>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Toto Mix pytanie system

M 0

marian38

Użytkownik
Witam
Jestem nowy na tym forum więc przede wszystkim witam !
Mam takie pytanie co do grania w tot mixie na grupy .
Czy jeśli mamy system 2 z 3 to można zagrać w grupie B1 i B2 ten sam mecz co w B3 itd ?
Nie wiem czy zrozumiale się wyraziłem ale proszę o pomoc jeśli to możliwe.

Pozdrawiam
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
to co nazywasz grupami, to są bloki. Granie blokami możliwe jest tylko i wyłącznie w zakłądach systemowych. Dodawanie zdarzeń do bloków ma na celu zwiększenie kursu ogólnego kuponu i tym samym zwiększenie ewentualnej wygranej. Przykładowo: masz system 2 z 3, zdarzeń wytypowałeś sobie 6. Możesz zaznaczyć do bloku po 2 zdarzenia i wtedy masz na kuponie trzy bloki. Możesz też zrobić sobie dwa bloki, w jednym 3 zdarzenia, w drugim 2 zdarzenia, a jedno zdarzenie również będzie należało do systemu, ale nie będzie zblokowane. Możesz dać ile chcesz bloków, odpowiednio do systemu, ale pamiętaj, że zdarzenia nie mogą się powtarzać, wspierać wzajemnie ( np nie możesz obstawić na jednym koponie zdarzenia na dany mecz i np na ten sam mecz-liczby bramek ), oraz nie możesz przekroczyć maksymalnej liczby zdarzeń na kuponie ( 32) ????
W celu zwiększenia wygranej możesz też wytypować do tego tak zwane: &quot;pewniaki&quot;, jak sama nazwa wskazuje muszą one &quot;wejść&quot; na kuponie. Oczywiście dodawanie pewniaków nie jest konieczne, wtedy jest wyższa wygrana, ale i większe ryzyko ????
 
M 0

marian38

Użytkownik
Ok trochę mi się rozjaśniło co do tego systemu ale mam jeszcze parę pytań.
Co do tych pewniaków czy mogą one być puszczone w każdej grupie ?
Czy jeśli puszczam trzy bloki systemem 2 z 3 to wszystkie spotkania w jednym bloku nie licząc pewniaka muszą wejść aby blok był wygrany ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ok trochę mi się rozjaśniło co do tego systemu ale mam jeszcze parę pytań.
Co do tych pewniaków czy mogą one być puszczone w każdej grupie ?
Czy jeśli puszczam trzy bloki systemem 2 z 3 to wszystkie spotkania w jednym bloku nie licząc pewniaka muszą wejść aby blok był wygrany ?
Pewniaki nie należą do żadnego z bloków
Masz załóżmy taki kupon
Blok A
Blok B
Blok C
+5 P(pewniaków)
Jeśli puścisz to systemem 2z3 to znaczy, że:
wszystkie pewniaki muszą wejść i spotkania z minimum dwóch bloków muszą być wytypowane prawidłowo
 
Do góry Bottom