>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Transfery Styczeń

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak wiadomo w styczniu otwiera się okienko transferowe ???? piszcie o prawdopodobnych i pewnych TRANSFERach

z tego co wiadomo to CICINHO podpisał już umowe z REALEM MADRYT
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z oficjalnych Informacji wiadomo że piłkach Lecha Poznań Krzysztof Gajtkowski podpisał już kontrakt z Korono Kolporter Kilece i od rundy wiosennej będzie w niej występował w duecie z Grzegorzem Piechną
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Warto dodać, że z Korony do Lecha wypożyczony zostanie napastnik Tomasz Szewczuk, który swego czasu grał w Odrze i na samym początku swoich występów w naszej lidze błysnął niezłą formą.
 
V 0

virusman

Użytkownik
MAM DLA WAS SENSACYJNA INFORMACJE! Moj znajomy jest kolega Boguslawa Cupiala (wlascieciel Wisły) jest zainteresoany kupnem Tomasza Sendorka z Puszczy Niepołomice i Briana Esiobu z KS Londyn!!! Brian Esiobu jest gwiazda 9 ligi angielskiej! WISLA KRAKOW PO MISTRZOSTWO!!! :twisted: :zy3ou: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen: ???? 8) ???? :p :oops: :cry: ???? :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: ▶ :| :mrgreen: ⛔ ✅ :zy3ou:
 
banji 13

banji

Forum VIP
Zawsze wiedzialem ze kibice legii to zjeby ????
Żal mi ciebie chłopaku, idź sie leczyć, tym bardziej że na avatorze masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
Może nie jestem w temacie ale czy to chodzi o polskich kibiców Juve czy może o tych z Turynu? chociaż nie wiem czy tamci wiedzą że jest taki klub jak Legia :roll:
Ale na temat:
Cassano---&gt; Real
Evra--&gt; Manchester Utd
Wichniarek---&gt; Arminia Bielefeld
 
banji 13

banji

Forum VIP
masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
Może nie jestem w temacie ale czy to chodzi o polskich kibiców Juve czy może o tych z Turynu? chociaż nie wiem czy tamci wiedzą że jest taki klub jak Legia :roll:
No, rzeczywiście, nie jesteś w temacie......oglądając mecze Juve na ich stadionie poszukaj na płotach flagi Legii, i wiedz że nie wisi ona tam przez przypadek.
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
No, rzeczywiście, nie jesteś w temacie......oglądając mecze Juve na ich stadionie poszukaj na płotach flagi Legii, i wiedz że nie wisi ona tam przez przypadek.
Dzięki za wyjaśnienie :wink:
Jako że nie jestem fanem polskiej piłki ligowej nie orientuje się kto się tam z kim lubi i z kim mają zgode a z kim kose 8)
Ps A czy na meczach Legii w ramach rewanżu są flagi Juve? pytam tak z ciekawości :wink:
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Sam idz sie leczyc niby mod a wyjezdza z takimi textami do userow...Forum na wysokim poziomie ;) Nie wiem gdzie widzisz problem w kibicowaniu i Juve i Wisle ale jesli jednak takowy widzisz to faktycznie mozesz sie isc leczyc...
 
banji 13

banji

Forum VIP
Sam idz sie leczyc niby mod a wyjezdza z takimi textami do userow...Forum na wysokim poziomie ;) Nie wiem gdzie widzisz problem w kibicowaniu i Juve i Wisle ale jesli jednak takowy widzisz to faktycznie mozesz sie isc leczyc...
Niby taki inteligetny, a jednak nie do konca....
1#virusman nie podał żadnej informacji z której wynikało , że jest kibicem Legii, a ty z tekstem &quot;wiedziałem że kibice Legii to zjeby&quot; ???? ????
2#Nawet nie wiedziałem że jesteś kibicem Wisły, bo niby skąd???? Słowa o tym w temacie nie ma ???? ????
3#Co jak co, ale modowie na forum napewno nie kierują się &quot;barwami klubowymi&quot; userów, więc nie szukaj problemu na siłe......
 
L 45

laha

Forum VIP
kude Dziubla powinienem Ci uwage do pierdo... ale nie :] to nie mój dział.. a pozatym Hyde Park to bardziej luźny tema :]

P&gt;S Kurde znów lamie swoje postanowienia :|
 
V 0

virusman

Użytkownik
Wiecie ze Brian Esiobu przeprowadzil sie juz do Krakowa! BNie wiem czemu nigdzie o tym nie pisza... Musze dac przynajmniej informacje dla 90 minut i strony wisły to moze sie przetoczy sie przez Polske jakos i ktos sie o tym dowie! Jak chcecie to mozecie zobaczyc. Kilku pilkarzy Wisły to moi koledzy a dostalem od Briana numer telefonu nawet wiecej niz jeden ???? .Mozecie go poprosic o autografy mowiac ze to z reki Kuby! Oto numery:
880251907
880252025
Skontaktujcie sie nie dowiarki jedne ????
 
V 0

virusman

Użytkownik
Mam nastepny transfer:
Łobodziński: Zagłebie ----&gt; Wisła
pozostaly tylko rozmowy z Wojtkiem bo juz Zaglebiem wszystko ustalili
 
Do góry Bottom