>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading by valuebet

V 0

valuebet

Użytkownik
Do tej pory uważałem, że trading to &quot;bzdura&quot;, bo trzeba naprawdę sporo zainwestować, żeby coś &quot;uciułać&quot;, ale poczytałem tu i tam, obserwowałem tu i tam i za &quot;mega frytki&quot; postanowiłem spróbować. Jakiś tam notatek w excelu prowadzić mi się nie chce, więc forum to idealne miejsce.
Po zakończeniu każdego dnia postaram się wrzucić screeny z gry. W temacie będę pisał po ile kupiłem / za ile udało się sprzedać oraz czy był zysk czy strata z danego rynku. Zobaczymy czy można w ten sposób coś ugrać, bo to że BF daje duuuże możliwości to już wiem;)
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Na jutro:
Man City po kursie 1.47 - rynek kształtuje się na poziomie 1.4-1.42, spadek o 2-3 tiki powinien dać zysk
Arsenal po kursie 1.69 - duże osłabienie N + sprzedaż Andego, Arsenal w gazie, rynek na poziomie 1.64 - 1.67
Zobaczymy po ile jutro uda się sprzedać.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Na jutro:
Man City po kursie 1.47 - rynek kształtuje się na poziomie 1.4-1.42, spadek o 2-3 tiki powinien dać zysk
Arsenal po kursie 1.69 - duże osłabienie N + sprzedaż Andego, Arsenal w gazie, rynek na poziomie 1.64 - 1.67
Zobaczymy po ile jutro uda się sprzedać.
City dziś na poziomie 1.45, udało się sprzedać i zysk wyniósł 0.04 euro;), Arsenal niestety poszedł mocno w górę 1.75, więc zobaczymy co z tego będzie.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
W 20minut udało się kupić under 2,5 w meczu stoke za 1.66 i sprzedać za 1.64, zarobek 0.03 euro.
Arsenal niestety nadal w górę - 1.78 - może teraz opłacałoby się kupić?. Ja jednak wychodzę, więc przed meczem mnie nie będzie, a to oznacza, że nici z tradingu w tym spotkaniu. Traktujemy ten typ jako przegrany w myśl tradingu, więc póki co 2W - 1L.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Jak chcesz ciułać po 3 i 4 centy co daje 12-15 groszy to daruj sobie, bo to nie ma sensu.
Prosiłbym, żeby w temacie wypowiadały się osoby, które:
a) potrafią czytać ze zrozumieniem
b) potrafią swoim wpisem wnieść coś wartościowego do tematu
Powtórzę wyraźnie, bo pewnie zagubiłeś wątek w tym natłoku postów:
Gram PRÓBNIE, testuję jak wygląda trading, jak zachowuj się rynek itp, a jak przegram 5-6 euro to krzywda mi się nie stanie, gorzej jakbym przegrał 500-600 euro. A temat prowadzę, żeby mieć jasność ile kursów udało się dobrze przehandlować, a ile nie. Mam nadzieję, że teraz jest jasne.
Jedyne co nie ma sensu to twoje bezproduktywne posty, ja wiem, że jakbym napisał, że wygrałem 60 euro w 20 min na tradingu to byłoby &quot;łooo&quot;, no ale temat nie jest prowadzony dla &quot;poklasku&quot;.
 
K 0

karten

Użytkownik
Prosiłbym, żeby w temacie wypowiadały się osoby, które:
a) potrafią czytać ze zrozumieniem
b) potrafią swoim wpisem wnieść coś wartościowego do tematu
Powtórzę wyraźnie, bo pewnie zagubiłeś wątek w tym natłoku postów:
Gram PRÓBNIE, testuję jak wygląda trading, jak zachowuj się rynek itp, a jak przegram 5-6 euro to krzywda mi się nie stanie, gorzej jakbym przegrał 500-600 euro. A temat prowadzę, żeby mieć jasność ile kursów udało się dobrze przehandlować, a ile nie. Mam nadzieję, że teraz jest jasne.
Jedyne co nie ma sensu to twoje bezproduktywne posty, ja wiem, że jakbym napisał, że wygrałem 60 euro w 20 min na tradingu to byłoby &quot;łooo&quot;, no ale temat nie jest prowadzony dla &quot;poklasku&quot;.
Witaj zatem,
Od kiedy interesujesz się handlem? Czy masz kilka dyscyplin i jakąś jedną strategia na której się opierasz? ja znalazłem kilka strategii na jednej ze stron o tradingu betfair. Niektóre płatne udostępniają za darmo.
Sam testowałem najprostszą strategie całą runde jesienną Lay The Draw ze statystkami wyszedlem 2930e na plusie.
Grałeś nią?
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Lay the Draw - nie znam.
Na czym się opieram? Gram wszelkie dyscypliny, gdzie rynek jest w miarę płynny i gdzie widzę szansę sporego ruchu kursów.
Handel od niedawna, wcześniej się nie interesowałem, bo myślałem, że zbyt małe zyski z tego są. Na BF operuję od dłuższego już czasu, więc teraz postanowiłem skorzystać z opcji giełdy. Na wieczór
Cagliari - po 3.05. Na rynkach trend spadkowy na &quot;1&quot; i wzrost na &quot;2&quot;. Liczę, że przed meczem sporo ludzi pogra przeciwko nazwie &quot;juve&quot;. We will see.
 
Do góry Bottom