>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

G 0

gargan

Użytkownik
W związku z przygotowaniami do włączenia usługi przyjmowania zakładów na stronie Totolotek.pl - obecnie strona nie jest dostępna dla klientów z powodu prowadzonych prac technicznych.
Planowany termin uruchomienia nowej odsłony strony totolotek.pl =&gt; 23/10/2013

Garg.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale tu masz aktualną ofertę mimo zamkniętej strony ????

totomix.totolotek.pl/totomix/oferta
Wobec przygotowań ze strony Totolotka - Totomixa do wprowadzenia przyjmowania zakładów w Internecie , ich strona jest obecnie niedostępna , ale informuję ew. zainteresowanych , że nadal jest czynna wersja mobilna ich strony i umożliwia ona dostęp do podstawowej oferty oraz generowanie kuponów:

http://m.totolotek.pl/oferta/

.
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Jak narazie to brakuje oferty z numerami pod dany zakład w totomixie np. 1208 Legia - Ruch. itd i zakładki np. oferta na dziś aby zagrać w punkcie naziemnym.
 
W 0

wasielica

Użytkownik
Kierowałem pytanie do Totomixa, dostałem odpowiedź: &quot;W chwili obecnej nie ma takiej możliwości, jednak e-kupony będą dostępne na naszej stronie w najbliższym czasie.&quot;
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Strona Totolotek.pl Już dostępna - zapraszamy do gry przez internet.

Nie podawaj niesprawdzonych informacji - bo do możliwości gry w necie to jeszcze wiele brakuje...

A ponadto zgłoś informatykom błąd , jaki jest w części strony z kalkulatorem kuponu , gdyż tam jest AKUTUALIZUJ KUPON a nie Aktualizuj kupon.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Rok temu wszyscy wietrzyli,że Toto-mix się skończył i życzyli mu jak najgorzej - a on ma się dobrze i teraz jest już w internecie.Brawo!!! Powoli znikają buki tylko internetowe,a to się z kimś łączą,a to odchodzą z polskiego rynku,a to nie rejestrują nowych Polaków itd...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wyniki ostatnio prezentowanych w mediach badań wykazały, że 92% polskich gospodarstw ma już dostęp do Internetu.

Tak więc w niedalekiej przyszłości ( na skutek nieuchronnego a powodowanego biologią powolnego odchodzenia tych starszych graczy , którzy nie posługują się komputerami i robiących kupony/spisujących typy z tablicy i z wydrukowanej oferty w kolekturze ) nastąpi zamykanie wielu stacjonarnych punktów , gdyż wciąż malejące obroty z zakładów tam zawieranych nie pozwolą na ich utrzymywanie , czyli dopłacanie do ich bezcelowego z biznesowego punktu widzenia funkcjonowania.

Tak więc struktura obrotów z czasem silnie przesunie się na te zakłady , które będą zawierane w Internecie a z naziemnych kolektur pozostaną na rynku tylko te usytuowane przy głównych ulicach , gdyż czynnik bezpłatnej reklamy firmy na szyldach i wystawach kolektur może mieć tu decydujące znaczenie , nawet przy balansowaniu na granicy opłacalności z samych bezpośrednich wpływów od graczy.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
co za idiota wymyślił sposób sortowania oferty w Toto? wchodzę w dyscyplinę np. piłka nożna i... pojawia się oferta posegregowana po datach !!! zamiast po ligach, i teraz żeby wybrać interesującą mnie ligę muszę szukać jej w filtrach... no porażka na maxa!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
edi8, to jest temat &quot;toto-mix opinie&quot;, więc wyraziłem swoją opinię na temat idiotycznego sortowania oferty w tej firmie
widać że stronę robił/zatwierdzał ktoś kto nie ma pojęcia o zawieraniu zakładów
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@c1amak &gt;&gt;&gt; aby Twoja opinia przełożyła się na sugerowane przez Ciebie i innych graczy zmiany , to trzeba atakować czynnik decyzyjny a więc bezpośrednio Totolotka.
Na przestrzeni minionych lat mojej gry w tamtej firmie , na skutek tych bezpośrednich korespondencji z Totolotkiem , wywalczyłem kilka bardzo istotnych zmian zarówno w samej ich ofercie jak i istocie podejścia do niektórych elementów zawierania zakładów.
A katalog zgłoszonych i wciąż czekających problemów też jest obszerny.
Ale kropla drąży skałę ???? i oczywiste dla grających niedogodności czy wręcz niekiedy absurdy , trzeba im po prostu wskazywać.
 
Do góry Bottom