>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

S 4

spychu

Użytkownik
Obsługa to już raczej taka kwestia indywidualna, zależna od osoby jaka siedzi za biurkiem. Ja z reguły trafiam na pozytywnie nastawione i rozgadane kobiety.
Kursy w totku w miarę dobre, jak na naziemne buki. Oferta hmm średnia
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Pytanko, jak w toto są rozliczane walkowery w gałę ?? Konkretnie chodzi mi o dzisiejszy meczyk Legii, czy będą czekać do środy na decyzje co do walkowerów itd. czy już dadzą zwroty ?? Oczywiście pograne mam win Legii
 
T 125

thespec

Użytkownik
Totek już trochę w internecie jest, mógłby ktoś wyrazić jakąś opinię o nim? Porównać do innych polskich buków w necie, bonusy, oferta itp. I pytanko, jak długo czekaliście na weryfikacje konta?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Totek już trochę w internecie jest, mógłby ktoś wyrazić jakąś opinię o nim? Porównać do innych polskich buków w necie, bonusy, oferta itp. I pytanko, jak długo czekaliście na weryfikacje konta?
Weryfikacja trwala jakies 3 h, natomiast zdecydowanie sa lepsi w necie z ziemniakow takze szalu nie ma. Kursy jedynie na Polska lige zblizaja do Fortuny, reszta nie specjalnie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W regulaminie może być jakiś konkretny zapis, który mogło nawet zatwierdzić ministerstwo. Jednak po rozpatrzeniu sprawy może się okazać, że regulamin zawiera niedozwolone klauzule umowne, które godzą w interes klienta.
I mam nadzieję, że to będzie niedozwolona klauzula umowna. I druga nadzieja, ze będzie to precedens dla tego typu sytuacji, bo jeśli w sklepie mamy na danym produkcie cenę 5 zł, a jest to warte 205 zł to w ramach prawa i pomyłki sklepu mamy prawo kupic ten przedmiot za 5 zł. I dokładnie tak samo powinno być z pomyłkami bukmacherów - nie jest to wina klienta. Ciekaw jestem jak sprawa się zakończy i o jaka pomyłkę chodziło. Nie wiesz edi ?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Miałbym podobną sytuację z meczem który sam miałem obstawić ale za późno byłem w punkcie.Mecz Cilic- Djokovic który &lt;30 maja&gt; był z błędem ze strony Toto Mixa
Taki był kurs - Cilic 9,00 Djokovic 6,00 .Mecz z tym kursem był dostępny tego dnia od godz 9:30&lt;od otwarcia punktu&gt; do ok 10:15 .....Ciekawe czy wypłacili by kase za ten mecz-następnego dnia patrzałem w wynikach i był &#39;normalnie&#39; rozliczony....
 
B 0

bw10

Użytkownik
Pewnie o ten zapis chodzi

3. W każdym czasie przyjmowania zakładów Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości kursów dla dowolnej opcji oferowanych zdarzeń znajdujących się w ofercie na stronie internetowej Spółki.
4. W przypadku oczywistych błędów, które powstały przy wprowadzaniu lub określaniu kursów dla oferowanych zdarzeń, a których oczywistość wystąpienia można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość (np. omyłkowa zamiana kursu lub ewidentny błąd przy wprowadzaniu kursów do oferty zdarzeń) Spółka zastrzega sobie prawo do skorygowania błędu dla zawartych zakładów zawierających taki błąd i obliczenia oraz realizacji przysługującej wygranej na podstawie właściwego, poprawnego kurs.
5. Za obowiązujący kurs do obliczania wygranej uważa się kurs aktualny uzyskany na potwierdzeniu zakładu w momencie zatwierdzenia zakładu, za wyjątkiem:
- przypadków określonych w ust.4 powyżej niniejszego paragrafu,
- przypadków określonych w niniejszym regulaminie, gdy w wyniku unieważnienia zdarzenia kurs zdarzenia przyjmuje wartość 1,0
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jednym słowem oszuści
No nie do końca, bo duża część buków tak robi, że jak się pomylą to anulują, więc trzeba by nazwać większość z nich oszustami. Sprawa trafiła do Sądu i bdb aż jestem ciekaw jak to rozpatrzy Sąd i czy będzie z tego jakiś precedens.
 
G 0

greenteea

Użytkownik
Znam tego klienta, to mój znajomy. Ogólnie masakra. Zagrał jakiś mecz, już nie pamiętam co konkretnie.Bo to już było jakiś czas temu. Ale na jego kuponie był kurs 2,5 i chcą mu to zmienić na 1,5.. a zagrał to za kilka tysięcy więc stosunkowo duża kasa do wyciągnięcia.. szkoda gadać. Taki był wkurzony że pojechał do siedziby firmy a oni do niego że spotkają się w sądzie i że mają dobrych prawników... żenada jakaś... chamstwo jakich mało. Jak dla mnie powinni mu wypłacić. Robią problem o jakieś śmieszne pieniądze. Z tego co wiem to sprawa już trafiła do sądu... Mam nadzieje że dostaną nauczkę i wiecej nie będą okradać klientów..

totolotek cie nie buja, kupisz kupon wygrasz ch*ja .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ostatnio obserwuję tego buka i muszę przyznać, że kursy, które proponują są bardzo dobre w porównaniu do innych stacjonarnych jak i zagranicznych, ale wiadomo podatek. Ale mimo podatku udaje się uzbierać takie ako, że czasem jest minimalnie lepsze nawet po odjęciu podatku niż u zagranicznych. Czasami nawet troszkę śpią ? z kursami. Przykład dzisiejszej Kuby w siatkę, gdzie praktycznie wszędzie spadały kursy do 1,45 a Toto mocno trzymał 1,70 ;) i do tego ciekawa oferta bonusowa na każdy dzień. Czasami dość abstrakcyjna, ale czasami bardzo łatwa do spełnienia. Np zagrać mecz mistrzostw siatki i do tego 2 inne i dodają +10% do wygranej czy np bonus 10% od stawki. warto tam zaglądać jeśli ktoś chce grać u polskich buków.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kilka lat temu, w trakcie korespondencji z Totolotkiem otrzymałem informację, że wzorem konkurencji Fortuny, wkrótce wprowadzą do oferty zdarzenia na DW w hokeju.

Dziś, zamieszczając w dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE metodę gry na DW w hokeju, przypomniałem sobie o tym i tak z ciekawości zajrzałem na stronę Totolotka, aby zobaczyć jakie mają kursy na DW w hokeju i jak się one mają do kursów Fortuny.

I lipa - bo pomimo upływu kilku lat, nadal ich nie mają ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Posiada ktoś z Was kartę betclub? Ja właśnie wyrobiłem sobie dzisiaj (mam już jedną z fortuny więc wiem mniej więcej, o co w tym chodzi) i mam pytanie do kogoś, kto się orientuje, jakie są u nich korzyści z tego wynikające? Wiem, że na stronie jest komunikat odnośnie tego, ale jest to napisane dość lakonicznie, więc szukam informacji od kogoś kto już miał z tym styczność.
 
Do góry Bottom