>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy totolotek zwiekszyl podatek do 12% w aplikacji mobilnej? Gram tam od kilku dni i zawsze przelicznik byl 0,94 a dzisiaj wsxystki zaklady mnoza przez 0,88. Mowa o aplikacji mobilnej.
Podałem Ci już przecież o 18:01 w innym wątku link
https://forum.bukmacherskie.com/f40/totolotek-pytanie-145660.html#post6468377
do wczorajszego wpisu #375 w tym wątku od @czokera
Spore zmiany w promocjach w Totolotku - oczywiście na minus.
Zawiesili dzisiaj promocję związaną z aplikacją mobilną (6% podatku) oraz zmienili promocję z bonusem reload (do tej pory był w każdy poniedziałek, teraz będzie raz w miesiącu)
- a Ty zamiast przeczytać jego treść, to dalej pytasz teraz już tu, gdy wszystko jest jasne.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Bukmacher na minus, fatalny nie ma podbicia do konkurencji. Słaba oferta, słaba oferta live i niskie kursy. Wcześniej ratował ten podatek 6% na aplikacji, teraz już totalna porażka. Kompletnie nie polecam. Tylko Juroszek ma niższe kursy niż ten totolotek. Żenada, uciekam stąd. Docieniałem za możliwość wpłat paysafecard, teraz juz nic mnie tutaj nie trzyma.
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Limit 500 PLN na tydzień. Pani na chacie poradziła bym napisał maila by zwiększyć limit. Ktoś/coś na ten temat. Jest nadzieja czy jak grochem o ścianę?
Tak poza tym tęsknicie za czasami ,kiedy można było grać normalnie?
Jest szansa jak PIS odda władzę ,że czasy normalności wrócą czy dobrze już było?
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Grałem u nich jakiś czas na aplikacji mobilnej zę względu na większy współczynnik po skończeniu tej promocji odradzam grania w tym marnym bukmacherze. Kursy jak i ofertą nie powalaja na kolana u konkurencji zdecydowanie lepsze. Kolejna sprawa ich strona mobilna jedna z najgorszych jak nie najgorsza (razem z forbetem w ich początkowej karierze nie wiem jak teraz to wygląda w forbecie) to samo tyczy się ich aplikacji mobilnej. Zakłady live w aplikacji jak i mobilnej stronie wola o pomstwe do nieba, strasznie spoznione niby zdarzenia odblokowane jednak gdy wrzucasz do kuponu nie idzie zagrać. Na mały plus możliwość wpłaty paysafecard i szybkie wypłaty. Jednak mimo wszystko po wycofaniu promocji na apikacji mobilnej nie zagram tam nigdy więcej. Ogólna ocena 2/10, za słabe Kursy, ofertę, brak streamow, żałosna aplikacja/strona mobilna i beznadziejne zakłady live.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Zagrałem Golubic z WTA, mecz się skończył już dość dawno a oni nadal nie rozliczyli i nie mogę iść po kasę do punktu. Zawsze tam jest tak długo ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zagrałem Golubic z WTA, mecz się skończył już dość dawno a oni nadal nie rozliczyli i nie mogę iść po kasę do punktu. Zawsze tam jest tak długo ?
Wszystko zależy od turnieju, przyznam szczerze że grając u nich en element zaważył najbardziej o mojej rezygnacji z ich usług. Zdecydowanie są firmy które szybciej rozliczają.
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Czyli piątki bez podatku już nie działają ? No dalej pisze na ich stronie że grając przez apke za min 100zl i kurs 2 jest zakład bez podatku
 
A 185

adikos

Użytkownik
od jakiegoś czasu gram bez podatku działa zarówno na apce jak i na normalnej stronie, a także w stacjonarnych punktach, w skrócie w każdym kanale w piątek działa.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Toto-mix chyba dąży do bycia najgorszym bukiem w Polsce. Dziś mimo piątkowej promocji (gra bez podatku) wystawili niższe kursy od STS (kursy w Toto-mix bez podatku dawały mniejsza wygraną jak w STS z obciążeniem -12%. A to jest duża sztuka aby coś takiego wykonać.
Drogi zarządzie toto-mix, proponuje poprawić jakość usług w Waszej firmie. Chwilowy wzrost wpływów i nowi klienci nie będzie trwać wiecznie.
 
Do góry Bottom