>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
gian 0

gian

Użytkownik
Po za tym kazdy punkty zbiera zeby miec bonusy w przyszlym miesiącu ???? :grin: Zapraszam do punktu w Tucholi ???? chętnie założę karty ????
 
N 23

nuado

Użytkownik
Witam . Mam do Was pytanie ???? . Zagrałem zakład że Lewandowski strzeli w dzisiejszym meczu bramkę . Czy jeśli nie wyjdzie w pierwszym składzie to zakład jest anulowany i dostaję zwrot pieniędzy ? Proszę o szybką odpowiedz . Z góry dziękuję . Dodam że mam ten zakład na ako z dwoma innymi zdarzeniami które już weszły .
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Witam . Mam do Was pytanie ???? . Zagrałem zakład że Lewandowski strzeli w dzisiejszym meczu bramkę . Czy jeśli nie wyjdzie w pierwszym składzie to zakład jest anulowany i dostaję zwrot pieniędzy ? Proszę o szybką odpowiedz . Z góry dziękuję . Dodam że mam ten zakład na ako z dwoma innymi zdarzeniami które już weszły .
Tak, jak nie wyjdzie w pierwszym to masz zwrot.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli miałeś gol Lewego na kuponie AKO , to będzie rozliczony kursem 1 , a jeśli jako singiel to nastąpi zwrot.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Nie wprowadzą. Totolotek upiera się, by gra przez neta wyglądała tak jak kiedyś (bez szczegółowej rejestracji). Jedni z drugimi się nie dogadają, więc nic z tego nie będzie. Chyba, że ustawy się pozmieniają.
 
F 0

fisho

Użytkownik
Witam, mam problem, chciałem sobie postawić parę innych zdarzeń oprócz postawieniu tylko na jedną z drużyn ale nie da się bo się ze sobą chlają, możecie powiedzieć mi dlaczego skoro postawiłem na wygraną Bayernu a w drugim zdarzeniu że wygra 2:0 ?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Witam, mam problem, chciałem sobie postawić parę innych zdarzeń oprócz postawieniu tylko na jedną z drużyn ale nie da się bo się ze sobą chlają, możecie powiedzieć mi dlaczego skoro postawiłem na wygraną Bayernu a w drugim zdarzeniu że wygra 2:0 ?
Ciężko mi to skumać, ale chyba chodzi Ci o to aby na jednym kuponie zagrać kilka opcji z tego samego meczu, np Bayern wygra, Bayern 2-0, under 2,5 goli. No nie ma tak fajnie i w zasadzie w żadnym buku tego nie uświadczysz. Można tylko jedną opcję pograć z danego meczu, wyjątkiem jest stawianie na strzelców czy coś, ale to zależy od buka.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam, mam problem, chciałem sobie postawić parę innych zdarzeń oprócz postawieniu tylko na jedną z drużyn ale nie da się bo się ze sobą chlają, możecie powiedzieć mi dlaczego skoro postawiłem na wygraną Bayernu a w drugim zdarzeniu że wygra 2:0 ?
Z Regulaminu Totolotka:
ZASADY ŁĄCZENIA ZDARZEŃ W RAMACH OFERTY NA DANY MECZ
1) Zakład na to, że drużyna strzeli/nie strzeli gola [np. Polska SN1] można łączyć z zakładem strzeli/nie strzeli na drużynę przeciwną [np. Niemcy SN1]
2) Zakład na to, że dany zawodnik strzeli/nie strzeli gola [np. Smolarek (Polska) SN] można łączyć ze wszystkimi zakładami na strzelców [np. Klose (Niemcy) SN]
3) Zakład na to, że drużyna strzeli/nie strzeli gola [np. Polska SN1] można łączyć ze wszystkimi zakładami na strzelców drużyny przeciwnej [np. Klose (Niemcy) SN]
4) Zakłady na rzuty rożne [np. Polska-Niemcy RR 11,5 oraz Polska-Niemcy 1P.RR 4,5] można łączyć ze wszystkimi zakładami dostępnymi na dany mecz oprócz innych zakładów na rzuty rożne
5) Zakłady na liczbę żółtych kartek [np. Polska-Niemcy ŻK 4,5; Polska-Niemcy 1P. ŻK 1,5; Polska ŻK 2,5; Niemcy ŻK 1,5; Wasilewski ŻK 0,5; Frings ŻK 0,5] można łączyć ze wszystkimi zakładami dostępnymi na dany mecz oprócz zakładów na żółte i czerwone kartki (wyjątek: można łączyć między sobą zakłady na to, że zawodnicy dostaną żółtą kartkę np. Wasilewski ŻK 0,5 oraz Frings ŻK 0,5)
6) Zakłady na liczbę zmian [np. Polska-Niemcy LB zmian 4,5, Polska-Niemcy LB zmian 1P. 0,5 oraz Polska-Niemcy kto 1-sza zmiana] można łączyć ze wszystkim zakładami dostępnymi na dany mecz oprócz zakładów na zmiany
Pozostałe zakłady na dany mecz są wzajemnie wspierające, a więc nie można ich łączyć na jednym kuponie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom