• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Temat na forum 'Toto-Mix' rozpoczęty przez Roxanne, Wrzesień 25, 2012.

Więcej tematów od Roxanne
    1. Grac45 Moderator

Grac45
      Polubienia:
      79
      Chyba wszyscy tu piszący o porównywaniu Toto i STS zapomnieli że obie firmy Milenium gładzie na łopatki,najwyższe kursy jak i największa ilość dodatkowych zakładów nie tylko w piłce ale i siatka,kosz też nie wyglądają na ubogie.

2. Szatan666 Dobrze znany użytkownik

Szatan666
      Polubienia:
      1
      Taa, maja najmniejsza oferte, pokaz mi gdzie maja wiecej zakladow od Toto i Sts-u, kursy takie same jak u reszty

3. DawidBarça Ban

DawidBarça
      Polubienia:
      0
      Od STSu? wszędzie mają większą ofertę. Zawsze wystawiane kursy na strzelców w NBA, trzy linie handicapu na kosza, zawsze wystawiane handi na siatkę. Milenium to dobry buk, z tym że obecnie TotoMix zjada wszystkie firmy ze względu na możliwość gry bez podatku, po prostu

:lol: Tak na pewno zajebiście na tym wychodzisz, chciałbym to zobaczyć. Na ludzką głupotę na serio nie ma rady. Tłumacz człowiekowi, że mają oferte i kursy większe praktycznie na wszystko a ten dalej swoje. W Toto marża po 1.85 na siatkę, zawsze wystawiane handi na sety, w STS po 1.80 handi na sety nie wystawiane praktycznie w ogóle.

Dobra, grasz piłkę to masz porównanie kursów w nożnej. Najbliższa kolejka Premier League:

Manchester United - Newcastle (1.27, 5.45, 10.00) TotoMix
      Manchester United - Newcastle (1.22, 5.40, 9.41) STS

Everton - Wigan (1.53, 3.80, 6.45) TotoMix
      Everton - Wigan (1.47, 3.70, 6.23) STS

Mecze pierwsze z brzegu, w reszcie spotkań dokładnie tak samo Toto zjada STS.

STS to typowy buk do golenia jeleni. Wystawiają ubogą ofertę, maksymalnie zżerają kursy marżą i wystawiają kompletne ochłapy. Rzecz w tym, że oni zawsze będą mieli klientów bo to najpopularniejszy buk a typowy "dziadek z STS" nawet nie patrzy na kursy bo dla niego to obojętnie czy obstawi co tydzień na Real, United, Barce i Chelsea po łącznym AKO 5.00 czy 7.00

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2012
    4. tomasz55 Użytkownik

tomasz55
      Polubienia:
      0
      :czerwona:12% podatku od każdego wysłanego kuponu + bodajże 10% od większych wygranych
      buk dla laików

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2012
    5. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      57
      widać jak się znasz, póki co 12% podatku nie ma jak karte założysz ,10% też mozna ominac rozbijajac kupon na mniejsze stawki

jak ci tak przeszkadza to nie omijaj go i tyle, graj nadal na koncie rodziców w internecie

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2012
    6. Przemek 1992 Dobrze znany użytkownik

Przemek 1992
      Polubienia:
      0

Akurat ja w STS gram głównie piłkę nożną a dokładniej rezultat do 15 i 30 minuty. Przeglądając ofertę totomixu nie znalazłem nic takiego. Więc nie można powiedzieć że toto bije STS pod względem oferty.Zależy co się gra.

7. nicks Ban

nicks
      Polubienia:
      0
      dzis gralem w toto. zalozylem karte od reki
      kursy wy...bane w kosmos zadowolony.bez podatku(chyba max 1.5%) jest po tym + 12%

pytam Pania a co z tym + 20% przyznawanym losowo. powiedziala ze od 12 00 dzis obowiazuje pro 20% ale to jest losowo. wiec ani ja ani Pan przed i po nie dostalismy +20%
      czy ktos dostal +20% zamiast 12 % ???

8. Mistrz78 Użytkownik

Mistrz78
      Polubienia:
      0
      Ja w sobotę dostałem

9. Grac45 Moderator

Grac45
      Polubienia:
      79
      Kupony bez podatku są dla wszystkich jak idzie,czy aby uniknąć tych 12% trzeba mieć kartę?

10. Damiano_ Użytkownik

Damiano_
      Polubienia:
      0
    11. Hellraiser Forum VIP

Hellraiser
      Polubienia:
      0
      Nawet legendarny na TVP1 i TVP2 telegazetowy livescore działa ; )

12. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      1
      W dawnych latach na ich telegazecie legendarny to był nie livescore a czat, na którym moderatorzy-pracownicy ( np. Grisza ) Toto-Mixa robili firmie "na pióro" i podawali super typy , ale i chętni mogli podawać swoje typy wysyłając je SMSami po 1zł.

EDIT:
      to dzięki tamtemu czatowi zaistniałem jako "edi8" - bo okazało się, że pierwszy wolny "edi" to może być z numerem 8 , gdyż sam "edi" i "edi" od 1-7 były zajęte...
      Tak więc nick z tamtego czatu mam do dziś.

.

Ostatnia edycja: Grudzień 27, 2012
    13. kunciapek Dobrze znany użytkownik

kunciapek
      Polubienia:
      0
      Zgadzam się z edim. Czat robił wtedy furorę... I to podawanie numerów telefonu hehe...

14. velociraptor Użytkownik

velociraptor
      Polubienia:
      0
      Grisza? chat byl chyba calym jego zyciem bo pozniej "sprzedawal" koszulki klubowe za kody doladowujace... ciekawe gdzie sie podziewa i czym sie teraz zajmuje bo posiadaczem koszulek ktorymi handlowal nie byl :)

15. Marcin-Odra Forum VIP

Marcin-Odra
      Polubienia:
      21
      Chyba osoby Ci się pomyliły. Nic nie słyszałem o sprzedawaniu koszulek?
      Chłopak jak na tamte czasy był mega dobrym typerem. Prowadził temat na konkurencyjnym forum (jeden z lepszych), później przeniósł się do nas po namową kilku osób :) Jego temat
      Kontakt z nim (oraz z innymi osobami) urwał kilka lat temu, a szkoda...
      Bardzo dobrze wspominam lata 06-07. To taki mały off top :D

16. velociraptor Użytkownik

velociraptor
      Polubienia:
      0
      byc moze nie mowimy o tej samej osobie.

17. pilkarz1 Użytkownik

pilkarz1
      Polubienia:
      0
      telegazeta działa ale brak oferty z kursami i nie ma wygranych z totogola i totoligi.

18. Bender7 Dobrze znany użytkownik

Bender7
      Polubienia:
      0
      Zmieniło się w ich oprogramowaniu rozliczanie zaokrągleń wygranych (bo chyba o to chodzi?), zdradzisz więc edi8 w jaki sposób chciałeś tym razem wykorzystać ich pomyłkę? :)

19. danny1992 Dobrze znany użytkownik

danny1992
      Polubienia:
      0
      skoro wiesz, jak edi golił totomixa i wiesz, że teraz też chciał to wykorzystać to przecież sam możesz wykombinować jak chciał to zrobić :D nie wiem jak dokładnie chciał to robić on, ale ja chciałem grać 3z12 kursy 1.01 i jeden pewniak, jeżeli był kurs 1.1 to wygrana była jak za 1.33 już bez podatku, 1.5 to jak 1.8 itp itd...

tu masz przykład, i tak już się nie przyda to mogę wrzucić

Ostatnia edycja: Grudzień 28, 2012
    20. nicks Ban

nicks
      Polubienia:
      0
      Lezka mi sie zakrecila jak przypomnieliscie mi ten czat

codziennie tam zagladalem ale utkwila mi jedna osoba chyba byl najbardziej popularny i zwal sie Grezky !!! pamietacie. I czemu kazdemu wydaje sie. w tym mi ze kiedys bylo latwiej

Czemu mamy takie uczucie???

Pamietam jak byly w totkach tylko maszyny i 50 zdarzen codziennie i wypelnialo sie kupon jak w kolekturze totalizatora. Zadnych 1x i 2x nawet nie bylo i cielo sie na nba po 2 zlote. Pamietam rywalizacje brayant- jordan bo wystawiali zawsze do spotkania rywalizacje zawodnikow

A lozniej po rozszerzeniu oferty pozwalali na granie nawet 6 opcji z jednego spotkania nba na jednym kuponie. Ale ja to montowalem. BYLI najlepsi i Ci ludzie. Juz tak nie ma i nie bedzie.Pamietam jal jeden dziadek odszedl przy stoliku .niech spoczywa w krolestwie VEGAS

Poleć forum