>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trochę teorii

mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Witam,
mam pytanie jak jest w handicapie na podstawie snookera na zawodnika X mam handicap +2.5, czyli rozumiem, że może on przegrać ze stratą nie więcej niż 3 frejmów?
Co się dzieje w przypadku kiedy ten zawodnik X jednak wygra? Liczy się do ilu albo coś takiego?
Typuje na BET365
 
C 52

checkin

Użytkownik
Przykład:
Zawodnik A vs Zawodnik B, a grają do 5 wygranych frejmów
stawiasz Zawodnik A (+2.5 frame&#39;a) vs Zawodnik B | wygra A
czyli wygrywasz wówczas, gdy:
- Zawodnik A wygra mecz, bez względu na wynik,
- Zawodnik B wygra 5:3 / 5:4, przy 5:2 już przegrywasz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raveman 736

raveman

Użytkownik
pytanie...
dajmy na to w tenisie w wielkim szlemie gra djokovic - janowicz

janowicz handicup 6.5+
co to oznacza?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jest to handicap gemowy, czyli do faktycznego wyniku Janowicza na korcie ( ilość zdobytów gemów ) dodajemy te np. +6.5 i wtedy ta łączna ilość punktów decyduje o jego ew. wygranej.
Tak więc Janowicz wygrałby tu tylko w tym przypadku, gdyby Djokovic nie miał w meczu przewagi większej niż 6 gemów.
Przy wyniku 6:4;6:4;6:4 dla Djoko - ma on zdobyte 18 punktów a Janowicz 12, lecz po dodaniu handicapu +6.5 ma juz 18.5 pkt i wygrywa zakład.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Fajny temat, i mozna duzo spekulowac odnosnie kursow itp. Bukmachera interesuje marza, a nie wynik meczu. Mozna powiedziec ze kurs = Oszacowanie bukmachera ile osob zagra dane spotkanie. Nie od parady Bukmacherzy maja systemy wylapujace kto jak gra, gdyz wiedza ze jesli np edi8 stawia na 8 meczy, 8 razy Manchester United, to znaczy ze postawi na niego i przy 9tym spotkaniu. Troszke korygacja kursow zeby dac graczowi-amatorowi to co chce obstawic, gdyz bukmacher ma % marzy ktory sie moze pomylic/obnizyc zeby wieksza byla masowka. Bukmacher jak kazdy inny szanujacy sie biznes typu Apple, Samsung, Microsoft itp, ktory podpuszcza ankietami w internecie zeby wiedziec ile towaru zejdzie. Nie inaczej dziala Google ads, gdzie klient jest traktowany indywidualnie ( Wystarczy ze wpiszemy jakas czesc z samochodu do wymiany, a wyskoczy &quot;niewinna&quot; reklama ze wlasnie 10km od nas ktos chce sprzedac samochod w dobrym stanie).
Odnosnie surebetow, to mozna zrobic &quot;prawie-surebet&quot; u jednego bukmachera jesli naprawde rozumiemy co to jest Surebet i jaka ma zaleznosc do kursow. Pamietajmy ze kij ma dwa konce, i jesli nie jednym to drugim mozna zaatakowac bukmachera.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam, mam pytanie na temat obrotu bonusa freeplay, mimo ze siedze tyle lat w bukmacherce to niewiem jak zrozumiec te pojecie bo nie gram zadnymi bonusami lub z nich nie korzystam.
Ale ze podpalilem sie u jednego z bukmacherow za dobre typowanie otrzymalem bonusa typu freeplay;
All registered entrants who make 9 consecutive correct selections will receive a $100 free play (3X roll required), regardless of when entrants’ streak ends.
I moje pytanie brzmi,te 100 trzeba trzy razy postawic? czy trzy razy obrocic wartosc bonusa czyli 300 dolarow a moze wiecej?(300 ale na czysto)
Sorry za pytanie ale ja pierwszy raz korzystam z takiego czegos za zwyczaj gram za wygrane ;]
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
All registered entrants who make 9 consecutive correct selections will receive a $100 free play (3X roll required), regardless of when entrants’ streak ends.
I moje pytanie brzmi,te 100 trzeba trzy razy postawic? czy trzy razy obrocic wartosc bonusa czyli 300 dolarow a moze wiecej?(300 ale na czysto)
Sorry za pytanie ale ja pierwszy raz korzystam z takiego czegos za zwyczaj gram za wygrane ;]
siema, też się ostatnio wziąłem za buków oferujących free play, bo jak się okazuje jest sporo buków z dobrym rankingiem SBR oferujących fajne bonusy tego typu, a o których na tym forum się nie mówi.
Co do pytania, to z cytatu wynika, że po otrzymaniu $100 free play tylko nim musisz obrócić 3 razy. Ale u mnie było tak, że zwykle free play był powiązany obrotem z depozytem - ale wtedy, gdy otrzymywałem free play za rejestrację/pierwszy depozyt.
Tu chyba sytuacja jest inna, zresztą wbij na chat bo sam jestem ciekaw.
pzdr.
 
T 4

t0uch97

Użytkownik
Witam, mam pytanie na temat obrotu bonusa freeplay, mimo ze siedze tyle lat w bukmacherce to niewiem jak zrozumiec te pojecie bo nie gram zadnymi bonusami lub z nich nie korzystam.

Ale ze podpalilem sie u jednego z bukmacherow za dobre typowanie otrzymalem bonusa typu freeplay;

All registered entrants who make 9 consecutive correct selections will receive a $100 free play (3X roll required), regardless of when entrants’ streak ends.

I moje pytanie brzmi,te 100 trzeba trzy razy postawic? czy trzy razy obrocic wartosc bonusa czyli 300 dolarow a moze wiecej?(300 ale na czysto)

Sorry za pytanie ale ja pierwszy raz korzystam z takiego czegos za zwyczaj gram za wygrane ;]
Musisz obrócić trzykrotną wartość bonusu, nie ważne na ilu zakładach, możesz obrócić to na 1 zakładzie, a możesz na 10 ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sam warunek jedynie przyznania tego bonusu nie jest jednak łatwy:

All registered entrants who make 9 consecutive correct selections.

czyli mając serię 9 kolejnych prawidłowych typowań!
 
yam 93

yam

Użytkownik
Poradzi ktos jaki wzor (lub lepiej program/arkusz itp), aby wyliczyc sobie stawki dla under3 w wesji azjatyckiej, ale grajac odpowiednimi stawkami under2.5 i under3.5.
Oraz nieco trudniejsza wersja jak wyliczyc stawki, aby zagrac u2.75 stawiajac na u2.5 i u3.5.
Opcja dodatkowa: Jakies rady jak zamiast zagrac dubla np. u2.75 i u2.75 grajac tylko na u2.5 i u3.5? Wiem, ze trzeba 4 kupony wtedy zagrac, ale jak uwzglednic i wyliczyc odpowiednie stawki w tym wypadku na u2.5 i u3.5
Za jakiekolwiek porady z gory dziekuje.
 
cashandra 6

cashandra

Użytkownik
Typerzy/Tipsterzy - Kim oni są?
Już sam fakt, że aktor Bruce Willis w filmie &quot;Żądze i pieniądze&quot; oraz Al Pacino z Matthew David McConaughe w &quot;Podwójna gra&quot; wzięli udział w roli o tematyce właśnie typerów świadczy o tym, że temat jest naprawdę poważny, choć trzeba przyznać, że w Polsce dość mało znany.
Typerzy to po prostu osoby zajmujące się obstawianiem meczów w zakładach bukmacherskich. Są to osoby najczęściej z dużym doświadczeniem w typowaniu, oraz wiedzą sportową. Dobrzy typerzy którzy mają dodatni bilans pieniężny i wyciągają z zakładów naprawdę niezłą forsę, później tworzą swoje sklepy internetowe, obojętnie czy to na jakimś portalu, stronie, forum czy gdziekolwiek indziej, a tam już po prostu sprzedają swoją &quot;wiedzę&quot;, bo tak to trzeba nazwać &quot;wartość intelektualna&quot;. Biznes się kręci, jak każdy inny. Skoro są chętni na kupno typów i tak zwanej &quot;inwestycji w zakłady bukmacherskie&quot; to i muszą być sprzedawcy, koło rynku jest zamknięte.
Na filmach jest to pokazane aż dobitnie jak to w amerykańskim kinie najczęściej bywa, choć polecam obejrzeć każdemu oba filmy, osobiście ciężko ogląda mi się przekoloryzowane kino. Są wzloty i upadki, jak to w każdej dziedzinie w życiu bywa. W Stanach Zjednoczonych &quot;tipsterzy&quot; są bardziej znani wśród społeczeństwa, natomiast w Polsce ta cała machina dopiero co raczkuje. Są natomiast już polskie serwisy najczęściej na zagranicznych serwerach działające w tej tematyce. Zresztą w tym kraju problem leży zupełnie gdzie indziej. U nas zakłady bukmacherskie są tylko legalne w internecie od dość niedawna i to do tego w kilku bukmacherach, bo nie da się oszukać, dosłownie na palcach jednej ręki można wymienić firmy które mają monopol na cały kraj.
Tak więc bycie dobrym tipsterem to długofalowa kwestia czasu, lata praktyki i doświadczenia. Zyski z zakładów bukmacherskich mogą być bardzo wysokie, ale nie zapominajmy też o tym, że dwie strony ma moneta. Równie dobrze, można wszystko stracić, a co gorsze wpaść w spiralę hazardu. Warto dodać, że piłkarze są dość często bywalcami kasyn. Łatwy pieniądz kusi ludzi, chodź bycie typerem to raczej pasja i hobby niż hazard w znaczeniu negatywnym.
Źródło: Cashandra
 
A 97

analyst

Użytkownik
Może ktoś tutaj mi pomoże... Otóż trapią mnie stronki które pokazują spadki kursów. Weźmy na tapetę Oddsportal. Jest tam zakładka Dropping Odds co oznacza spadki właśnie. Tylko odnoszę wrażenie, że nie wszystkie spadki tam są chyba odnotowane. Weźmy chociażby dzisiejszy mecz Slovan-Sparta gdzie spadki na gości są ogromne a w zakładce Dropping kompletnie nie ma tego meczu uwzględnionego. I stąd pytanie czy oni mają jakieś inne wyznaczniki spadków czy o co chodzi ? Z góry dziękuje za pomoc !
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Musisz obrócić trzykrotną wartość bonusu, nie ważne na ilu zakładach, możesz obrócić to na 1 zakładzie, a możesz na 10 ????
Jesli lubisz takie &quot; Streaks&quot; to polecam 5Dimes. Za darmo mozna grac, a wyglada to nastepujaco.
5 Streak = $50 ( Troche jest wymagan, cos na styl obrotu za prawdziwa kase na tym buku)
10 Streak = $500 ( Tutaj juz nie trzeba grac na prawdziwa kase u buka ani nic wplacac)
15 Streak =$2000
25 Streak = $5000
Dodam ze najlepszy w danym miesiacu ma $1000 free Play. Wyglada ze trudno zrobic $15, ale sa osoby ktore zrobily po 17,18 itp jesli zobaczymy na serie &quot;bawiacych&quot; sie w tej zabawie.
http://blog.5dimes.com/1637/bet-contest/ Tutaj wiecej info.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Myślę, że ten temat jest najodpowiedniejszy do mojego pytania, a sam chyba nie rozumiem tego zakładu, gdyż wydawało mi się w paru przypadkach, że wygrałem, a wcale nie wygrałem.
Zakład dotyczy piłki nożnej i w bet365 jest w zakładce &quot; Gole &quot;.
Zakład brzmi &quot; Drużyna gości - połowa z najwyższym wynikiem &quot;.
Przykład na dziś:
Valencia - Elche
Drużyna gości - połowa z najwyzszym wynikiem:
Elche - 1 połowa 5.00
Elche - 2 połowa 3.50
Remis - 1.57.
O ile dwa pierwsze rozumiem, to remisu nie.
Czy aby zakład był wygrany Elche musi jedną połowę zremisować, a drugą przegrać, czy może być właśnie tak, ale zakład będzie wygrany też gdy Elche obie połowy przegra?
Zobrazuję to na przykładzie:
Valencia - Elche 2:0 (1:0)
1 połowa - 1:0
2 połowa - 1:0
Valencia - Elche 2:0 (0:0)
1 połowa - 0:0
2 połowa - 2:0
Czy w obu przypadkach zakład jest wygrany czy jak? Prosiłbym o wytłumaczenie na jakimś przykładzie. Z góry dzięki ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chodzi tu o to ile bramek strzeli Elche w każdej z połów. Jak stawiasz remis to wynik 3:0(2:0) wygrywa, tak samo jak np 3:2(2:1). Ale już 1:1(1:1) nie, bo Elche strzeliło do przerwy bramkę ale już w drugiej połowie nie i w tym przypadku wygrywa opcja Elche - 1 połowa 5.00
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Czy zastanawiał się może ktoś nad sensem typowania na dłuższą metę zdarzeń na 12 czyli przy remisie porażka bądź over 1,5 bramki w całym spotkaniu. Czytałem kiedyś na jakimś forum ale nie tym, że odpowiednio dobrane zdarzenia z over 1,5 bramki czy po prostu 12 mogą być bardzo skuteczne. Oczywiście nic nie jest pewne bo gdyby tak było to bukmacherzy dawno by się już zamknęli interes. Interesuje mnie jednak wasze zdania a dokładnie starszych doświadczenie graczy jaki mają pogląd na granie wyników 12 bądź over 1,5 w całym meczu.
 
Do góry Bottom