>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
strona 820 w telegazecie tvp1 zawieszona,
tyle lat sprawdzało się tam wyniki, od małego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
głupoty gadacie ludzie , totolotek sie podniesie , od listopada będą śmigać. To chodzi o pieniądze , jeśli nie będzie się nazywał totolotek to srotolotek ale będzie , chodzi o to by skarb państwa miał udziały w firmie a nie tylko z podatków mieć hajs (totalizator sportowy ) rozumiecie??śmieszą mnie posty o tym że nie można wypłacać , ludzie idźcie do kolektur i się dowiedzcie wszystkiego ... Panikujecie
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
głupoty gadacie ludzie , totolotek sie podniesie , od listopada będą śmigać. To chodzi o pieniądze , jeśli nie będzie się nazywał totolotek to srotolotek ale będzie , chodzi o to by skarb państwa miał udziały w firmie a nie tylko z podatków mieć hajs (totalizator sportowy ) rozumiecie??śmieszą mnie posty o tym że nie można wypłacać , ludzie idźcie do kolektur i się dowiedzcie wszystkiego ... Panikujecie
Z pierwszą częścią się zgadzam, bo pewnie w jakiejś formie będzie działał. Oby nie zmienili systemu i ludzi wystawiających kursy tylko ????
Co do drugiej to bzdura- to nie zsrr, totolotek należy do prywatnej międzynarodowej korporacji i ch... państwu do tego. Co najwyżej chodzi o sprawę Polskiego Monopolu Loteryjnego http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=2318:grecy-blokuj%C4%85-wykre%C5%9Blenie-pml-z-krs&amp;amp;Itemid=70
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
I to cała afera polega na graniu przez neta w totomixie? Wtedy co się wpłacało pieniążki na kartę i się w domku grało.?
Ten sposób mi bardzo odpowiadał, szkoda że ktoś się doczepił.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Byłem dziś w punkcie spytać o jakieś info. Dowiedziałem się ze jakby na pewno wracają od listopada(ponoć początku), a na dniach ma być decyzja czy nie wcześniej. Ale nie wiem na ile to pewnie
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Otrzymał ktoś z was pieniądze od toto poprzez przelew na konto tytułem reklamacji ? Bo wysłałem swój kupon wraz z formularzem reklamacyjnym do siedziby w Warszawie i może i jestem niecierpliwy i jest jeszcze trochę za wcześniej ale chciałem się dowiedzieć od kogoś kto już otrzymał pieniądze w tej formie po jakim czasie miał je na koncie. Bo w środę wysłałem pocztą kupon wraz z formularzem poleconym to teoretycznie powinni w czwartek już mieć moją przesyłkę więc piątek/sobota pieniądze powinny być u mnie na koncie jednak tak nie jest..
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Otrzymał ktoś z was pieniądze od toto poprzez przelew na konto tytułem reklamacji ? Bo wysłałem swój kupon wraz z formularzem reklamacyjnym do siedziby w Warszawie i może i jestem niecierpliwy i jest jeszcze trochę za wcześniej ale chciałem się dowiedzieć od kogoś kto już otrzymał pieniądze w tej formie po jakim czasie miał je na koncie. Bo w środę wysłałem pocztą kupon wraz z formularzem poleconym to teoretycznie powinni w czwartek już mieć moją przesyłkę więc piątek/sobota pieniądze powinny być u mnie na koncie jednak tak nie jest..
:cool:
Mówi ci coś pojęcie &gt;ELIKSIR&lt; w kontekscie banków?
Pomijam wiarę w pocztę (bo wprawdzie czasem polecony priorytet mi idzie 2 dni, ale zdarzało się już po 3 tygodnie...) to chyba za bardzo się niecierpliwisz ...
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
No to juz powoli zaczyna przestawac mnie bawic tydzien czasu od wyslania reklamacji i pieniedzy na koncie brak. Otrzymał już ktoś od totomixu pieniądze poprzez reklamację? Jeśli tak to po jakim czasie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 2

velociraptor

Użytkownik
czas reklamacji to 14 dni roboczych i po tylu mozesz miec ewentualne uwagi do firmy. Znajomy kase juz dostal na konto wiec cierpliwosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Swoją drogą ciekawe czy rzeczywiście przygotowują najlepszą ofertę zakładów on-line tak jak piszą w komunikacie po wejściu na ich stronę?
Ktoś ma jakieś przecieki kiedy wznowią działalność?
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
jakos po 10 dniach robocżych dostal kase. Spokojnie,na pewno ja dostaniesz ???? co do oferty to musza myslec nad nowymi zakladami itp bo jak juz dostana licencje to beda miec tez zaklady on-line. Poza tym musza jakos odzyskac klientow po takiej dlugiej nieobecnosci.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
16 pażdziernika zapadnie decyzja, mniej więcej 20-30 pażdziernika zostanie wznowiona działalność. Ajenci nie płaczą bo dostaną 70% &quot;normy&quot;. To jest coś takiego jak &quot;zmiana systemu&quot; w STSie przed Euro, totolotek wróci z nowymi wyścigami koni, coś w rodzaju vsportem i .... zakładami lotto !!
Może spełni się ten scenariusz...
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
to nie jest cos takiego jak w stsie kiedy &quot;zmieniali system&quot; STS wtedy mial problemy ze swoim partnerem Stanleybetem i stad mieli taka przerwe. Totolotek ma inny problem, musi uzyskac nowa koncesje a to zalezy od ministra finansow ktory jakos nie spieszy sie z podjeciem decyzji... W pazdzierniku raczej firma nie ma szans ruszyc bo decyzji nadal nie ma...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przed chwilą zadzwonił do mnie znajomy, podając że uzyskał informację od pracownika kolektury Totolotka o tym, że ponownie ruszają od 2 listopada...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Przed chwilą zadzwonił do mnie znajomy, podając że uzyskał informację od pracownika kolektury Totolotka o tym, że ponownie ruszają od 2 listopada...
Oby.
Gorzej że to może być wiadomość na poziomie tego co ja wcześniej dostałem - czyli otworzą w listopadzie (a że nie 1go to drugiego) a może nawet w październiku (kupaa...a nie).
W Każdym razie czekam z niecierpliwością , ale gdyby to było pewne to przecież rozesłaliby już wiadomości do tych co zamówili info na stronie na maila/sms :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom