>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Witam (dlaczego admin usunoł mój post)

Mam pytanko dotyczace meczu tenisa Challenger Santiago
mecz pomiedzy Brzezickim-Del Bonis

na oficjalne stronie turnieju jest wynik 2:0 dla Del Bonisa natomiast w Toto-Mix 2:0 dla Brzezickego i dzisiaj kupon odebrałęm grałęm na Brzezickeigo

moje pytanie dotyczy czy Toto-Mix moze zmienic ten wynik czyli 2:0 dla Brzezickeigo na 0:2

Czy to jest zgodne z regulaminem itp.

pytam bo mam jescze jeden kupon z Brzezickim i martwie sie ze jak jutro pójde wypłacic to wywali mi ze jeden bład

ps: za bardzo nie wierze officialnej stronie turnieju poniewaz dzisiaj na 100% walneli klopsa napisane jest ze Ramirez Hidalgo przegrał 2:0 z A.Garcia a na 1000% było na odwrót
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
czasem zdarzają się błędy, musisz powiedzieć w punkcie, że wg Ciebie jest błąd w tym zdarzeniu, w wyniku i wtedy kolektor zadzwoni do bukmacherów i się dowie, jeśli będzie błąd faktycznie, to wtedy go poprawią.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nieeeeeee...podajesz tylko jakiś wymyślony login, cokolwiek i jeśli chcesz grać w internecie-to numer telefonu i to wszystko ????
 
W 0

wsq

Użytkownik
Jak wygląda ta gra online w TOtomixie? Normalnie obstawiasz w necie, a pieniądze jak odbiera się? Na konto Ci przelewają, tak jak bunki online (skan dowodu itp) czy odbiera się u nich jakoś na miejscu?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jak wygląda ta gra online w TOtomixie? Normalnie obstawiasz w necie, a pieniądze jak odbiera się? Na konto Ci przelewają, tak jak bunki online (skan dowodu itp) czy odbiera się u nich jakoś na miejscu?
Odbiera sie na miejscu
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
wpłacasz określoną kwotę w punkcie poprzez zakład otwarty, za te pieniądze grasz, kupony wygrane drukujesz i wypłacasz w punkcie. Nie ma żadnego przelewania wygranych na konto ani nic z tych rzeczy. Jak wygrasz-to wybierasz wygrane kupony, drukujesz je w punkcie i możesz w punkcie po wypłaceniu pieniędzy, wpłacić na następny zakład otwarty.
 
pilchu 0

pilchu

Użytkownik
już dawno..
kiedyś grałem w totomix, ale przestałem z powodu braku rezulatów. dziś gram tylko w internecie i jest dobrze ehe ???? ale totomix jest spoko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom