>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery (Zakłady)

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Okienko transferowe już niedługo się otworzy. Coraz śmielej bukmacherzy oferują zakłady właśnie na to kto i gdzie przejdzie. Już latem można było postawić w jakim klubie sezon rozpocznie Robert Lewandowski, dziś też kilka buków ma w swojej ofercie parę takich zakładów. M.in. Betsson


Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
americano96 209

americano96

Użytkownik
Wie ktoś może czy są gdzieś wystawione kursy na to gdzie będzie grał w przyszłym sezonie Lewandowski i w jakim klubie trenerem będzie Mourinho?
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Letnie okienko transferowe 2013 - Robert Lewandowski [Chelsea] @ 6.00 @ Unibet :cool:
Postanowiłem spróbować tego typu zakład, po przejrzeniu dzisiejszych twittów.
W dyskusji wwiązanej na linii Boniek-Borek-Kucharski nt. nowego klubu Mourinho.
Pada jak dla mnie bardzo ciekawe zdanie, dające może nawet i wiele do myślenia.

Według mnie jest to odniesienie do nie szablonowej postaci Jose Moruinho.
A jak wiadomo (nieoficjalnie) Jose, wraca do Londynu i trenowania Chelsea Londyn.
Cóż, temat Chelsea był, a zmiana otoczenia na pewno Lewandowskiemu się podoba. Ja osobiście próbuje tego zakładu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Max Allegri - trenerem 01.09.2013 - AC Milan - 2,80 Unibet
Jakby ktoś chciał to podrzucam info/opinię.Wysoki kurs na to zdarzenie bo delikatnie mówiąc Max nie jest ulubieńcem Bungacza, już miało być w środę wiadomo, że go odpalą, coś głupiego palnął Silvio, ale na razie cisza i chodzi takie info, że Galliani, Barbara [ córka Berlusconiego ] przekonują go do tego aby zostawił na stanowisku Allegriego, ponadto murem za trenerem są piłkarze, kibice argumentując to tym, że Allegri wyciągnął max z zespołu w tym sezonie.Sądzę, że jest szansa iż Bungacz się ugnie i pozostawi na stanowisku tego trenera tak więc kurs 2,80 zachęcający.Tylko od razu uprzedzam - jeśli go nie zwolni teraz, a jakimś cudem Milan nie zakwalifikuje się do LM ( kwale pod koniec sierpnia ) to zapewne wtedy go odpali, ale nikt w ogóle nie bierze pod uwagę braku LM.Ciekawy kurs, uważam, że są szanse na jego ustrzelenie.

Ponadto fajnie wygląda kurs na Szalaia, że zostanie w Mainz.Uważam, że raczej go nie puszczą, a i też nie dostanie tak dobrej oferty aby odchodzić z Moguncji.
 
macio106 131,5K

macio106

Znawca - MMA
Jaki klub będzie reprezentował J.Kosecki 01.09.2015 ?, Wydarzenia sportowe - Wtorek 30.06.2015 ⛔
Taki o to zakład wypuścił STS, jak dla mnie można brać inny klub po 1.60. Fakt że jest tam takie fajne coś (zawodnik musi zostać sprzedany, nie wypożyczony). Ale przegląd pisał że Lechia jest nim zainteresowana a dla Lechi 300 Tyś euro to nic. Do tego Kosecki zamiast wzbijać się góry to upada. Niemalże przesądzone jest ze odejdzie do gry wchodzi jeszcze Jaga i tam może wchodzić wypożyczenie. Jednak ja do tego podejdę inaczej Gdańsk jest blisko Sopotu, a Sopot Kubusiowi by się bardzo spodobał. A co wy sądzicie o tym typie?
Do tego dołożymy Jaki klub będzie reprezentował O.Duda 01.09.2015 ?, Wydarzenia sportowe - Wtorek 30.06.2015 ⛔
Inny klub(zawodnik musi zostać sprzedany, nie wypożyczony) @ 1.42 i mamy AKO 2.27 Bo tego że Duda odejdzie to chyba nie trzeba opisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tydzien do zamkniecia okienka a jak w betsson zlapalem kilka perelek

Lloris zostawie w klubie 1,40 Kluby jakie maja byc nim zainteresowane to MU, Real,Chelsea,City... maja swoich bramkarzy i na pewni nikogo nie sprowadza w osttanich godzinach okna. Klub z Londynu kilka dni temu wydal komunikat, ze bramkarza na pewno zostanie w klubie. Dla mnie pewniak...

Hernadez zostanie w klubie 1,25. To jedyny napastnik tak naprawde, nikogo wiecej MU raczej nie kupi a nawet jak kupi to nie oznacza to ze groszek mialby odejsc. Nie ma takiej opcji. Mowi sie o jakims wypozyczeniu itp ale to bajki jakis napastnik musi byc w kadrze i tak to komicznie wyglada sam Roo i nikt wiecej...

Isco zostanie 1,20 Pewniaczek. Nie ma nawet plotek na temat transferu do innego klubu. Cos sie tam kiedys pisalo, ale klub jasno zdeklarowal ze jest nie na sprzedasz. W ostatnie dni nic sie nie moze tutaj zmienic..

Krychowiak zostanie 1,20 jeszcze dzisiaj bylo 1,40 juz spadlo. Klub zrobil dobra robote bo zrobil wszytko aby Polaka zatrzymac i to sie udalo, sam Polak juz jasno sie wypowiada ze zostanie w tym sezonie w Hiszpanii. Byl do wyjecia ale zza duza kase, teraz sprawa zamknieta....

Do tego dodaje Bale 1,10... bez komentarza ????

De Gea zostanie w MU 2,20 Trener MU jakos zdeklarowal, ze Hiszpan zostanie na OT i nie ma tematu transferu. Od tej pory nie ma informacji o zainteresowaniu Realu. Hiszpanie pogodzili sie z porazka. Poczekaja az Hiszpanowi skonczy sie kontrakt i bedzie dostepny za darmo, dziwna deycja United myslalem, ze David odejdzie spokojnie, ale jednak tak sie nie stanie. Watpie aby Real nagle wylozyl 35 baniek tyle ile chce United jak za kilka miesiecy bd miec go za darmo...
 
Do góry Bottom