>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien 153

odzien

Użytkownik
Niestety BF ucieka. Kolejny raz robią z nas przestępców, ale gorsze jest to, że żaden inny rząd tego nie odkręci bo lobby polskich potentatów będzie im na rękę. Nie ważne kto rządzi każdego można kupić.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Niestety BF ucieka. Kolejny raz robią z nas przestępców, ale gorsze jest to, że żaden inny rząd tego nie odkręci bo lobby polskich potentatów będzie im na rękę. Nie ważne kto rządzi każdego można kupić.
A gdzie masz email, że BF ucieka?
Z tego co widzę do BET365, ale nie BF chyba :-|
 
V 0

voodzio

Użytkownik
BetFair, Pinnacle, WilliamHill, Bet365, OddsRing, to tylko niektórzy, którzy potwierdzili wyjście. Reszta albo zero informacji albo opracowują sytuację z prawnikami
 
M 95

makaron87

Użytkownik
???? do Hiszpanii albo na Maltę z chęcią bym się przeprowadził ale chodzi mi o to czy ktoś z was korzysta z usług brokera?;&gt;
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
???? do Hiszpanii albo na Maltę z chęcią bym się przeprowadził ale chodzi mi o to czy ktoś z was korzysta z usług brokera?;&gt;
Ja dzisiaj ruszam z testem Easysportbet, przeniosłem już środki KYC zweryfikowane, layout strony jest czytelny a sam interface nie stanowi dla mnie problemu ponieważ moja metoda nie wymaga używania zewnętrznych programów. Odszedłem od Scalpingu trzeba iść z duchem czasu :cool:
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Pierwsze wrażenie - depozyt:

Opłata podobnie jak w BF - różnica znikoma, kurs przeliczenia tak samo beznadziejny
przedpłata kartą nie stanowiła żadnego problemu.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Muszę bardziej zagłębić się w temat prowizji, bo pobierana jest z góry za wniesiony zakład.
Np. stawiając 200euro zabierane jest 203 niezależnie od wyniku. (1,5%)
Natomiast przy greenie otrzymałem odrobinę więcej niż wynikało z greena - więc musiałbyć jakiś zwrot prowizji w przypadku greena. Część rzeczy jest niejasna ale będę to sprawdzał.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Zrobiłem kolejnego greena, może ktoś również testuje zanim przejrzę dokładnie ocb.
Stawka: 200 eur
Pobrano: 203 eur - 1,5%
Green: 26
Teoretycznie zwrot: 226 po uwzględnieniu prowizji
Zwrot: 229 - razem z pobraną prowizją.
Czy zatem prowizja nalicza się wyłącznie w momencie gry przegrywamy naszą stawkę?
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ok mam :
Tryb gambling to 2,5% prowizji od wygranego zakładu i 1,5% od przegranego.
Tryb trading to 2,5% prowizji od zysku i 2,5% od straty na całym rynku, czyli tutaj nie płacimy prowizji od każdego ruchu na danym rynku. Dodatkowo bez względu na zysk/stratę minimalna prowizja za trading na jednym rynku to 0,15 Euro.

2,5% od greena, muszę zatem przeliczyć dokładniej jeszcze raz - mam włączony tryb gambling.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Hejka
Powiedzcie mi czy na ESB odświeżają Wam się automatycznie kursy?
U mnie nie i nawet po przyjęciu zakładu nie mam informacji (dopiero po ręcznym odświeżeniu się pojawia)... nie chce mi się wierzyć by była tak poważna ułomność strony...
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Odszedłem od Scalpingu trzeba iść z duchem czasu :cool:
Eee tam z duchem czasu,scalp jest dobry bo minimalizuje ryzyko straty kosztem zysku,ale coś za coś.Nie ma metody idealnej.
Choć ja z innym zapytaniem,pisałeś indywidualnie do ESB o weryfikacje czy zgłosili się do Ciebie sami? bo ja dziś zleciłem wypłatę banku z BF i założyłem konto u nich na te kilkanaście dni zanim nie załatwię spraw związanych z rezydencją,a zazwyczaj wolę mieć wszystko ogarnięte bo potem nagle wyskakują z listom życzeń
 
Do góry Bottom