>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 38


Dziś zaczynam realizację planu S.M.A.R.T,

zapraszam Was również na youtube gdzie można zobaczyć kilka moich zagrań na innych stawkach

http://www.youtube.com/user/odzien


Zagrałem Nantes - Clermont, zgodnie z oczekiwaniem mecz underowy. Mało akcji, strzałów itp. Szansa na zrobienie greena nawet w przypadku u/o 1.5 była bardzo duża, natomiast wybrałem wariant łatwiejszy - u/o 2.5

Po odliczeniu prowizji stan konta: 104,32$ ✅
Łączna suma wypłat na blogu: 221,64$
Wzrost względem kapitału początkowego (Suma = kapitał + wypłaty - WW): 990,06% ✅
Przypis planu SMART: 4,32$✅
Wzrost procentowy dnia: 4,32%
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzień 39

Football / Man City v West Brom : Over/Under 4.5 Goals 7.33✅

Nie mam czasu na pisanie niczego więcej na dzisiejszy dzień. City dało zarobić na low i high stakes, dzień na plus.

Po odliczeniu prowizji stan konta: 111,65$ ✅
Łączna suma wypłat na blogu: 221,64$
Wzrost względem kapitału początkowego (Suma = kapitał + wypłaty - WW): 1014,68% ✅
Przypis planu SMART: 11,65$✅
Wzrost procentowy dnia: 7,02%✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Z powodu chwilowego braku czasu, zawieszam bloga.

Plan smart jest realizowany nadal wynikiem pochwalę się jak znajdę odrobinę czasu.

Na ten moment wszystkiego dobrego samych greenów :)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Na zachęte dla początkujących traderów, żeby nie poddawali się za szybko. Zestawienie wypłat z kilku dni.




21:04 Card Payment - odz (75.00) 2013-05-12
23:53 Card Payment - odz (75.03) 2013-05-11
23:07 Card Payment - odz (60.00) 2013-05-10
01:17 Card Payment - odz (20.00) 22013-05-09
00:07 Card Payment - odz (34.00) 2013-04-28
21:18 Card Payment - odz (25.60) 2013-04-28
21:05 Card Payment - odz (125.00) 2013-04-27

Łącznie 414,03$
ok. 1320 zł


Bawcie się, bezstresowo,

niebawem wracam :cool:

Powodzenia,
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
robiąc takie cash outy napisz jakim bankiem tak naprawdę operujesz, jaka jest np. stawka na pojedynczy zaklad...
zalozmy np ze jest to under/over czekasz na te ticki , okazuje się że możesz wyczekać więcej nawet niż zakładałeś, że zysk wychodzi na 1.20 z założonych 3-4 ticków dojechałeś na 1.01
więc pytanie jaka stawka ???? bo jakoś początkowa rozpiska banku ma się nijak do tych wypłat chyba ;)
pozdr.
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
co to k.rwa jest?historia czlowieka ktory nigdy sie nie myli? ????
walisz tymi typami tak dobrze jak ja z Kalashnikowa ????
absolutny debeściak:p
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa :)

Stawki przy takich wypłatach sięgają około 200$ na zdarzenie, czasami wybieram jedno czasami gram z 3-4 zdarzenia, zależy od różnych czynników nawet od samopoczucia.
To co prezentuje na forum to pokazówka, na codzień gram co innego podobnymi taktykami innymi stawkami itd.
walisz tymi typami tak dobrze jak ja z Kalashnikowa
absolutny debeściak
Not arrogant - Just better :cool:
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Najlepiej krytykować.. Zobaczymy za pare miechów o ile kolega będzie pisał tu swoje postępowania. z głowa idzie do przodu i uklonik w strone ???? good job!
 
cock 756

cock

Użytkownik
To co prezentuje na forum to pokazówka
To czemu miały słuzyć te pytania o bankroll itd? Arrogant?
na codzień gram co innego podobnymi taktykami innymi stawkami
To czerwieni tu nie zobaczymy... Nie ma tu cięć i akceptacji strat. Tego co najważniejsze i najtrudniejsze. De facto tracisz - bezcenny czas na pokazy.
Najlepiej krytykować..
Najlepiej dyskutować. Będzie przybywało, będzie do przodu, przecież naprawdę gra co innego i innymi stawkami. Za parę miechów Kolega zobaczy że szkoda czasu.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Jakby rozumiem wasze zdanie, natomiast kilka informacji muszę doprecyzować bo chyba Wy nie rozumiecie mnie.

To czemu miały słuzyć te pytania o bankroll itd? Arrogant?
Stategia, a także czynniki o które opieram się na forum, są aktualne w codziennym graniu. To co pokazuje na forum to owszem pokazówka lecz na zasadzie pokazu jak zrobić z niczego coś, stąd maly portfel z którego rodzi się coś fajnego.

To czerwieni tu nie zobaczymy... Nie ma tu cięć i akceptacji strat. Tego co najważniejsze i najtrudniejsze. De facto tracisz - bezcenny czas na pokazy.
Owszem zobaczycie jak taka się pojawi. Mówiąc &quot;że gram coś innego&quot; miałem na myśli stawkowanie, bo jeżeli chodzi o dobór rynków, to tak jak mówiłem wcześniej - nie szukam ich na siłe, staram się precyzyjnie wybrać odpowiednie, dlatego też gram forumową stawką, a dla siebie gram wyższą o której nie musi wiedzieć szersze grono z różnych względów.


Najlepiej dyskutować. Będzie przybywało, będzie do przodu, przecież naprawdę gra co innego i innymi stawkami. Za parę miechów Kolega zobaczy że szkoda czasu.
Owszem najlepsza jest dyskusja. Za parę miechów zmienie może kilka rzeczy na podstawie analizy, którą wykonuje po kilkunastu - kilkudziesięciu zagraniach. Mówisz, że szkoda czasu na takie granie - mi go nie szkoda bo od kilkudziesięciu miesięcy mam z tego profit.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Owszem zobaczycie jak taka się pojawi.
Skoro strzelasz pokaz i grasz co innego to szkoda czasu na liczenie etc. Nie chciałoby mi się liczyć i pisać &quot;dla potrzeb forum&quot;.
Mówisz, że szkoda czasu na takie granie - mi go nie szkoda bo od kilkudziesięciu miesięcy mam z tego profit.
Nie napisałem, że na granie. Szkoda czasu na pisanie w oparciu o wirtualne stawki, a że jeszcze co innego grasz, to i na zmyślanie rynkow, co sobie wnioskuję po tym:
na codzień gram co innego podobnymi taktykami innymi stawkami itd.
Na granie nie szkoda czasu, bo i na skalpach idzie wyrywać podobnie. Szkoda trwonić czas jak możesz skupić się tylko na grze, chyba że ma się go pod dostatkiem, ale to już inna historia. Wszystko straciło urok i wiarygodność. ????
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Nie chciałoby mi się liczyć i pisać &quot;dla potrzeb forum&quot;.
Mi też sie nie chce tylko dlatego żeby było. Lubię dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą w różnym obszarze, który można wykorzystać w tradingu - staram się to przedstawiać właśnie w obrazowej formie, gdzie nie trzeba wkładać sporej kasy (u mnie zaledwie 100 zł dla potrzeb edukacji na forum)

Nie napisałem, że na granie. Szkoda czasu na pisanie w oparciu o wirtualne stawki, a że jeszcze co innego grasz, to i na zmyślanie rynkow, co sobie wnioskuję po tym:
Stawki też nie są wirtualne, bo pochodzą z zarobionych przeze mnie pieniędzy. Nie jest tak że wykładam kase do banku i staram się ogarnąć to w taki sposób żeby zawsze był zysk - pisałem o tym na samym początku nie jest to możliwe.

Wszystko straciło urok i wiarygodność
O jakiej wiarygodności mowa? Bo to co przedstawiam na forum to 100% zaangażowania. Skoro darmowa wiedza to brak wiarygodności mimo, że przedstawione są realne efekty to idąc Twoim tropem nie warto tu z Twojej perspektywy zaglądać, nikt do tego nie zmusza, ja osobiście jak w coś nie wierzę to tego nie sprawdzam, a skoro Ty tu jesteś, czytasz, angażujesz się w te słowa to warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy dyskusja na takie tematy jest potrzebna ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rozumiem, że to altruizm, choć darmowe fora nie są darmowe, a giełda to nie kopalnia złota, bo ktoś musi wtopić byś Ty wygrał. Podzielić się wiedzą... OK, ale wtedy większość stworzy tłum, tłum trend, a ten z czasem all odda bo nigdy większość nie ma zawsze racji. Gdy wszyscy zaczną korzystać z tej wiedzy i zaczną wygrywać, to kto ma przegrać by reszcie przybyło na kontach? Napędzasz koniukturę, i to wszystko. Dzieliłbyś się wiedzą wchodząc wg opisanych mechnizmów, a nie dzieląc na trzy bankroll i odkładając do rezerwy plusując ułamkiem eurasa przy nic nie znaczącym po meczu MUtd-MCity u2,5 +0,88E. Gdzie tu wiedza? Gdy najpierw zaczynasz od zera praktycznie, potem pytasz publicznie czy nie wsadzić w to więcej, by na koniec oznajmić że grasz co innego innymi stawkami? No co Ty?
Nie przeczę Twemu zaangażowaniu, i chwała Ci za to jeśli czyjeś $ nie są Ci obojętne, ale ja wolę je łuskać niż bezinteresownie kogoś uczyć wyłuskać mnie i dlatego dopytuję i wątpię.
Zaglądam, nie zaglądam - zostaw to mnie - piszę gdy mam coś do napisania, chyba że mnie wypraszasz z wątku.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja dziękuję za ten wątek bo zamierzam wejść w Betfair. Mam tylko jedno pytanie: u normalnego buka też w zasadzie można tak grać kontrując i wychodząc na zieloną linię. Oczywiście nie ma tylko LAY, ale wydaje mi się, że też coś podobnego jest możliwe. I pytanie praktyczne: najmniejsza stawka na betfair to 2, więc jak ktoś nie chce ryzykować za dużo to najlepiej obecnie założyć konto w $ (najniższy kurs w porównaniu do e i funta)
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Nie zaprzeczam, temat bardzo ciekawy. Nie podałeś jednak typów ze stratą co powoduje że Twój blog staję się niewiarygodny. Nie jedna osoba czytająca ten temat pewnie pomyślała że Betfair to źródło łatwego zysku, a niestety tak nie jest.
Dla forum i dla graczy lepiej by było, gdybyś opisywał rynki, które przyniosły stratę.
POZDRO
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Witam

wracam po krótkiej przerwie :)

Obecnie wraz z użytkownikami FB: Hagis, DanCooper tradujemy, testujemy i wykorzystujemy zgromadzoną do tej pory wiedzę.

W ostatnich dniach próbowałem ugrać troche kapitału, żeby zacząć się dzielić tutaj ewentualnymi wynikami.

Postaram się co jakiś czas dodawać kolejne newsy.


Założenia na dzień dzisiejszy:

300 $ Bank
starając się robić 10% dziennie kapitału początkowego a po uzyskaniu 100$ - wypłacić i gromadzić. Rezygnuje zatem z procentu składanego na tą chwilę - zobaczymy jak wyjdzie, po czym podejmiemy dalsze decyzje.



Wczoraj na lidze europy udało się zrobić trochę więcej niż zakładałem, chociaż sam przyznam, że często ryzykowałem :cool: ale pewnie dlatego, że w weekend mniej czasu będzie na granie.

Horse Racing: -USD10.35 | Soccer: USD69.25 Total P&amp;L: USD58.90


(zabawa w konie mi nie wychodzi :? )
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Weekend się kończy,
trochę udało się pograć. Zmieniam jednak sposób wypłat - będzie mi łatwiej, nie będzie kusiło = nie przegram tego co udało mi się zyskać.
Staram się realizować 30$ na wypłate w dni które gram (ponieważ nie zawsze mam czas) oraz pare dolców +/- 5 które zostawiam w banku.
Dzisiaj mimo tego, że pół dnia spędziłem w trasie - dzien tradingu bardzo aktywny. Były wpadki i dużo plusów.
Ogólnie: Soccer: USD38.73 Total P&amp;L: USD38.73 ✅
Wypłacono do tej pory 60$ ✅

Jeżeli chodzi o wtopy to:
Soccer / Neftekhimik v SKA-Energiya : Over/Under 3.5 Goals -70.00 - zaspałem z wyjściem z rynku - szybko padły 2 gole a 3 to kwestia kilku minut :)
Soccer / Man City v Man Utd : Match Odds -20.00 wiara w United mnie zgubiła :)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Kolejny dzień, kolejne można powiedzieć sukcesy:
Soccer: USD42.65 Total P&amp;L: USD42.65

Wypłacono do tej pory 90$ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odzien 153

odzien

Użytkownik
Troche grywam, lecz nie mam za dużo czasu - żeby nie panikować przy stratach, czy też szukać motywacji zrobiłem sobie małą tabele &quot;levelową&quot;

Levele chciałbm przeciągnąć do 20 stopnia, wówczas kapitał osiągałby +/- 10,000$
Realne i nie, zobaczymy co czas pokaże :)

Na zielono oznaczone wszystkie ✅ np: wiersz &quot;wpływ/wypływ&quot; ujęta jest wypłata 90$ gdyby było to doładowanie konta oznaczyłbym na czerwono jako wpływ.
na czerwono będą ⛔
Obecnie osiągnąłem level: 2 natomiast kapitał pozwoliłby już zacząc gre na levelu 4 - omijam wyprzedzanie samego siebie ponieważ wole mieć jakieś tyły w przypadku straty.
 
Do góry Bottom