>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Wiadomo, że jak masz wypłacalność powyżej 90% to raczej nie zostaniesz VIP-em. Myślę, że to tak ogólnikowo napisane, a w domyślę duże wpłaty wygrane umiarkowane ????
Swoją drogą to 100 by się przydała, ale chociaż dzisiaj mają grę bez podatku, to postaram się im więcej wyszarpać ????
BTW. Kiedyś chyba STS lub Fortuna miał lepszą pomyłkę, bo wysłał newsletter do swoich Klientów z widocznymi adresami mailowymi. Konkurencia chyba się ucieszyła.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
A czy ktoś z szacownego grona jest VIP-em i mógłby się pochwalić tym niebywałym prezentem? Bo jakoś trudno mi uwierzyć w tak wysoki,niespotykany freebet.I ile kasy trzeba wtopić,żeby dostać się do tego prestiżowego klubu? ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Na Twoim koncie gracza zaksięgowaliśmy bonus - świąteczny freebet w wysokości 100 zł.
Tym razem nie jest to nasza pomyłka, a gest dla wszystkich graczy, którzy jako pierwsi odkryli nasz ubiegłotygodniowy błąd i wysłali zgłoszenie przed oficjalnym sprostowaniem.
Jeszcze raz przepraszamy oraz życzymy radosnych Świąt w gronie najbliższych.
Pozdrawiamy,
Zespół zakładów bukmacherskich Totolotek.pl
Ktoś dostal też ten bonus i wie jaki obrót, oraz czy trzeba od razu za calość zagrąc czy mozna rozbic na mniejsze kupony..?
Dali kurs min. zdarzenia 2,00 więc łatwo obrócic nie będzie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wie ktoś czy w Totolotku jak dają bonus 500 zł, to trzeba zagrać za 500 zł czy można to rozbić na mniejsze kupony np. po 25 zł. Bo w regulaminie jest &quot;jasno&quot; napisane - zagraj za kwotę bonusu.
Pytam bo już w którymś bukmacherze było kiedyś, że trzeba było zagrać full na jedną opcję i dopiero wtedy bonus się miało. A jak jest w Totolotku? Z góry dzięki za odpowiedź, reputka poleci.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pytam bo już w którymś bukmacherze było kiedyś, że trzeba było zagrać full na jedną opcję i dopiero wtedy bonus się miało. A jak jest w Totolotku? Z góry dzięki za odpowiedź, reputka poleci.
Tu bonus dostajesz automatycznie po dokonaniu depozytu i z tego co kojarzę możesz grać kilka kuponów, ważne, żeby spełniały warunki obrotu.
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Szybkie pytanko, jestem zarejestrowanay stosunkowo nie dawno na Totolotku, zagralem dziś kupon i zostalo mi jedno zdarzenie ( raczej wejdzie), nie wiedzialem o graniu bez podatku w piatek i dobralem stawke by wygrac 2200zl, dzis otwieram swoje konto i widze ze mam do wygrania 2 500zł, co z podatkiem? sami mi pobiorą? Musze sam sie rozliczyc z urzedem skarbowym? Prosze bardziej doswiadczonych o pomoc;)
 
J 9

j00dm

Użytkownik
Szybkie pytanko, jestem zarejestrowanay stosunkowo nie dawno na Totolotku, zagralem dziś kupon i zostalo mi jedno zdarzenie ( raczej wejdzie), nie wiedzialem o graniu bez podatku w piatek i dobralem stawke by wygrac 2200zl, dzis otwieram swoje konto i widze ze mam do wygrania 2 500zł, co z podatkiem? sami mi pobiorą? Musze sam sie rozliczyc z urzedem skarbowym? Prosze bardziej doswiadczonych o pomoc;)
Nie masz co sie martwić. Automatycznie pobiorą 10% od wygranej z twojego konta
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
W piatki w toto mozna grac bez podatku ? Prawda to ? Czy sa jakues haki z kursami itp ?
Daleko szukać nie trzeba. Wystarczy spojrzeć na złodziejską marżę.
Pierwszy przykład z brzegu - liga angielska. Przeanalizujmy na podstawie dzisiejszego spotkania Arsenal - Everton (kursy 1.3 - 5.0 - 8.25). Łatwo wyliczyć, że w tym wypadku marża wynosi aż 9%! Przecież to skurw....two.
Dla porównania inne buki
Fortuna (1.34 - 5.55 - 10) 2.64%
Forbet
(1.35 - 5.25- 9.75) 3.38%
Etoto
(1.3 - 5.3 - 10.25) 5.55%
STS
(1.35 - 5.0 - 7.43) 7.53%
Milenium (1.35 - 4.65 - 8.05) 8%
Totolotek (1.3 - 5.0 - 8.25) 9%

Mega przegięciem jest również &quot;totolotkowa&quot; marża na skoki narciarskie.
H2H Stoch - Freitag 1.6 - 2.0 (
12.5% !!!)

Łatwo wywnioskować, który bukmacher już na starcie najbardziej okrada swoich klientów. Ponadto, jeśli dobrze pamiętam to piątkowa gra bez podatku w Totolotku obowiązuje wyłącznie obstawiających GRUBO (stawka min. 100zł).
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
ten bukmacher to jest smiech na sali... nie dosc ze zabieraja podatek to jeszcze nie moge zagrac ako +7 za 5 stow bo stawka zostala przekroczona nigdy wiecej nie polecam nikomu tej firmy interfejs zawsze byl okropny i to sie chyba nie zmieni...
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Zaoferowali mi bonus 100% do 5000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i teraz pytanie, czy dadzą obrócić? Czy limity na poziomie 50,00zł dzień jak ktoś pisał wyżej i 3lata obracania? Proszę o opinię, kogoś kto grał/gra u nich.
Pozdrawiam.
 
william1 44

william1

Użytkownik
Fajne promo teraz u nich
+6% bonus jak zagramy min 3 typy, kazdy kurs min 1.30, ako min 2.50. Te promo jest codziennie, no i piątki bez podatku. Chyba najlepszy polski buk
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Fajne promo teraz u nich
+6% bonus jak zagramy min 3 typy, kazdy kurs min 1.30, ako min 2.50. Te promo jest codziennie, no i piątki bez podatku. Chyba najlepszy polski buk
+6% jest za zagranie przez stronę internetową. Jeśli na tych samych warunkach puścisz kupon przez aplikację mobilną, dodają 12%, czyli w praktyce grasz bez podatku. Kursy czasem są jednak niskie, więc najlepiej w konkretnym przypadku monitorować, czy nie lepiej wyjdzie się z kuponem w innym bukmacherze, który odlicza podatek. Poza piątkami bez podatku za kupon min. 100zł i kurs 2,0 taka sama promocja jest na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, więc jeśli ktoś gra w polskich bukmacherach i za stawki trzycyfrowe, to moim zdaniem warto ???? Kiedyś nie byłem przekonany do nich, odstraszała strona, ale któryś moderator tu mi polecił, że on sobie najbardziej chwali i spróbowałem i nie żałuję, chociaż nie ograniczam się oczywiście do jednego buka ;)
 
william1 44

william1

Użytkownik
Ja podalam promo z punktów, a kursy mają lepsze od sts nawet bez promo. Kiedys ciągle gralam w sts, bo wszyscy tam chodzą. Teraz tam prędko nie pójdę, bo wyposażenie punktu to nie wszystko
 
Do góry Bottom