>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

TOTOMIX- co gdy zakonczone po dogrywce

T 0

typ3r

Użytkownik
Dobry wieczor wszystkim ????
Jak wyglada sytuacja w totomixie, gdy mam pograne w meczu hokeja DruzynaA vs DruzynaB: DruzynaB over 3.5 gola, mecz konczy sie wynikiem 3-3 a moja druzyna wygrywa po dogrywce lub po karnych. Bo z tego co wiem roznie jest taka sytuacja u bukmacherow rozstrzygana ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/

Hokej

LB drużyna 1
Należy wytypować liczbę goli w meczu dla drużyny podanej na pierwszym miejscu (bez ewentualnej dogrywki), gdzie:
1 - oznacza (podaną liczbę bramek) lub mniej
2 -oznacza (podaną liczbę bramek) lub więcej


LB drużyna 2
Należy wytypować liczbę goli w meczu dla drużyny podanej na drugim miejscu (bez ewentualnej dogrywki), gdzie:
1 - oznacza (podaną liczbę bramek) lub mniej
2 -oznacza (podaną liczbę bramek) lub więcej
 
T 0

typ3r

Użytkownik
chociaz z drugiej strony:
&quot; LB drużyna 2
Należy wytypować liczbę goli w meczu dla drużyny podanej na drugim miejscu (bez ewentualnej DOGRYWKI), gdzie: ...&quot; o rzutach karnych po dogrywce nie ma mowy
/edit
ewidentnie jest mowa o dogrywce, nie o dogrywce/rzutach karnych ani nie o regulaminowym czasie gry czy tam regulaminowych 60 minutach
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie kombinuj jak koń ciągnący ciężki wóz pod górę, bo aby mogło dojść do tych ew. karnych, to chyba wcześniej musiałaby mieć miejsce dogrywka - a tę dla rozstrzygnięcia tego zakładu regulamin jasno wyklucza.
Zaś kwestia regulaminowego czasu gry jest podana i nie może rodzić żadnych wątpliwości:
Hokej:
Dla rozstrzygnięcia zakładów za oficjalny wynik uznaje się wynik uzyskany w regulaminowym czasie gry, o ile opisane zasady danego zakładu nie stanowią inaczej.
http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
 
T 0

typ3r

Użytkownik
PRZEPRASZAM ZA CHLOPAKOW, KTORZY NAPISALI WYZEJ i za ich wprowadzanie w blad, wystarczylo przejrzec rozstrzygniecia zakladow na stronie totolotka zeby zauwazyc, ze w sytuacji jakiej opisalem dorzucamy bramke dodatkowo do druzyny, ktora mecz wygrala po dogrywce lub karnych. A edi polecam sprawdzac wiecej zrodel niz jedno (w Twoim przypadku &#39;oznaczenia&#39;) ;) Jednak zaklad na plus, dobrze, ze licza jednak te dogrywke, POZDRAWIAM ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A edi polecam sprawdzac wiecej zrodel niz jedno (w Twoim przypadku &#39;oznaczenia&#39;)
Nie pisz głupot o innych źródłach, bo fundamentem jest zawsze Regulamin bukmachera.
Podaj więc numer tego zdarzenia z oferty oraz numery tego kuponu: główny i referencyjny, aby to sprawdzić na stronie:
http://cw.totolotek.pl/totomix/sprawdz_kupon/
bowiem to co piszesz odnośnie rozliczenia takiego zakładu LB w hokeju, jest wg mnie całkowicie niezgodne z obowiązującym w tym zakresie Regulaminem Totolotka, który dotyczy wyłącznie regulaminowego czasu a nie bramki/bramek jak u Ciebie zdobytych dopiero w OT
Tak więc piłka (a tu raczej krążek) jest po Twojej stronie i udowodnij nam ( jasper i ja ) tu piszącym, że jednak ten Regulamin tu nie obowiązuje...
 
T 0

typ3r

Użytkownik
absolutnie sie z Toba zgadzam jednak zaraz zedytuje i dam dowod
edit
po pierwsze zamiast oskarzac mnie o bzdury, moglbys rowniez zweryfikowac swoje informacje w pelni. masz je ogolnodostepne w zakladce &#39;wyniki&#39;
a po drugie prosze luknij sobie tutaj htt p:// oi64. tin ypic . com /ji2r1w. jpg, kuponu na ktorym mialem jedno z takich zdarzen niestety juz nie mam, bo wyplacilem, jednak w zakladce &#39;wyniki&#39; mozesz podejrzec, ze nie jest to blad ani jednorazowy wynik totolotka, ale powtarza sie to w kazdym meczu, ktory rozstrzygniecia w 60&#39; nie ma
wybaczcie, ze link z przerwami, jednak nie mam jeszcze 10 postow
 
T 0

typ3r

Użytkownik
no nic, ja swoje udowodnilem i napisalem do nich juz dzisiaj, czekam na odpowiedz, bo wazne jest to dla mnie, gdyz czesto gram ten typ zakladow
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
typ3r&gt;&gt; zgodnie z tym co wczoraj tu podałem, napisałem do Totolotka w celu wyjaśnienia tej sytuacji.
Oto odpowiedź jaką już właśnie od nich dostałem, a która chyba jasno potwierdza iż podane Ci przeze mnie zasady opisane w &quot;oznaczeniach&quot; przy hokeju są obowiązujące i tego typu zakłady na under/over LB drużyny
dotyczą wyłącznie regulaminowego czasu gry - bez dogrywek i karnych:
.................

Witamy
Wynik zakładu 16876 został poprawiony, prawidłowym typem jest opcja 1.
LB drużyna 1
Należy wytypować liczbę goli w meczu dla drużyny podanej na pierwszym miejscu (bez ewentualnej dogrywki), gdzie:
1 - oznacza (podaną liczbę bramek) lub mniej
2 -oznacza (podaną liczbę bramek) lub więcej

Dział Obsługi Klienta |
Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:
T: 22 321 03 40 - w godzinach :
Pon.: 10:00 - 18:00,
Wt-Pt.: 9:30 - 19:30,
Sob.-Ndz.: 9:30 - 18:30
[M] [email protected]
...............

typ3r, tak więc swoją &quot;wiedzę&quot; budowałeś na błędach w rozliczeniach a nie na twardym fundamencie czyli zasadach z http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
 
T 0

typ3r

Użytkownik
czyli mialem racje, nie pytalem jak jest w regulaminie, bo czytac umiem, pytalem jak rozliczaja, a rozliczali i rozliczaliby dalej gdyby nie nasza &#39;interwencja&#39; po staremu czyli z dogrywka
 
O 7

oleks94

Użytkownik
A jeżeli zagrałem zakład under 4.5 gola wraz z dogrywka i po 60 min wynik to 2:2, po dogrywce dalej 2:2, następują rzuty karne, w których ktoś musi wygrać. Czy w takim razie zakład powinien być rozliczony na plus czy minus? Mowa oczywiście o totolotku
 
Do góry Bottom