>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

A 97

analyst

Użytkownik
Próbowałem z wszystkich, pisałem na czacie, baba nie pomogła i odesłała do pomocy technicznej. Napisałem tam i przesłałem screeny no i cisza haha. Brawo, profesjonaliści. Ledwo co się zarejestrowałem i właśnie straciliście klienta. Brawo buraki
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jak wypłacałeś rano to powinna dziś kasa być ja tak miałem, że rano zleciłem i o 16 miałem w banku jak nie to dopiero w poniedziałek
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Spotkanie skonczylo sie o 19:00 i wynikow do teraz jeszcze nie ma???o co chodzi ??? Co to za bukmacher ze musisz czekac na wyniki.... Mial tak ktos ???
 
M 837

marcios

Użytkownik
na internetowym totomix mam koło stanu konta, bonus : 17,10 zł, ktoś wie jak można go zrealizować?????
Przy robieniu kuponu zaznaczasz wykozystaj srodki z bonusu i wpisujesz stawke i zagrane za bonus z tym, że ako kuponu min 1,5
 
P 15

protazy

Użytkownik
Można już zawierać zakłady blokowe tak jak w kolekturze,to bardzo duży plus.Totolotek dorównał już w tym względzie takim bukmacherom jak STS,Fortuna i Milenium.Brawo!
Powolutku trzeba się wycofywać z zagranicznych buków internetowych...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Można już zawierać zakłady blokowe tak jak w kolekturze,[...]
Powolutku trzeba się wycofywać z zagranicznych buków internetowych...
No jasne. Dlatego, że można zawierać zakłady blokowe, tak jak w kolekturze.

[...] Powoli znikają buki tylko internetowe,[...]
Chyba jednak bardzo powoli :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 837

marcios

Użytkownik
Wogóle z Bonus Kinga zrobił się bonus szajs, poobniżali całkiem dzienne promocje, było często za zagranie wybranego spotkania oraz tak by mieć 4 mecze na kuponie 30% teraz za to samo jest 10%, za zagranie za 100zł jakiegoś meczu było 15% teraz jest 5% od czasu kiedy pozmniejszali te bonusy o 200% przeniosłem się do Fortuny i STS bo mimo wszystko ofertą i zakładami live Toto odstaje a skoro bonusów już brak bo 5-10% przy sporych wymaganiach to nie bonus a kpina ???? Pozdrawiam ooo widze, że kolejna obniżka z 10% na 3% no to jeszcze lepiej już łącznie o 100% ???? . Najutro Minimalny kurs na kuponie 4
Zagraj kupon z min. 3 zdarzeniami
Dowolny mecz Ligi Mistrzów
Podwyższenie wygranej o 3%
 
Do góry Bottom