 17, 2013
    8. Roxanne Forum VIP

Roxanne
      Polubienia:
      0
      Gra w sieci jest obecnie niemozliwa i wiele osob ma ten sam problem a toto nioe reaguje, wyskakuje okienko powiadamiajace o zmianach w historii konta i nie chce znikac a po kliknieicu CLOSE strona sie odswieza i nie da sie dodac zakladow. Jedna wielka PORAZKA!

9. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      JUz wczesniej o tym pisalem :minus:

najgorsza oferta , najnizsze kursy i jeszcze najwiecej problemow zeby cokolwiek zagrac :czerwona:

10. iCzasopisma Dobrze znany użytkownik

iCzasopisma
      Polubienia:
      1
      Godzina do konkursu skoków (kwalifikacji) i TotoMix w wersji netowej dał już 3 (słownie: trzy pary H2H). Dla porównania, w punktach od kilku godzin par jest 125.

Poprzednio jak pytałem o co chodzi, miła pani odpisała, że bardzo przepraszają, ale w weekend jest dużo meczów, a system ma ograniczoną pojemność. :|

Po co oni prosili o zgodę na te zakłady w sieci, skoro sami nie są w stanie nad tym zapanować?

11. pilkarz1 Użytkownik

pilkarz1
      Polubienia:
      0
      Witam mam problemy z rejestracją w totolotku przy pesel i przy kodzie pocztowym obok mam czerwone litery i. Przy pesel mam coś takiego LBL_REG_PESEL_REQ_HINT, a obok kodu pisze niby wymagany 5 cyfrowy kod pocztowy. Przy wpisaniu maila też nie tak - wymagany poprawny adres email. Jak to poprawnie wpisać?

12. Hiro Dobrze znany użytkownik

Hiro
      Polubienia:
      0
      Zleciłem dzisiaj pierwszą wypłatę o 8:46, a o 16:00 kasa została zaksięgowana u mnie na koncie :) Totolotek dla mnie na plus :)

13. Rangizz Dobrze znany użytkownik

Rangizz
      Polubienia:
      0
      Czy wpłata przez transferuj idzie w normalnym czasie tj. parę minut, czy zdarzają się jakieś opóźnienia?

14. sylwek12 Nowy użytkownik

sylwek12
      Polubienia:
      0
      jak uzupełnić kupon w systemie. chodzi mi gdzie co wpisać

15. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      0
      dziala Wam strona totomixa ??? bo u mnie nie chce sie nic odpalic ...

16. donbagino Dobrze znany użytkownik

donbagino
      Polubienia:
      0
      działa, ale nie mogę zagrać tripla z mma na dzis, wyskakuje jakiś błąd.

17. Limak11 Aktywny użytkownik

Limak11
      Polubienia:
      0
      Bardzo niemiła obsługa w punktach naziemnych. Tyle mogę powiedzieć o tym buk-u, bo więcej go nie odwiedzę.

18. Rysiek50 Nowy użytkownik

Rysiek50
      Polubienia:
      0
      W totomixie obstawianie jest kłopotliwe.Ale są i dobre np.Toto-Gol,Toto-Liga

19. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      1
      Możesz przecież na netowej stronie Totolotka:
      http://cw.totolotek.pl/totomix/oferta/

zrobić e-kupon w domu, spisać następnie jego indywidualny numer i na jego podstawie w kolekturze zostanie wydrukowany kupon wg Twoich dyspozycji co do typowań i stawki.

Tak więc poza:
      "dzień dobry, dziękuję i do widzenia" - nie musisz odezwać się żadnym innym słowem a być w pełni obsłużonym , gdyż w/w sposób nie daje pola do bycia niemile obsłużonym...

.

Ostatnia edycja: Luty 26, 2014
    20. Rysiek50 Nowy użytkownik

Rysiek50
      Polubienia:
      0
      Nie wybiorę się do punktu Totomixa,albo tylko jak napisał edi8."dzień dobry, dziękuję i do widzenia" - nie odezwać się żadnym innym słowem a być obsłużonym.

Poleć forum