>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

R 13

reward

Użytkownik
Problemy z rejestracją w Totolotku.
Może mi ktoś wyjaśnić jak się rejestruje w nowym systemie Totolotka ? Przy wyborze dokumentu jest Dowód osobisty i Paszport... a zaraz obok jest jeszcze jedno okienko i co tam trzeba wpisać ? Pozostaje u mnie to okienko wolne i nie mogę zakończyć procedury rejestracji.
Proszę o odpowiedź.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP


W przyszłym tygodniu pojawi się funkcjonalność umożliwiająca sprawdzenie numeru zdarzenia a także możliwość gry stawkami zawierającymi grosze np. 9.40zł w dotychczas dla takich stawek niedostępnej mobilnej wersji strony firmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 12

jacht94

Użytkownik
Tak dla pewności się zapytam bo nie jestem pewien czy do końca dobrze rozumiem ten regulamin bonusu na 300 zł. Jak wpłacę pieniądze to mogę od razu jak to było w stsie wypłacić to a grać tylko za bonus?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak dla pewności się zapytam bo nie jestem pewien czy do końca dobrze rozumiem ten regulamin bonusu na 300 zł. Jak wpłacę pieniądze to mogę od razu jak to było w stsie wypłacić to a grać tylko za bonus?
Został przecież założony oddzielny wątek &quot;Bonus powitalny 300zł na start&quot; i to jest właściwe miejsce do takich pytań...

A tam znajduje się wklejony wczoraj Regulamin Promocji , gdzie czytamy:

3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.

czyli musisz grać kasą z konta głównego i bonusowego...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zweryfikowali wam juz konto (dowod osobisty)? Bo piszą ze na to maja 24 h mi juz uplynelo 25 i zero odzewu z ich strony? Chyba bede musial do nich zagadac na mail albo live chat o co kaman.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wszystko juz gra. Powiedzieli ze konto zweryfikowane, tylko nie wyslali zadnego powiadomienia na mail. i przez to myslalem ze nie zweryfikowali, ale powiedzieli ze juz moge wplacac i grac.
 
B 0

bw10

Użytkownik
mam strone gdzie znajduje sie normalna oferta - niestety nie moge podac linka bo nie mam jeszcze 10 postów nabitych... ale wpiszcie totolotek oferta i znajdzcie gdzies 4 od gory adres totolotek com
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A idzie to jakoś sprawdzić?
Wydaje mi sie ze jak masz opcje wplacenia na stronie totolotka tzn. chyba ze masz zweryfikowane tak mi przynajmniej w mailu napisali. Ale mozesz im maila wyslac i sie spytac czy masz zweryfikowane dokumenty.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Czy jak podczas rejestracji podałem numer karty ligi mixu to podczas obstawiania punkty są automatycznie doliczane?? Ewentualnie gdzie można zobaczyć swoje punkty? Bo nigdzie nie zauważyłem takiej opcji, nie zauważyłem również gdzie zobaczyć czy mam kartę dodaną.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Czy jak podczas rejestracji podałem numer karty ligi mixu to podczas obstawiania punkty są automatycznie doliczane?? Ewentualnie gdzie można zobaczyć swoje punkty? Bo nigdzie nie zauważyłem takiej opcji, nie zauważyłem również gdzie zobaczyć czy mam kartę dodaną.
Dziś to samo się pytałem na infolinii i niestety tylko w punkcie lokalnym masz naliczane-doliczane punkty za puszczone kupony.Gra przez internet&lt;z oferty&gt; czy LIVE to odrębna gra...
Numer karty lojalnościowej który podałeś podczas rejestracji służy im wyłącznie do &#39;informacji marketingowych&#39;.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Bez sensu te zasady, może jeszcze to zmienią, chociaż ta liga służy im pewnie jako opcja przyciągające klientów do punktów naziemnych. Bo jak dużo ludzi przejdzie do neta to trzymanie punktów będzie nieopłacalne.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
A jak wygląda sprawa gry przez komórkę? Próbowałem się załadować na m.totolotek.pl ale bez rezultatu. Dodam że na zwykłej stronie posiadam konto.
 
Do góry Bottom