>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
V 2

velociraptor

Użytkownik
informacja od pracownika kolektury ze ruszaja 2 listopada????? Bzdura i tyle, nie ma szans zeby firma ruszyla 2.11 bo nadal nie otrzymala odpowiedzi ws nowej koncesji na prowadzenie zakladow...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdyby ten kolega nie uzyskał takiej wiadomości od pracownika ich kolektury, to sam z siebie nie przekazywałby mi tego...
A zatem tak musieli mu tam powiedzieć - bez względu na wiarygodność tego.
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
Powiem tak: zarzad firmy nie ma takich informacji a co dopiero kolektorzy??? Do dzisiaj nikt nie wie kiedy totolotek otrzyma nowa koncesje, termin w ktorym powinno o tym zadecydowac Min. Finansow minal 16.10 ale jakos nie znalezli czasu na rozwiazanie tej sprawy w szacownej instytucji...
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Dostalem e-mail od totolotka narazie sami nie są w stanie podać dokładnej daty kiedy ponownie ruszą. Czekają na decyzje od organu, który wydaje pozwolenia na zaklady wzajemne w Polsce.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dzisiaj zlikwidowali punkt totolotka gdzie zazwyczaj stawialem. Takze cos tu jest grubymi nicmi szyte
Który? Wiem że jakiś czas temu skasowali na dworcu, ale to jeszcze przed zamknięciem we wrześniu...
e: z mapy zniknął ten najnowszy w okolicy pilotów. ten poszedł do kasacji?
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
To, że zlikwidowali to nic nie znaczy. Trzeba zapłącić z czegos za wynajem i punkty , które działały na granicy opłacalności nie są w stanie czekać nie wiadomo ile na powrót zakładów. Ja się orintowałem w kilku punktach i co punkt to inna data. Duża liczba klientów przeniosła się do STS-u i to źle wróży na przyszłość. U mnie przykładowo za zniszczenie karty Toto i wyrobienie karty sts dostawało się 10 zł na puszczenie kuponu. Nie jest to eleganckie zachowanie wobec konkurencji ale coż walka o klienta trwa. Napewno taki TotoMix miał o wiele lepszą ofertę z koszykówki ponieważ proponował 3 linie handi a nie jak to jest w przypadku stsu gdzie jest 1 linia , a dla niektórych lig to już w ogóle. Ja czekam z utęsknięniem na powrót Toto
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja się orientowałem w kilku punktach i co punkt to inna data.
To tylko potwierdza to, co od pracownika kolektury Totolotka dowiedział się mój znajomy: o 2.11 jako dacie ponownego uruchomienia punktów.

A wszystkie te pseudoinformacje są tylko pobożnymi ich życzeniami, bo bez nowej koncesji od MF nie mogą zacząć - a ta głęboko w lesie!
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Byłem dzisiaj w swoim punkcie w Lublinie przy Alejach Racławickich. Melina niesamowita, chłopaki tam piją jak mogą. Dzisiaj tylko Tyskacze także jeszcze nie było tak źle i dało się pogadać. Człowiek powiedział mi że z ministerstwem załatwili już sprawę i teraz czekają na jakieś potwierdzenie od Urzędu Celnego, który to ma 2 tygodnie na podjęcie decyzji. Powiedział, że wracają do przyjmowania zakładów od 16 listopada. Zobaczymy...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Byłem dzisiaj w swoim punkcie w Lublinie przy Alejach Racławickich. Melina niesamowita, chłopaki tam piją jak mogą. Dzisiaj tylko Tyskacze także jeszcze nie było tak źle i dało się pogadać. Człowiek powiedział mi że z ministerstwem załatwili już sprawę i teraz czekają na jakieś potwierdzenie od Urzędu Celnego, który to ma 2 tygodnie na podjęcie decyzji. Powiedział, że wracają do przyjmowania zakładów od 16 listopada. Zobaczymy...
Jeśli tak to świetna wiadomość.:cool:
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
a kim jest ten &quot;czlowiek&quot;? pewnie kolejna wiarygodna postac jak ta ktora twierdzila ze firma ruszy 2 listopada ????
Chodziło mi oczywiście o człowieka tam pracującego czyli takiego, który przyjmuje zakłady.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a kim jest ten &quot;czlowiek&quot;? pewnie kolejna wiarygodna postac jak ta ktora twierdzila ze firma ruszy 2 listopada ????
Chyba dość jasno zostało to napisane:

to pracownik kolektury Totolotka w Lublinie, przy Alejach Racławickich a tamta &quot;informacja&quot; o 2.11 jaką otrzymał mój znajomy - także przecież pochodziła od pracownika kolektury Totolotka , choć z Wwy...

KADRY DECYDUJĄ O WSZYSTKIM
( Lenin )

.
 
B 0

bot

Użytkownik
....Człowiek powiedział mi że z ministerstwem załatwili już sprawę.....
Jest jakaś możliwość weryfikacji tej informacji? Bo jedyne co znalazłem na stronie MF to informacje o uzyskaniu zezwoleń na działalność w sieci ale nie ma tam Totolotka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom