>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trophee des Champions 2013: PSG - Bordeaux (03.08)

don-draper 105

don-draper

Użytkownik



Pinnacle
Za nieco ponad tydzień startuje francuska Ligue 1, jak zwykle poprzedzona starciem o Superpuchar Francji.
W tym roku udział w walce o Trophee des Champions przypadł zwycięzcom ligi czyli ekipie PSG oraz zdobywcom krajowego pucharu - zespołowi z Bordeaux.
Jak wiadomo mecze o Superpuchar od kilku lat są cyrkiem objazdowym. Tym razem wybrano miejsce naprawdę nietypowe, bo takim jest bez wątpienia stolica Gabonu, Libreville.
Pewnym już jest, że w drużynie z Paryża nie zadebiutują dwa najnowsze nabytki - napastnik Edison Cavani oraz defensor Marquinhos. Z kolei w barwach Bordeaux raczej na pewno nie zagra Lucas Orban ściągnięty w miejsce sprzedanego na Ukrainę Tremoulinasa.
Mecz bez zdecydowanego faworyta, wbrew temu co mówią kursy. PSG standardowo - masa przetasowań w przerwie letniej i do końca nie wiadomo czy należy spodziewać się podobnego falstartu jaki miał miejsce rok temu. Żyrondyści przez szaleństw, w sparingach raczej dobrze. Spodziewam się, jak bywa to w tego typu spotkaniach, otwartej piłki i i co najmniej trzech goli.​
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
No to może ja pierwszy...
W PSG lato przebiegło w standardowym stylu - masa zawirowań, kilku zawodników odeszło, dokonano kilku głośnych transferów, ale na razie jest to tylko zbitek nazwisk. I gdyby jeszcze chociaż trener był ten sam, to może zdołałby ogarnąć skład na początek sezonu. Rok temu Carletto został wrzucony na głęboką wodę, rozgrywki drużyna zaczęła od mocnego falstartu. Identyczna sytuacja będzie w tym sezonie z Blanciem - przychodzi do składu naszpikowanego gwiazdami z ogromnymi ego, dodatkowo dokupuje jeszcze kilku co by nie było nudno. Jestem strasznie ciekaw jak rozwiąże problem z dwoma napastnikami, którzy na ten moment są w TOP3 kontynentu. Będzie grał 4-4-2 z kosmicznym duetem Ibra-Cavani? Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać, wiadomo, że Szwed na ławce siedzieć nie lubi, a Urugwajczyk nie po to się przenosił aby grzać ławę i grać ogony. Co prawda do Gabonu Cavani nie poleciał, więc pewnie zagra Ibra, ale za tydzień startuje L1 i może być ból głowy trenera. Dodatkowo w meczu nie wystąpi nowy defensor - Marquinhos. Kupiony za ponad 30 milionów, ale nie będzie to jakaś strata dla formacji obronnej PSG, bo młody Brazylijczyk nie zdążył jeszcze się w niej nawet pokazać. Tak więc skład Paryżan porównywalny do tego z końcówki sezonu. Ale za to zagra pozyskany z Lille Digne, do którego mam o wiele większe przekonanie jeśli chodzi o trafność tej inwestycji.
Bordeaux po utracie filaru defensywy, Tremoulinasa, również bez zmian. Ale sam brak tego zawodnika może dać się mocno we znaki. Co prawda PSG nigdy łatwo z Żyrondystami nie miało, ale w tej sytuacji, kiedy nie ma ważnego elementu układanki, a jego zastępstwo jest mocno niepewne przychylam się ku zwycięstwu Paryżan. Tym bardziej, że potencjał w ataku mają naprawdę potężny. Już pomijając tego Cavaniego - Ibrahimovic, Lavezzi, Pastore czy chcący na dłużej osiedlić się w stolicy Francji Veratti mogą napsuć sporo krwi przeciwnikom.
PSG 1.5 Pinnacle 3/10 ✅
1. połowa - remis 2.35 sbobet 1/10 ⛔
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Drużyna gospodarzy wygra jedną bramką @3,25 Betsafe
Połowa lub pełny czas : X 1,75 Betsafe
Połowa/końcowy : X/1 @4,15 Betsafe
Ibrahimovic NIE strzeli @1,81 Betsafe
Najkrócej jak się da... trudny teren, dość dobry rywal, przemieszania w składzie - to czynniki które złożą się na to, że ten mecz dla Paryżan spacerkiem nie będzie.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Bordeaux DNB @ 5,50 6/10
Zmiana trenera, sporo roszad w karze Paryżan, brak zgrania, bardzo podobna sytuacja do tej sprzed roku, czyli dość niepewny początek sezonu. Sparingi PSG nie napawały aż takim optymizmem, a przecież rywale nie byli wymagający. Dodatkowo ta potężna masówka na graczy ze stolicy Francji (co niektórzy może zrozumieją co mam na myśli). Bordeaux solidne i ma chrapkę aby pokazać PSG że łatwo mieć w tym sezonie nie będą. PSG potrzebuje przede wszystkim stabilizacji i zgrania. Wg. mnie ewidentny typ dnia z bardzo dobrym kursem ! Powodzenia.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
warto wspomniec ze po stronie Bordeaux nie zagraja bardzo wazni obroncy: Brechet, Henrique, Faubert, Planus, pomocnik Traore oraz napastnicy Rolan, Bellion i Diabate
 
B 0

barti5551

Użytkownik
Każdy pewnie już doskonale wie jak zakończył się superpuchar Francji. Wielu z nas jest zawiedzionych, po tak dogłębnych analizach meczu i kuszącymi kursami w stronę Bordeaux. Najgorzej pewnie czują się ci (w tym ja), którym remis dawał wygrany kuponik. Tak to już czasami jest, że dolicza się więcej licząc na bramkę faworyta. Szkoda niewykorzystanej setki przez Bordeaux. 2:0 i byłoby po meczu.
 
Do góry Bottom