>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
TOTO-MIX
TOTOMIX zaletą tego buka jest ze można kwote do 2000zł wypłacić 30min po zakonczeniu zdazenia sportowego
Wyniki na żywo POLSAT telegazeta s. 708
Zestaweina, statystyki POLSAT telegazeta s.706
W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego buka tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
 
P 0

pajoj

Użytkownik
Tak Toto - mix jest bardzo dobry , ale ma tez swoje wady otóż czesto zamykaja oddziały ponieważ mają remonty i to mnie dzisiaj zdenerwowało otóż blisko mnie oddział jest w Trzebini i przyjechałem dzisiaj a tu zamkniete do odwołania bo obok jest dom i tam dach remontują ;/
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Tak Toto - mix jest bardzo dobry , ale ma tez swoje wady otóż czesto zamykaja oddziały ponieważ mają remonty i to mnie dzisiaj zdenerwowało otóż blisko mnie oddział jest w Trzebini i przyjechałem dzisiaj a tu zamkniete do odwołania bo obok jest dom i tam dach remontują ;/
Wedłog mnie to nie jest powód ???? Zeby mowic ze toto jest zły wszedzie sie zdarzaj aremony itp....
 
K 0

kluczos

Użytkownik
czy można obstawiać systemem remisowym liczby parzyste/nieparzyste w dużym lotku w totomix - kurs to ok. 2,5 i statystycznie właśnie co 2,5 losowania pada liczba parzysta/nieparzysta. oczywiście jeżeli się będe trzymać jednej z nich od początku do końca.. czy grając takims ystemem można coś zarobić??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
2,5 losowania pada liczba parzysta/nieparzysta

Jak moze padac co 2.5 losowania remis ???? ??hmmmm


Jesli nawewt regularnie by padalo co 2.5 losowania to i tak jestes w plecy 0.5 swojej stawki jak bys gral.. no chyba ze bys ral progresja ale to co innego
 
grzelaq 0

grzelaq

Użytkownik
Totomix - ok mimo wszystko miła obsługa (przynajmniej w moim bliskim oddziale Sokołów Podlaski). Nie to co w STS siedzą 2 wredne baby ... ehh ???? Pozdro Totomixsiarze ???? :mrgreen:
 
T 0

typo

Użytkownik
totomix
Wg mnie Totomix ma najgorsza strone internetowa , nie ma nawet zadnego maila czy linka do informacji kto jest za co odpowiedzialny. Chcialem sprawdzic np jakie moga byc powody niewyplacenia wygranej lub jaka jest maxstawka na 1 kupon i ile kuponow mozna wyslac.
Totalnie nic , tak jakby ta stronke zrobil jakois kiepski informatyk :roll:
Gdybym mial taka firme jak Totomix to bym sie wstydzil takiej stronki

pozdrawiam :mrgreen:
 
G 0

goku

Użytkownik
Re: totomix
Wg mnie Totomix ma najgorsza strone internetowa , nie ma nawet zadnego maila czy linka do informacji kto jest za co odpowiedzialny. Chcialem sprawdzic np jakie moga byc powody niewyplacenia wygranej lub jaka jest maxstawka na 1 kupon i ile kuponow mozna wyslac.
Totalnie nic , tak jakby ta stronke zrobil jakois kiepski informatyk :roll:
Gdybym mial taka firme jak Totomix to bym sie wstydzil takiej stronki

pozdrawiam :mrgreen:
no rzeczywiscie sa troche lewi. mnie troche denerwuje ze ostatnio duzo meczy wogole nie daja do obstawiania :zy3ou:
 
M 0

marat

Użytkownik
mam pytanie czy w toto mixie mozna obstawiac system np 3 z 5 jesli tak to jak mam to zaznaczyc i jaki jest tego minimalny koszt
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Wchodze dzisiaj na strone toto-mix patrze a tam nowa szata graficzna! poprostu jak dla mnie wyglada super!!!!!!!!! nawet jak ułożymy kuponik to nam wylicza ile zostało czasu do przyjecia tego kuponu :wink: wszystko jest bardziej czytelne. Wielki ✅ i bardzo dobry pomysł.
 
D 0

damek

Użytkownik
Moim zdaniem toto mix jest najlepszy, juz za niedługo trzeba bedzie czesciej tam bywac jak ligi sie zaczną!
 
L 0

louiehead

Użytkownik
Czy ktoś mógłby i wytłumaczyć, o co chodzi w zakładach TOTO-GOL ? Jak je obstawiać, czy są na to jakieś systemy.... ? ? ?
 
acmkowal 0

acmkowal

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace Systemów A B i C na czym one polegaja. Gram juz troszke w toto mixa ale nie wiem, na stronce tez nic nie znalazłem na ten temat ale mysle ze powinniscie wiedziec ???? z góry thx ;)
 
B 0

bialytbg

Użytkownik
Ja mam pytanie co oznacza system LB ja dzisiaj postawilem przez przypadek Roma Livorno LB 2,5 typ 1 co to znaczy ktos mi wytlumaczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom