>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Treble – jak grać?

hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Dzień dobry, dobry wieczór,
Edi pewnie zaraz mnie zjedzie za nieuzasadnioną multiplikację wątków i wstawi linka do stosownego tematu, w którym jakiś inny nieszczęśnik pytał już o grę treblami. Zatem z góry dziękuję i mea culpa.
Nie chodzi mi o żaden tzw. system, co być może kwalifikuje ten temat raczej do działu dla początkujących – jeśli tak, to można go tam przenieść. Mam parę pytań, które najpewniej zdemaskują mnie jako całkowitego żółtodzioba, ale trudno.
Powiedzmy, że mam budżet 1000 zł i chciałbym stosować stawkę modulowaną albo kryterium Kelly&#39;ego. Jak to odnieść do trebli? Jak liczyć właściwie wartość takiego kuponu z trzema zdarzeniami (w sumie pewnie ta sama zasada stosuje się do innego ako)? Może być na jakimś przykładzie (albo wzoru). Nie ukrywam, że w dużej mierze chodzi mi właśnie o dobieranie odpowiedniego stawkowania dla takich trzyzdarzeniowych kuponów.
Oczywiście osobną kwestią jest, co stawiać (w piłce nożnej). Czy trzy wyższe kursy, czy jeden wyższy i jakieś dwa podbijające, a jeśli tak, to czym podbijać większego beta? Pytania mnożą się jak króliki.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Najlepiej wcale nie grać trebli jeśli nie musisz (np. przez bonus). Treble to powolne zabójstwo dla budżetu, a ze zdażeń trzydrogowych to już całkiem. No chyba że operujesz stawkami po 2 - 5zł, to możesz sobie tak grać. Generalnie im mniej kombinacji, tym częściej wygrywasz.
 
Do góry Bottom