>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trening Bramkarza :)

L 0

loczki

Użytkownik
Witam ????
Gram w hokeja od września ubiegłego roku. Trenowałam na pozycji obrońcy, lecz od następnego treningu mam stanąć między słupkami. I tu pojawiają się moje pytania:
Czy można stanąć na bramce nie mając umiejętności?
Co należy umieć by być miedzy słupkami?
No i jak wyglądają treningi bramkarza?
Co mogę ćwiczyć sama w domu ?
Bardzo zależy mi na jakiej kolwiek odpowiedzi...
Pozdrawiam !
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam,
Jako że również interesuje się tematem postaram się Tobie w niedługim czasie do mojego posta dołączyć materiały jakie udało mi się zdobyć (chodzi o szkolenie ogólne hokejowe ale zdaje się że mam tam też video dotyczące treningu bramkarskiego). Oczywiście w przypadku goalie, główny nacisk kładzie się nie na kondycje i siłę lecz na refleks i koordynacje ruchową. Musisz trenować także zwrotność bo ta jest niezbędna do kluczowego interweniowania, dobry napastnik będzie potrafił okręcić Cie jak zechce.
Temat po tym jak zapoznasz się z moim postem przeniosę do odpowiedniejszego działu (Hyde Park -&gt; Sport) i tam możemy kontynuować. Materiały postaram się przesłać Tobie w ciągu paru dni.
Moje pytanie, gdzie trenujesz i czy dysponujesz całym sprzętem niezbędnym do stanięcia między słupkami?
Pozdrawiam
 
L 0

loczki

Użytkownik
Trenuje w MMKS Podhale Nowy Targ ???? Kadra dziewcząt jest o września 2010 ????
Ze sprzętu mam wszystko oprócz łyżew i kija ????

Będę Ci bardzo wdzięczna ????
Czyli słowa typu &quot;musisz umieć szpagat&quot; itp. są nie prawdą?
Jak to wygląda?
Ja również na YouTube pełno filmików oglądnęłam, ale zastanawiam się czy ja wg w parkanach będę potrafiła jeździć :grin:
Tak że myślę że aż tak zaawansowanych treningów na początek nie będę miała...
Dziękuje Ci bardzo, szukałam na wielu stronach, ale nigdzie nie ma konkretów, i bardzo mało jest informacji dot. pozycji bramkarza hokejowego ????
 
L 0

loczki

Użytkownik
Witam ????
Po pierwszym treningu na bramce, muszę powiedzieć że nie jest tak źle !
W parkanach jeździ się w sumie normalnie ????
Jestem jednak dalej zainteresowana, wszelkimi informacjami. Najbardziej ciekawi mnie jaki powinien być bramkarz i jak mogę ćwiczyć w domu / na siłowni ????
Pozdrawiam wszystkich serdecznie !
 
L 0

loczki

Użytkownik
Witam ????
Nie orientujecie się może kiedy i gdzie są obozy letnie dla bramkarzy hokejowych?
Będę bardzo wdzięczna za odp ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy klub zwolnił trenera i teraz same ćwiczycie?
Bo pytania jakie zadajesz są dość dziwne - chyba że jesteś blondynką... ????
 
L 0

loczki

Użytkownik
Nie jestem blondynką, owszem mamy trenera, ale on zajmuje się dziewczynami polowymi, gdyż jesteśmy początkującą grupą, a ja po prostu wiem że jestem w stanie sama się wiele nauczyć, ale nie wiem jak się do tego zabrać.
 
Do góry Bottom