>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

panmc 755

panmc

Użytkownik
Eee tam z duchem czasu,scalp jest dobry bo minimalizuje ryzyko straty kosztem zysku,ale coś za coś.Nie ma metody idealnej.

Choć ja z innym zapytaniem,pisałeś indywidualnie do ESB o weryfikacje czy zgłosili się do Ciebie sami? bo ja dziś zleciłem wypłatę banku z BF i założyłem konto u nich na te kilkanaście dni zanim nie załatwię spraw związanych z rezydencją,a zazwyczaj wolę mieć wszystko ogarnięte bo potem nagle wyskakują z listom życzeń
Sami nic nie chcą, przy próbie wypłaty masz info o weryfikacji.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Eee tam z duchem czasu,scalp jest dobry bo minimalizuje ryzyko straty kosztem zysku,ale coś za coś.Nie ma metody idealnej.

Choć ja z innym zapytaniem,pisałeś indywidualnie do ESB o weryfikacje czy zgłosili się do Ciebie sami? bo ja dziś zleciłem wypłatę banku z BF i założyłem konto u nich na te kilkanaście dni zanim nie załatwię spraw związanych z rezydencją,a zazwyczaj wolę mieć wszystko ogarnięte bo potem nagle wyskakują z listom życzeń
Wchodzisz w zakładkę &quot;My Account&quot; i tam masz KYC i na wskazany adres przesyłasz dokumenty. U mnie trwało to dosłownie chwilę, wystarczył skan dowodu z 2 stron i wyciąg bankowy.


Hejka

Powiedzcie mi czy na ESB odświeżają Wam się automatycznie kursy?
U mnie nie i nawet po przyjęciu zakładu nie mam informacji (dopiero po ręcznym odświeżeniu się pojawia)... nie chce mi się wierzyć by była tak poważna ułomność strony...
Jest opcja auto refresh którą klikasz nad danym zakładem.
 
P 0

przemm

Użytkownik
Czy myślicie że jest jakakolwiek możliwość żeby zamówić gdzieś opinię prawną na temat tego czy korzystanie z serwisów brokerskich narusza ustawę hazardową w kształcie, który wejdzie w życie 1 kwietnia?
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Właściwie to zaraz zapytam swojego prawnika, dzięki za podpowiedź.

EDIT: Jestem po rozmowie telefonicznej, mam przygotować maila z pytaniem odnośnie brokerów. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, które mogłyby nam rozwiać trochę wątpliwości, dawajcie znać, postaram się wszystko umieścić w jednej wiadomości.
 
P 0

przemm

Użytkownik
Super! To ja się w takim razie podzielę swoimi wątpliwościami:

Z jednej strony:

Ustawa mówi, że na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zabronione jest uczestniczenie w zagranicznych zakładach wzajemnych. Jeśli przyjmiemy, że broker stawia zakład w naszym imieniu (a tak przecież jest), to moim zdaniem stajemy się uczestnikiem zakładu. Przecież broker dzieli się z nami zyskiem z takiego zakładu więc może to wyczerpywać znamiona pośrednictwa w przestępstwie karno-skrabowym.

Z drugiej strony:

Broker stawia ten zakład na pewno poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, gracz nie ma nawet konta u zagranicznego bukmachera. Żaden zakład nie został zawarty na nasze dane itd.

Narazie pomijam kwestie opodatkowania. Koncentruję się na samej legalności korzystania z platformy brokerskiej. Trochę wygląda mi na to, że jest to sprawa, którą ostatecznie musiałby rozstrzygnąć sąd...
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Odnośnie tego o czym pisał użytkownik marok - również jestem mocno sceptycznie nastawiony do Twojej techniki. Wystarczy, że trafi Ci się mecz, gdzie padną 2-3 bramki szybko po sobie np. 37, 39 i 42 minuta i jest red taki, że nie ma co zbierać.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Jest opcja auto refresh którą klikasz nad danym zakładem.
Właśnie u mnie to nie działa.
Rozumiem, że u Ciebie nie ma z tym problemu, normalnie odświeża i na bieżąco pokazuje przyjmowane zakłady pre- i in-play?
 
P 0

przemm

Użytkownik
Dostałem wycenę opinii prawnej w tej sprawie. Będzie ona zawierać wskazanie legalności korzystania z tego typu platformy w kontekście podanych przepisów.

Koszt 160 PLN ????
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Odnośnie tego o czym pisał użytkownik marok - również jestem mocno sceptycznie nastawiony do Twojej techniki. Wystarczy, że trafi Ci się mecz, gdzie padną 2-3 bramki szybko po sobie np. 37, 39 i 42 minuta i jest red taki, że nie ma co zbierać.
Co mam powiedzieć ? Ok przyjąłem, że jesteś sceptyczny i niczego to nie zmienia ;-)
Właśnie u mnie to nie działa.
Rozumiem, że u Ciebie nie ma z tym problemu, normalnie odświeża i na bieżąco pokazuje przyjmowane zakłady pre- i in-play?
Tak u mnie działa dobrze, spróbuj może innej przeglądarki? Ja używam Opery.

Dostałem wycenę opinii prawnej w tej sprawie. Będzie ona zawierać wskazanie legalności korzystania z tego typu platformy w kontekście podanych przepisów.
Koszt 160 PLN
Mogłeś poczekać, taką opinie mielibyśmy za darmoszkę w ramach pracy mojego prawnika.

Pozostałe pytania prześlę, bo sam jestem ciekaw jak odnieść się do ustawy.
 
P 0

przemm

Użytkownik
Mogłeś poczekać, taką opinie mielibyśmy za darmoszkę w ramach pracy mojego prawnika.


Pozostałe pytania prześlę, bo sam jestem ciekaw jak odnieść się do ustawy.
Spoko - nie zapłaciłem jeszcze ;) zobaczmy najpierw co Twój prawnik powie. Rozumiem, że to ktoś dobrze znający temat? Wybacz pytanie, ale jestem tu od niedawna
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Spoko - nie zapłaciłem jeszcze zobaczmy najpierw co Twój prawnik powie. Rozumiem, że to ktoś dobrze znający temat? Wybacz pytanie, ale jestem tu od niedawna
Jego codzienność to sprawy gospodarcze natomiast po rozmowie z nim dowiedziałem się, że miał w karierze 4 sprawy związane właśnie z ustawą hazardową i promowaniem hazardu, więc coś zapewne podpowie. Z góry zaznaczam, że nie oczekuję odpowiedzi z marszu bo to jest tzw. prywata poza obowiązkami.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
odzien- sorry za przekrecenie.

Tak. Wyciągnałem na ten moment ok 300 euro. W niedzielę zrobię pierwszą wypłatę i zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce - teoretycznie ok. 3 dni robocze czyli tak samo jak w BF
 
P 0

przemm

Użytkownik
Jakie znaczenie ma fakt, że ESB ma licencję Curacao a nie taką &quot;standardową&quot; europejską (Malta czy Gibraltar)?
 
B 0

bukk

Użytkownik
Krew mnie zalewa jak się na to wszystko patrzę,
grałem przeważnie na bet365,
zarejestrowałem się w środę na 1xbet, ale już widzę że wszystko jest tak ustawione aby cię tylko wydoic.
Zarejestrowałem się też na easysportbet i czekam na weryfikacje, szkoda że nie da się ich protestować bez weryfikacji.
 
Do góry Bottom