>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading w wersji HD

U 3

unbeaten10

Użytkownik
Witam wszystkich sympatyków giełdy zakładów sportowych. Moja przygoda z Betfair zaczęła się ponad 2 lata temu. Dużo czasu poświęcałem na analizę rynków i dyscyplin które warto handlować. Długo handlowałem na piłce nożnej. Piszę, że handlowałem bo robiłem wszystko co w mojej mocy, aby mój handel nie miał nic wspólnego z bukmacherką. Czy to jest w ogóle możliwe? Teraz już wiem, że jest możliwe.
Temat będzie tematem ogólnej dyskusji na temat handlu. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania do mnie, do mojej gry może śmiało je tu zadawać. Z chęcią wysłucham waszych opinii na temat giełdy i gorąco zapraszam do dyskusji.
Postaram się w miarę systematycznie wklejać wyniki i podsumowania mojego handlu. Wstępnie będę to robił co tydzien-dwa tygodnie.
Oto wynik z ostatnich dwóch tygodni z konta normalnego oraz australijskiego. (patrz załącznik)

Jak widać, obecnie skupiam się na tenisie, a wy na jakiej dyscyplinie handlujecie najwięcej i dlaczego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 3

unbeaten10

Użytkownik
No i nadszedł czas na Australian Open. Ostatnie turnieje przed AO właśnie się zakończyły dzisiejszego poranka. Niestety twardy sen sprawił, że nawet budzik nie był w stanie mnie obudzić. Szkoda, bo bardzo chciałem ugrać coś jeszcze przed AO. Jestem jednak zadowolony z ostatnich 3 dni handlu (Screen niżej).
Wszystkim, którzy chcą oglądać wszystkie mecze AO polecam Bet365. Subskrypcję można wykupić za jedyne 40zł na wszystkie spotkania AO. 40zł jednak nie przepada, możemy je nadal wykorzystać(bonus) i przy odrobinie szczęścia pomnożyć ????
Pora przyszła też na pierwsze testy mojego automatu do gry na rynkach pre-play piłka nożna. Jak do tej pory testy przebiegały na danych historycznych. Pierwsze wyniki też są obiecujące, bo zysk to +70 ticków.
Stworzyliśmy wraz z kolegą również aplikację, która zapisuje nam wszystkie wybrane przez nas rynki. Każdy ruch kursów jest zapisywany. Wspaniałe narzędzie do analizy rynków pre-play jak i in-play.
Nasza baza danych powiększa się z dnia na dzień. Skupiamy się na początku na rynkach najbardziej płynnych, czyli Premier League. Mamy już nagranych około 40 spotkań.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany pisaniem aplikacji na API, zapraszam do dyskusji.
 
ace 3

ace

Użytkownik
ostatnio sprawdzam koszykówkę na żywo, zbyt krótko to trwa aby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, jeśli masz doświadczenie w tym temacie to chętnie bym się czegoś dowiedział, pozdr
 
U 3

unbeaten10

Użytkownik
Witaj Ace.
Właśnie wstałem po ciężkiej i długiej (nieprzespanej) nocy handlu na rynkach tenisa ziemnego. Dzisiaj grałem spokojnie jako, że płynność na rynkach pozostawiała wiele do życzenia(Screen niżej).
Co do koszykówki to osobiście jej nie gram, staram się skupić w danym czasie na jednej dyscyplinie(obecnie tenis). Znam jednak bardzo dobrą strategię do gry na koszykówce. Znam też jego autora i wiem jakie wyniki robi za pomocą tej strategii.
Autorem strategii jest niejaki Bzura.
Polega ona głównie na Lay niskie kursy (fav) na początku spotkania, oczywiście po uprzedniej analizie.
Później są wykonywane scalpy. Scalping tutaj polega na wyczekaniu, aż faworyt odjedzie underdogowi na jakieś 7-8 punktów. Następnie kiedy underdog rzuca kosza należy kupić BACK(faworyt) i już nawet podczas jego akcji często można odsprzedać kupiony prędzej zakład o 2 ticki niżej. Można też poczekać na rzut, jeżeli rzut będzie celny to zyska się kilka cennych ticków.
Nie mogę wkleić linku do strategii gdyż mam za mało postów napisanych.

Podsumowanie wczorajszego dnia(nocy):
 
U 3

unbeaten10

Użytkownik
Wrzucam screeny uchylające rąbka tajemniczych jak na razie aplikacji :cool:
Aplikacje piszemy wykorzystując php (bd mysql).
Teraz trochę o kolejnej dłuuugiej nocy z Australian Open.
Ciężko mi się dosyć handlowało ale zysk zadowalający jak najbardziej.
Najlepiej poszło mi na meczu Del Potro, który po pierwszym &quot;secie walki&quot; później grał już coraz lepiej. Błędy innych traderów sprawiły, że złapałem pod koniec kurs 1.12 co potraktowałem jako bonus ???? Sprzedałem oczywiście po chwili niżej.
Mecz Baghdatisa mi kompletnie nie wyszedł, mogłem brać 60 euro a ostatecznie musiałem się zadowolić 12euro. Wszystko przez nierówną grę Baghdatisa, który pod wpływem dobrego dopingu odstawiał szopki i jak już prowadził to zaczynał się popisywać.
Dzisiaj postanowiłem też zagrać mecz Polski w piłkę ręczną. Jest to mój pierwszy mecz na rynkach Piłki ręcznej. Wynik bardzo dobry, cieszy tym bardziej, że pierwszą połowę grałem stawką testową. Później też nie chciałem ryzykować i postanowiłem pograć za 100 euro.
Myślę, że jeszcze w wolnej chwili wrócę na rynki piłki ręcznej, szczególnie przy meczach Polski ????
Screeny niżej.
Następnym razem przy okazji pokaże inne screeny, np. z naszego laddera itd
 
Do góry Bottom