>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading -pytania

cock 756

cock

Użytkownik
Nie jesteś kimś wyjątkowym, by zakładać kolejny temat, kiedy już takich kilka było... Nie myśl, samo założenie wątku, zamiast próby znalezienia samemu odpowiedzi dyskwalifikuje Cię w materii takiej gry. Zjedzą Cię.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Kurde Cock ????
Ja to uwielbiam takie tematy zawsze zastanawiam się czy to lenistwo czy dusza artysty która ma głowę w chmurach ;)
Jeżeli lenistwo to idealnie trafiłeś tak rodzą się potęgi :)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ja to uwielbiam takie tematy zawsze zastanawiam się czy to lenistwo czy dusza artysty która ma głowę w chmurach
A skąd mi to wiedzieć, bardziej to drugie: (&quot;witam&quot;, &quot;na prawdę&quot;). Może jak się dowie co to ten trejding, to się tu pochwali innym... ;) Z osobistych obserwacji wnioskuję, że najlepszym sposobem jest sprowokowanie konfliktu. Wtedy moje na górze bierze górę nad szczytem możliwości. ???? ???? ????
 
mario49 98

mario49

Użytkownik
w sumie niewiele się pomyliłeś, giełda walut działa bardzo podobnie, z ta różnicą że tu handlujesz kursami sportowymi, a tam kursem par walutowych. Również można grać na zwyżki kursy i spadki. Polecam, kursy często wyższe i dłużej się utrzymują, kolejny plus to w zasadzie brak limitów.
 
Do góry Bottom