>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wraz z wczorajszą zmianą adresu do starej wersji strony Totolotka , zauważyłem powrót do niegdyś obowiązujących tam zasad w zakresie stawek , gdyż zakładka e-kuponu zaprzestała przy próbie wytworzenia numeru kuponu przyjmowania stawek z groszami np. 10.40zł i akceptuje jedynie pełne zł , więc w tym przypadku 10zł.

EDIT:

Witamy,

Problem z tworzeniem e-kuponu za stawki groszowe został rozwiązany. Dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,

Dział Obsługi Klienta

.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy u nich rozliczanie zakładów po prostu leży. Co któryś zakład muszę do nich pisać żeby mi go rozliczyli (zaznaczam że nie gram jakiś zdarzeń na których potwierdzenie bukmacher musiałby czekać nie wiadomo ile np. miałem problem z meczem deblowym na trwającym turnieju w Paryżu), a teraz pojawił się jeszcze inny problem. Kupon rozliczony niby w historii zakładów, a pieniądze na koncie nie pojawiły się już dobre kilkanaście godzin. Mieliście taką sytuację?
Mam wrażenie, że pospieszyli się z otwarciem tych zakładów online bo tyle ile tam błędów i niedoskonałości na ten moment to się po prostu w głowie nie mieści. Jak ktoś się nie rejestrował jeszcze to na ten moment kompletnie odradzam.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
O proszę, czego to człowiek się dowiaduję.
Totolotek przez internet.
Mógłby ktoś kto gra w bukach: STS, Fortuna, Totomix powiedzieć, gdzie gra się najlepiej? Oferta, rozliczanie i najważniejsze - wypłata środków.
Ja gram od początku w efortunie i cenię ją sobie za szybkość wypłat, gdyż mają w tym samym banku co ja, to mam kasę bardzo szybko.
W STS się nie rejestrowałem, bo pamiętam że jak zaczynali, mocno krytykowało się tu ich regulamin: że w sumie mogą bez powodów limitować, uznawać zakłady za nieważne itp. itd. Po tym co przeczytałem nie gram u nich, ale ostatnio zauważyłem, że mają chyba większą ofertę niż Fortuna. Jak wygląda gra w STS?
A ponieważ to temat o Totomix, to niech ktoś miły zdradzi, jak to wygląda też u nich.
Uprzejma prośba o podsumowanie naszych rodzimych bukmacherów pod względem gry w internecie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najszybszy FORTUNA
Najlepsza Oferta STS
Najsłabszy i gorszy Toto-Mix.
Po krótce w Fortunie jest wszystko szybciutko wypłata, rozliczenia i bez problemu gra, schody pojawią się w STS bo czasem trzeba pisać o rozliczenie wypłata nieco dłużej, natomiast Toto-Mix dopiero raczkuje jak widać i muszą się dużo nauczyc także w mojej opinii tak to wygląda.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Dziękuję, także zostanę tam gdzie jestem.
Prośba do Fortuny jest jednak taka, by poszerzać swoją ofertę, bo jak wchodzę na stronę STS, to jednak różnica jest duża na korzyść tych drugich.
A Totomix niech połączy szybkość Fortuny i zakres zdarzeń STS, to zdobędzie klientów.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Najszybszy FORTUNA
Najlepsza Oferta STS
Najsłabszy i gorszy Toto-Mix.
Po krótce w Fortunie jest wszystko szybciutko wypłata, rozliczenia i bez problemu gra, schody pojawią się w STS bo czasem trzeba pisać o rozliczenie wypłata nieco dłużej, natomiast Toto-Mix dopiero raczkuje jak widać i muszą się dużo nauczyc także w mojej opinii tak to wygląda.
Nie zgodzę się. Co do wypłat z Toto-Mixu to zlecona ~20, w dniu następnym przed 15 na koncie. Kupony też dość szybko są rozliczane. Na minus na pewno wygląd strony oraz oferta, chociaż jest to ziemniak, ale mogłaby być ciut szersza.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Co do wypłat się zgodzę że wszystko sprawnie, ale jeśli twierdzisz że kupony są rozliczane dość szybko to chyba obsługa toto-mixa Cię tu przysłała żeby zrobić im reklamę. :p
Po zakładach live pieniądze jeszcze pojawiają się dość szybko, ale jeśli grasz przed meczem to po prostu kompletna MASAKRA. Nie raz kilkanaście godzin czekałem na ich rozliczenie a i z dwa razy w przeciągu tych kilku dni byłem po prostu zmuszony się upominać na live czacie o pieniądze.
Także nie mąć ludziom w głowach ;)
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Co do wypłat się zgodzę że wszystko sprawnie, ale jeśli twierdzisz że kupony są rozliczane dość szybko to chyba obsługa toto-mixa Cię tu przysłała żeby zrobić im reklamę. :p
Po zakładach live pieniądze jeszcze pojawiają się dość szybko, ale jeśli grasz przed meczem to po prostu kompletna MASAKRA. Nie raz kilkanaście godzin czekałem na ich rozliczenie a i z dwa razy w przeciągu tych kilku dni byłem po prostu zmuszony się upominać na live czacie o pieniądze.
Także nie mąć ludziom w głowach ;)
To samo mógłbym napisać o Tobie. W moim przypadku tylko raz czekałem na rozliczenie kuponu dość długo, po zagraniu polskiej piłki. Musiałem czekać do dnia następnego do rana, a reszta kuponów a było ich trochę były rozliczane do max 1h.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Luz ;)
Może dlatego mam taką negatywną opinię o Totomixie gdyż patrzę przez pryzmat Fortuny i Stsu gdzie grało mi się jednak zdecydowanie przyjemniej w aspekcie wyglądu strony no i całej obsługi ( mam na myśli właśnie rozliczanie kuponów m.in.)
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Również moim zdaniem Fortuna najlepsza, strona i filtr zdarzeń bardzo intuicyjny. Kasa szybko idzie w obie strony. Minusem są dość częste awarie serwerów i brak możliwości gry przez kilka godzin, czasem nawet 6-8.
STS najlepsza oferta, zwłaszcza z siatkówki dużo więcej do wyboru niż w Fortunie. Ale mi nie przypada do gustu filtrowanie w STSie.
O Toto się nie wypowiem na razie
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego bukmachera. Jak zaznaczyć na kuponie pięciocyfrowy typ? Np 10434? Bo mamy tam tylko cztery rzędy a w każdym 9 pól : tysiące, setki, dziesiątki i liczby typy 5,7.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
U mnie jeden dzień.
Co do innych buków to Fortuna live dość dobry chociaż nie ma co porównywać z np bet365, fajne filtrowanie, na minus jak dla mnie wypłata środków, gdyż nie odejmuje ich od razu z konta co w moim przypadku kończyło się tym że zanim przyszedł termin wypłaty nie było co wypłacać ???? STS filtrowanie do du..y, live bardzo średni - mało zdarzeń, plusy to bogata oferta i to że kasa przy wypłacie od razu schodzi z konta i szybko jest u właściciela. Toto narazie najgorzej, live masakra, oferta średnia, mogłoby być więcej zdarzeń pobocznych, rozliczanie wolne - nieraz muszę pisać żeby kasę doliczyli do konta, na plus to schodząca od razu kasa przy wypłacie i dla mnie plusem jest możliwość gry w toto-ligę i toto-gol. Na duży plus zaliczam bonus który dali i warunki obrotu, były najlepsze z naziemnych buków, niezły ma też sts, a fortuna i ich bonusy to jakiś żart.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wpłaciłem 300zł, dostałem bonus 300zł, zrobiłem wymagane obroty i z wygranej 1300zł zleciłem do wypłaty w sobotę. Niestety do dzisiaj kasy nie mam na koncie... rozumiem, że weekendu nie uwzględniają ale w poniedziałek kasa powinna do mnie iść do PKO o tej 11:30, czyli już powinna być zaksięgowana na moim koncie uwzględniając sesje elixir. Ciekawe czy dzisiaj przyjdzie... w Fortunie i STS nie miałem takich opóźnień i kasa szybko przechodziła. nie polecam toto.
 
A 1

andn

Użytkownik
...
Ja ciągle waham się przed założeniem konta internetowego, przynajmniej póki co. Typuje dość krótko i nie mogę pochwalić się jakimś długim stażem, ale pierwsze wygrane już za mną. Do tej pory obstawiałem właśnie w Toto-Mixie i przyznam szczerze, że z tych wszystkich naziemnych najlepiej odnajduje się w jego ofercie.
 
Do góry Bottom