>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
P 5

piostar

Użytkownik
Tzw. &quot;ogryzek&quot; nie połączy się z &quot;Twoją&quot; firmą ;) Zwłaszcza gdy ofertą i kursami zjadał starego Mixa.
Lepiej budować własną markę niż &quot;pod postacią Lecha grać w Amice&quot;.*
* - metafora, nie mająca na celu urażenia kibiców
 
T 5

tylek_kamrata

Użytkownik
Tzw. &quot;ogryzek&quot; nie połączy się z &quot;Twoją&quot; firmą ;) Zwłaszcza gdy ofertą i kursami zjadał starego Mixa.
Lepiej budować własną markę niż &quot;pod postacią Lecha grać w Amice&quot;.*
* - metafora, nie mająca na celu urażenia kibiców
Witam,
Cieszę się, że się identyfikujesz. Jednym i drugim życzę powodzenia.
Pozdrawiam,
Tyłek_Kamrata
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Zwłaszcza gdy ofertą i kursami zjadał starego Mixa


nie wiem z jakiej choinki się urwałeś, ale powiem ci tak, byłem wczoraj na Legia-Ruch, w 80 minucie przy wyniku 3:0 dla Legii, kibice Ruchu śpiewali swojej drużynie &quot;jesteście lepsi&quot;. Tak mi się jakoś skojarzyło.

Piostar, lepsza oferta wg Ciebie to co jest? samo AKO w siatkówce nawet na PLS?? czy może samo ako na ligi koszykarskie? Nie oszukuj się, to, że pracujesz w etoto to nie znaczy, że możesz zakłamywać rzeczywistość na swoją korzyść, tak zdarza się że macie Azerbejdżan w ofercie, ale powiedzmy sobie szczerze- kogo to obchodzi?

Dajcie rozbicia na sporty typu piłka ręczna, siatkówka, koszykówka a dopiero wtedy pisz takie rzeczy. Bo na ta chwilę to przypomina mi się tylko skandowane przez kibiców Legii wczoraj w odpowiedzi na bzdurne hasła Ruchu- &quot;PAJACE, PAJACE!&quot;.

nie kompromituj się więcej promując tu etoto.
 
P 5

piostar

Użytkownik
Widocznie słabo śledzisz jednak tą ofertę. Przejrzyj i porównaj dzisiejszą z innymi ????
Może faktycznie w początkowej fazie rozruchu firmy E-Toto dawali mniej. Teraz nie odstaje od konkurencji. Z koszem to trafiłeś jak kulą w płot, bo akurat starego Totomixa kompletnie się nie umywała ;)
Promować i namawiać nie zamierzam, każdy może wejść i sprawdzić co w trawie piszczy.
PS. temat jest o Totomixie, więc nie zbaczajmy z kursu ;)
 
B 0

betradar

Użytkownik
kolego Hiper-Tiper, spadłem z krzesła jak przeczytałem Twojego posta bo dawno takich głupot nie czytałem, tak sie składa że też mieszkam w Warszawie więc możemy się spotkać oko w oko i przejść się po naziemnych punktach STS, Fortuna, Milenium, Etoto bo do takowych mamy dostęp w stolicy i porównać ofertę, tak się składa że gram w każdej z powyższych firm, więc proszę odszczekaj słowa o etoto bo akurat jeżeli chodzi o kosza to mają najlepszą ofertę z wymienionych przeze mnie firm, co do totolotka to się nie wypowiadam też za nimi tęsknię ale bynajmniej nie dlatego że mieli super ofertę czy byli super firmą, wręcz przeciwnie byli bardzo słabi, zwłaszcza jeżeli chodzi o wystawiane kursy i mnogość błędów w ofercie i to chyba jedyne do czego większość z nas tutaj tęskni, pozdrawiam
 
wujaszenko 2

wujaszenko

Użytkownik
kolego Hiper-Tiper, spadłem z krzesła jak przeczytałem Twojego posta bo dawno takich głupot nie czytałem, tak sie składa że też mieszkam w Warszawie więc możemy się spotkać oko w oko i przejść się po naziemnych punktach STS, Fortuna, Milenium, Etoto bo do takowych mamy dostęp w stolicy i porównać ofertę, tak się składa że gram w każdej z powyższych firm, więc proszę odszczekaj słowa o etoto bo akurat jeżeli chodzi o kosza to mają najlepszą ofertę z wymienionych przeze mnie firm, co do totolotka to się nie wypowiadam też za nimi tęsknię ale bynajmniej nie dlatego że mieli super ofertę czy byli super firmą, wręcz przeciwnie byli bardzo słabi, zwłaszcza jeżeli chodzi o wystawiane kursy i mnogość błędów w ofercie i to chyba jedyne do czego większość z nas tutaj tęskni, pozdrawiam
Zgadzam sie z Tobą, też czekam na powrót tego buk&#39;a bo mieli tak koszmarne kursy na dane zdarzenia, że aż żal było nie skorzystać :grin:. U nich wygrałem najwięcej pieniędzy, więc z utęsknieniem czekam na ich powrót ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
kolego Hiper-Tiper, spadłem z krzesła jak przeczytałem Twojego posta bo dawno takich głupot nie czytałem, tak sie składa że też mieszkam w Warszawie więc możemy się spotkać oko w oko i przejść się po naziemnych punktach STS, Fortuna, Milenium, Etoto bo do takowych mamy dostęp w stolicy i porównać ofertę, tak się składa że gram w każdej z powyższych firm, więc proszę odszczekaj słowa o etoto bo akurat jeżeli chodzi o kosza to mają najlepszą ofertę z wymienionych przeze mnie firm, co do totolotka to się nie wypowiadam też za nimi tęsknię ale bynajmniej nie dlatego że mieli super ofertę czy byli super firmą, wręcz przeciwnie byli bardzo słabi, zwłaszcza jeżeli chodzi o wystawiane kursy i mnogość błędów w ofercie i to chyba jedyne do czego większość z nas tutaj tęskni, pozdrawiam
Dzięki ziom. Przekonałeś mnie do odwiedzenia strony etoto i jestem niesamowicie mile zaskoczony. Linie na strzelców w NBA po 1.92, więc najniższa marża u naziemnych. Więc również przyłączam się do pochwał co do tego buka i od dziś zaczynam u nich grać ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@betradar, oferty wszystkich wymienionych przez Ciebie firm można spokojnie sprawdzić także w necie... ????
 
B 0

betradar

Użytkownik
@edi8 dobrze mowisz ja nie jestem ani przeciwnikiem ani fanem zadnego buka, poprostu nie lubie jak ktos taki jak Hiper-Typer nie zada sobie trudu zeby zajrzec na strone, nie zna oferty zadnego buka a pierdzieli farmazony, nie wazne czy o etoto czy milenium, czy fortunie
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Tzw. &quot;ogryzek&quot; nie połączy się z &quot;Twoją&quot; firmą ;) Zwłaszcza gdy ofertą i kursami zjadał starego Mixa.
Lepiej budować własną markę niż &quot;pod postacią Lecha grać w Amice&quot;.*
* - metafora, nie mająca na celu urażenia kibiców
Dochodzi jeszcze kwestia obrotów i rozpoznawalności marki.
Jeśli o mnie chodzi to wolę etoto połączone z totolotkiem niż niedziałający totolotek, bo różnica dla mnie jako klienta jest głównie w tym że nawigacja po stronie totomixa była o niebo lepsza ... i najbliższy punkt miałem 400m od siebie, 16 w Krakowie, a najbliższy etoto mam w Tarnowie a potem w Sosnowcu :cool:
Zgadzam sie z Tobą, też czekam na powrót tego buk&#39;a bo mieli tak koszmarne kursy na dane zdarzenia, że aż żal było nie skorzystać :grin:. U nich wygrałem najwięcej pieniędzy, więc z utęsknieniem czekam na ich powrót ????
hehe.. dokładnie, z tego samego powodu czekam z utęsknieniem ????
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
Kolektorzy dostali dziś polecenie, by usunąć z punktów wszystkie plakaty i informacje dotyczące zawieszenia zakładów. Jednocześnie z systemu zniknęła możliwość drukowania takiej informacji jak i wiadomości dla pracowników dotyczące zawieszenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,MF-przyznalo-Totolotkowi-odebrane-w-marcu-koncesje-na-zaklady-wzajemne,wid,15149522,wiadomosc.html?ticaid=1fa48
Minister Finansów udzielił największemu polskiemu bukmacherowi zezwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych - dowiedziała się PAP. Potwierdzając tę informację MF wyjaśniło we wtorek, że &quot;spółka ma podjąć działalność w ciągu 12 miesięcy od dnia uzyskania zezwolenia&quot;.
&quot;Minister Finansów udzielił spółce Totolotek zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Zgodnie z zezwoleniem spółka ma podjąć działalność w ciągu 12 miesięcy od dnia uzyskania zezwolenia&quot; - poinformował resort finansów w odpowiedzi na pytanie PAP.
Totolotek we wrześniu zaprzestał urządzania zakładów wzajemnych, co jest podstawą działalności spółki. To skutek decyzji ministra finansów Jacka Rostowskiego, który w marcu odebrał największemu w Polsce bukmacherowi wszystkie zezwolenia na zakłady wzajemne, co według ministerstwa było podyktowane &quot;rażącym naruszeniem warunków prowadzenia działalności&quot;
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
Jest to pewna informacja, gdyż dostali ją także pracownicy punktów, o czym pisałem wcześniej, a zostało to prawdopodobnie skasowane.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Totolotek wraca do gry!
Minister Finansów udzielił największemu polskiemu bukmacherowi zezwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych - dowiedziała się PAP. Potwierdzając tę informację MF wyjaśniło we wtorek, że &quot;spółka ma podjąć działalność w ciągu 12 miesięcy od dnia uzyskania zezwolenia&quot;.
&quot;Minister Finansów udzielił spółce Totolotek zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Zgodnie z zezwoleniem spółka ma podjąć działalność w ciągu 12 miesięcy od dnia uzyskania zezwolenia&quot; - poinformował resort finansów w odpowiedzi na pytanie PAP.
Totolotek we wrześniu zaprzestał urządzania zakładów wzajemnych, co jest podstawą działalności spółki. To skutek decyzji ministra finansów Jacka Rostowskiego, który w marcu odebrał największemu w Polsce bukmacherowi wszystkie zezwolenia na zakłady wzajemne, co według ministerstwa było podyktowane &quot;rażącym naruszeniem warunków prowadzenia działalności&quot;.
Zobacz także

  • Totolotek odwołał się od marcowej decyzji szefa MF i do września prowadził zakłady wzajemne. Członek zarządu spółki Łukasz Seweryniak powiedział w sierpniu PAP, że &quot;punkty Totolotek S.A. nadal pozostaną otwarte&quot;.
    Zgodnie z ustawą hazardową, to podlegające ministrowi finansów służby celne powinny reagować na przypadki prowadzenia hazardu bez koncesji.
    Rzeczniczka MF Sylwia Stelmachowska w rozmowie z PAP w sierpniu podkreśliła, że urzędy celne otrzymały natychmiast informacje o odebraniu zezwolenia Totolotkowi i wiedzą, że nie może tych zakładów organizować.
    Stelmachowska, odnosząc się do faktu, że Totolotek wciąż organizuje zakłady, powiedziała: &quot;prowadzi je bez zezwolenia, prowadzi je niezgodnie z prawem. Dlatego my wchodzimy z kontrolą&quot;.
    - W 260 punktach podjęto czynności służbowe. Wszczęto 16 postępowań karno-skarbowych oraz jedno postępowanie administracyjne - podsumowała wtedy działania służb celnych. Zgodnie z informacją na stronie internetowej, spółka ma blisko 450 punktów w całym kraju.
    Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Działalność prowadzi w oparciu o ustawę o grach hazardowych na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów.
    Większościowym udziałowcem Totolotka jest Intralot, grecki potentat branży hazardowej.
 
gian 0

gian

Użytkownik
Potwierdzam otrzymalismy dziś komunikat że mamy ponownie zezwolenie, Teraz pewnie kilka albo kilkanascie dni i ruszamy ponownie ze sprzedażą. Wreszcie zacznie się coś dziać u mnie w punkcie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy masz info odnośnie tego, czy jest to zezwolenie tego samego typu jak to odebrane firmie w marcu , czy też już z zakładami w Internecie?
 
gian 0

gian

Użytkownik
Nie na razie takiego info nie mam. No ale walczyli też o to wieć może mają z internetowymi grami. Jakbym coś się dowiedział to napewno dam znać:?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom