>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TOTOLOTEK OSZUKUJE GRACZY - ZMIENIA REGULAMIN

M 2

maszczu

Użytkownik
Wyjątkowe draństwo totoszitu - dałem się skusić na bonus 550 wpłaciłem 500 i dostałem 500 razem 1000 przez jakis czas grałem zgodnie z ich regulamninem łaczny kurs 3,60 - 3 zdarzenia - UWAGA ! zmienil sobie regulamin i musisz teraz zagrać 3 zdarzenia w tym jedno po kursie 3.60 !!!, co najmniej + 2 jeszcze &quot;Dobra Zmiana&quot; totka-stokrotka nie ma co ! Co ona oznacza dla gracza nie trzeba pisać . Generalnie to się nadaje do jakiegos sądu ale tutaj sądy to też totki zasrane
co tu mówić NAJGORSZY BUK ŚWIATA
CH im w D...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Patrzę na regulamin promocji powitalnej i nie zauważam zmian w obrocie nagrody. Dalej jest min. zdarzenie z kursem co najmniej 2.0. Gdzie Ci pisze o tym 3.60?
 
M 2

maszczu

Użytkownik
Patrzę na regulamin promocji powitalnej i nie zauważam zmian w obrocie nagrody. Dalej jest min. zdarzenie z kursem co najmniej 2.0. Gdzie Ci pisze o tym 3.60?
tak cięzko czytać ze zrozumieniem, piszę że zmienili regulamin W TRAKCIE trwania promocji nie informując o tym a nie mnie ani pewnie innych graczy
kiedy wpłacałem to zasady były takie że gram kupon po kursie 3.60 3 zdarzenia - kursy tych 3 zdarzeń nie miały znaczenia ważne żeby w sumie dały kurs 3,60 teraz jest tak że jedno z nich MUSI być po kursie co najmniej 3,60 + jeszcze 2 !!! jest różnica ? i wszystko to W TARKCIE TRWANIA BONUSA, zmienili zasadu gry w trakcie jej trwania !

tak sie nie robi czy tak ciężko to pojąć ?

dla jasności - chodzi o wcześniejszą promocję 550 z kursem 3,60 teraz jest 2

a kiedy na czacie pytałem gdzie można znależć jakieś zapisy odnośnie tego stanu rzeczy
to dostałem odpowiedź - nie ma
tak po prostu nie ma i już, i co mi zrobisz
 
Do góry Bottom