>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

totolotek.pl - zaniżanie wygranych?

E 0

etech9403

Użytkownik
Witam,
od niedawna gram na totolotek.pl i zdziwiły mnie wypłaty za ostatnie kupony...
zagrałem 4 kupony w których udało mi się wygrać na live większą kwotę tj:
1. 4700 zł
2. 3500 zł
3. 6400 zł
4. 2300 zł
z każdej wygranej została mi potrącona jakaś kwota pieniężna np dla zakładu 1 zamiast 4700 zł zostało mi wypłacone 4297 (kwota 4700 to kwota pomniejszona o 12 % podatku)
czy ktoś z Was miał taką sytuację i może mi wytłumaczyć z czego wynika takie pomniejszanie wygranych?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Powyżej wygranej 2280zł pobierany jest dodatkowy podatek w wysokości 10%. Najlepiej tak rozbijać kupony, aby wygrana nie przekraczała tej kwoty.
 
A 185

adikos

Użytkownik
i żeby było jasne u każdego legalnego buka taki podatek zapłacisz po przekroczeniu tego progu, nie tylko w totolotku.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Powyżej wygranej 2280zł pobierany jest dodatkowy podatek w wysokości 10%. Najlepiej tak rozbijać kupony, aby wygrana nie przekraczała tej kwoty.
Tak można zrobić (rozbić) w ziemniaku, ale jak grasz w legalnym przez Internet, to ponoć i tak ściągną. Tak słyszalem, ale nie wiem, czy to prawda, bo nie gram w legalnych przez Intenet, a tylko wtedy, gdy wracam z kościoła bo mam po drodzę kolekturę.
 
A 185

adikos

Użytkownik
grając przez internet również możesz możesz sobie rozbić kupony na mniejsze, i postawić kilka razy to samo, wtedy można uniknąć tego podatku 10% od wygranej powyżej 2280 zł.
 
mily-120453 3

mily-120453

Użytkownik
Oczywiście że można rozbijać kupony.Po co osoby nie grające w polskich bukach w ogóle podejmują dyskusję ?! &quot;ponoć&quot;,&quot;słyszałem&quot;,&quot;ktoś mi mówił&quot; to osoby które mówią byle co,byle dużo.
 
Do góry Bottom